Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

atkal tas pats

18.08.2017. 13:15

»

es

Ak dies kas par muļķībām...


Nu nav Grieķijas pensijas pēc pirktspējas 3x lielākas nekā Latvijā, NAV.
Salīdzini kā mainījušās minimālās algas Grieķijā un Latvijā (turpat arī citi ekonomikas rādītāji)
https://tradingeconomics.com/greece/minimum-wages
https://tradingeconomics.com/latvia/minimum-wages

Grieķiem norakstīja daļu no parāda privātajiem aizdevējiem kāda Latvijai praktiski nebija un tātad arī norakstīt nebija ko.

Protams, ka būvniecībā arī valsts samazināja pieprasījumu, jo gluži vienkārši NEBIJA NAUDAS. Tikai ne līdz 0, jo tieši tajā laikā tika uzbūvēta Nacionālā bibliotēka.

Piedāvājums notērēt visu pieejamo kredītu arī tikpat "gudrs", jo tad tagad daži desmiti vai pat simts miljoni būtu jātērē par šo kredītu procentiem un tātad tos nevarētu tērēt Latvijas iedzīvotājiem

Atbildēt

es

18.08.2017. 09:02

»

ko tu murgo?!

Dombrovskis bija visnesavtīgākais Latvijas premjers, kurš realizēja pašas Latvijas pieņemto krīzes pārvarēšanas ceļu, par ko sauca par neiespējamu daudzi ārvalstu eksperti. Un tā rezultāts ir lieliski redzams salīdzinot ar Grieķiju, kur pie varas bija lielie "cīnītāji par tautas interesēm", bet kur ...


Ak dies kas par muļķībām.
Atļaušos atgādināt: Jau pat SVF tādu austerity kā LV iesaka neveikt. Arī Grieķijai - kaitīga tā tautsaimniecībai.
Un Grieķu pensoriem pensijas arī pēc pirktspējas paritātes par reizēm 3 apsteidz LV. Tas ir tas, ko ar pirmstermiņa atmaksāto naudu varēja izdarīt piemēram (tas gan nav labākais, bet vietējo tirgu tas paceltu lieliski).
Par lūgšanu - viņiem jau 50% parāda norakstīja. Kāpēc nepalūgt vēl? Tādu tautas nīdēju kā Dombrovskis, nekur Eiropā nav.
Celtniecības tirgus sabruka tāpēc, ka: 1. Samazinoties pieprasījumam, arī valsts samazināja pieprasījumu uz 0. Un šis ir nāves grēks valsts pārvaldē. Būtībā Dombrovskis šādā veidā rūpējās par Zviedrijas pilsoņiem uz Latvijas pilsoņu rēķina. HU Orbāns šo izdarīja otrādi un tas atbilst vēlētāju mandātam. 2. Mežonīgā austerity ļoti būtiski samazināja naudas daudzumu apgrozībā. Rezultātā pasūtītāji projektus sāka atlikt līdz brīdim, kad "nauda ienāks". Rezultātā no pasūtījumu tirgus tika izņemts aptuveni 1 gads. Savukārt celtnieki no savas dzīves izņemt gadu nevar - auksti un gribas ēst. Sākās dempings.
Savukārt dempings ir tas, kas sagrāva Maksimu - par nodempingoto cenu materiālus atbilstoši izgatavot vienkārši nevar.
Un sāga turpinās ieejot spirālē - bada spiesti celtnieki dodas uz īriju (un šis laikam atbilst pantam par genocīdu) un vairs neveic pasūtījumus būvniecības tirgū savām un ģimenes vajadzībām (t.i. nepērk dzīvokļus), kas savukārt noved badā nākamo celtnieku grupu.
Naudas daudzums apgrozībā ir ļoti būtisks makroekonomiskais rādītājs. Dombrovskis pat privātā kredīta nodrošināšanā (kas IMO ir īstais iemesls iztapībai SVF) nedrīkstēja šādi samazināt naudas daudzumu valsts apgrozībā. Jo sekas ir salīdzināmas ar genocīdu.
Un par to vajadzētu tiesu.

Atbildēt

švamme

17.08.2017. 18:19

»

Kika

Smiltiènam izdevusies laba politiska analīze. Var jau Vienotību apriet, taču ta ir viena no partijām, kur salīdzinoši intelekta līmenis ir augstāks ka citās partijās, par ZZS nemaz nerunājot


tā nav nekāda analīze, bet prasts aprēķins, kā tikt pie siles, nevis kā vērst par labu, vai novērst sevis pašu noziedzīgo nekā nedarīšanu, klusēšanu (Lasi - līdzdalību, kad valsts tika izlaupīta. Neviena vārda par vēlētāju sajūtām un sasāpējušiem jautājumiem, tikai par sevi un savām perspektīvām.

Atbildēt

Pakostņiks

17.08.2017. 14:57

Vienaldzība ir politisks līķis, kas nepārvarēs 5% barjeru. Reāli Latvijā valda Lembergs un Izskaņa.

Atbildēt

Paradokss

17.08.2017. 14:19

»

ko tu murgo?!

Dombrovskis bija visnesavtīgākais Latvijas premjers, kurš realizēja pašas Latvijas pieņemto krīzes pārvarēšanas ceļu, par ko sauca par neiespējamu daudzi ārvalstu eksperti. Un tā rezultāts ir lieliski redzams salīdzinot ar Grieķiju, kur pie varas bija lielie "cīnītāji par tautas interesēm", bet kur ...


Kur tādi demagogi un pakaļlaiži kā Jūs rodas? Varbūt tad godīgi pateikt, ka joprojām pensijas Grieķijā ir 3 reizes lielākas nekā Latvijā un algas 2,5 reizes lielākas nekā krīzi veiksmīgi pārvarējušajā Latvijā? Par citu piemēru- Islandi nemaz nerunājot...

Atbildēt

IKP CK

17.08.2017. 08:56

IKP aug līdz ar cenām! Tikai kāds tam sakars ar ekonomiku?

Atbildēt

alias

17.08.2017. 05:25

Vienotība ir iznīcinājusi pati sevi un tur vairs nekas nav glābjams. Elektorāts sen vīlies. Reputāciju ir ļoti viegli pazaudēt, bet gandrīz neiespējami atgūt. Arī tās partijas, uz kurām tagad pārbēg bijušie Vienotības politiķi un funkcionāri, ir nolemtas skuju takai, jo beidzot cilvēki pat sāk kaut ko redzēt, dzirdēt un kaut drusku domāt. Kā pazuda TP un LPP, tā līdzi aizies arī šī. Un pelnīti.

Atbildēt

ko tu murgo?!

17.08.2017. 01:05

»

Es

Vispār jau Dombrovskis ar savu savtīgumu sagrāva Latvijas tautsaimniecību. Ejot pavadā visādiem importa eksperimentatoriem, ieviesa līdz šim neredzētu austerity, kuras sekas mēs vēl ilgi jutīsim. Viņš pilnībā sagrāva celtniecības tirgu (kā tiešs rezultāts irMaximas sabrukšana) un tas šķiet neatjaunosies...


Dombrovskis bija visnesavtīgākais Latvijas premjers, kurš realizēja pašas Latvijas pieņemto krīzes pārvarēšanas ceļu, par ko sauca par neiespējamu daudzi ārvalstu eksperti. Un tā rezultāts ir lieliski redzams salīdzinot ar Grieķiju, kur pie varas bija lielie "cīnītāji par tautas interesēm", bet kur joprojām ir zemākas algas un pensijas nekā pirms krīzes, tiek mazināti budžeta izdevumi un pa pasauli lūgti kārtējie palīdzības aizdevumi.

Celtniecības tirgus sabrukumam vispār nav nekāda sakara ar valdību, bet tikai ar pilnīgi loģisku kreditēšanas izbeigšanos, kas tikpat loģiski nevarēja turpināties mūžīgi. Savukārt tam nav nekāda sakara ar Maximas sabrukšanu.

Atbildēt

Oi!

16.08.2017. 18:47

Ā, un vēl... mūsu tādu ir daudz! Nu, ko darīt ja neietekmē :D

Atbildēt

Oi!

16.08.2017. 18:46

Mani neietekmē raksts, mani neietekmē komentāri, balsošu par JKP. Bļin, ko darīt? Nu neietekmē... :D

Atbildēt

Nu tik

16.08.2017. 18:00

Būs pēdējais jenotu festivāls lielmestra Smilšaiņa īstajā vadībā. Finita la comedia.

Atbildēt

Es

16.08.2017. 17:58

»

Manuprāt

Vienotību grauj par katru cenu kā vienu no vērtīgākajām, potenciāli bagātakajām partijām, kura pasludina cīņu pret oligarhiju, kurai nav korupcijas skandālu utt...


Vispār jau Dombrovskis ar savu savtīgumu sagrāva Latvijas tautsaimniecību. Ejot pavadā visādiem importa eksperimentatoriem, ieviesa līdz šim neredzētu austerity, kuras sekas mēs vēl ilgi jutīsim. Viņš pilnībā sagrāva celtniecības tirgu (kā tiešs rezultāts irMaximas sabrukšana) un tas šķiet neatjaunosies manas dzīves laikā. Attiecīgi sagrauts ir arī saistītais tirgus. Sekas ir milzīgā emigrācija un demogrāfijas mazspēja. Tālākās sekas būs sabiedrisko pakalpojumu un pensijas sistēmas sagrāve un vēlviens emigrācijas vilnis. Dombrovskis ir mīkstčaulīgs pašlabuma meklētājs, kas ir uz tiesu vedams, ne slavinams

Atbildēt

Manuprāt

16.08.2017. 17:26

»

savējie nesaprata

Ar neapbruņotu aci bija redzams, ka Vienotība pati sevi lēnām nīcināja Āboltiņas vadībā. Kur tas ir redzēts, ka savējie "noēd" savas partijas premjeri...


Vienotību grauj par katru cenu kā vienu no vērtīgākajām, potenciāli bagātakajām partijām, kura pasludina cīņu pret oligarhiju, kurai nav korupcijas skandālu utt.
Grauj un nomelno Vienotību, lai labāk izskatītos uz tā fona Saskaņa, ZZS un NA ar savu Mkasātnespējas administrācijas korumpantiem.

Vienotību grāva arī Solvita Āboltiņa jau ar iepriewkšējā vēlēšanās caurkritušas Sarmītes izvirzīšanu Rīgas mēra amatam, ar savu Dzintara Zaķa nenosodīšanu un ar neredzētu stulbumu gāžot savas partijas valdību un neuzņemoties to veidot no jauna, ar aplamu iekķļūšanu Saeimā - iespējams, viņa ir nodevēja Vienotībā un slepeni virza partiju uz krahu, iespējams, pakalpo oligarhiem vai Saskaņai.

Valdis Dombrovskis izglāba Latviju no kraha, līdz kam to noveda Godmanis, TB/LNNK. Protams, "nepopulārus"lēmumus pieņēma visi kopā, bet Vienotību tie paši - ZZS un NA pieņema Dombrovska reformas, bet atbildību uzliek tikai No e- pasta sarakstes par citātu, kas nokopēts, kur Lembergs dod rīkojumu, ka ZZS uz vēlēšānām jāizrauga tādi deputātu kandidāti, kuriem nav ideoloģisku ieneslu, kas liegtu veidot koalīciju ar Saskaņu. Un pa šo citātu adresāts raksta: “Mans viedoklis: Šajā citātā ir ietverta precīza notiekošā esence. Proti, vairākus gadus valstī pastāv slepena vienošanās starp Lembergu un Krievijas valdošā režīma ietekmes aģentu organizāciju Latvijā – Saskaņu. Tas nozīmē, ka ZZS faktiski ir kļuvusi par Krievijas ietekmes aģentu sabiedroto. Ja tas nebūtu tā, tad ZZS veiktu neatliekamas darbības, lai visos iespējamos veidos norobežotos no A. Lemberga. Šis Lemberga – Urbanoviča pakts ir slepens, jo ZZS vēlētāji savā absolūtajā vairākumā nekad nepiekristu sadarbībai ar Saskaņu, kurai ir līgums ar Krievijas valdošo partiju “Jedinaja Rossija”. Latvijā pastāv viena pagrīdes valdība ar Lembergu un Urbanoviču vadībā un otra formālā – ar Kučinski, Vienotību un Nacionālo apvienību. Jau pašlaik Lembergs diktē savu gribu Kučinska valdībai par visiem svarīgākajiem valsts lēmumiem! Kura no šīm divām Lemberga valdībām ir ar lielāku ietekmi, Latvijas pilsoņi var tikai minēt. Ja pilsoņi neko nedarīs, tad drīz šī slepenā pagrīdes valdība var kļūt par oficiālo un tas tad nozīmēs, ka politisko varu arī oficiāli būs sagrābuši Krievijas ietekmes aģenti. Tas nozīmēs arī to, ka Latvija mainīs savu ģeopolitisko kursu un neslēpti kļūs par Krievijas ietekmē esošu vasaļvalsti. Skaidrs, ka Lemberga – Urbanoviča – Putina slepenā pakta dalībnieki izmantos visu savā rīcībā esošo atklāto un slēpto propagandas resursu, lai pārliecinātu par pretējo, bet katram cilvēkam, kurš pats ir spējīgs paskatīties patiesībai acīs ir skaidrs, kurš ir kurš.
Latvijas pilsoņi, organizējaties un pretojaties. Ir pēdējais laiks. Novērtējat to, ka Jums vēl ir iespēja nepakļauties un pretoties”.- no ārzemju latviešu biedrības.Vienotībai.

Tauta, vēlētāji, tās ir aplamības, kaitniecība nomelnot Vienotību!

Atbildēt

Soņa

16.08.2017. 17:12

»

:D

Vienotība un valsts nozagšana ir stipri tuvāki jēdzieni, kā mums cenšas iegalvot Smiltēns. Faktiski sinonīmi


Re ko raksta:
No e- pasta sarakstes par citātu, kas nokopēts, kur Lembergs dod rīkojumu, ka ZZS uz vēlēšānām jāizrauga tādi deputātu kandidāti, kuriem nav ideoloģisku iemeslu, kas liegtu veidot koalīciju ar Saskaņu. Un par šo citātu adresāts raksta: “Mans viedoklis: Šajā citātā ir ietverta precīza notiekošā esence. Proti, vairākus gadus valstī pastāv slepena vienošanās starp Lembergu un Krievijas valdošā režīma ietekmes aģentu organizāciju Latvijā – Saskaņu. Tas nozīmē, ka ZZS faktiski ir kļuvusi par Krievijas ietekmes aģentu sabiedroto. Ja tas nebūtu tā, tad ZZS veiktu neatliekamas darbības, lai visos iespējamos veidos norobežotos no A. Lemberga. Šis Lemberga – Urbanoviča pakts ir slepens, jo ZZS vēlētāji savā absolūtajā vairākumā nekad nepiekristu sadarbībai ar Saskaņu, kurai ir līgums ar Krievijas valdošo partiju “Jedinaja Rossija”. Latvijā pastāv viena pagrīdes valdība ar Lembergu un Urbanoviču vadībā un otra formālā – ar Kučinski, Vienotību un Nacionālo apvienību. Jau pašlaik Lembergs diktē savu gribu Kučinska valdībai par visiem svarīgākajiem valsts lēmumiem! Kura no šīm divām Lemberga valdībām ir ar lielāku ietekmi, Latvijas pilsoņi var tikai minēt. Ja pilsoņi neko nedarīs, tad drīz šī slepenā pagrīdes valdība var kļūt par oficiālo un tas tad nozīmēs, ka politisko varu arī oficiāli būs sagrābuši Krievijas ietekmes aģenti. Tas nozīmēs arī to, ka Latvija mainīs savu ģeopolitisko kursu un neslēpti kļūs par Krievijas ietekmē esošu vasaļvalsti. Skaidrs, ka Lemberga – Urbanoviča – Putina slepenā pakta dalībnieki izmantos visu savā rīcībā esošo atklāto un slēpto propagandas resursu, lai pārliecinātu par pretējo, bet katram cilvēkam, kurš pats ir spējīgs paskatīties patiesībai acīs ir skaidrs, kurš ir kurš.
Latvijas pilsoņi, organizējaties un pretojaties. Ir pēdējais laiks. Novērtējat to, ka Jums vēl ir iespēja nepakļauties un pretoties”.- no ārzemju latviešu biedrības.

Mēs dzīvojam hibrīkara apstākļos, hakewri strādā un uzlauž e- pasta adreses vai kurš tās nopludina? Tas ir noziegums!

Atbildēt

Īpaši stulbs

16.08.2017. 17:08

Tu esi īpaši stulbs, slavējot šo Rīgas mēru, izsaimniekotāju. Tev noasfaltēja pagalmu? Muļķības, visiem jau gatavojas asfaltēt pagalmus par tavu, manu naudu, ko raksta māju apsaimniekošanas tāmēs, arī iekārtot bēnu laukumus atpūtas vietas -- par manu naudu. Pat aptauja bija - piesakiet iekārtot bērnu laukumu, kas tiks iekļauts tāmē utt. Īpašuma nodokli Ušakovs noēd pats sev un smejas - re, cik es centīgs - par tavu naudu vai Eiropas naudu taisu sev karjeru un slēdzu līgumus ar Putina partiju.
Ko tavs Ušāks vēl ir izdarījis labu? Skolas remontē - katru gadu, visi remontēja skolas, no tā nevar izgrozīties. Un korupcijas skandāli no vietas Rīgas domē! īpaši sttulbs var slavēt šo izsaimnieku! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Atbildēt

:D

16.08.2017. 17:06

Vienotība un valsts nozagšana ir stipri tuvāki jēdzieni, kā mums cenšas iegalvot Smiltēns. Faktiski sinonīmi.

Atbildēt

būs krahs

16.08.2017. 16:58

Smiltēns ir pastulbs bomis, bet ļoti grib ielīst par priekšsēdi. Jāiet prom no valdības, nevis jāturpina zagt kopā ar ZZS. Savādāk neglābs nekas, un to parādīja Dienas prihvatizators Ašerādens.

Atbildēt

Cilvēks parastais

16.08.2017. 16:52

Bet man Rīgā iekšpagalmus pagājušogad Ušakova laikā smuki noasfaltēja. Pirms tam visādi dažāda politiskā spektra parazīti- Ārgalis, Aksenoks, Bojārs, Birks - to nespēja izdarīt. Un jūs domājat, ka tagad es pavilkšos uz šitāda Smiltēna murgiem, kur vispār nekas nav minēts par normāla pamatiedzīvotāja sociālajām vajadzībām? Toties varam lasīt par mums gluži svešām lietām - milzīgi uztraukti lozungi saistībā ar augstāko varu zaudējošu zirnekļu plūkšanos par vietu savā 100 zirnekļvietām burkā, kuras adrese ir Jēkaba iela 11, Rīga. Pretīgi!

Atbildēt

Kika

16.08.2017. 15:35

Smiltiènam izdevusies laba politiska analīze. Var jau Vienotību apriet, taču ta ir viena no partijām, kur salīdzinoši intelekta līmenis ir augstāks ka citās partijās, par ZZS nemaz nerunājot.
Žēl, ka Vienotībai kapu ar savam rociņām izraka pati vadība.

Atbildēt

mūsu pašu spalvainajās rokās

16.08.2017. 14:47

Šobrīd VIENOTĪBAS, Latvijas valsts un tās politikas nākotne ir mūsu pašu rokās!

Atbildēt

formula

16.08.2017. 14:36

Vienotība jau tika attīstīta kā noziedzīgs,pretlatvisks spēks ,kas pārmantoja to blēžu uzstādījumus,kuri izbīdīja neveselo marsieti kā aizsegu savu noziedzīgo mērķu sasniegšanā.

Atbildēt

Vecus prezarvatīvus izmet, vai ne?

16.08.2017. 13:34

»

agents

Vienotibai ir daudz nopelnu Latvijas laba. Bet bijusie komunisti un komjauniesi ar kremla paveli sagrava partiju no iekspuses. Un no otras puses to pasu darija lielie Valsts nozadzeji un vinu uzpirktie mediji


Diemžēl v rokrokā ar oligarhiju veiksmīgi šiverēja "krīzi", kad krīze garām, v nav vajadzīga. Oligarhijai uzticamākie lielākie kretīni viņķelēs pa citām partijām. Principā, vienalga.

Atbildēt

savējie nesaprata

16.08.2017. 13:04

Ar neapbruņotu aci bija redzams, ka Vienotība pati sevi lēnām nīcināja Āboltiņas vadībā. Kur tas ir redzēts, ka savējie "noēd" savas partijas premjeri?!
Bija sajūta,ka Āboltiņa pilda kādus pasūtījumus, lai dabūtu partiju "pie zemes". Tas nu gandrīz ir izdarīts un viņa tagad VĒLAS pāriet uz ārlietām...
Arī Repši noēda savējie. Un Zatleru olšteinieši.
Kad kāds gribēja kritizēt Šķēli, Kučinskis teica, ka tas tā, kā vērsties pret savu tēvu, viņš to nedarīs... Un redz, dzīvo visi laimīgi!

Atbildēt

stalins

16.08.2017. 12:40

Bet tā jau ir objektīva lieta,ka Aboltiņa bija un ir reāla partijas līdere.Kas ir populars vai nepopulārs-tā pūļa daļa.Kas ir frakcijas vadītāja-Čīgānes kundze?piedodiet,atvainojiet,bet ar diegiem nav aršana

Atbildēt

kurmis

16.08.2017. 11:54

Valstī,kur vārdi tautas nodevējs,kangars,kolaborants ir sinonīms vārdiem brīvības cīnītājs,patriots,var valdīt tkai šo sinonīmu pirmatnējie īpašnieki-tautas nodevēji,kangari,kolaboranti,kuru darbības rezultati nekā nevar atbilst un neatbilst brīvības cīnītāju un patriotu varbūtējiem darbības rezultatiem.Pašreizējo varnešu darbu rezultāts un mērķi ir vērsti uz tautas iznīcību,Arī klausoties viņu ārprāta murgu loģikā,atliek tikai nopūsties.

Atbildēt

Bijušais biedrs Pilsonim

16.08.2017. 10:25

»

Pilsonis

Ceru jūs izstāšanās neglābs, kad viss tas nodevēju grupējums tiks tiesāts par noziegumiem pret latviešu tautu


Paldies par Jūsu humoru. Varbūt, ka varat nosaukt kaut vienu bijušo partiju valdes locekli, kas ir atbildējis par sadarīto.
Kučinska kungs, kas bija Šķēles uzticamības persona un Novadu likuma bīdītājs, ko tagad visi kritizē kā lielu bremzi valsts attīstībā, ar Lemberga atbalstu ir Ministru prezidents. Pamatīgs sods par valstij kaitīga likuma pieņemšanu Šķēles politisko interešu lobēšanā.

Atbildēt

agents

16.08.2017. 10:21

Vienotibai ir daudz nopelnu Latvijas laba. Bet bijusie komunisti un komjauniesi ar kremla paveli sagrava partiju no iekspuses. Un no otras puses to pasu darija lielie Valsts nozadzeji un vinu uzpirktie mediji.

Atbildēt

Putra

16.08.2017. 09:37

Edvards svaidās ar saviem izkārnījumiem.

Atbildēt

muļķu zemē viss pa smuko

16.08.2017. 09:24

letāli slima jenota agonijas konvulsiju murgi.

Atbildēt

:))

16.08.2017. 09:20

EUU, NO RAKSTĪTĀ IZRIET, KA JENOTIEM IR PROBLĒMAS AR KVORUMU UZ KONGRESU?! VĒL VIENS IZMISUMA IEMESLS. DRĪZ REDZĒSIM BRAŠO ŽURKU SKRĒJIENU.. :))

Atbildēt

Juhanss

16.08.2017. 08:19

Skumji,bet pārāk ilgi gulēts ar visādiem zaķīšiem un citiem lopiņiem-tagad jāiet par skuju taku vai jābrauc uz Mongoliju par sūtni!

Atbildēt

VB

16.08.2017. 08:14

"šīs rīcības "cena" var būt arī personīgs zaudējums visam, ko esmu paveicis šo 3+7 gadu laika Latvijas politikai"
Un tas būtu?

Atbildēt

Bijušais biedrs

16.08.2017. 08:00

No Vienotības izstājos, kad sapratu, cik Vienotības lozungi un faktiskā rīcība (it īpaši valdes locekļu, kuru vārdiem tobrīd sabiedrība vēl ticēja) krasi atšķīras no faktiskās rīcības (kaut kas līdzīgs Rīdzenes sarunām). Nav brīnums, ka pašreizējā valde, savā atpalikušajā domāšanā, pat nesaprot, kas ar partiju notiks tuvākajā nākotnē un dzīvo cerībās, ka neko nerisinot vēl saglabās vietu pie "siles", bet balsojot par Smiltēnu to noteikti pazaudēs.
Ir tikai viens jautājums: vai reģionu nodaļās cilvēki ir progresīvāk domājoši un saprot, kas kongresā jādara, lai glābtu partiju, jeb vairums būs inertie siles cilvēki, kā par to pārliecinājos, kad uzstājos Vienotības kongresos ar šis miegainības un neko nedarīšanas kritiku.

Atbildēt

Marks

16.08.2017. 07:56

Vienotības problēma nav nekas jauns, kad liela organizācija nokavē lēmumus par vienu ciklu.
Kad Āboltiņai bija jāiet par premjeru, viņa atteicās un iebīdīja Straujumu, bet, kad viņa beidzot pieteicās, viņas kandidatūra vairs nebija pieņemama.
Kad vajadzēja ievēlēt Smiltēnu par priekšsēdētāju, viņi ievēlēja ierēdni, kurš spēja tikai reaģēt, nevis aktīvi darboties.
Tas nozīmē, ka šajā kongresā pieņems lēmumus, kuri bija jau jāpieņem iepriekšējā, bet šajā kongresā nepieciešamie lēmumi atkal tiks nomarinēti.
Izskatās, ka Smiltēns labi saredzēja šos riskus, tāpēc mēģināja kaut ko darīt, bet par to viņu tagad atstums un tā būs vēl viena nagla Vienotības zārkā.

Atbildēt

Nja...

16.08.2017. 07:50

Nu skaidrs, ka pa skuju taku. Teorija politikā neiet kopā ar praksi. Un to Edvardins nav apguvis. Skumji.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Troļļi

FotoTroļļošana - tas nav tikai internets, tā ir sadzīvē sen izmantota metode kādu ietekmēt, kādu nosodīt, kādam sariebt. Tas notiek skolās, darba vietās un citos kolektīvos. Baumošana un nepatiesību izplatīšana par kādu vai kādiem ir troļļošanas pirmsākums.
Lasīt visu...

21

Vai Latvija izmantos vai izniekos jaunas biznesa iespējas post-COVID pasaulē?

FotoSavulaik vēl jaunā un naivā Latvija sapņoja kļūt par banku paradīzi – “tuvāk par Šveici”. Par banku paradīzi tā netapa, drīzāk – par banku likvidatoru paradīzi. Sekoja sapnis par “tiltu starp Austrumiem un Rietumiem”, kas arī palicis neizsapņots. Vīzija par miljoniem Rīgas šprotu visā Krievijā palojošajās Latvijas piena upēs pamanījās izplēnēt ne vienreiz vien, neraugoties uz Latvijas uzņēmumu spītīgo vēlmi pēc katras krīzes tirgū atgriezties no jauna.
Lasīt visu...

6

Pieprasu pārtraukt pārkāpt Satversmi un Saeimas Kārtības rulli: vēstule Saeimas priekšsēdētājai Inārai Mūrniecei

FotoSaskaņā ar Satversmes 15.pantu "Saeima savas sēdes notur Rīgā un tikai ārkārtīgu apstākļu dēļ tā var sanākt citā vietā". Satversmes 22.pantā ir noteikts, ka "Saeimas sēdes ir atklātas".
Lasīt visu...

3

Kā tagad pareizi vajadzētu „apgūt” Eiropas naudu

FotoEiropa gatavojas vērienīgai ekonomikas atjaunošanas programmai, plānojot tērēt simtiem miljardu, iespējams, pat triljonu eiro. Tā ir labā ziņa. Pats svarīgākais šajā ziņā ir tas, ka ES valstis tomēr ir gatavas vienoties un mēģināt pārvarēt šo krīzi kopā.
Lasīt visu...

pietiek_nokluset

Notiek valsts apvērsums: ja jūs tagad necelsieties, tad paši vainīgi

FotoSaeimas Prezidijs ir sasaucis Saeimas attālināto ārkārtas sēdi 2020.gada 26.maijā pulksten 14.00 (e-Saeima platformā). Tas ir pretēji Satversmes 15.pantam! Tur rakstīts - Saeima savas sēdes notur Rīgā un tikai ārkārtīgu apstākļu dēļ tā var sanākt citā vietā. Kur notiks sēde? Maskavā, Vašingtonā, Ipiķos, Briselē? Kur? Kādi ir ārkārtīgie apstākļi?
Lasīt visu...

pietiek_postit

Tiek pārkāptas kaucošo motoru trokšņa ietekmes zonā dzīvojošo iedzīvotāju Satversmē noteiktās cilvēktiesības

FotoNe tikai jaunā koronavīrusa izraisītā slimība Covid-19 veicina nāves gadījumus, bet arī „...69 000 cilvēku vides trokšņa dēļ ir nonākuši slimnīcās un 15 900 ir priekšlaicīgi miruši...” rakstīts Eiropas komisijas 2017.gada 30.marta ziņojumā 
Lasīt visu...

pietiek_nokluset

Latvijā ir padevīga tauta, kas lieto vārdus, kuri "negriež" ausīs nevienam, un bāž galvu smiltīs

FotoMums Latvijā ir bijuši visvisādi "laiki". Vieni no senākajiem bija "vācu laiki" - ap 700 gadu, kas Kurzemē atstāja kā mantojumu pat vācu baronu latviešu valodas izrunas dialektu, tad "zviedru laiki, vēl - "poļu laiki", ilgu laiku valdīja "krievu laiki", tad bija Latvijas laiki, Kārļa Ulmaņa laiki.
Lasīt visu...

20

Izlaidums pandēmijas laikā: neviens tiesību akts neparedz vecāku tiesības piedalīties sava bērna izlaidumā

FotoTiesībsargs aicina IZM izstrādāt vadlīnijas par izglītības iestāžu izlaiduma pasākuma organizēšanu, ievērojot Covid-19 izplatības noteiktos ierobežojošos pasākumus. Vienlaikus lemšanā par svinīgā pasākuma organizēšanu būtu jāuzklausa arī pašu absolventu viedoklis.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Kad TAS beigsies?

Ārkārtas stāvokļa ieviešana ir ļoti būtisks solis, jo ietekmē visus valsts iedzīvotājus. Ņemot to vērā, būtu tikai normāli, ja valdība mūs informētu, kādiem...

Foto

Bondara situācijā būtu jāatkāpjas jebkuram

Progresīvie uzskata, ka pēc trešās instances nelabvēlīgā sprieduma maksātnespējīgās Latvijas Krājbankas lietā Mārtiņam Bondaram ir jāatkāpjas no Saeimas Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijas priekšsēdētāja...

Foto

Kāpēc mūs uzskata par idiotiem?

Izskaidrojiet man. Es tiešām nesaprotu. 1. Epidemiologs (infektologs) Uga Dumpis neuzskata, ka visiem publiskās vietās obligāti sejas maskas būtu jānēsā. Un...

Foto

Aicinu mūsu gejus: jo vairāk palīdzēsiet aizsargāt daudzbērnu mammu un tēti, jo mazāk jums nāksies izmantot retoriku - mūs diskriminē

Ugunsdzēsēju un glābēju diena. Apsveicu! Taču...

Foto

Žurka Sparāns, JKP, Lembergs, valsts noslēpums un izzagšana, Kalnozola uzstājība, Pelēkie spēki un Tautas vara

Liels paldies M.Kučinska, J.Maizīša un N.Mežvieta kungiem, ka esat izķēruši žurku,...

Foto

Viendzimuma pāru kopdzīves regulējuma tiesībpolitiskā problemātika (pilnā versija, bez cenzūras)

2014. gada nogalē Latvijas juristu, politiķu un sabiedrisko darbinieku aprindās arvien biežāk sāka skanēt viendzimuma attiecību...

Foto

Kamēr pasaule cīnās pret netīriem miljardiem, tikmēr mums ir tikai “otkati” un nodokļu nemaksātāji

Cīņai pret nelegālās naudas legalizāciju pēdējo gadu laikā pasaulē pievērsta pastiprināta uzmanība....

Foto

Valsts naudu nedrīkst ieguldīt tur, kur nebūs pietiekamas atdeves

Igaunija, Latvija un Lietuva ir izveidojušas "mazo Šengenas" telpu Eiropā – telpu bez iekšējām robežām. No šodienas...

Foto

“Izdzīt četrgadīgu bērnu no tiesas zāles”: ieraksts no tiesas sēdes

Koronavīrusa pašizolācijas un attālinātā darba laikā bez ierobežojumiem turpinās Aivara Lemberga tiesāšana, kura norisinās pietiekami lielā...

Foto

Kāpēc jums jātic, ka mēs visu izdarījām ļoti laikus un ļoti labi, bet pie visa vainīgi tikai apstākļi

Ņemot vērā publiski izskanējušo informāciju, kas radījusi šaubas...

Foto

Vienkārši par sarežģīto: tikai tautiska, suverēna, pēc nacionālisma principiem veidota valsts var būt par pamatu īstas demokrātijas pastāvēšanai

Reizēm mēs pārāk sarežģīti runājam par vienkāršām lietām....

Foto

Par 2. Pasaules karu, 9. maiju, Latviju, latviešiem, krieviem un vēl šo to

Šodien ir divas aktualitātes - pasaules tautu celšanās cīņā pret "kovida" mega afēru,...

Foto

Kopā ar kinologiem un hipologiem mēs 9. maijā lieliski pastrādājām

“Ministru kabineta izdotais rīkojums par ārkārtējās situācijas izsludināšanu neierobežo cilvēku tiesības individuāli apmeklēt jebkuru piemiņas vietu,...

Foto

Pārdomas par Covid - 19 afēru un ne tikai...

Mani draugi un tuvinieki var liecināt, ka sākotnēji, kad vēl nebija pietiekami daudz informācijas, es pret jauno...

Foto

Nepazaudēt Latvijas ekonomikas kodolu

COVID-19 krīze pasaules ekonomikā ienesusi krietnu devu nenoteiktības, sašūpojusi ierastās piegāžu ķēdes un patēriņa tirgus. Atsaukšos uz Alberta Einšteina teikto: “Kad tiek...

Foto

Bērniem invalīdiem nav naudas, 250 tūkstoši PR pakalpojumiem "APar" kampaņas veidotāja sievai gan ir

Tātad. C19 kļūst ļoti bīstams pēc 24.00, tad visam būs jābūt ciet....

Foto

Kurš normāls cilvēks dzird Dieva balsi un uzklausa aicinājumu glābt dzimteni no okupantiem?

Šorīt pa radio skanēja raidījums, kurā tika uzskaitītas visas iespējamās Žannas d'Arkas psihiskās...

Foto

Kam nāk smiekli, var pasmieties, bet šī ir mana prognoze par tuvāko nākotni

Kādreiz es izklaidējos ar troļļu kaitināšanu vienā no lielākajiem ziņu portāliem Latvijā. It...

Foto

Teorijā Latvija ir brīva valsts, praksē tā nav

Man nav nekādas saistības ar aktīvistiem, kas tika aizturēti pie Brīvības pieminekļa. Man nav skaidri šo cilvēku motīvi....

Foto

Koku ciršana Ziepniekkalnā ir ķecerīga rīcība: vēstule Rīgas Grebenščikova vecticībnieku draudzei

Daudziem Ziepniekkalnā viens no sāpīgākajiem notikumiem ir atļauja masveidā nocirst kokus, cik lasāms presē –...

Foto

Aicinu atcerēties, cik daudz pacietības ir mūsu tautā

Tautas vēsturiskajā likteņgaitā ir brīži, kuros summējas pašas būtiskākās, eksistenciālākās izvēles. Tad lemtais un paveiktais uz ilgiem laikiem...

Foto

Ko mums nozīmē 4. maijs?

Precīzākā un īsākā atbilde uz šo jautājumu iekodēta pašā svētku nosaukumā – "Latvijas Republikas neatkarības atjaunošanas diena". Tāds formulējums valsts kalendārā...

Foto

Vai tiešām vajag, par nākotni nedomājot, atteikties no dzelzceļa elektrifikācijas?

Rakstu saistībā ar savu reālu sirdssāpi par valdības publiskoto informācija, ka ekonomiku sildīs ar 75 miljoniem...

Foto

Kur Latvijas valstij ņemt naudu? No cilvēkiem, kuriem tā ir?

Mūsu valsts ir nabadzīga, jo tajā piekopj atņemšanas un represiju politiku. Uz šīm pārdomām mani pamudināja...

Foto

Kā krīzē klājas vienkāršajai tautai, un cik taisnīgi mūsu valdības aparāts palīdz cilvēkiem pārvarēt krīzi

Dīkstāves pabalstus atsaka nodokļu nemaksātājiem? Prēmijas maksā visiem par papildu darbu...

Foto

Man kā Saeimas loceklim ir nodarīts pāri

Latvijas Republika ir neatkarīga demokrātiska republika, kurā Latvijas valsts suverēnā vara pieder Latvijas tautai, kura vispārīgās, vienlīdzīgās, tiešās, aizklātās...

Foto

Pasaka par loģiskās domāšanas attīstību

Pasakās, kuras paredzētas bērniem, labais vienmēr uzvar ļauno. Loģiskās domāšanas vidē izaugušais bērns kļūst par pieaugušo, kuram ir prasība, lai pareizais...

Foto

Krīze – iespēja drosmīgiem lēmumiem

Kā jau katra krīze, tā ir ne tikai lielāka vai mazāka ķibele, bet arī zināmā mērā iespēja. Šoreiz manas pārdomas par...

Foto

Globālās identitātes amoka skrējiens

Pandēmijai “Covid-19” lepni piestāv pārnestā nozīmē lietotas runas figūras. Tajā skaitā lepni piestāv alegorija “amoka skrējiens”. Alegorijas konkrētais tēls ir psihiskais traucējums vārdā...

Foto

Ekonomiskais vīruss

Ekonomikas izaugsmes bremzēšana, darbaspēka trūkums, algu lielāka izaugsme par darba ražīgumu - tie bija daži no jaunas ekonomiskās krīzes vēstnešiem, ko uzņēmēji un ekonomisti...

Foto

Dabas aizsardzības sistēmas reforma ir aizsegs nezaļu lobistu atbalstam

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības (VARAM) ministra Jura Pūces (A/PAR) steidzīgās reformas valstī izsludinātās ārkārtas situācijas laikā,...

Foto

Valdība, attopies

Neesmu nekāds profesors, esmu parasta "skrūvīte", kas strādā valsts pārvaldē un dzīvo no algas līdz algai. Bet vēlos padalīties ar dažām pārdomām par šodienas...

Foto

Vai var uzticēties Aigaram Strupišam kā Augstākās tiesas priekšsēdētāja kandidātam

Nododu publicēšanai pēdējos safabricēto disciplinārlietu tiesnešu disciplinārtiesas safabricētos lēmumus, no kuriem redzams, kā vienā gadījumā ierosina...

Foto

BVKB ietaupīja vairāk nekā 50%, uzstādot GPS, - paraksties par likumdošanas iniciatīvu

Būvniecības valsts kontroles birojs (BVKB) 2018. gada sākumā lietoja 16 automašīnas un mēnesī patērēja 1600...

Foto

Kad Viņķele ļurina tukšu kā zariņu govs par savām orbītām

Noskatieties vēlreiz uzmanīgi Facebook publicēto video ar Viņķeli! Viņa vairākkārt saka, ka ministrijas ierēdņi no janvāra strādā “pastiprinātā...

Foto

Miljons eiro, lai korumpētu presi

Informācijas nozari ir būtiski skārusi Covid-19 krīze. Laikā, kad cilvēki paliek mājās, drukātās preses pārdošanas apjomi neglābjami samazinās. Lai ierobežotu epidēmiju,...

Foto

No kā vajadzētu mācīties mūsu politiķiem un ierēdņiem

“Unikāli! Tā kā Valkā mazturīgos, trūcīgos un daudzbērnu ģimeņu bērnus sākām ēdināt pirms MK noteikumiem, Izglītības un zinātnes...

Foto

Tas jaunais laiks, kas šalkās trīs... Pārdomas par zināmo nezināmajā

Dārgo lasītāj, ja vēlies viedokli par mūsu valdības pareizo/nepareizo rīcību epidēmijas laikā, infekcijas izplatības datu patiesumu/nepatiesumu...

Foto

Iebilstam pret Kalnciema kvartāla izpostīšanu

Rīgas domes Apstādījumu saglabāšanas komisijai, Rīgas pilsētas būvvaldei, RD Satiksmes departamentam no Āgenskalna iedzīvotājiem: lūdzam nelikvidēt kokus Āgenskalnā un rūpēties par...

Foto

Kas ir mana Galileja?

Dārgie brāļi un māsas Kristū. Jūdiem bija paraža pēc apbedīšanas vēl trīs dienas apciemot kapu, lai pārliecinātos, ka aizgājējs patiešām ir miris;...

Foto

Covid-19 pandēmijas aizsegā notiek mēģinājums iznīcināt iepakojuma depozīta sistēmu

Depozīta sistēma ir ražotāju atbildības sistēma – tas ir veids, kādā ražotāji nodrošina tiem uzlikto pienākumu izpildi...

Foto

Optimisma nomācošā aura

Sabiedrībā ir cilvēki, kuru amata pienākums ir izstarot optimismu. Sabiedrība no viņiem gaida vienīgi optimistiskus izteikumus. Taču tam nav jābūt sentimentāli šķebīgam optimismam...

Foto

Šis piebremzētais laiks un īpatnējās Lieldienas būs jauna, vienojoša pieredze mūsu likteņkopībā un iespēja apzināties garīgo brīvtelpu

Mīļie Latvijas cilvēki! Ir Lieldienu laiks. Mēs to sagaidām...