Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Imants P

09.05.2016. 00:24

Maija! Maija!
Paties tei-ca-mi!
Izliki stāvokļa būtību!
Atbildē - iekļaujas "zelta miljarda" izpalīgu/sulaiņu izdzīvošanas mantra.
Un .. "rovītē cepeši ož" .. šiem - kā Raiņa "Prātīga rīcība".

Atbildēt

andris a

02.05.2016. 13:45

Latvijas Republikas prezidentam, Projekts no Latvijas Latviešu biedrības
Latvijas Republikas Saeimai,
Latvijas Republikas Ministru Kabinetam ,
Latvijas Republikas Kultūras ministrijai
Latvijas Republikas Zinātnes un Izglītības ministrijai
Latvijas Republikas Veselības aizsardzības ministrijai
Latvijas Republikas Tieslietu ministrijai
Latvijas Republikas Valsts Kancelejai
Latvijas Republikas Ārlietu ministrijai
Latvijas Republikas Iekšlietu ministrijai
Latvijas Republikas Aizsardzības ministrijai
Latvijas Republikas Zemkopības ministrijai
Pašlaik notiek aktuāla diskusija "PAR VARDARBĪBU PRET BĒRNIEM ". Vēsture liecina, , kad mūsu baltu tautu teritorija ir tikusi okupēta no 12.gs beigām ar noziedzīgo un vardarbīgo jūdu kristiešu invāziju. Pat līdz šim brīdim mums tiek uzspiesta šī jūdu kristīgā sistēma ,kas faktiski ir atavisms un austrumu jūdu tautas elkdievība ar viņu iedomātā dieva Isas - Jēzus kā viņu dievība, kas ir pilnīgi sveša un noliedzama mūsu baltu tautām kā morāli un vēsturiski kaitīga .
Un tā kā šajos jūdu kristīgajos kulta dievnamos kā “ Ģalvenā persona " Isa tiek rādīts kā piesists koka krustā un dažādās formās-krucifiksos, gleznās, ikonās u. tml. Palestīnas teritorojā . Un gar šīm naglām rādīts , ka tek cilvēka asinis. Kaut gan vēsturnieki un ģeogrāfi ir pierādījuši, ka' Isa nav bijis piesists krustā, bet piesiets ar šņorēm un pēc maza laika atsiets kā dzīvs un pēc 3 dienu atlabšanas ir turpinājis savas Zemes gaitas. Pie tam šajā jūdu maģijā liek tiem, kas apmeklē šīs jūdu kulta celtnes ,ēst viņa miesu un dzert viņa asinis un vēl klanīties un pazemoties šī elka priekšā. Tāda svešzemju jūdu maģijas sistēmas vizuāla un skaņu veidīgā pielūgšana bērnam atstāj tikai pretīgi nožēlojamu un pretcilvēcīgu iespaidu,pat nepatiku un bailes, kas mūsu civilizētā laikā ir pilnīgi aizliedzams. Tajā sakarā ar Likumu ir ""Aizliegts ieiet šajās jūdu hristīgajās celtnēs un līdzīgas vietās un piedalīties šajās pretcilvēcīgās procedūrās līdz pilngadībai 18 gadiem"". Un ar Likumu pie celtnēm ir jāizvieto metāla uzraksti -ar baltu uz melna līdzīgi kā ielu nosaukumos
No 2016.g. 1. sept.metala uzraksts pie jūdu-kristiešu celtnēm ir jābūt-AIZLIEGTS IEET LĪDZ 18 GADIEM-
Faktiski šis AIZLIEGUMS bija jāveic ar to brīdi, kad baznīca tika atdalīta no valsts.
No 2016.g. 1.sept. ir ar Likumu aizliegt arī vias pasaules citas reliģijas, izņemot mūsu -LATVIEŠU DIEVTURĪBU-.
Baltu tautas ir Saules tautas, bet jūdu un citas aziātu tautas pakļaujas Mēness kultam.
Ja jau cilvēks / bērns/ tiek biedēts un traumēts jau no bērnības ...tāds arī , kā nozombēts var-turpināt eksistēt visu atlikušo dzīvi, kaut gan ir metodes,ka jebkurā brīdī var atzombēties un atjaunoties kā brīvs cilvēks.
Viens no jūdu- hristīgās sistēmas Romas katoļu baznīcas augst. vadītājs, līdz ar to, kad 2016.g.aprīlī pasludināja , ka muslimu invāziju pret Eirobas tautām pasludināja kā-DĀVANU !-IR NOLĀDĒTS ! ...Informācija par to tika izplatīta MSLīdzekļos.
Zinām, ka paši jūdi / arī vienlaicīgi kā humanoīdi/ , paši noliedz Isu-Jēzu un noraida jūdu-kristīgo kultu un viņu baznīcas ar šo kanibālisma kultu.

Zinām, ka pasaules mērogā regulāri noziegumus pret bērniem-zēniem veic jūdu kristīgie mācītāji-pedofīli.

Papildinājumus un atzinumus rakstiet uz adresi-Latvijas Latviešu biedrībai
Ventspils ielā 12 a
Rīgā LV 1002

Atbildēt

Troļļu gans

15.04.2016. 16:53

»

tu esi vienkārši garīgi slimiņš. uz visu galvu


Paldies par vērtējumu, labs vērtējums. Kādiem balēvičiem, zvidriņām, līdakām un citiem meža dīvainīšiem ir uzkāpts uz mīļotām varžacīm. raksti vēl.

Atbildēt

dfg

13.04.2016. 15:04

ta vins vispar ir pustraks es personski vispar nesaprotu ,kas tur maksa miljonus , zemes nodokli vai kaas?/? ja ir tik debili nemat arzemniekus un lai sakarto kautvai no sveices kadu , katrs ministrs savara ziepes uzlabo aavu finnasu stavokli un ar to stats beidzas , kapec vispar jadoma jauni normative katru dienu. pa daudz to ierednu valsti un tapec tik liels bardaks jo katram gribaas ko paradit ,ka vins mak un zin.

Atbildēt

Kur rodas?

12.04.2016. 10:51

»

kains

Blēži un nelieši bieži ir cilvēki ar ļoti labu izglītību.To nezināju un tāpēc biju šokā,kad sastapos ar tiem lielā skaitā mediķos,juristos.Vienkāršos latviešus šī sērga tik stipri,iespējams,vēl nav skārusi


Kur rodas šādi ar varu un amatiem apveltīti nelieši?
Nelieši rodas negatīvās izlases rezultātā. Līdzīgais pievelk līdzīgo. Viss atkarīgs no tā, kā rokās atrodas vara. Ja vara ir neliešu rokās, viņi pulcē ap sevi neliešus. Viņi dod iespēju ar nelietībām izvirzīties, ar nelietībām nesodīti pelnīt un virzīties pa varas kāpnēm. Un veidojas no nelietīgas varas piramīdas veidots valsts aparāts, kur augstākstāvošie necieš par sevi gudrākus vai godīgākus padotos, kur augstāk par godīgumu un gudrību tiek vērtēta akla paklausība, padevība un supertolerance pret jebkuru augstākstāvošas amatpersonas idiotisku vai noziedzīgu rīcību , lēmumu vai prasību. Pēc tāda paša principa šīs varas piramīdas veidojas un negatīva izlase notiek nozaru iestādēs, tai skaitā medicīnā. Tāda nelietīga varas piramīda ir monolīts veidojums, kuru kopā saista nelietības princips. Gadījumos, kad kāda šīs piramīdas posma pastrādātā nelietība pret tautu vai atsevišķu sabiedrības locekli ir īpaši spilgta un ieguvusi plašu publicitāti, tās attaisnošanā ņem dalību visa nelietīgās varas piramīda. Runa šeit nav par mundiera godu. bet gan par paša nelietības principa aizstāvību. Ja par pastrādātajām nelietībām kāds no nelietīgās varas piramīdas posmiem tiks taisnīgi sodīts tas apdraud visu nelietīgās varas piramīdu. Tāpēc pašos skandalozākajos gadījumos, kur nav iespējama pastrādātās nelietības attaisnošana, notiek vai nu vainīgo sodīšanas imitācija vai rotācija uz citiem amatiem.

Atbildēt

Troļļu gans

12.04.2016. 10:44

»

:-(

ĀRPRĀTS, bet ZZS reitings 20


Tieši tā, nesaprot prasta tauta ne sarežģītus teikumus, ne laimi, ka ZZS rullē valsti. Kāds neaizstaigās, kāds neaizrāpos, kādam nebūs rehabilitācija, nu un. Stiprie izdzīvos, kā mums Latvijā 2065. gadā būs vidējais mūža vecums 90 gadi, ja šodien mēs nesāksim 40 gadīgo atlasi. Nacisti mērīja galvaskausus, mēs varam strādāt ar humānākām metodēm.

Atbildēt

Troļļu gans

12.04.2016. 08:43

Kas ievēlēja zaļos zemniekus, boļševiku atraugas, kas klausījās belēviču, brigmaņu, līdaku un pārējo zaļāku, sārtāku vai sarkano zemnieku pašslavas dziesmās un Zīgerista banānu solījumos, a? Kas ļauj klīst no reģioniem uz kultūru un tad kļūt par ārstu, a? Kurš pērk zāles no aptiekām, kuru īstais īpašnieks spļauj virsū saviem klientiem, a? Kurš siekalojas par tukšas mucas premjerministru, kurš sola kaut kādus brīnumplānus un neiedomājami inovatīvas rīcības un muld par vienkāršiem paplašinātiem teikumiem prastai tautai? Vai par valsts augstāko amatpersonu, kura pirmais uzdevums pēc izveseļošanās ir ideja par specpalātu ierīkošana labākiem Latvijas labākiem ļaudīm? Vai par partiju, kura koalīcijā ir pāris pēdējos gadus un it kā par kaut ko ir atbildīga? Vai par Saeimā pārstāvēto visu partiju komisiju, kura it kā ir atbildīga par veselības aprūpi un 18 mēnešus kūst par cien. veselības ministra vīzijām un entuziasmu? Neko darīt, neesi aizaudzis līdz specpalātai, neesi kļuvis par Latvijas Republikas ZZS nomenklatūras pārstāvi, staigā vai rāpo no palātas uz palātu, klausoties vienkāršus paplašinātus teikumus par laimi, kura būs Latvijas tautai Belēviča 2065. gada paradīzē.

Atbildēt

Balti

12.04.2016. 06:05

Cik gan rases jau ir sevi nosaukuši par latviešiem, tagad latvietis ir jau lamuvārds.....

Atbildēt

kains

12.04.2016. 04:47

»

Specs

Nav ko rakstīt latviešiem vēstules, ja latvietis tajā lietā nevar neko nozagt un noblēdīt. Latvieti interesē tikai zagšana un blēdības. Kad beidzot katrs latvietis to sapratīs un nebeigs savus nervus, gaidot, ka latvietis nezags un neblēdīsies. Latvietis ir zaglis un blēdis. Tas ir visiem redzams...


Blēži un nelieši bieži ir cilvēki ar ļoti labu izglītību.To nezināju un tāpēc biju šokā,kad sastapos ar tiem lielā skaitā mediķos,juristos.Vienkāršos latviešus šī sērga tik stipri,iespējams,vēl nav skārusi.

Atbildēt

izcili, Rātfelderes kundze!

12.04.2016. 04:35

skaidri un saprotami visiem, izņemot Belēvičam un Zvidriņai

Atbildēt

Specs

12.04.2016. 02:47

Nav ko rakstīt latviešiem vēstules, ja latvietis tajā lietā nevar neko nozagt un noblēdīt. Latvieti interesē tikai zagšana un blēdības. Kad beidzot katrs latvietis to sapratīs un nebeigs savus nervus, gaidot, ka latvietis nezags un neblēdīsies. Latvietis ir zaglis un blēdis. Tas ir visiem redzams.

Atbildēt

Mēness

12.04.2016. 02:19

Kā tur īsti bija, Bļēviču ģimenei taču pieder aptiekas, vai ne? Tās ir ļoti apmeklētas? Kāpēc?

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Vai Latvija izmantos vai izniekos jaunas biznesa iespējas post-COVID pasaulē?

FotoSavulaik vēl jaunā un naivā Latvija sapņoja kļūt par banku paradīzi – “tuvāk par Šveici”. Par banku paradīzi tā netapa, drīzāk – par banku likvidatoru paradīzi. Sekoja sapnis par “tiltu starp Austrumiem un Rietumiem”, kas arī palicis neizsapņots. Vīzija par miljoniem Rīgas šprotu visā Krievijā palojošajās Latvijas piena upēs pamanījās izplēnēt ne vienreiz vien, neraugoties uz Latvijas uzņēmumu spītīgo vēlmi pēc katras krīzes tirgū atgriezties no jauna.
Lasīt visu...

6

Pieprasu pārtraukt pārkāpt Satversmi un Saeimas Kārtības rulli: vēstule Saeimas priekšsēdētājai Inārai Mūrniecei

FotoSaskaņā ar Satversmes 15.pantu "Saeima savas sēdes notur Rīgā un tikai ārkārtīgu apstākļu dēļ tā var sanākt citā vietā". Satversmes 22.pantā ir noteikts, ka "Saeimas sēdes ir atklātas".
Lasīt visu...

3

Kā tagad pareizi vajadzētu „apgūt” Eiropas naudu

FotoEiropa gatavojas vērienīgai ekonomikas atjaunošanas programmai, plānojot tērēt simtiem miljardu, iespējams, pat triljonu eiro. Tā ir labā ziņa. Pats svarīgākais šajā ziņā ir tas, ka ES valstis tomēr ir gatavas vienoties un mēģināt pārvarēt šo krīzi kopā.
Lasīt visu...

pietiek_nokluset

Notiek valsts apvērsums: ja jūs tagad necelsieties, tad paši vainīgi

FotoSaeimas Prezidijs ir sasaucis Saeimas attālināto ārkārtas sēdi 2020.gada 26.maijā pulksten 14.00 (e-Saeima platformā). Tas ir pretēji Satversmes 15.pantam! Tur rakstīts - Saeima savas sēdes notur Rīgā un tikai ārkārtīgu apstākļu dēļ tā var sanākt citā vietā. Kur notiks sēde? Maskavā, Vašingtonā, Ipiķos, Briselē? Kur? Kādi ir ārkārtīgie apstākļi?
Lasīt visu...

pietiek_postit

Tiek pārkāptas kaucošo motoru trokšņa ietekmes zonā dzīvojošo iedzīvotāju Satversmē noteiktās cilvēktiesības

FotoNe tikai jaunā koronavīrusa izraisītā slimība Covid-19 veicina nāves gadījumus, bet arī „...69 000 cilvēku vides trokšņa dēļ ir nonākuši slimnīcās un 15 900 ir priekšlaicīgi miruši...” rakstīts Eiropas komisijas 2017.gada 30.marta ziņojumā 
Lasīt visu...

pietiek_nokluset

Latvijā ir padevīga tauta, kas lieto vārdus, kuri "negriež" ausīs nevienam, un bāž galvu smiltīs

FotoMums Latvijā ir bijuši visvisādi "laiki". Vieni no senākajiem bija "vācu laiki" - ap 700 gadu, kas Kurzemē atstāja kā mantojumu pat vācu baronu latviešu valodas izrunas dialektu, tad "zviedru laiki, vēl - "poļu laiki", ilgu laiku valdīja "krievu laiki", tad bija Latvijas laiki, Kārļa Ulmaņa laiki.
Lasīt visu...

20

Izlaidums pandēmijas laikā: neviens tiesību akts neparedz vecāku tiesības piedalīties sava bērna izlaidumā

FotoTiesībsargs aicina IZM izstrādāt vadlīnijas par izglītības iestāžu izlaiduma pasākuma organizēšanu, ievērojot Covid-19 izplatības noteiktos ierobežojošos pasākumus. Vienlaikus lemšanā par svinīgā pasākuma organizēšanu būtu jāuzklausa arī pašu absolventu viedoklis.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Kad TAS beigsies?

Ārkārtas stāvokļa ieviešana ir ļoti būtisks solis, jo ietekmē visus valsts iedzīvotājus. Ņemot to vērā, būtu tikai normāli, ja valdība mūs informētu, kādiem...

Foto

Bondara situācijā būtu jāatkāpjas jebkuram

Progresīvie uzskata, ka pēc trešās instances nelabvēlīgā sprieduma maksātnespējīgās Latvijas Krājbankas lietā Mārtiņam Bondaram ir jāatkāpjas no Saeimas Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijas priekšsēdētāja...

Foto

Kāpēc mūs uzskata par idiotiem?

Izskaidrojiet man. Es tiešām nesaprotu. 1. Epidemiologs (infektologs) Uga Dumpis neuzskata, ka visiem publiskās vietās obligāti sejas maskas būtu jānēsā. Un...

Foto

Aicinu mūsu gejus: jo vairāk palīdzēsiet aizsargāt daudzbērnu mammu un tēti, jo mazāk jums nāksies izmantot retoriku - mūs diskriminē

Ugunsdzēsēju un glābēju diena. Apsveicu! Taču...

Foto

Žurka Sparāns, JKP, Lembergs, valsts noslēpums un izzagšana, Kalnozola uzstājība, Pelēkie spēki un Tautas vara

Liels paldies M.Kučinska, J.Maizīša un N.Mežvieta kungiem, ka esat izķēruši žurku,...

Foto

Viendzimuma pāru kopdzīves regulējuma tiesībpolitiskā problemātika (pilnā versija, bez cenzūras)

2014. gada nogalē Latvijas juristu, politiķu un sabiedrisko darbinieku aprindās arvien biežāk sāka skanēt viendzimuma attiecību...

Foto

Kamēr pasaule cīnās pret netīriem miljardiem, tikmēr mums ir tikai “otkati” un nodokļu nemaksātāji

Cīņai pret nelegālās naudas legalizāciju pēdējo gadu laikā pasaulē pievērsta pastiprināta uzmanība....

Foto

Valsts naudu nedrīkst ieguldīt tur, kur nebūs pietiekamas atdeves

Igaunija, Latvija un Lietuva ir izveidojušas "mazo Šengenas" telpu Eiropā – telpu bez iekšējām robežām. No šodienas...

Foto

“Izdzīt četrgadīgu bērnu no tiesas zāles”: ieraksts no tiesas sēdes

Koronavīrusa pašizolācijas un attālinātā darba laikā bez ierobežojumiem turpinās Aivara Lemberga tiesāšana, kura norisinās pietiekami lielā...

Foto

Kāpēc jums jātic, ka mēs visu izdarījām ļoti laikus un ļoti labi, bet pie visa vainīgi tikai apstākļi

Ņemot vērā publiski izskanējušo informāciju, kas radījusi šaubas...

Foto

Vienkārši par sarežģīto: tikai tautiska, suverēna, pēc nacionālisma principiem veidota valsts var būt par pamatu īstas demokrātijas pastāvēšanai

Reizēm mēs pārāk sarežģīti runājam par vienkāršām lietām....

Foto

Par 2. Pasaules karu, 9. maiju, Latviju, latviešiem, krieviem un vēl šo to

Šodien ir divas aktualitātes - pasaules tautu celšanās cīņā pret "kovida" mega afēru,...

Foto

Kopā ar kinologiem un hipologiem mēs 9. maijā lieliski pastrādājām

“Ministru kabineta izdotais rīkojums par ārkārtējās situācijas izsludināšanu neierobežo cilvēku tiesības individuāli apmeklēt jebkuru piemiņas vietu,...

Foto

Pārdomas par Covid - 19 afēru un ne tikai...

Mani draugi un tuvinieki var liecināt, ka sākotnēji, kad vēl nebija pietiekami daudz informācijas, es pret jauno...

Foto

Nepazaudēt Latvijas ekonomikas kodolu

COVID-19 krīze pasaules ekonomikā ienesusi krietnu devu nenoteiktības, sašūpojusi ierastās piegāžu ķēdes un patēriņa tirgus. Atsaukšos uz Alberta Einšteina teikto: “Kad tiek...

Foto

Bērniem invalīdiem nav naudas, 250 tūkstoši PR pakalpojumiem "APar" kampaņas veidotāja sievai gan ir

Tātad. C19 kļūst ļoti bīstams pēc 24.00, tad visam būs jābūt ciet....

Foto

Kurš normāls cilvēks dzird Dieva balsi un uzklausa aicinājumu glābt dzimteni no okupantiem?

Šorīt pa radio skanēja raidījums, kurā tika uzskaitītas visas iespējamās Žannas d'Arkas psihiskās...

Foto

Kam nāk smiekli, var pasmieties, bet šī ir mana prognoze par tuvāko nākotni

Kādreiz es izklaidējos ar troļļu kaitināšanu vienā no lielākajiem ziņu portāliem Latvijā. It...

Foto

Teorijā Latvija ir brīva valsts, praksē tā nav

Man nav nekādas saistības ar aktīvistiem, kas tika aizturēti pie Brīvības pieminekļa. Man nav skaidri šo cilvēku motīvi....

Foto

Koku ciršana Ziepniekkalnā ir ķecerīga rīcība: vēstule Rīgas Grebenščikova vecticībnieku draudzei

Daudziem Ziepniekkalnā viens no sāpīgākajiem notikumiem ir atļauja masveidā nocirst kokus, cik lasāms presē –...

Foto

Aicinu atcerēties, cik daudz pacietības ir mūsu tautā

Tautas vēsturiskajā likteņgaitā ir brīži, kuros summējas pašas būtiskākās, eksistenciālākās izvēles. Tad lemtais un paveiktais uz ilgiem laikiem...

Foto

Ko mums nozīmē 4. maijs?

Precīzākā un īsākā atbilde uz šo jautājumu iekodēta pašā svētku nosaukumā – "Latvijas Republikas neatkarības atjaunošanas diena". Tāds formulējums valsts kalendārā...

Foto

Vai tiešām vajag, par nākotni nedomājot, atteikties no dzelzceļa elektrifikācijas?

Rakstu saistībā ar savu reālu sirdssāpi par valdības publiskoto informācija, ka ekonomiku sildīs ar 75 miljoniem...

Foto

Kur Latvijas valstij ņemt naudu? No cilvēkiem, kuriem tā ir?

Mūsu valsts ir nabadzīga, jo tajā piekopj atņemšanas un represiju politiku. Uz šīm pārdomām mani pamudināja...

Foto

Kā krīzē klājas vienkāršajai tautai, un cik taisnīgi mūsu valdības aparāts palīdz cilvēkiem pārvarēt krīzi

Dīkstāves pabalstus atsaka nodokļu nemaksātājiem? Prēmijas maksā visiem par papildu darbu...

Foto

Man kā Saeimas loceklim ir nodarīts pāri

Latvijas Republika ir neatkarīga demokrātiska republika, kurā Latvijas valsts suverēnā vara pieder Latvijas tautai, kura vispārīgās, vienlīdzīgās, tiešās, aizklātās...

Foto

Pasaka par loģiskās domāšanas attīstību

Pasakās, kuras paredzētas bērniem, labais vienmēr uzvar ļauno. Loģiskās domāšanas vidē izaugušais bērns kļūst par pieaugušo, kuram ir prasība, lai pareizais...

Foto

Krīze – iespēja drosmīgiem lēmumiem

Kā jau katra krīze, tā ir ne tikai lielāka vai mazāka ķibele, bet arī zināmā mērā iespēja. Šoreiz manas pārdomas par...

Foto

Globālās identitātes amoka skrējiens

Pandēmijai “Covid-19” lepni piestāv pārnestā nozīmē lietotas runas figūras. Tajā skaitā lepni piestāv alegorija “amoka skrējiens”. Alegorijas konkrētais tēls ir psihiskais traucējums vārdā...

Foto

Ekonomiskais vīruss

Ekonomikas izaugsmes bremzēšana, darbaspēka trūkums, algu lielāka izaugsme par darba ražīgumu - tie bija daži no jaunas ekonomiskās krīzes vēstnešiem, ko uzņēmēji un ekonomisti...

Foto

Dabas aizsardzības sistēmas reforma ir aizsegs nezaļu lobistu atbalstam

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības (VARAM) ministra Jura Pūces (A/PAR) steidzīgās reformas valstī izsludinātās ārkārtas situācijas laikā,...

Foto

Valdība, attopies

Neesmu nekāds profesors, esmu parasta "skrūvīte", kas strādā valsts pārvaldē un dzīvo no algas līdz algai. Bet vēlos padalīties ar dažām pārdomām par šodienas...

Foto

Vai var uzticēties Aigaram Strupišam kā Augstākās tiesas priekšsēdētāja kandidātam

Nododu publicēšanai pēdējos safabricēto disciplinārlietu tiesnešu disciplinārtiesas safabricētos lēmumus, no kuriem redzams, kā vienā gadījumā ierosina...

Foto

BVKB ietaupīja vairāk nekā 50%, uzstādot GPS, - paraksties par likumdošanas iniciatīvu

Būvniecības valsts kontroles birojs (BVKB) 2018. gada sākumā lietoja 16 automašīnas un mēnesī patērēja 1600...

Foto

Kad Viņķele ļurina tukšu kā zariņu govs par savām orbītām

Noskatieties vēlreiz uzmanīgi Facebook publicēto video ar Viņķeli! Viņa vairākkārt saka, ka ministrijas ierēdņi no janvāra strādā “pastiprinātā...

Foto

Miljons eiro, lai korumpētu presi

Informācijas nozari ir būtiski skārusi Covid-19 krīze. Laikā, kad cilvēki paliek mājās, drukātās preses pārdošanas apjomi neglābjami samazinās. Lai ierobežotu epidēmiju,...

Foto

No kā vajadzētu mācīties mūsu politiķiem un ierēdņiem

“Unikāli! Tā kā Valkā mazturīgos, trūcīgos un daudzbērnu ģimeņu bērnus sākām ēdināt pirms MK noteikumiem, Izglītības un zinātnes...

Foto

Tas jaunais laiks, kas šalkās trīs... Pārdomas par zināmo nezināmajā

Dārgo lasītāj, ja vēlies viedokli par mūsu valdības pareizo/nepareizo rīcību epidēmijas laikā, infekcijas izplatības datu patiesumu/nepatiesumu...

Foto

Iebilstam pret Kalnciema kvartāla izpostīšanu

Rīgas domes Apstādījumu saglabāšanas komisijai, Rīgas pilsētas būvvaldei, RD Satiksmes departamentam no Āgenskalna iedzīvotājiem: lūdzam nelikvidēt kokus Āgenskalnā un rūpēties par...

Foto

Kas ir mana Galileja?

Dārgie brāļi un māsas Kristū. Jūdiem bija paraža pēc apbedīšanas vēl trīs dienas apciemot kapu, lai pārliecinātos, ka aizgājējs patiešām ir miris;...

Foto

Covid-19 pandēmijas aizsegā notiek mēģinājums iznīcināt iepakojuma depozīta sistēmu

Depozīta sistēma ir ražotāju atbildības sistēma – tas ir veids, kādā ražotāji nodrošina tiem uzlikto pienākumu izpildi...

Foto

Optimisma nomācošā aura

Sabiedrībā ir cilvēki, kuru amata pienākums ir izstarot optimismu. Sabiedrība no viņiem gaida vienīgi optimistiskus izteikumus. Taču tam nav jābūt sentimentāli šķebīgam optimismam...

Foto

Šis piebremzētais laiks un īpatnējās Lieldienas būs jauna, vienojoša pieredze mūsu likteņkopībā un iespēja apzināties garīgo brīvtelpu

Mīļie Latvijas cilvēki! Ir Lieldienu laiks. Mēs to sagaidām...