Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Levit, Kariņ, Pavļut, Raivi Dzintar ar saviem prievīšu varavīksnes draugiem un pārējie pie varas esošie ar Rinkēviču ložā. Nākamnedēļ ir jābūt atceltām maskām, 2 metriem, groziņiem un visam pārējam sviestam! Es to nelūdzu, es to pieprasu un norādu Jums, ka tas ir jāizdara nekavējoties. Ja pašiem bail pieņemt lēmumu, piezvaniet uz Briseli vai vēstniecību. Jums dos atļauju. Nākamnedēļ lai būtu lēmums.

Ir jāatļauj jauniešiem un tiem, kuri jūtas jauni, tusēt līdz rītam gan iekšā, gan ārā. Ballītes ir jāatļauj! Jaunieši, uzlieciet man tumbas (skandas) un pulti, es Jums uzlikšu Sofi Tukker un Charlie Barker “Good Time Girl”. Ballējiet! Dzīve notiek tagad! 200 metrus no Latvijas robežas var, tad to var arī Latvijā! Nākamnedēļ lai būtu šis lēmums, pie varas esošie!

Ir jāļauj sportot un būt brīviem, tāpat kā pa kluso sporto virkne varas politiķu. Varat turpināt skalot smadzenes par savām vakcīnām, neviens Jūs tāpat par pilnu sen vairs neņem, bet plus 28 grādos ejiet uz poda ar saviem ierobežojumiem. Tautai pietiek. Tautai acis ir vaļā.

Vara, Levit, Kariņ, Pavļut, Raivi Dzintar ar saviem prievīšu varavīksnes draugiem un Rinkēvič ložā! Paskatieties G7 sammitu, kur visi Jūsu priekšnieki čilo bez maskām un 2 metriem, paskatieties futbola čempionātu Eiropā, paskatieties zaļum un nezaļumballes Igaunijā pie Latvijas robežas, paskatieties „Prāta Vētras” koncertus Krievijā, tusiņus Kijevā, kas atrodas tepat blakus, aizmirstiet par Ugandas, Dienvidāfrikas vai Indijas celmiem. Tas nestrādā, Jūs kā afēristi esat atkosti.

Ja viss būtu bīstami, ātrās palīdzības vadītājai Cipulei nebūtu laiks startēt vēlēšanās no „Vienotības”.

Žurnālisti, varbūt Jūs varat painteresēties par Uljanu Semjonovu. Kurā dienā viņa saņēma otro poti un vai saņēma? Vai tik ne tajā liktenīgajā? To viegli pārbaudīt, izsniedz taču sertifikātu. Un nestāstiet, ka to nevar noskaidrot. Noskaidrojiet! Es jau noskaidroju, tikai nevaru teikt publiski, ka nenobano.

Vara, beidziet čakarēt restorānus un biznesu! Beidziet čakarēt cilvēkus!

Ārsti un Perevoščikov ar Dumpi. Ja tusē „Piena” pagalmā, saspiedušies bariņā, tad tas ar ko atšķiras, ja tusētu arī telpās? Vīrusi atšķir to? Un saprot, ka „Depo”, „Rimi” un citus pārdevējus nevajag aiztikt jau pusotru gadu, jo tie vienmēr ir bijuši vieni un tie paši.

Cilvēki! Atbalstiet viens otru! Dzīvojiet! Novelciet maskas gan tiešā, gan pārnestā nozīmē. Un atcerieties - nav neviens cits politiķis šajā mūsu valstī, kuram ir drosme Jums apsolīt brīvību. Tas esmu tikai es ar manu komandu. Citi cīnās tikai par varavīksni vai obligātu vakcināciju, pastalām vai savu kabatu. Bet brīvību Jums ir gatavs atdot tikai Gobzems ar komandu.

Novērtējiet to. Iedodiet man varu, lai varu Jūs atbrīvot pie reizes arī no nekustamā īpašuma nodokļa pilnībā, lai Jums nevajadzētu pārdot dzimtas mājas un aizbraukt.

Ir laiks mosties! Ja piekrīti, nošēro!

Novērtē šo rakstu:

0
1

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

pietiek_kampt

Atkal par kristieti Aldi

FotoNav noslēpums, ka Aldis Gobzems sevi uzskata par ticīgu kristieti. Aldis par to savā Facebook lapā ir vairākkārt rakstījis kopā ar lūgšanām, kurās viņš lūdz Dievam daudz dažādu lietu. 
Lasīt visu...

12

To visu es ar saviem atbalstītājiem, bet šī partija nav “Gobzema partija”, šī partija ir mūsu

FotoUz šo ierakstu mani pamudināja periodiski komentāros lasāmā doma “Gobzems neko nedara”. Esmu par šo tēmu jau izteicies un ne reizi vien, bet, acīmredzami jautājums kādam, kurš nesaprot, ir aktuāls, kas arī ir saprotami.
Lasīt visu...

21

Kāda ir atšķirība starp antidemokrātisko, totalitāro režīmu Latvijā un normālu Rietumu demokrātisku valsti

FotoManas, Aivara Lemberga Satversmes 94.pantā garantētās tiesības uz brīvību Rīgas apgabaltiesa ir pārkāpusi. Šādu Rīgas apgabaltiesai neglaimojošu slēdzienu ir noteicis Latvijas parlamenta ieceltais Tiesībsargs, kurš uzrauga cilvēktiesību ievērošanu Latvijā. Kāda ir tiesas reakcija, kādas darbības veic tiesa, lai novērstu Satversmes 94.pantā man garantēto cilvēktiesību uz brīvību pārkāpumu? Nekādi un nekā! Pilnīga ignorance!
Lasīt visu...

18

Uzticēšanos un naudu ārstiem, nevis ierēdņiem, – tā ir atslēga vakcinācijas procesa uzlabošanai

FotoLatvijā pakāpeniski atkal pieaug COVID-19 izplatība, un valdība, nespējot panākt vakcinācijas aptveres rādītāju uzlabošanos, ķeras pie piespiedu mēriem. Saeimā iesniegts likumprojekts par obligātu vakcināciju atsevišķām strādājošo kategorijām: izglītības, veselības aprūpes un sociālās jomas darbiniekiem. Tos, kuri nevarēs uzrādīt atbilstošu sertifikātu, draud atlaist no darba.
Lasīt visu...

21

Ārstu biedrība aicina pārtraukt nodokļu maksātāju naudas izšķērdēšanu neefektīvām reklāmas kampaņām

FotoLatvijas Ārstu biedrība (LĀB) iestājas par vakcināciju kā pašlaik drošāko un efektīvāko Covid-19 pandēmijas ierobežošanas līdzekli, bet ir kategoriski pret vakcinācijas loterijas rīkošanu. LĀB uzskata, ka fiskālu stimulu izmantošana sabiedrības veselības veicināšanā ir pieļaujama tikai izņēmuma gadījumos. Biedrība aicina pārtraukt nodokļu maksātāju naudas izšķērdēšanu neefektīvām reklāmas kampaņām un naudu novirzīt Latvijas veselības aprūpes stiprināšanai.
Lasīt visu...

12

Tauta NAV ēzelis!

FotoMūsu valdībā lielai daļai partiju azartspēles (tostarp loterijas) ir tīkamas: tas ir viņu asinsritē kā barojošs mātes piens. Ne velti parlamentā viskaismīgāk tiek debatēti ne jau tautas labklājībai būtiskie, bet gan azartspēļu biznesam svarīgi jautājumi.
Lasīt visu...

21

Nomenklatūras valsts un nomenklatūras vara

FotoJau sākumā teicu, ka Juris Stukāns ar prokuratūru galā netiks. Precīzi un pamatīgi aprakstīta viņa darbība šajā rakstā, bet nekad nevar uzrakstīt tik labi, lai nevarētu papildināt vai uzrakstīt labāk.
Lasīt visu...

12

Varbūt arī mēs tāpat kā Kariņa valdība varam sākt uzskatīt, ka likums ir nevis likums, bet ieteikums?

FotoLIKUMU IGNORANCE ir SASNIEGUSI APOGEJU! Ministru kabinetā skata likumprojektu, kur visciniskākajā veidā valsts varu nozagušies demonstrē, kā NELIKUMĪGU lietu PADARĪT PAR LIKUMĪGU!
Lasīt visu...

12

Priesteru padome: ja garīdznieks aicina izvairīties no vakcinācijas, tad viņš šķeļ Baznīcu no iekšienes

Foto2021. gada 22. jūlijā attālināti notika Rīgas arhidiecēzes Priesteru padomes un dekānu tikšanās par vakcinācijas jautājumu, kas šobrīd tik ļoti šķeļ sabiedrību un arī draudzes. Saskaņā ar novērojumiem, vairumam ticīgo vakcinācija ir morāli pieņemama, bet tajā pašā laikā ir daļa katoļu kas aktīvi ieņem negatīvu nostāju pret vakcināciju. Nepieņemamu antivakcinācijas nostājas izpausmju dēļ, kuru rezultātā ir atsevišķas draudzes ir sašķēlušās, Rīgas arhibīskaps metropolīts uzskatīja par nepieciešamu sasaukt Priesteru padomes sēdi.
Lasīt visu...

Lursoft