Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

praktisks jautājums

04.07.2017. 18:00

Kā tad būs ar tām žurkām? Vai Koļegova tās atstās jūrmalniekiem?

Atbildēt

šis

03.07.2017. 10:05

uzņēmums jau krietnu laiku atpakaļ esot interesējies pie atkritumu savācējiem - cik varētu izmaksāt šo atkritumu nodošana. Pēc info noskaidrošanas pazuda kā migla vējā (žēl palika naudiņas). Tajā pat laikā, kāds esot pamatīgi uzvārījies šajā procesā, jo, it kā esot bijis projekts attiecībā uz šo atkritumu pārvietošanu (fig viņu zina kādā virzienā). Cerams, ka uz visiem šiem jautājumiem mums izdosies dzirdēt sakarīgas atbildes.

Atbildēt

Organizētās noziedzības paraugs?

03.07.2017. 07:54

»

A.Mikosam

Nelaime Slokā izcēlās 18.jūnija dienas vidū. Sabiedriskās organizācijas "Ekodizaina kompetences centrs" vadītāja Jana Simanovska informāciju presei sniedza 21.06.2017.: "Taujāta par dioksīna ietekmi uz cilvēku veselību, Simanovska stāstīja, ka Jūrmalas un tās tuvākās apkārtnes iedzīvotājiem akūtas un...


"... Nelaime Slokā izcēlās 18.jūnija dienas vidū ..."- saldi meli, ka nelaime. Kas ir nelaimes nesēji? Tieši un apzināti izdara noziegumu un pasaka - nav līdzekļu, mēs, noziedznieki, neko nedarīsim, lai attīrītu dabu, nav naudas. Un peļņa par atkritumu pieņemšanau - nav, jau noēdām, izlietojām Kanāriju salās. Maksājiet jūs mūsu vietā, mes, iespējams, esam Trukšņa, ZZS. Lemberga paspārnē to darījuši, naudiņa ir mūsu varā, paņemsim, cik vajag, dāsni apmaksāsim savu firmu kādu, varbūt pat trīskāršā apmērā (nu, otkatam arī vajag) un viss notiek.

Ja tu izmetīsi spaini atkritumu, kur tas nav atļauts, tevi var sodīt ar milzu naudu, bet kad indi ieved un dedzina, indē cilvēkus - nav naudas, neko nedarīsim, lai maksā visai tie, kam nodarīts pāri.

Atbildēt

Moyartr

02.07.2017. 16:47

Es teikšu tā. Normāla uzņēmēja reakcija uz valsts iestāžu attieksmi 20+ gadu garumā ... Normālam cilvēkam tā visatļautība, uzpūtība un personiskās izredzētības sajūta no visādām koļegovām, kuras savā dzīvē pašas nevienu EUR nav nopelnījušas, nav izturama. Nu, re! Tik tālu jau nodzīvojušies esam, ka cilvēkam, kurš nav nekāds miljonārs vai partijām un budžetam pietuvinātais, ir vienalga. Sērkociņu klāt un ejiet ... ar savām prasībām un pamācībām, kā pareizi man nopelnīt tos grašus ...

Atbildēt

Antons Mikoss

02.07.2017. 16:13

»

A.Mikosam

Nelaime Slokā izcēlās 18.jūnija dienas vidū. Sabiedriskās organizācijas "Ekodizaina kompetences centrs" vadītāja Jana Simanovska informāciju presei sniedza 21.06.2017.: "Taujāta par dioksīna ietekmi uz cilvēku veselību, Simanovska stāstīja, ka Jūrmalas un tās tuvākās apkārtnes iedzīvotājiem akūtas un...


...Pēc Simanovskas domām, kaitējums videi šajā gadījumā ir nodarīts milzīgs. "To var aprēķināt, balstoties uz iepriekš veiktiem pētījumiem par pasaulē līdzīgiem gadījumiem. Es domāju, ka Latvijā noteikti ir institūcijas, kas, zinot apjomu un apstākļus, to var aprēķināt," sacīja Simanovska.....

Anonīmais censoni!
Cik jābūt bailīgam, kā nepublicē savu identitāti!
Kāpēc nepiesauci šo citēto tekstu tai pašā rakstā.
Tev uzdots attaisnot ekoterorismu?
Vai zini, anonīmais censoni, kā doktora grādu piešķir par zinātnisku darbu?

Atbildēt

A.Mikosam

02.07.2017. 12:03

»

Antons Mikoss

Par to, kā nereaģē NVO, nav tiesa. Par katastrofu tūlīt LR1 stāstīja zinātnieces Jana Simanovska no Vides Konsultatīvās Padomes un Rūta Bendere no Latvijas Atkritumu saimniecības asociācijas. Pats esmu " prostitūta" no LBB un VKP...


Nelaime Slokā izcēlās 18.jūnija dienas vidū. Sabiedriskās organizācijas "Ekodizaina kompetences centrs" vadītāja Jana Simanovska informāciju presei sniedza 21.06.2017.: "Taujāta par dioksīna ietekmi uz cilvēku veselību, Simanovska stāstīja, ka Jūrmalas un tās tuvākās apkārtnes iedzīvotājiem akūtas un smagas slimības nav sagaidāmas. "Kā piemēru var minēt Itālijas Sovezo, kur 70.gados uzsprāga rūpnīca, un atmosfērā nonāca milzīgs dioksīna daudzums. Pāris iedzīvotājiem kancerogēnas parādības bija novērojamas vien pēc 20 gadiem, bet, protams, tam ir vēl daudzi citi ietekmējošie faktori," sacīja Simanovska. Viņa uzsvēra, ka par veselībai nodarītu kaitējumu vairāk vajadzētu uztraukties tiem, kuri paši dedzina atkritumus savos pagalmos vai kamīnos."
Arī R.Bendere ir tikai viena no divām (?!) atkritumu apsaimniekošanas sabiedriskajām organizācijām Latvijā vadītājām.
Ja abām dāmām ir Dr. grāds, tas nenozīmē, ka viņas ir zinātnieces.
NVO principā nereaģēja uz šo tiešām Latvijas mēroga katastrofu, jo barojas no LVAF u.c. politiķu pārvaldītās un pasvietās naudas!!!

Atbildēt

Žulis

02.07.2017. 10:53

Sekas, protams, katastrofālas. Daudziem tas maksās dzīvību. Arī tiem, kuri visus šos gadus paklausīgi ir nodevuši savas balsis par šo valdošo kliķi. Tas, ka visām "dižājām amatpersonām" šīs klajais , nekaunīgais noziegums ir pie kājas, ir pilnīgi skaidrs. Un tā nav nelaime vai katastrofa - tas ir izplānots noziegums! Ievest no ārzemēm Latvijā plastmasas atkritumu kalnus un tad tiem pielaist uguni. Neviena vainīgā! Jūrmalas dome savu vainu neatzīst, VVD savu vainu neatzīst, VARAM savu vainu neatzīst. Kaut kas tiek muldēts par kādu "komunikācijas kļūdu", jo iedzīvotāji, lūk esot sūdzējušies, tā sūdzība pārsūtīta no viena kantora uz otru. Viens nav īsti pareizi reaģējis, otrs nav novērtējis, trešais nav zinājis u.t.t. Beigu galā vainīgi ir paši atkritumi, kurus neviens tur nav vedis, bet kuri paši ir uz turieni aizgājuši un vēl sev uguni pielaiduši.
Mīļā tauta,kas regulāri dodas pie vēlēšanu urnām! Vai jums neliekas, ka nu jau jūs visus tie jūsu vēlētie valstsvīri ir sākuši par galīgiem muļķiem uzskatīt????!

Atbildēt

dioksīns

02.07.2017. 10:07

Vai tad nav pamanīts, ka miskastes vākšana , glabāšana un ,,pārstrādāšana ,, ( kā to visi nesen varēja vērot) ir viens no Latvijas Ortās brīvvalsts galvenajiem biznesiem . Tik nozīmīgs , ka pārdalot mēslaines savākšanas tiesības , attiecīgās firmas saķeras skorpionu cienīgā cīniņā. Tas , ka bizness ir sankcionēts un par nodegušo tonnu tūkstošiem nevienam nekas nebūs , liecina klusums un ātrā 700.000 atrašana, lai visu notušētu.
Zaļie jau var tikai cirkā zvērus likvidēt , ūdeles palaist brīvībā , pupuķus skaitīt un slīkšņās retas ūdenszāles meklēt.Skaļi, bet nenozīmīgi trokšņot .

Atbildēt

Antons Mikoss

02.07.2017. 08:59

»

nuka

Protams, ka neviens bauriem nestāstīs, cik mēslu viņi saelpojās un cik vēl apēdīs. Bet bauriem vienalga. Kastrē - labi! Pabaro ar dioksīnu - arī labi! No zviedrijas savestos mēslus sadedzināja uz mūsu veselības un dzīvības rēķina. Un vēl satīrīs par mūsu nodokļu naudu! Maksājiet nodokļus vidam! Maksājiet...


Par to, kā nereaģē NVO, nav tiesa. Par katastrofu tūlīt LR1 stāstīja zinātnieces Jana Simanovska no Vides Konsultatīvās Padomes un Rūta Bendere no Latvijas Atkritumu saimniecības asociācijas. Pats esmu " prostitūta" no LBB un VKP.
Raudzīsimies vai policijas izmeklēšana pratīs noteikt katra vainu šajā noziedzīgajā afērā, ko var raksturot kā bioterorismu.
Rakstā vēres ir samainītas vietām. [1] ar [2]. Atvainojos!

Atbildēt

Zane

02.07.2017. 08:48

Nav brīnums, ka cilvēki aizbrauc, ka tie, kas paliek, negrib maksāt nodokļus, jo neredz tam jēgu.
Ja gribi dzīvot, nevis eksistēt no valsts vai firmaču atmestajiem grašiem, nāc un nopelni priekš sevis jau pirms pavasara atnākšanas ar jauno statistiskajā prognozēšanā balstīto stratēģiju: https://goo.gl/3OxSEu

Atbildēt

faktiski jau katastrofa ir Rīgas centrā

02.07.2017. 08:23

MK

Atbildēt

no Jūrmalas

02.07.2017. 05:38

Paldies par rakstu. Latvija ārkārtas situācijām ir pilnīgi nesagatavota.
Taču, kā redzams pēc atsauksmēm , lumpeņiem vides aizsardzība nerūp.
Tāpēc VVD un Jūrmalas dome saprot, ka tiks cauri sveikā. Pie atbildības sauks pārmijniekus.
Zaļā partija pie mums ir nevis partija, bet parodija..

Atbildēt

čangaļi

02.07.2017. 03:39

verandaslūcijas u.c.mārcienas nopelnīja labi un vēl pelnīs, neskaud, ieved arī pats un dedzini, muitas ta' nav

Atbildēt

scorpio

01.07.2017. 19:56

Tā bija valsts līmeņa katastrofa un Civilās aizsardzības un katastrofas pārvaldīšanas līkums skaidri nosaka, kā šādā situācijā jārīkojas atbildīgajām personām. Glābšanas darbus jāuzrauga Ministru prezidentam. Kādēļ netika iedarbināts šis likums? Vai tiešām par to nevienam nav jāatbild? Neaptverama bezatbildība. Mūsu zemi klāja indīgu dūmu mākonis, atbildīgās personas pat neuzskatīja par vajadzību cilvēkus informēt, kas notiek, ko darīt. Arī bez laboratorijām speciālisti varēja aprēķināt un izziņot, kāda inde nosēdās uz mūsu zemes, kāda bija gaisā. Bet mūsu valdošajiem vienalga.

Atbildēt

LV pilsonis

01.07.2017. 18:49

Iepriekšējam komentāram. Saprotams tavs sašutums, bet ZZS ir neiespējami neievēlēt. Ja manā paziņu lokā, kurš nav mazais, neesmu saticis nevienu kurš balsotu par vecajiem komunistiem, tad viņiem ir kāds īpašs triks kā iegūt vēlamo rezultātu.

Atbildēt

notsorry

01.07.2017. 17:28

»

Sorry

Tieśi tà arî ir. Vara nepàrredz valsts teritoriju, mès tikai kłûdaini domàjam, ka tà ir stipra. Patiesîbà sapuvusi caur un cauri. Principà viegls terorisma mèrkis. DP tikai mègina identificèt bîstamos klikei llatvieśus. Pornogràfija ne vara


Kamēr dp ķersta pusaudžus un tantes (varai tjipa nelojālos), tikmēr teroristi nodedzina plastmasas kalnu! Kas ir zolitūde? Un, kas ir šis plastmasas ugunskurs? Tas ir īstais terors. Terors pret cilvēkiem.

Atbildēt

nuka

01.07.2017. 17:25

Protams, ka neviens bauriem nestāstīs, cik mēslu viņi saelpojās un cik vēl apēdīs. Bet bauriem vienalga. Kastrē - labi! Pabaro ar dioksīnu - arī labi! No zviedrijas savestos mēslus sadedzināja uz mūsu veselības un dzīvības rēķina. Un vēl satīrīs par mūsu nodokļu naudu! Maksājiet nodokļus vidam! Maksājiet vairāk!
Nez kāpēc oligarhijas dirslaiža lapsa neiespringst ar sūdzību prokuratūrai par šo noziegumu, kas līdzvērtīgs zolitūdei, bet siekalas tašķīdams kviec par oligarhu sarunām - nekā tur nav! Arī ugunsgrēka nav? Dioksīna arī nav? A ja nu mēs zemenes ar nokritušo dioksīnu vedam uz rīgu un lapsas bērnelim kā lielu kārumu ietirgojam?
Šis ir tas gadījums, kad valdībai bija jākrīt. Bet nav jau nozīmes. Tupie bauri nākamās vēlēšanās nobalsos atkal par zzs un pārējiem sūdiem, jo nekā cita jau nav - sūdu pilnas malas!
Un kur ir visas nevalstiskās prostitūtas? Neviens nav prasījis skaidru atbildi par piesārņojuma izplatību. Kur ir zaļais baklažāna stutētais pleskavā ražotais prezidents? Uz viņa rezidenci dioksīnu neatnesa? Lai nepriecājas! Mēs zemenes jau notirgojām. Un drīz būs arī citi lauku labumi! Mazbērniņiem.

Atbildēt

Sorry

01.07.2017. 16:59

»

Nu tā

Ir grūti pat iedomāties, kas notiktu, ja sāktos kaut neliels militārais konflikts, kad degtu un kūpētu visās malās. Vara jau tagad ir parādījusi, ka netiek ar valsts pārvaldi galā, jo runāt par kaut kādu drošību pēc šī notikuma, manuprāt, it ļoti naivi


Tieśi tà arî ir. Vara nepàrredz valsts teritoriju, mès tikai kłûdaini domàjam, ka tà ir stipra. Patiesîbà sapuvusi caur un cauri. Principà viegls terorisma mèrkis. DP tikai mègina identificèt bîstamos klikei llatvieśus. Pornogràfija ne vara.

Atbildēt

Nu tā

01.07.2017. 16:34

Ir grūti pat iedomāties, kas notiktu, ja sāktos kaut neliels militārais konflikts, kad degtu un kūpētu visās malās. Vara jau tagad ir parādījusi, ka netiek ar valsts pārvaldi galā, jo runāt par kaut kādu drošību pēc šī notikuma, manuprāt, it ļoti naivi.

Atbildēt

agents

01.07.2017. 15:48

Sito vajag zinot eirokomisaram ,kurs atbildigs par dabas piesarnojumiem . Ko dara musu zala partija par kuru balsoja jurmalnieki .

Atbildēt

Sorry

01.07.2017. 15:01

Pilnîgi pareizs raksts. Tà ir katastrofa. Nozoegums.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

3

Kā tagad pareizi vajadzētu „apgūt” Eiropas naudu

FotoEiropa gatavojas vērienīgai ekonomikas atjaunošanas programmai, plānojot tērēt simtiem miljardu, iespējams, pat triljonu eiro. Tā ir labā ziņa. Pats svarīgākais šajā ziņā ir tas, ka ES valstis tomēr ir gatavas vienoties un mēģināt pārvarēt šo krīzi kopā.
Lasīt visu...

pietiek_nokluset

Notiek valsts apvērsums: ja jūs tagad necelsieties, tad paši vainīgi

FotoSaeimas Prezidijs ir sasaucis Saeimas attālināto ārkārtas sēdi 2020.gada 26.maijā pulksten 14.00 (e-Saeima platformā). Tas ir pretēji Satversmes 15.pantam! Tur rakstīts - Saeima savas sēdes notur Rīgā un tikai ārkārtīgu apstākļu dēļ tā var sanākt citā vietā. Kur notiks sēde? Maskavā, Vašingtonā, Ipiķos, Briselē? Kur? Kādi ir ārkārtīgie apstākļi?
Lasīt visu...

pietiek_postit

Tiek pārkāptas kaucošo motoru trokšņa ietekmes zonā dzīvojošo iedzīvotāju Satversmē noteiktās cilvēktiesības

FotoNe tikai jaunā koronavīrusa izraisītā slimība Covid-19 veicina nāves gadījumus, bet arī „...69 000 cilvēku vides trokšņa dēļ ir nonākuši slimnīcās un 15 900 ir priekšlaicīgi miruši...” rakstīts Eiropas komisijas 2017.gada 30.marta ziņojumā 
Lasīt visu...

pietiek_nokluset

Latvijā ir padevīga tauta, kas lieto vārdus, kuri "negriež" ausīs nevienam, un bāž galvu smiltīs

FotoMums Latvijā ir bijuši visvisādi "laiki". Vieni no senākajiem bija "vācu laiki" - ap 700 gadu, kas Kurzemē atstāja kā mantojumu pat vācu baronu latviešu valodas izrunas dialektu, tad "zviedru laiki, vēl - "poļu laiki", ilgu laiku valdīja "krievu laiki", tad bija Latvijas laiki, Kārļa Ulmaņa laiki.
Lasīt visu...

20

Izlaidums pandēmijas laikā: neviens tiesību akts neparedz vecāku tiesības piedalīties sava bērna izlaidumā

FotoTiesībsargs aicina IZM izstrādāt vadlīnijas par izglītības iestāžu izlaiduma pasākuma organizēšanu, ievērojot Covid-19 izplatības noteiktos ierobežojošos pasākumus. Vienlaikus lemšanā par svinīgā pasākuma organizēšanu būtu jāuzklausa arī pašu absolventu viedoklis.
Lasīt visu...

6

Kad TAS beigsies?

FotoĀrkārtas stāvokļa ieviešana ir ļoti būtisks solis, jo ietekmē visus valsts iedzīvotājus. Ņemot to vērā, būtu tikai normāli, ja valdība mūs informētu, kādiem apstākļiem iestājoties, ārkārtas stāvoklis tiks atcelts. Bet tas nenotiek – izskatās, ka valdība vai nu nespēj šādus kritērijus nodefinēt, vai arī uzskata, ka parastajiem mirstīgajiem šāda informācija nav nepieciešama.
Lasīt visu...

18

Bondara situācijā būtu jāatkāpjas jebkuram

FotoProgresīvie uzskata, ka pēc trešās instances nelabvēlīgā sprieduma maksātnespējīgās Latvijas Krājbankas lietā Mārtiņam Bondaram ir jāatkāpjas no Saeimas Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijas priekšsēdētāja amata. Lai Latvijas politika kļūtu caurspīdīga un godīga, šādai politiskai praksei nav vietas mūsdienu Latvijas politikā.
Lasīt visu...

18

Kāpēc mūs uzskata par idiotiem?

FotoIzskaidrojiet man. Es tiešām nesaprotu. 1. Epidemiologs (infektologs) Uga Dumpis neuzskata, ka visiem publiskās vietās obligāti sejas maskas būtu jānēsā. Un arī pats nenēsā sejas maksu publiskās vietās, cik var redzēt TV.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Aicinu mūsu gejus: jo vairāk palīdzēsiet aizsargāt daudzbērnu mammu un tēti, jo mazāk jums nāksies izmantot retoriku - mūs diskriminē

Ugunsdzēsēju un glābēju diena. Apsveicu! Taču...

Foto

Žurka Sparāns, JKP, Lembergs, valsts noslēpums un izzagšana, Kalnozola uzstājība, Pelēkie spēki un Tautas vara

Liels paldies M.Kučinska, J.Maizīša un N.Mežvieta kungiem, ka esat izķēruši žurku,...

Foto

Viendzimuma pāru kopdzīves regulējuma tiesībpolitiskā problemātika (pilnā versija, bez cenzūras)

2014. gada nogalē Latvijas juristu, politiķu un sabiedrisko darbinieku aprindās arvien biežāk sāka skanēt viendzimuma attiecību...

Foto

Kamēr pasaule cīnās pret netīriem miljardiem, tikmēr mums ir tikai “otkati” un nodokļu nemaksātāji

Cīņai pret nelegālās naudas legalizāciju pēdējo gadu laikā pasaulē pievērsta pastiprināta uzmanība....

Foto

Valsts naudu nedrīkst ieguldīt tur, kur nebūs pietiekamas atdeves

Igaunija, Latvija un Lietuva ir izveidojušas "mazo Šengenas" telpu Eiropā – telpu bez iekšējām robežām. No šodienas...

Foto

“Izdzīt četrgadīgu bērnu no tiesas zāles”: ieraksts no tiesas sēdes

Koronavīrusa pašizolācijas un attālinātā darba laikā bez ierobežojumiem turpinās Aivara Lemberga tiesāšana, kura norisinās pietiekami lielā...

Foto

Kāpēc jums jātic, ka mēs visu izdarījām ļoti laikus un ļoti labi, bet pie visa vainīgi tikai apstākļi

Ņemot vērā publiski izskanējušo informāciju, kas radījusi šaubas...

Foto

Vienkārši par sarežģīto: tikai tautiska, suverēna, pēc nacionālisma principiem veidota valsts var būt par pamatu īstas demokrātijas pastāvēšanai

Reizēm mēs pārāk sarežģīti runājam par vienkāršām lietām....

Foto

Par 2. Pasaules karu, 9. maiju, Latviju, latviešiem, krieviem un vēl šo to

Šodien ir divas aktualitātes - pasaules tautu celšanās cīņā pret "kovida" mega afēru,...

Foto

Kopā ar kinologiem un hipologiem mēs 9. maijā lieliski pastrādājām

“Ministru kabineta izdotais rīkojums par ārkārtējās situācijas izsludināšanu neierobežo cilvēku tiesības individuāli apmeklēt jebkuru piemiņas vietu,...

Foto

Pārdomas par Covid - 19 afēru un ne tikai...

Mani draugi un tuvinieki var liecināt, ka sākotnēji, kad vēl nebija pietiekami daudz informācijas, es pret jauno...

Foto

Nepazaudēt Latvijas ekonomikas kodolu

COVID-19 krīze pasaules ekonomikā ienesusi krietnu devu nenoteiktības, sašūpojusi ierastās piegāžu ķēdes un patēriņa tirgus. Atsaukšos uz Alberta Einšteina teikto: “Kad tiek...

Foto

Bērniem invalīdiem nav naudas, 250 tūkstoši PR pakalpojumiem "APar" kampaņas veidotāja sievai gan ir

Tātad. C19 kļūst ļoti bīstams pēc 24.00, tad visam būs jābūt ciet....

Foto

Kurš normāls cilvēks dzird Dieva balsi un uzklausa aicinājumu glābt dzimteni no okupantiem?

Šorīt pa radio skanēja raidījums, kurā tika uzskaitītas visas iespējamās Žannas d'Arkas psihiskās...

Foto

Kam nāk smiekli, var pasmieties, bet šī ir mana prognoze par tuvāko nākotni

Kādreiz es izklaidējos ar troļļu kaitināšanu vienā no lielākajiem ziņu portāliem Latvijā. It...

Foto

Teorijā Latvija ir brīva valsts, praksē tā nav

Man nav nekādas saistības ar aktīvistiem, kas tika aizturēti pie Brīvības pieminekļa. Man nav skaidri šo cilvēku motīvi....

Foto

Koku ciršana Ziepniekkalnā ir ķecerīga rīcība: vēstule Rīgas Grebenščikova vecticībnieku draudzei

Daudziem Ziepniekkalnā viens no sāpīgākajiem notikumiem ir atļauja masveidā nocirst kokus, cik lasāms presē –...

Foto

Aicinu atcerēties, cik daudz pacietības ir mūsu tautā

Tautas vēsturiskajā likteņgaitā ir brīži, kuros summējas pašas būtiskākās, eksistenciālākās izvēles. Tad lemtais un paveiktais uz ilgiem laikiem...

Foto

Ko mums nozīmē 4. maijs?

Precīzākā un īsākā atbilde uz šo jautājumu iekodēta pašā svētku nosaukumā – "Latvijas Republikas neatkarības atjaunošanas diena". Tāds formulējums valsts kalendārā...

Foto

Vai tiešām vajag, par nākotni nedomājot, atteikties no dzelzceļa elektrifikācijas?

Rakstu saistībā ar savu reālu sirdssāpi par valdības publiskoto informācija, ka ekonomiku sildīs ar 75 miljoniem...

Foto

Kur Latvijas valstij ņemt naudu? No cilvēkiem, kuriem tā ir?

Mūsu valsts ir nabadzīga, jo tajā piekopj atņemšanas un represiju politiku. Uz šīm pārdomām mani pamudināja...

Foto

Kā krīzē klājas vienkāršajai tautai, un cik taisnīgi mūsu valdības aparāts palīdz cilvēkiem pārvarēt krīzi

Dīkstāves pabalstus atsaka nodokļu nemaksātājiem? Prēmijas maksā visiem par papildu darbu...

Foto

Man kā Saeimas loceklim ir nodarīts pāri

Latvijas Republika ir neatkarīga demokrātiska republika, kurā Latvijas valsts suverēnā vara pieder Latvijas tautai, kura vispārīgās, vienlīdzīgās, tiešās, aizklātās...

Foto

Pasaka par loģiskās domāšanas attīstību

Pasakās, kuras paredzētas bērniem, labais vienmēr uzvar ļauno. Loģiskās domāšanas vidē izaugušais bērns kļūst par pieaugušo, kuram ir prasība, lai pareizais...

Foto

Krīze – iespēja drosmīgiem lēmumiem

Kā jau katra krīze, tā ir ne tikai lielāka vai mazāka ķibele, bet arī zināmā mērā iespēja. Šoreiz manas pārdomas par...

Foto

Globālās identitātes amoka skrējiens

Pandēmijai “Covid-19” lepni piestāv pārnestā nozīmē lietotas runas figūras. Tajā skaitā lepni piestāv alegorija “amoka skrējiens”. Alegorijas konkrētais tēls ir psihiskais traucējums vārdā...

Foto

Ekonomiskais vīruss

Ekonomikas izaugsmes bremzēšana, darbaspēka trūkums, algu lielāka izaugsme par darba ražīgumu - tie bija daži no jaunas ekonomiskās krīzes vēstnešiem, ko uzņēmēji un ekonomisti...

Foto

Dabas aizsardzības sistēmas reforma ir aizsegs nezaļu lobistu atbalstam

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības (VARAM) ministra Jura Pūces (A/PAR) steidzīgās reformas valstī izsludinātās ārkārtas situācijas laikā,...

Foto

Valdība, attopies

Neesmu nekāds profesors, esmu parasta "skrūvīte", kas strādā valsts pārvaldē un dzīvo no algas līdz algai. Bet vēlos padalīties ar dažām pārdomām par šodienas...

Foto

Vai var uzticēties Aigaram Strupišam kā Augstākās tiesas priekšsēdētāja kandidātam

Nododu publicēšanai pēdējos safabricēto disciplinārlietu tiesnešu disciplinārtiesas safabricētos lēmumus, no kuriem redzams, kā vienā gadījumā ierosina...

Foto

BVKB ietaupīja vairāk nekā 50%, uzstādot GPS, - paraksties par likumdošanas iniciatīvu

Būvniecības valsts kontroles birojs (BVKB) 2018. gada sākumā lietoja 16 automašīnas un mēnesī patērēja 1600...

Foto

Kad Viņķele ļurina tukšu kā zariņu govs par savām orbītām

Noskatieties vēlreiz uzmanīgi Facebook publicēto video ar Viņķeli! Viņa vairākkārt saka, ka ministrijas ierēdņi no janvāra strādā “pastiprinātā...

Foto

Miljons eiro, lai korumpētu presi

Informācijas nozari ir būtiski skārusi Covid-19 krīze. Laikā, kad cilvēki paliek mājās, drukātās preses pārdošanas apjomi neglābjami samazinās. Lai ierobežotu epidēmiju,...

Foto

No kā vajadzētu mācīties mūsu politiķiem un ierēdņiem

“Unikāli! Tā kā Valkā mazturīgos, trūcīgos un daudzbērnu ģimeņu bērnus sākām ēdināt pirms MK noteikumiem, Izglītības un zinātnes...

Foto

Tas jaunais laiks, kas šalkās trīs... Pārdomas par zināmo nezināmajā

Dārgo lasītāj, ja vēlies viedokli par mūsu valdības pareizo/nepareizo rīcību epidēmijas laikā, infekcijas izplatības datu patiesumu/nepatiesumu...

Foto

Iebilstam pret Kalnciema kvartāla izpostīšanu

Rīgas domes Apstādījumu saglabāšanas komisijai, Rīgas pilsētas būvvaldei, RD Satiksmes departamentam no Āgenskalna iedzīvotājiem: lūdzam nelikvidēt kokus Āgenskalnā un rūpēties par...

Foto

Kas ir mana Galileja?

Dārgie brāļi un māsas Kristū. Jūdiem bija paraža pēc apbedīšanas vēl trīs dienas apciemot kapu, lai pārliecinātos, ka aizgājējs patiešām ir miris;...

Foto

Covid-19 pandēmijas aizsegā notiek mēģinājums iznīcināt iepakojuma depozīta sistēmu

Depozīta sistēma ir ražotāju atbildības sistēma – tas ir veids, kādā ražotāji nodrošina tiem uzlikto pienākumu izpildi...

Foto

Optimisma nomācošā aura

Sabiedrībā ir cilvēki, kuru amata pienākums ir izstarot optimismu. Sabiedrība no viņiem gaida vienīgi optimistiskus izteikumus. Taču tam nav jābūt sentimentāli šķebīgam optimismam...

Foto

Šis piebremzētais laiks un īpatnējās Lieldienas būs jauna, vienojoša pieredze mūsu likteņkopībā un iespēja apzināties garīgo brīvtelpu

Mīļie Latvijas cilvēki! Ir Lieldienu laiks. Mēs to sagaidām...