Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

praktisks jautājums

04.07.2017. 18:00

Kā tad būs ar tām žurkām? Vai Koļegova tās atstās jūrmalniekiem?

Atbildēt

šis

03.07.2017. 10:05

uzņēmums jau krietnu laiku atpakaļ esot interesējies pie atkritumu savācējiem - cik varētu izmaksāt šo atkritumu nodošana. Pēc info noskaidrošanas pazuda kā migla vējā (žēl palika naudiņas). Tajā pat laikā, kāds esot pamatīgi uzvārījies šajā procesā, jo, it kā esot bijis projekts attiecībā uz šo atkritumu pārvietošanu (fig viņu zina kādā virzienā). Cerams, ka uz visiem šiem jautājumiem mums izdosies dzirdēt sakarīgas atbildes.

Atbildēt

Organizētās noziedzības paraugs?

03.07.2017. 07:54

»

A.Mikosam

Nelaime Slokā izcēlās 18.jūnija dienas vidū. Sabiedriskās organizācijas "Ekodizaina kompetences centrs" vadītāja Jana Simanovska informāciju presei sniedza 21.06.2017.: "Taujāta par dioksīna ietekmi uz cilvēku veselību, Simanovska stāstīja, ka Jūrmalas un tās tuvākās apkārtnes iedzīvotājiem akūtas un...


"... Nelaime Slokā izcēlās 18.jūnija dienas vidū ..."- saldi meli, ka nelaime. Kas ir nelaimes nesēji? Tieši un apzināti izdara noziegumu un pasaka - nav līdzekļu, mēs, noziedznieki, neko nedarīsim, lai attīrītu dabu, nav naudas. Un peļņa par atkritumu pieņemšanau - nav, jau noēdām, izlietojām Kanāriju salās. Maksājiet jūs mūsu vietā, mes, iespējams, esam Trukšņa, ZZS. Lemberga paspārnē to darījuši, naudiņa ir mūsu varā, paņemsim, cik vajag, dāsni apmaksāsim savu firmu kādu, varbūt pat trīskāršā apmērā (nu, otkatam arī vajag) un viss notiek.

Ja tu izmetīsi spaini atkritumu, kur tas nav atļauts, tevi var sodīt ar milzu naudu, bet kad indi ieved un dedzina, indē cilvēkus - nav naudas, neko nedarīsim, lai maksā visai tie, kam nodarīts pāri.

Atbildēt

Moyartr

02.07.2017. 16:47

Es teikšu tā. Normāla uzņēmēja reakcija uz valsts iestāžu attieksmi 20+ gadu garumā ... Normālam cilvēkam tā visatļautība, uzpūtība un personiskās izredzētības sajūta no visādām koļegovām, kuras savā dzīvē pašas nevienu EUR nav nopelnījušas, nav izturama. Nu, re! Tik tālu jau nodzīvojušies esam, ka cilvēkam, kurš nav nekāds miljonārs vai partijām un budžetam pietuvinātais, ir vienalga. Sērkociņu klāt un ejiet ... ar savām prasībām un pamācībām, kā pareizi man nopelnīt tos grašus ...

Atbildēt

Antons Mikoss

02.07.2017. 16:13

»

A.Mikosam

Nelaime Slokā izcēlās 18.jūnija dienas vidū. Sabiedriskās organizācijas "Ekodizaina kompetences centrs" vadītāja Jana Simanovska informāciju presei sniedza 21.06.2017.: "Taujāta par dioksīna ietekmi uz cilvēku veselību, Simanovska stāstīja, ka Jūrmalas un tās tuvākās apkārtnes iedzīvotājiem akūtas un...


...Pēc Simanovskas domām, kaitējums videi šajā gadījumā ir nodarīts milzīgs. "To var aprēķināt, balstoties uz iepriekš veiktiem pētījumiem par pasaulē līdzīgiem gadījumiem. Es domāju, ka Latvijā noteikti ir institūcijas, kas, zinot apjomu un apstākļus, to var aprēķināt," sacīja Simanovska.....

Anonīmais censoni!
Cik jābūt bailīgam, kā nepublicē savu identitāti!
Kāpēc nepiesauci šo citēto tekstu tai pašā rakstā.
Tev uzdots attaisnot ekoterorismu?
Vai zini, anonīmais censoni, kā doktora grādu piešķir par zinātnisku darbu?

Atbildēt

A.Mikosam

02.07.2017. 12:03

»

Antons Mikoss

Par to, kā nereaģē NVO, nav tiesa. Par katastrofu tūlīt LR1 stāstīja zinātnieces Jana Simanovska no Vides Konsultatīvās Padomes un Rūta Bendere no Latvijas Atkritumu saimniecības asociācijas. Pats esmu " prostitūta" no LBB un VKP...


Nelaime Slokā izcēlās 18.jūnija dienas vidū. Sabiedriskās organizācijas "Ekodizaina kompetences centrs" vadītāja Jana Simanovska informāciju presei sniedza 21.06.2017.: "Taujāta par dioksīna ietekmi uz cilvēku veselību, Simanovska stāstīja, ka Jūrmalas un tās tuvākās apkārtnes iedzīvotājiem akūtas un smagas slimības nav sagaidāmas. "Kā piemēru var minēt Itālijas Sovezo, kur 70.gados uzsprāga rūpnīca, un atmosfērā nonāca milzīgs dioksīna daudzums. Pāris iedzīvotājiem kancerogēnas parādības bija novērojamas vien pēc 20 gadiem, bet, protams, tam ir vēl daudzi citi ietekmējošie faktori," sacīja Simanovska. Viņa uzsvēra, ka par veselībai nodarītu kaitējumu vairāk vajadzētu uztraukties tiem, kuri paši dedzina atkritumus savos pagalmos vai kamīnos."
Arī R.Bendere ir tikai viena no divām (?!) atkritumu apsaimniekošanas sabiedriskajām organizācijām Latvijā vadītājām.
Ja abām dāmām ir Dr. grāds, tas nenozīmē, ka viņas ir zinātnieces.
NVO principā nereaģēja uz šo tiešām Latvijas mēroga katastrofu, jo barojas no LVAF u.c. politiķu pārvaldītās un pasvietās naudas!!!

Atbildēt

Žulis

02.07.2017. 10:53

Sekas, protams, katastrofālas. Daudziem tas maksās dzīvību. Arī tiem, kuri visus šos gadus paklausīgi ir nodevuši savas balsis par šo valdošo kliķi. Tas, ka visām "dižājām amatpersonām" šīs klajais , nekaunīgais noziegums ir pie kājas, ir pilnīgi skaidrs. Un tā nav nelaime vai katastrofa - tas ir izplānots noziegums! Ievest no ārzemēm Latvijā plastmasas atkritumu kalnus un tad tiem pielaist uguni. Neviena vainīgā! Jūrmalas dome savu vainu neatzīst, VVD savu vainu neatzīst, VARAM savu vainu neatzīst. Kaut kas tiek muldēts par kādu "komunikācijas kļūdu", jo iedzīvotāji, lūk esot sūdzējušies, tā sūdzība pārsūtīta no viena kantora uz otru. Viens nav īsti pareizi reaģējis, otrs nav novērtējis, trešais nav zinājis u.t.t. Beigu galā vainīgi ir paši atkritumi, kurus neviens tur nav vedis, bet kuri paši ir uz turieni aizgājuši un vēl sev uguni pielaiduši.
Mīļā tauta,kas regulāri dodas pie vēlēšanu urnām! Vai jums neliekas, ka nu jau jūs visus tie jūsu vēlētie valstsvīri ir sākuši par galīgiem muļķiem uzskatīt????!

Atbildēt

dioksīns

02.07.2017. 10:07

Vai tad nav pamanīts, ka miskastes vākšana , glabāšana un ,,pārstrādāšana ,, ( kā to visi nesen varēja vērot) ir viens no Latvijas Ortās brīvvalsts galvenajiem biznesiem . Tik nozīmīgs , ka pārdalot mēslaines savākšanas tiesības , attiecīgās firmas saķeras skorpionu cienīgā cīniņā. Tas , ka bizness ir sankcionēts un par nodegušo tonnu tūkstošiem nevienam nekas nebūs , liecina klusums un ātrā 700.000 atrašana, lai visu notušētu.
Zaļie jau var tikai cirkā zvērus likvidēt , ūdeles palaist brīvībā , pupuķus skaitīt un slīkšņās retas ūdenszāles meklēt.Skaļi, bet nenozīmīgi trokšņot .

Atbildēt

Antons Mikoss

02.07.2017. 08:59

»

nuka

Protams, ka neviens bauriem nestāstīs, cik mēslu viņi saelpojās un cik vēl apēdīs. Bet bauriem vienalga. Kastrē - labi! Pabaro ar dioksīnu - arī labi! No zviedrijas savestos mēslus sadedzināja uz mūsu veselības un dzīvības rēķina. Un vēl satīrīs par mūsu nodokļu naudu! Maksājiet nodokļus vidam! Maksājiet...


Par to, kā nereaģē NVO, nav tiesa. Par katastrofu tūlīt LR1 stāstīja zinātnieces Jana Simanovska no Vides Konsultatīvās Padomes un Rūta Bendere no Latvijas Atkritumu saimniecības asociācijas. Pats esmu " prostitūta" no LBB un VKP.
Raudzīsimies vai policijas izmeklēšana pratīs noteikt katra vainu šajā noziedzīgajā afērā, ko var raksturot kā bioterorismu.
Rakstā vēres ir samainītas vietām. [1] ar [2]. Atvainojos!

Atbildēt

Zane

02.07.2017. 08:48

Nav brīnums, ka cilvēki aizbrauc, ka tie, kas paliek, negrib maksāt nodokļus, jo neredz tam jēgu.
Ja gribi dzīvot, nevis eksistēt no valsts vai firmaču atmestajiem grašiem, nāc un nopelni priekš sevis jau pirms pavasara atnākšanas ar jauno statistiskajā prognozēšanā balstīto stratēģiju: https://goo.gl/3OxSEu

Atbildēt

faktiski jau katastrofa ir Rīgas centrā

02.07.2017. 08:23

MK

Atbildēt

no Jūrmalas

02.07.2017. 05:38

Paldies par rakstu. Latvija ārkārtas situācijām ir pilnīgi nesagatavota.
Taču, kā redzams pēc atsauksmēm , lumpeņiem vides aizsardzība nerūp.
Tāpēc VVD un Jūrmalas dome saprot, ka tiks cauri sveikā. Pie atbildības sauks pārmijniekus.
Zaļā partija pie mums ir nevis partija, bet parodija..

Atbildēt

čangaļi

02.07.2017. 03:39

verandaslūcijas u.c.mārcienas nopelnīja labi un vēl pelnīs, neskaud, ieved arī pats un dedzini, muitas ta' nav

Atbildēt

scorpio

01.07.2017. 19:56

Tā bija valsts līmeņa katastrofa un Civilās aizsardzības un katastrofas pārvaldīšanas līkums skaidri nosaka, kā šādā situācijā jārīkojas atbildīgajām personām. Glābšanas darbus jāuzrauga Ministru prezidentam. Kādēļ netika iedarbināts šis likums? Vai tiešām par to nevienam nav jāatbild? Neaptverama bezatbildība. Mūsu zemi klāja indīgu dūmu mākonis, atbildīgās personas pat neuzskatīja par vajadzību cilvēkus informēt, kas notiek, ko darīt. Arī bez laboratorijām speciālisti varēja aprēķināt un izziņot, kāda inde nosēdās uz mūsu zemes, kāda bija gaisā. Bet mūsu valdošajiem vienalga.

Atbildēt

LV pilsonis

01.07.2017. 18:49

Iepriekšējam komentāram. Saprotams tavs sašutums, bet ZZS ir neiespējami neievēlēt. Ja manā paziņu lokā, kurš nav mazais, neesmu saticis nevienu kurš balsotu par vecajiem komunistiem, tad viņiem ir kāds īpašs triks kā iegūt vēlamo rezultātu.

Atbildēt

notsorry

01.07.2017. 17:28

»

Sorry

Tieśi tà arî ir. Vara nepàrredz valsts teritoriju, mès tikai kłûdaini domàjam, ka tà ir stipra. Patiesîbà sapuvusi caur un cauri. Principà viegls terorisma mèrkis. DP tikai mègina identificèt bîstamos klikei llatvieśus. Pornogràfija ne vara


Kamēr dp ķersta pusaudžus un tantes (varai tjipa nelojālos), tikmēr teroristi nodedzina plastmasas kalnu! Kas ir zolitūde? Un, kas ir šis plastmasas ugunskurs? Tas ir īstais terors. Terors pret cilvēkiem.

Atbildēt

nuka

01.07.2017. 17:25

Protams, ka neviens bauriem nestāstīs, cik mēslu viņi saelpojās un cik vēl apēdīs. Bet bauriem vienalga. Kastrē - labi! Pabaro ar dioksīnu - arī labi! No zviedrijas savestos mēslus sadedzināja uz mūsu veselības un dzīvības rēķina. Un vēl satīrīs par mūsu nodokļu naudu! Maksājiet nodokļus vidam! Maksājiet vairāk!
Nez kāpēc oligarhijas dirslaiža lapsa neiespringst ar sūdzību prokuratūrai par šo noziegumu, kas līdzvērtīgs zolitūdei, bet siekalas tašķīdams kviec par oligarhu sarunām - nekā tur nav! Arī ugunsgrēka nav? Dioksīna arī nav? A ja nu mēs zemenes ar nokritušo dioksīnu vedam uz rīgu un lapsas bērnelim kā lielu kārumu ietirgojam?
Šis ir tas gadījums, kad valdībai bija jākrīt. Bet nav jau nozīmes. Tupie bauri nākamās vēlēšanās nobalsos atkal par zzs un pārējiem sūdiem, jo nekā cita jau nav - sūdu pilnas malas!
Un kur ir visas nevalstiskās prostitūtas? Neviens nav prasījis skaidru atbildi par piesārņojuma izplatību. Kur ir zaļais baklažāna stutētais pleskavā ražotais prezidents? Uz viņa rezidenci dioksīnu neatnesa? Lai nepriecājas! Mēs zemenes jau notirgojām. Un drīz būs arī citi lauku labumi! Mazbērniņiem.

Atbildēt

Sorry

01.07.2017. 16:59

»

Nu tā

Ir grūti pat iedomāties, kas notiktu, ja sāktos kaut neliels militārais konflikts, kad degtu un kūpētu visās malās. Vara jau tagad ir parādījusi, ka netiek ar valsts pārvaldi galā, jo runāt par kaut kādu drošību pēc šī notikuma, manuprāt, it ļoti naivi


Tieśi tà arî ir. Vara nepàrredz valsts teritoriju, mès tikai kłûdaini domàjam, ka tà ir stipra. Patiesîbà sapuvusi caur un cauri. Principà viegls terorisma mèrkis. DP tikai mègina identificèt bîstamos klikei llatvieśus. Pornogràfija ne vara.

Atbildēt

Nu tā

01.07.2017. 16:34

Ir grūti pat iedomāties, kas notiktu, ja sāktos kaut neliels militārais konflikts, kad degtu un kūpētu visās malās. Vara jau tagad ir parādījusi, ka netiek ar valsts pārvaldi galā, jo runāt par kaut kādu drošību pēc šī notikuma, manuprāt, it ļoti naivi.

Atbildēt

agents

01.07.2017. 15:48

Sito vajag zinot eirokomisaram ,kurs atbildigs par dabas piesarnojumiem . Ko dara musu zala partija par kuru balsoja jurmalnieki .

Atbildēt

Sorry

01.07.2017. 15:01

Pilnîgi pareizs raksts. Tà ir katastrofa. Nozoegums.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Atraktīvā politiskā hronika: 10. oktobris

FotoPēc 2018.gada 6.oktobra sociāli politiskā dzīve ir ļoti intensīva. Tā tam ir jābūt. Atbilstoši tautas politiskajai gribai todien pie varas nāca manis dēvētā “6.oktobra paaudze”, un latviešiem šajā saulē sākās jauns laikmets. No 13. Saeimas deputātiem 65% tika ievēlēti pirmo reizi. Tas ir radikāls pagrieziens. Tas ir neapstrīdams pierādījums jauna laikmeta sākumam parlamentārā republikā. Un, lūk, jauns laikmets vienmēr sākas ar sociāli politisko procesu sakāpinātu intensitāti. Katru dienu ir kaut kas neparasti jauns un negaidīti jauns. Jaunie politiskie spēki vēlas pēc iespējas ātrāk visu piekārtot savam cilvēciskajam līmenim un profesionālajam līmenim. Viņi steidzas. Īpaši steidzas, apzinoties savu neleģimitāti visā sabiedrībā.
Lasīt visu...

21

Sarūgtināt Bordānu un atlikt partiju finansējuma pieaugumu līdz nākamās Saeimas ievēlēšanai

FotoAicināsim 13. Saeimas deputātus neatbalstīt sasteigtu likumprojektu, kas paredz būtisku valsts finansējuma palielinājumu politiskām partijām jau no nākamā gada!
Lasīt visu...

Pietiek neskaidrību

Uz kopējā fona "Repharm" ir tīri labs un valstiski nozīmīgs koncerns

FotoKatru gadu rudenī atrodas kāds, kas raksta apskatu par šādu tēmu. "Sagadīšanās pēc” katru rudeni farmācijas tirgus sašūpojas, notiek lielākas vai mazākas aktivitātes likumdošanā, normatīvajos aktos, īpašumu maiņā, ražotāju un tirgotāju attiecībās. Vārdu "sagadīšanās" es šeit lietoju tādēļ, ka rudenī tiek izstrādāts valsts budžets un budžetā nekad netiek pietiekami daudz naudas izdalīts medicīnai.
Lasīt visu...

Pietiek neskaidrību

Ko gan citu darīt zaglim, kurš noķerts ar svešu maku rokā?

FotoŠorīt notērēju pārdesmit minūtes laika, lai kļūtu par divsimt deviņdesmit un nezin kuro cilvēku, kurš bija paskatījies „paša spēcīgākā opozīcijas pārstāvja” un vēl arī Gunāra Astras gara radinieka – tā vismaz viņam pašam gribētos – Alda Gobzema fantastiski populāro – jau atkal tā viņam pašam gribētos – taisnošanos viņa Bieriņu nekustamā īpašuma pirkšanas, pārdošanas, dāvināšanas un vēl nez kā sakarā.
Lasīt visu...

18

Latvieši vairs nav "varoņu tauta", drīzāk jau kalpu un pielīdēju tauta

FotoPolitmafija Latvijā visu ir nostādījusi tā, ka nav iespējams dzīvot Latvijā un nebūt šīs mafijas vergam. Par jebko, ko tu pērc, ir jāmaksā PVN. Viss tiek nozagts. Ja tu oficiāli strādā, jāmaksā sociālais nodoklis un ienākuma nodoklis. Viss tiek nozagts. Ja ir īpašums, tad ir jamaksā īpašuma nodoklis. Gribi lietot elektrību, maksā gan par to, gan arī OIK, un vēl nez ko.
Lasīt visu...

12

Ziņojums par komandējumu uz Amerikas Savienotajām Valstīm no 2019.gada 22.septembra līdz 24.septembrim

FotoSaskaņā ar Ministru prezidenta 2019.gada 19.augusta rīkojumu Nr.219 “Par Ilzes Viņķeles komandējumu” no 2019.gada 22.septembra līdz 24.septembrim biju komandējumā Amerikas Savienotajās Valstīs, lai piedalītos Apvienoto Nāciju Organizācijas (ANO) Augsta līmeņa sanāksmē par vispārējo veselības aprūpi.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Gribēja kā labāk, sanāca kā vienmēr

Latvijas satiksmes drošības telpā ir uzsprāgusi verbālā bumba, jo Iekšlietu ministrijas valsts sekretāra vietnieks paziņoja, ka no stacionāro fotoradaru sodiem...

Foto

Modernā banalitāte

Banalitāte ir oriģinalitātes trūkums, pliekanums, bezgaumīgums. Sastopama, tā teikt, arhaiska banalitāte – sen zināma un sen apnikusi banalitāte. Sastopama relatīvi jauna banalitāte – moderna...

Foto

Auniem ir jāzina, ko viņi nobada

Jebkura jauna partija mūsu valstī, kas gribēs izmainīt sapuvušo, smirdīgo oligarhu sistēmu, tiks norieta un samīdīta. Tāds pats liktenis sagaida...

Foto

Kādā veidā visiem aizbāztas mutes par Skultes gāzes termināļa afēru?

Nezināmu personu iecerētā Skultes sašķidrinātās gāzes termināļa būve ir krietni nokavēta, un pašlaik tas ir cinisks...

Foto

Partijas pamodušās no miega

Izskatās, ka Latvijas politikā vasaras brīvdienas beidzot ir beigušās. Arvien aktīvāk izpaužas gan valdošās koalīcijas partijas, gan opozīcijas partijas. Līdz ar to...

Foto

Objektīvā realitāte

Ko nozīmē «objektīvs»? (Runa nav par video vai foto kameras piederumu). Ko nozīmē – būt objektīvam? Vai es, šobrīd rakstot šīs rindiņas, esmu objektīvs? Vai...

Foto

Skumīgi, bet varbūt godīgi…

Pagājusi Skolotāju diena. Kā prasta ikdienība. Nekas no aizgājušo dienu dāsno mūžu un goda plākšņu salkanās godības nav mainījies. “Gada skolotājs”, “Zelta...

Foto

Mīļie draugi, dārgie skolotāji, apsveicu jūs Skolotāju dienā

Mīļie draugi! Dārgie skolotāji! Apsveicu jūs Skolotāju dienā! Mēs visi esam izgājuši caur skolotāju rokām - mēs vispār...

Foto

Civilizācijas norieta enciklopēdija: intelektuālisma iznīdēšana

XX gadsimta otrajā pusē Rietumu civilizācijā sāka ieviesties jauna vērtību sistēma. Tā kļuva masveidīga. Jaunajā vērtību sistēmā kardināli izmainās attieksme pret...

Foto

Likumpārkāpējs - valdība

Kas notiek ar iedzīvotājiem, kuri tiek pieķerti, pārkāpjot likumu? Atkarībā no likumpārkāpuma rakstura un smaguma pakāpes viņiem iestājas vai nu administratīvā vai kriminālatbildība...

Foto

Apķēzīšanas dinamika

Jau pašā sākumā tika rakstīts, ka “nācijas tēvs” centīsies apķēzīt visu, kas latviešu tautas vēsturē ir svēts. Tagad ir pienākusi kārta Latvijas Centrālajai padomei...

Foto

NMPD atbilde par pirmās palīdzības apmācību valstī

Saistībā ar Pietiek publicēto rakstu vispirms jāuzsver, ka pirmās palīdzības apmācība ir valsts pārvaldes iestādes funkcija, nevis bizness, kā...

Foto

Kā Rīgā pulcējās “Aukstā kara 2.0” zaudētāji

„Dažās valstīs ir izveidojusies īpaša akadēmisko prusaku kategorija, kas tekalē no vienas politiskās virtuves uz otru un atkārto tekstus,...

Foto

Jautrība valdošajā koalīcijā

Šķiet, ka valdošajā koalīcijā vajadzētu būt mieram un klusumam, jo valdība paziņoja, ka ir sagatavots nākamā gada budžets. Tomēr atsevišķas partijas un politiķi...

Foto

Prātojums par "labo budžetu" un "sliktajiem baņķieriem"

“PNB bankas” darbības apturēšana sagādājusi rūpestus un kreņķus tās klientiem, bet tie ir tīrie sīkumi, salīdzinot ar laikiem, kad...