Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

andris a

04.04.2016. 12:27

Piļīs"" kadu laiku Poliju par privāto... brīvi sadrukāto naudu, bet kad Polija bija 50 gadus zem sarkanā nezvēra okupācijas-izzagta un pazemota- to jau diez vai atgādinās bieži ...? Bet, par augstākas pasaules masonības jaunās okupācijas un haosa radīshanas noraidīshanu / caur... muslimu invāziju / = malači ! Mums ir jāņem no tā piemārs, un pa īstam!

Atbildēt

andris a

14.03.2016. 14:41

»

Ha-ha

Demogrāfiskajai pārejai ir izteikti vēsturiski inovatīvs raksturs. Tā spēj radikāli izmainīt dzīvi visdažādākajos virzienos. Ne reti kādā virzienā dzīve izmainās pilnā mērā. Tajā skaitā izmainās arī militārajā virzienā. Demogrāfiskās pārejas sekmētajā jauniešu īpatsvarā rodas jaunu cilvēku grandiozas...


Inovatori piedāvā: nolikt=apbruņot pilngadīgos muslimu slaistus un 50:50 %/ 16-līdz 50 gadīgos/nolikt tuksnēsī vienu grupu pret otru un, lai izcīna savu vietu zem viņu Mēness .Dad dažus izdzīvojushos apbalvo ar visādiem ordeņiem, pieshķirt pulkvežu pakāpes un aizsūtīt atpakaļ uz savām tēvzemēm kā macionālos varoņus.

Atbildēt

emīls1

14.03.2016. 14:28

Sociologi=Ir dzirdēts reāls piedāvājums , ka tie ''bēgļi'', kas te ieradushies no 1944.g. un pēc 1991.g. ir sapratushi, ka ir piekrāpti te uzturoties un nemaz netaisās integrēties- viņus uzņem atpakaļ 'nosūtītāji' vai tagad Kanāda , Austrālija u.c. pieņem t.s.padomijas 'bēgļus' un viņu dzīves un darba vietās atintigrē mūsu tautieshus, kas bija spiesti viņu dēļ izbraukt trimdā prom no Latvijas. (sun). Atrisinās vienlaicīgi un bēgļu, un integrācijas lietas :))

Atbildēt

A.P.

08.03.2016. 11:47

Karens Svasjans publicējis kārtējo diagnozi ES elitei: http://www.izborsk-club.ru/content/articles/8585/

Atbildēt

Daunis Auers

07.03.2016. 16:08

Es ticu, ka latvieši vienmēr paliks tādi, kādi ir pašlaik redzami un dzirdami.

Atbildēt

Edge

06.03.2016. 08:20

»

P.P.

Pelēcības karaļi ir visām tautām. Tikai svarīgi ir ielāgot, kāda ir viņu vieta tautā. Pie latviešiem pelēcības karaļi ir goda vietā. Visas goda vietas ir piepildītas ar pelēkiem vīriem un sievām. Latvieši ciena pelēko krāsu jau tautas dziesmās.Tas tāpēc, ka tauta ir neattīstīta un nekāds progress nav...


Ņemot vērā situāciju, kādā nonākusi Eiropas savienība - droši var apgalvot: pelēcības karaļi goda vietā nav tikai Latvijā: sk. pilnu EK komisāru sarakstu - The Commissioners
The European Commission's political leadership
https://ec.europa.eu/commission/2014-2019_en

Atbildēt

Edge

06.03.2016. 08:14

»

DENISS

No Stikla kalna: "Kaislība...


Identitātes meklēšana - kaislība (transcendentāla nacionālā specifika)? Ha-ha-ha, kā tādās reizēs izsakās:"Būtu tik eiro-fondi, tad būs kaislīga to apgūšana."

Atbildēt

P.P.

06.03.2016. 05:48

Pelēcības karaļi ir visām tautām. Tikai svarīgi ir ielāgot, kāda ir viņu vieta tautā. Pie latviešiem pelēcības karaļi ir goda vietā. Visas goda vietas ir piepildītas ar pelēkiem vīriem un sievām. Latvieši ciena pelēko krāsu jau tautas dziesmās.Tas tāpēc, ka tauta ir neattīstīta un nekāds progress nav jūtams. Viss tikai daunojās un debilizējās gan latviešu ārējā izskatā (DELFOS), gan iekšējā izskatā ar muti.

Atbildēt

DENISS

05.03.2016. 04:20

No Stikla kalna: "Kaislība
Identitātes meklēšana ir zināma tautas kaislība. Tā, domājams, nav raksturīga visām tautām. Mazām tautām varbūt arī nav visām vienādā mērā raksturīga. Tautas identitāti meklē arī lielas tautas. Piemēram, krievi intensīvi to dara jau vairākus gadsimtus. Padomju laikā nebija šī kaislība, ja neņem vērā ideoloģisko kņadu ap jēdzienu „padomju cilvēks” un „padomju tauta”. Latviešu kaislība meklēt identitāti inteliģences aprindās pēcpadomju laikā ir ļoti izteikta. Identitātes tematikai tiek veltītas grāmatas, disertācijas. Galvenie identitātes meklētāji ir sievietes. Par kaut kādiem zinātniskajiem panākumiem ir grūti runāt. Galvenokārt tiek atkārtots latviešu pozitīvo īpašību uzkaitījums. Tādu īpašību kolekcija tika izveidota jau pirmskara Latvijā pseidozinātniskos tekstos. Tagad drīzāk nākas domāt par latviešu identitāti kā transcendentālu nacionālo specifiku un latviešu savdabību uzskaitījumu kā cinisku imitāciju, paštīksmināšanās metafizisko ekstāzi. Latviešu savdabību eksaltācija novērš uzmanību no ikdienas problēmām. Īpaši morālajām problēmām – latviešu organisko saistību ar noziegumu brīvību – nesodīto nemitīgo zagšanu un blēdībām. Obligāti jārunā par latviešu intelektuālo aprobežotību – nespēju loģiski pievērsties galvenajam, neprasmi pareizi lietot terminus un konceptus. Latviešu identitātes savdabības eksaltācija drīzāk ir zināms simptoms, ka „mājās” kaut kas nav kārtībā ar galvu un sirdi. Identitātes meklēšanas kaislība ir atrauta no ļoti nepatīkamās realitātes. Latviešu mentalitātei milzīgu ļaunumu nodara liberālisma un postmodernisma duets. Taču par to inteliģence neraksta."

Atbildēt

hi-hi

04.03.2016. 09:49

Lai izpatiktu musulmaņiem, vācieši vairs netirgos cūkgaļas cīsiņus-savu identisko ēdienu. Kristīgo demokrātu partija atbalsta tādu pielīšanu migrantiem.

Atbildēt

Edge

03.03.2016. 13:02

»

SS

Labs raksts, īpaši par ES 'vērtībām'. Autors gan nereti aizraujas ar hiperbolām vai mazliet situāciju vienkāršo, bet, ņemot vērā, ka nepieciešams piemēroties mazizglītotas auditorijas zemajam līmenim, tas ir saprotami


" Tagadējās "Rietumu vērtības" ir radušās kristīgo vērtību nolieguma rezultātā, tādēļ lielā mērā tās ir pat pretējas kristīgajām vērtībām."
Latvijas Universitātes asociēto profesoru Hariju Tumanu.(Apriņķis.lv, 19.01.201.)
====================================================
Katram profesoram sava auditorija, savā medijā. Digitalizācijas laikmetā nav problēmu pāriet uz citu līmeni.

Atbildēt

SS

03.03.2016. 11:37

Labs raksts, īpaši par ES 'vērtībām'. Autors gan nereti aizraujas ar hiperbolām vai mazliet situāciju vienkāršo, bet, ņemot vērā, ka nepieciešams piemēroties mazizglītotas auditorijas zemajam līmenim, tas ir saprotami.

Atbildēt

garāmejot

03.03.2016. 09:31

"Loģiska būtu eiropiešu atgriešanās kristietības ideoloģiskajā paspārnē, vēloties pārvarēt morālo degradāciju. Musulmaņu galvenais ideoloģiskais spēks ir reliģija - islams. Reliģija nodrošina musulmaņu morālo stabilitāti."

Tālāk var nelasīt. Ejiet ka jūs visi, ij "miermīlīgie un apbižotie" emusļiki, ij "cilvēkmīlošie un apgarotie" kristieši, uz vienu vietu ar visiem saviem dieviņiem. ķfu.

Atbildēt

03.03.2016. 08:16

»

to 03.03.2016. 11:02

Izlien no savas alas un paskaties, kas apkārt notiek. Tu esi atpalicis, agresīvs muļķis


Diemžēl spriežu reāli.Krievijai bija iespējas augt kulturāli ar ASV un ES, NATO cīnīties intelektuāliem ieročiem, ja tā uzskatīja, ka ES ir agresīva. Krievija izvēlējās agresiju Krimā un Donbasā.

Latvijā Krievija kopš 1940. gada realizē genocīdu pret latviešu tautu (okupanti nav izvesti no Latvijas, SC, Gods kalpot Rīgai, Gods kalpot Roģinai nevēlas, ka krieveļu bērni mācās latviski latviešu skolā)- Kučinska, Belēviča un ZZS rīcība parāda savu agresīvo krievu-čekistu-nacistu patieso dabu ar Putinu, Lembergu un Ušakovu vadībā.Man ir tiesībās šādi spriest, jo čekas maisi nav atvērti un man ir tiesiski pamatotas aizdomas, ka ar Kremļa vadību ZZS un SC realizē gan genocīdu pret latviešu tautu, gan kontroli pār LV.

Viena lieta ir, ko maldinot pauž Kučinskis un Vājonis publiski it kā pret Krieviju, bet patiesībā tikai nosoda Krievijas kļūdu ar iebrukumu Krimā un Donbasā, cita lieta ir tas, ko mēs nezinām, bet zin Vešņakovs, kam atskaitās Lembergs, kuru savukārt informā Kučinskis un Vājonis, Maizītis, kas savulaik dzīvoja Lemberga maizē. Ne velti ASV Saeimas koalīciju uzskata par "mīkstajiem.

Atbildēt

U.U.

03.03.2016. 08:11

»

Spotlight

Autoram derētu aiziet tagad uz kino un noskatīties Spotlight (Uzmanības centrā) - kā morāles un tikumisko vērtīgu celmlauži, tobiš kristiešu mācītāji ar saviem sasvīdušajiem krāniem un netīrajām rokām "konsolidē" mazus zēnus un meitenes, bet visa baznīcēnu institūcīja to visu piesedz...


Filma ir par žurnālistikas godīgumu, profesionālās misijas ideālu apziņu, kas Latvijā ir gandrīz sveša lieta. To vajag noskatīties latviešu "žurnālistikas" padibenēm, Latvijas pseidožurnālistiem mamikiniem, latviešu TV nacionālajiem varoņiem pederastiem ar šausmīgi kroplu latviešu valodu, kā arī visiem no varenās tautas, kas katru dienu dirn pie vietējās preses un TV sūdu podiem, lasa un skatās samazgas delfos un citās atejās.

Atbildēt

Spotlight

03.03.2016. 07:42

Autoram derētu aiziet tagad uz kino un noskatīties Spotlight (Uzmanības centrā) - kā morāles un tikumisko vērtīgu celmlauži, tobiš kristiešu mācītāji ar saviem sasvīdušajiem krāniem un netīrajām rokām "konsolidē" mazus zēnus un meitenes, bet visa baznīcēnu institūcīja to visu piesedz.
Esmu pret jebkāda veidu rekliģiju, kas dala un šķel cilvēci.

Atbildēt

03.03.2016. 05:02

»

xxx

Arturs Priedītis ir Saskaņas centra pielūdzējs.Tas izsaka visu


Tieši SC un ZZS ir krievu nacistu okupantu atbalstītāji, realizējot genocīdu pret latviešu tautu kopš 1940. gada. Parējie ir Saeimas siles politikāņi un līdzskrējēji, dažādās variācijās iztopot vēlētaju elektorātam.

SC ir līgumattiecībās ar Kremļa partiju un ZZS vadonis Lembergs atskaitās Vešņakovam, citādi viņa kabata nepildītos ar ofšoros noslēgtiem līgumiem preču tranzītā caur Ventspils ostu.

SC ir reālpolitiķi, viņus neinteresē LV valdības posteņi, jo viņi kristu panika, ja būtu jāsastāda valdība. Reālpolitiķi, nepiedaloties valdības sastdīšanā un tās darbā, lej ūdeni uz savām dzirnavām - neatbild par valsts varas noziegumiem, bet audzē savu politisko kapitalu.

Reālpolitiķi kā Lembergs, kas gadiem iolgstoši maldināja tautu, ka kļūšot par premjeru, bet, kad varētu, aizbildinās, ka neesot labi reitingi, "jā, jā nav labi reitingi ZZS".

Reālpolitiķi ZZS un SC strādā Kremļa interesēs - Lembergs nekad kritiski nav izteicies par SC, bet atskaitās Vešņakovam.

SC pārvalda Rīgu. Kam viņiem tukšā Latvija? Kremlim jau tagad pieder Ventspils un Rīga, seska Liepāja. Vai par Latgales daļu jāpiemin?

Parējās partijas - tā saucamā koalīcija peras ar valsts budžetu un valsts parādiem. Abstrakti un bezjēdzīgi.

Mums ir tiesības uzdot Lembergam, Ušakovam jautājumus, Seskam ar, uz kuriem jāsniedz konkrētas atbildes. Neviens šos jautājumus neuzdod.

Jautājums ir viens. Ko jūs kā pašvaldības vadītājs darīsit x stundā kara gadījumā, kā pašvaldība, kuru vadāt, palīdzēs vai nodrošinās iedzīvotājus ar nepieciešamo? Un kā, un vai pretoties agresoram? Atbilžu nav un diez vai sagaidīsit.

Abstraktie valsts plāni paredz tikai informēt iedzīvotājus. Tie nu gan tiek turēti par muļķiem, jo uzzinās pēdējie, kad sācies karš. Vai tik nebūs otrādi? Ka pašvaldību vadītāji par kara sākumu uzzinās no plašsaziņas līdzekļiem paši?

Atbildēt

03.03.2016. 04:39

Kartējais ūdensgabals Mazpisana gaumē.

Atbildēt

kasparam

03.03.2016. 03:36

Tos audzināja ebreji,700gadi,kamēr paši palika par ebrejiem...

Atbildēt

Kaspars

03.03.2016. 02:56

Autors ir ļoti liels Latvijas patriots, tikai ar Luteru latviešus neizaudzināsi par cilvēkiem.Ja jau vāciem neizdevās, tad paši vieni nekad neko nepanāks.

Atbildēt

Juris

03.03.2016. 02:39

Paldies,labs,vērā ņemams viedoklis!

Atbildēt

lauķis

03.03.2016. 01:10

Tie cilvēki vienkārši īsteno ASV un Eiropas līderu gribu. Savus līderus tie jau ir zaudējuši, jo tie iznicināti pēc ASV un Eiropas līderu gribas. Tagad tiem ir izvēle atgriezties sabombardētās mājās, kur katru dienu šauj, vai arī uztaisīt barakas svešā zemē, ko žurnālisti nosaukuši par "džungļiem", lai neizklausītos tik baisi, kā tas ir. Kad nojauc arī pagaidu mājas, tad to protestus interpretē kā visatļautību... Vārdu sakot: vel viens genocīds citu genocīdu starpā... 21 gadsimts nav neko labāks par 19. gadsimtu. Tas pats koloniālisms, tā pati vergu būšana, tikai paslēpta zem citiem vārdiem. Tagad cilvēki dodas "labprātīgi" trimdā. Vismaz tā ziņo visi valdībām pakļautie masu informācijas līdzekļi. Vienalga, - vai tas būtu no Sīrijas, vai no Latvijas...

Atbildēt

Peskovs,preses sekretars

02.03.2016. 21:53

»

ha

A.P. - sen labi pazīstams Kremļa propagandists


tu ,,ha,, pats no Maskavas ka tik labi zini vai ka citadi ?

Atbildēt

nu un ?

02.03.2016. 21:51

»

xxx

Arturs Priedītis ir Saskaņas centra pielūdzējs.Tas izsaka visu


uztrakums varetu izskanet ,ja vins butu rinkevica vai streipa pieludzejs !

Atbildēt

xxx

02.03.2016. 19:54

Arturs Priedītis ir Saskaņas centra pielūdzējs.Tas izsaka visu.

Atbildēt

Niknais

02.03.2016. 16:41

Eiropā valda matrearhāts, musulmaņu valstīs ir saglabājies patriarhāts. To var spriest kautvai pēc sieviešu un vīriešu ģērbšanās stila, arī eiropā tad kad bija patriarhāts sievietes ģērbās kā pelēkās peles (tā pat kā tagad musulmaņu valstīs) bet vīrieši staigāja parūkās. Musulmaņu valstu pārstāvji nāk uz eiropu nevis releģisku motīvu vadīti bet sieviešū meklējumos, jo tajās valstīs no kurām tie nāk labākajā katrs otrais ir ticis pie sievietes reizi mūžā. Paskatieties bēgļu kontingentu, - tie 70% ir jauni vīrieši , kāpēc no " kara" nebēg sievietes un bērni?

Atbildēt

Edge

02.03.2016. 16:34

Kaut arī profesors H.Tumans "nerok dziļāk" skaidrojumā par izģērbšanās iemesliem (atteikšanās no kristietības ideāliem) - tomēr ģeniāli vienkāršus risinājumus nepiedāvā:
"Ko vispār nozīmē mainīt sevi? Tas nozīmē atteikties no saviem pamatprincipiem. Tas nozīmētu atteikties arī no demokrātijas un no kapitālisma – diviem galvenajiem pamatprincipiem, uz kuriem patlaban viss balstās. Vai tas ir iespējams? Domāju, ka nē."
LV portālam: HARIJS TUMANS, antīkās vēstures speciālists, Latvijas Universitātes asociētais profesors.

Atbildēt

Edge

02.03.2016. 15:55

»

hm

Cilvēces attīstības dzinējs ir spēks. Stipras valstis, tautas...


Tuvo Austrumu valstis arī bija varenas, arī pakļāva un laupīja. Piem., Osmaņu impērija bija daudznacionāla un vairāku reliģiju turku pārvaldīta monarhija, kas tās varas augstumos (16.—17. gadsimts) aptvēra gandrīz visus Eiropas dienvidaustrumus.
Kad Eiropa sāka izģērbties (sekularizācija), tad arī sākās tās dominēšana. Diemžēl profesors tikai kādu modes tendenci piesauc, tāpēc iesaka itin ģeniāli vienkāršu risinājumu - atgriezties pagātnē. Kā tādās reizēs izsakās:".....viss ģeniālais nav vienkārši izdarāms."

Atbildēt

Garnis

02.03.2016. 15:46

Varbut vajadzetu pieverst vairak uzmanibas krievu kopienas noziegumiem Latvija , nevis uztraukties par vacijas begļie?

Atbildēt

hm

02.03.2016. 15:24

Cilvēces attīstības dzinējs ir spēks. Stipras valstis, tautas.
Ja viduslaikos Eiropas valstis pakļāva un reizē aplaupīja visu pasauli, tad pēc 2. p. k. tās piedzīvo kādreizējas varenības bēgumu.
Vai var paģērēt no neveiksmēs iestiguša cilvēka ... valsts - garīgas vērtības, augstus morāles standartus.... Laikam jau bezcerīgi!

Atbildēt

ha

02.03.2016. 14:36

A.P. - sen labi pazīstams Kremļa propagandists

Atbildēt

derdz

02.03.2016. 14:03

1. hm, Roma un tikumība, pie savas attīstības lielākā daļa kļuva plebeji, izvirtuši, utt., ja pieminat rakstā Romu kā vērtību, tad piedodiet, tad kāpēc iekaroja citas tautas, utt :)
2. khe, un no kādām etnosa grupām ir veidojusies Eiropas pamata valstis ..( arī ir musulmaņu sēkla jau sen sen) nu nav tīra etnosa vai tautas, jo, lai būtu kāda tauta tīra, tad, piemēram, tautai jāsastāv no 1000 cilvēkiem noteiktā teritorijā ( sava valsts ).. un viņiem visiem savā starpā ir jāprecas un jāseksojas, un nelaiž klāt nevienu citu tautas pārstāvji, kādu jākli vai maitu, tad būsim tīra sterila tauta no paaudzes paaudzē :)
3. nja..tikumība un Eiropā, ja pat 15 u.c. gadsimtos izvirtība valdīja, i paši geji un lesbietes..gan pašā krievu galmā ....
4. tā kristietība, islams, utt., tāda interesanta padarīšana..ja zinot kā tika panākta kristietība vairākās valstīs ar dažāda rakstura metodēm....savādi, ja pirms kristietība, lielākai daļai tautām bija cita ticība..vai dzīvesziņa, ( mūsdienās to sauc par pagānismu, bet ne smakas no tā )...savādi kāpēc ieviesa kristietību,kuru pieņēma Eiropa, Lielbritānija, Krievija, utt :)
5 un daudz citu paradoksu, nezināma, nepastāstīta, utt...visi tak dzīvojam uz vienas planētas, kāpēc nespējam sadzīvot..jeb tā ir patiesība ka notiek cīņa starp labo un slikto :_)

Atbildēt

Justas

02.03.2016. 13:31

Migrantu krīzi izraisīja Maskava, lai sariebtu latviešiem, kuri tam savā stulbumā tic.

Atbildēt

Ieva Janele

02.03.2016. 13:04

Tad, lūk, kas ir īstās Eiropas vērtības! Ko gan visu var nesaputrot naudas dēļ!

Atbildēt

Gaida

02.03.2016. 08:49

Eritrieši bērnu esot atstājuši mājās, nav nekādi beģļi.

Atbildēt

02.03.2016. 08:48

„Šo var attiecināt uz katru personu, valsti, firmu, civilizāciju. Civilizācijas vidējais posms 200 gados, kādos tā iziet visas stadijas, pēc tam sabrūk.
1. no verdzības uz garīgo ticību;
2. no garīgās ticības uz lielu drosmi;
3. no drosmes uz brīvību;
4. no brīvības uz labklājību;
5. no labklājības uz pašapmierinātību;
6. no pašapmierinātības uz apātiju;
7. no apātijas uz atkarību;
8. no atkarības atpakaļ uz verdzību.”
Aleksandrs Tailers

Atbildēt

Pēteris K.

02.03.2016. 04:34

»

Ha-ha

Demogrāfiskajai pārejai ir izteikti vēsturiski inovatīvs raksturs. Tā spēj radikāli izmainīt dzīvi visdažādākajos virzienos. Ne reti kādā virzienā dzīve izmainās pilnā mērā. Tajā skaitā izmainās arī militārajā virzienā. Demogrāfiskās pārejas sekmētajā jauniešu īpatsvarā rodas jaunu cilvēku grandiozas...


Tas ir pareizi. Krievijai ir briesmas no musulmaņiem. Visiem ir briesmas. Nekas labs nav gaidāms.Ja nelamātu krievus, tad viņi mūs aizstāvētu kopā pret musulmaņiem. Tas arī nenotiks, jo krievi redzēja, kas ir latvji.

Atbildēt

Ha-ha

02.03.2016. 02:59

Demogrāfiskajai pārejai ir izteikti vēsturiski inovatīvs raksturs. Tā spēj radikāli izmainīt dzīvi visdažādākajos virzienos. Ne reti kādā virzienā dzīve izmainās pilnā mērā. Tajā skaitā izmainās arī militārajā virzienā. Demogrāfiskās pārejas sekmētajā jauniešu īpatsvarā rodas jaunu cilvēku grandiozas masas, kuru vienīgā nodarbošanās ir karošana, terorisms, bruņots bandītisms, grautiņu, nekārtību organizēšana. Demogrāfiskā pāreja tādējādi sekmē jauna tipa draudus. Bet galvenais – jauna tipa cilvēku masas, kuru vienīgā nodarbošanās ir karošana un piedalīšanās bruņotajos konfliktos. Piemēram, migrantu ieplūšana Eiropā apdraud ne tikai eiropiešu dzīvi, bet arī Krieviju. Migrantu jauniešu kontingentu NATO var apbruņot, lai sāktu karu pret Krieviju. Amerikāņi augstu nevērtē eiropiešu jauniešu potenciālu. Eiropiešu armijas nav ar ko papildināt. Niecīgā dzimstība to neļauj izdarīt. Tāpēc NATO var lieliski papildināt ar migrantu jauniešu miljoniem. Nelieša Taivāna stulbo latviešu biedēšana ar „bēgļiem” no Krievijas ir smieklīga un liecina par totālu neizpratni. Protams, nekāda izpratne nav vajadzīga, lai stulbajiem latviešiem kaut ko iestāstītu sliktu par Krieviju. Turcijā pašlaik (2016.g.februāra beigās) vēl ir kādi 2,5 miljoni migrantu, kuri vēlas nokļūt Rietumeiropas bagātākajās valstīs. 54% esot jaunāki par 18 gadiem. Kāds ir viņu liktenis? Viņi nestrādās, slaistīsies pa ielām. Tas ir lielisks potenciāls, kas labprāt ņems rokā ieročus un dosies karot. Arī uz Krieviju.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Putina vakcīna ir instruments sabiedrības iegrožošanai

FotoKoronavīrusa (Covid-19, C-19 – sauciet, kā gribas) pandēmija pasaulē cilvēkus ir padarījusi ļoti uzmanīgus, pat nedaudz bailīgus. Ikdienas dzīve, kādu mēs bijām pieraduši dzīvot, pirms vīruss skāra mūs pašus, tuviniekus, paziņas, tuvākajā laikā neatgriezīsies. Daudziem no mums ir pilnībā mainījušās darba gaitas. Liela daļa ir sākusi strādāt no mājām, taču arī tas nav viegli. Sabiedrība deviņu mēnešu laikā ir nogurusi, un ziņas no kaimiņvalstīm, kur atkal ir augsti saslimšanas radītāji, liek bažīties, vai vispār mēs atgriezīsimies pie tās dzīves, kas bija pirms vīrusa izraisītās pandēmijas.
Lasīt visu...

21

Reira autoratlīdzību ierosinājumi faktiski ir kaitniecība pret grāmatniecības nozari, valodu un kultūru

FotoLatvijas Grāmatizdevēju asociācija Finanšu ministrijas piedāvātos ierosinājumus izmaiņām autoratlīdzību aplikšanai ar nodokļiem uzskata par nepārdomātiem un kaitīgiem kultūras un grāmatniecības nozarēm.
Lasīt visu...

21

Lai visai pasaulei varētu parādīt „noderīgāku realitāti”

FotoVēl viens notikums ar Holivudas blokbasteram līdzīgu sižetu nesen izvērsās vienā no Minskas ielām. Daudzi no mums redzēja video, kurā jauns vīrietis (tālāk “mūsu varonis”) ar it kā nejauša taksista palīdzību veiksmīgi aizbēg no OMONa. Apskatīsim tuvāk, kāpēc šis notikums atgādina Holivudas filmu ne tikai savā sižetā, bet arī pēc specefektiem.
Lasīt visu...

18

Vecuma ierobežojumi kreditēšanas jomā, jeb vai banka var senioriem atteikt piešķirt kredītu

FotoVērojot tendences kreditēšanas tirgū Eiropā, secināms, ka liela daļa kredītiestāžu, lai iespējami izvairītos no finansiāliem zaudējumiem, kas var rasties, ja klients pilnībā vai daļēji neizpilda savas kredītsaistības ilgākā termiņā, nosaka vecuma limitu kreditēšanas pakalpojumiem, jo vecumu saskata kā būtisku riska faktoru.
Lasīt visu...

15

Mūsu galvās bija šīs vēsturiskās zemes, un šis likumprojekts tagad piedāvā to konkretizēt, lai latvietība nebūtu plakana

FotoŠodien es iesniedzu izskatīšanai Saeimā likumprojektu “Latviešu vēsturisko zemju likums”, un tā mērķis ir stiprināt iedzīvotāju piederību vietējām kopienām un latviešu vēsturiskajām zemēm – Kurzemei, Latgalei, Sēlijai, Zemgalei un Vidzemei. Tajā ir arī runa par četrām reģistrētajām kultūrtelpām – suiti, Rucava, Lībiešu krasts, kultūrtelpa “Upīte”, bet ne tikai par jau reģistrētajām kultūrtelpām.
Lasīt visu...

6

Daži jautājumi Latvijas Afganistānas veterānu cēzaram - Gunāram Rusiņam

FotoSaistībā ar interviju, kuru jūs nesen sniedzāt par Andreja Mediņa  militāro dienestu, es dažus jautājumus vēlos uzdot personīgi Jums.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Pandēmija, infodēmija un multilaterālisms: runa ANO Ģenerālās asamblejas 75. sesijā

Augsti godātais priekšsēdētāja kungs! Ekselences, cienījamās dāmas un godātie kungi! Vispirms vēlos apsveikt V. Bozkira kungu...

Foto

Šuplinskas kundze, atkāpieties, jūs dzīvojat citā realitātē

Matemātikas skolotāju trūkuma dēļ pirmo mācību stundu šajā priekšmetā tikai pagājušajā nedēļā aizvadīja Rīgas 40. vidusskolas sesto klašu skolēni....

Foto

Par "Turaidas kvartālu" samaksātā nekustamā īpašuma nodokļa apjoms ir palielinājies, nevis samazinājies

Latvijas televīzijas raidījumā "De Facto" izskanējušais apgalvojums, ka SIA "MC Turaida Property", kam pieder...

Foto

Es negribu lēkt acīs ļoti cienītajam ministram, no kā tik daudz kas ir atkarīgs: lai muzejs paciešas

Manā citādi harmoniskajā un priecīgajā dzīvē ir bijušas tikai...

Foto

Sankcijas. Retorika un realitāte

Šī gada 5.septembrī portālā Pietiek.com tika publicēts nezināma autora raksts ar nosaukumu „Kāpēc tika indēts Navaļņijs”. Rakstā citstarp tika pieminētas rietumvalstu līdz...

Foto

Kad, kurā brīdī, aiz kurām durvīm un kurš apstiprina līdzfinansējumu „tautas sportam”?

"Tautas sports to summu nemaz nevar apēst," sabiedriski nozīmīgu tautas sporta pasākumu atbalstam paredzēto...

Foto

Lūdzu, uzvedieties tiesiski un nekaitējiet Latvijas kapitāla tirgus reputācijai

Ņemot vērā publiskajā telpā pieejamo informāciju par 22.09.2020. plānotajām AS "Olainfarm" akcionāru sapulcēm un Finanšu un kapitāla...

Foto

Ko tad mēs darīsim, „izejot ielās”?

Man bieži tiek uzdots jautājums – ko tad mēs darīsim, “izejot ielās”? Viens kungs rakstīja, ka viņš katru dienu esot...

Foto

„Ņevinovataja ja...”

Vakardien no plašsaziņas līdzekļiem uzzināju, ka “Saskaņas” valde pieņēma lēmumu izslēgt mani un manu kolēģi Ļubovu Švecovu no partijas. Sakarā ar šo ziņu es...

Foto

Šie biedri mums vairs nav nekādi biedri

SDP "Saskaņa" Rīgas nodaļa nolēmusi no partijas par Statūtu pārkāpumiem izslēgt divus biedrus - Vjačeslavu Dombrovski un Ļubovu Švecovu....

Foto

Notikumi Baltkrievijā - divu sistēmu sadursme

Lai kā mums gribētos domāt, ka notikumi Baltkrievijā ir šīs valsts iekšējā lieta un attiecas tikai uz tās iedzīvotājiem, tie...

Foto

Jāizbeidz apgrūtinošās attiecības ar „plinšu sievām”

Uzskatu, ka ir pārkāptas robežas. Kad viens partijas biedrs par citu saka, ka tas ir "jānovāc" un uzsver, ka "man...

Foto

Kā prokurore Dace Lapinska izpilda “pasūtījumus”

Jaunais ģenerālprokurors Juris Stukāns jau ir paudis kritiskus vārdus par prokuroru kvalifikāciju un iestājas par nepieciešamību paaugstināt prokuroru zināšanu līmeni....

Foto

Vājprāts, kas šobrīd pārņēmis ASV

Džordžs Floids mira, kad policija viņu aizturēja 25.maijā. Kopš tā laika ar viņa vārdu ir notikušas nekārtības vairāk nekā 2000 ASV...

Foto

Es tikai brīnos, līdz kādam līmenim tiks degradēts parlaments

Kā Jums šķiet, kā Saeimas priekšsēdētāja Mūrnieces kundze un Saeimas drošības dienests reaģēja uz šo manu ziņu?...