Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

...

06.05.2016. 21:09

»

tu nesaproti lietas butibu

asv organizetajai ,,neatkarigajai latvijas bankai,, ar likumu ir aizliegts finanset latvijas tautsaimniecibu,tapec mulkiem jau 25 gadus sai asv kolonija stasta par mistisku investoru meklesanu un piesaisti


Ja ir interese un papēta šo tēmu dziļāk, tad noteikti atklāsies, ka Latvija nav vienīgā valsts, kuras centrālās bankas darbība ir ierobežota ar kādu likuma pantu. Taču visbiežāk sastopamais valsts ekonomiskās izaugsmes un kontroles mehānisms atrodas šīs pašas valsts konstitūcijā. Tas tā, lai nevarētu atcelt.

Atbildēt

emīls1

22.04.2016. 12:34

Sociologi-Zināms , ka kopējie okupācijas un genocīdā pret latvieshu tautu Krievijas pārmantotai varai ir jāatmaksā latvieshu tautai 700 miljari eiro/ procenit aug.../ vienlaicīgi veicot pieņemto 1996.g.LR Likumu "Par Latvijas deokupāciju—kolonistus taču jau 25 gadus gaida Lielā Māte ar -Maizi un sāli...kā nekā savējie ...un būs laimīgi...kā katrs normāls cilvēks savā zemē...(tree)

Atbildēt

urciks

20.04.2016. 05:06

»

Lauķis

Viss Latvijā ir tieši tā, ja vēl ne sliktāk...


Problēma ir tur, ka neviens nevēlas pieņemt lēmumu par šī grausta nojaukšanu, jo vienmēr kāds pēc tam varēs sacelt troksni un publiski apstrīdēt šo lēmumu. Un tad jau neviens neaizstāvēs.

Atbildēt

urciks

20.04.2016. 05:04

»

Lindai

1.latviesi diemzel nav spejigi vadit razosanu.vesturiski razosanu Latvijas pilsetas organizeja un uztureja vaciesi,krievi un ebreji.latviesi bija laukstradnieki.musdienas klasisks piemers ir skele ,kurs nozaga maizes ceptuves un ,,latvijas balzamu,, bet pats nevelejas but ne direktors ,ne ipasnieks ...


Protams, protams. Vai tad valsts elektrotehnisko fabriku (VEF)neuzcēla latvieši? Armijas ekonomisko veikalu (Universālveikals Centrs? Ķuzes konditorejas fabrika? Kurš tavuprāt uzcēla Ziemeļblāzmas kultūras namu? Vai tik ne latvietis Augusts Dombrovskis...Un kuri gan visu laiku izgudro jaunus produktus? Vai tik ne latvieši? Tā ka nevajag te vaimanāt par latviešiem.

Atbildēt

urciks

20.04.2016. 04:48

»

patriots

Linda, paldies, ka detalizēti atspoguļojat visas nebūšanas. Bet ko darīt? Birokrātija pati sevi nelikvidēs, vai jārīko atkal protesta demonstrācijas , vai mītiņi, bet turpināties tā nedrīkst


Ko darīt? Jāiet politikā. Birokrātiju var izmainīt tikai no ārpuses - birokrātijas vadībā nonākot cilvēkiem ar citiem uzstādījumiem. Pašvaldībās tam ir domātas pašvaldību vēlēšanas, valstī Saeimas. Pie tam pašiem ir jādibina jauns politiskais spēks, lai varētu abstrahēties no līdzšinējā nacionālā dalījuma. Uzņēmējdarbības vide Latvijā mums ir viena neatkarīgi no tautībām.

Atbildēt

Joker

19.04.2016. 02:15

šī ir oficiāla VDI rekomendācija visiem Latvijas lielveikaliem.
Pilnīgi skaids/uzskatāms piemērs:
Lielveikala X darbinieks strādā kasē un mēneša laikā rodas vairāku tūkstošu liels iztrūkums -jeb kasieris vnk sazogās naudu... par šo rīcību veikala darbinieks tiek aizrotēts uz alkohola nodaļu un protams par trūkstošo naudas daļu vienojas kopā ar veikala vadītāju notriekt pirtī ar meitenēm atmaksāt atpakaļ kasē.:)

Atbildēt

patriots

13.04.2016. 17:35

Linda, paldies, ka detalizēti atspoguļojat visas nebūšanas. Bet ko darīt? Birokrātija pati sevi nelikvidēs, vai jārīko atkal protesta demonstrācijas , vai mītiņi, bet turpināties tā nedrīkst,

Atbildēt

Norķis

13.04.2016. 16:05

»

canny

lai izdariitu attieciigus secinaajumus par latvijas valsts oficaalo politiku eedinaashanas jomaa, man pietika ar seerijaam par bistro "frics". viss bija kaa uz delnas...


Tas arī bija •aizliegtā paņēmiena• vienīgais pareizais sižets,bet aplauza radziņus un tagad tikai lej ūdeni un uzmanās,lai nebūtu par karstu.

Atbildēt

13.04.2016. 03:19

»

Ilze

Ui, ja taisnība, tad ļoti sāpīgi. Bet par to, ka negodprātīgos rotēs un Pētersone vēl sēž amatā - apbrīnoju šos bezkauņas


Pētersone ir savējā no Astoņkāja, jo jau divus gadus amatā astoņķājo, citu vietā nedrīkst, aizrotēs vēl tādus, kas nav savējie.

Aktrise, kas spēj piemēroties jaunām prasībām, ko izvirza PB, pētot aizdevuma iespējas LV par 300 000 euro, tagad aizdos 1.3 miljardus.

Žurnālistiem no LTV1 un Ir saskaņā ar valsts noslēpumu bija pasūtījums no Vienotības, lai rosina it ka VID nesmukumu celšanu gaismā, lai PB pētniekiem parādītu, ka LV dara iespējamo, lai palielinatu ieņēmumus, kādēļ drīkst saņemt PB aizdevumu.

Atbildēt

Man arī

12.04.2016. 15:22

uzņēmums - uzrēķins - ārzemes.
Tagad esmu Vācijā un iet tīri labi ar savu uzņēmumu.

Atbildēt

Ilze

12.04.2016. 14:33

»

ilvars

Radiju 500 darbavietas,atremontejot vecas kutis un uz Laukiem atvilinot Rigas uznemejus,sanemu auditu un 500t uzrekinu,4gadi tiesajos un uz 80t nolaida,tagad Arzemes


Ui, ja taisnība, tad ļoti sāpīgi. Bet par to, ka negodprātīgos rotēs un Pētersone vēl sēž amatā - apbrīnoju šos bezkauņas.

Atbildēt

nekas persONīgs

12.04.2016. 09:13

»

labāk paliec kur biji

No atejas sienu apķēpāšanas uz internetu esi tagad pārmeties


nu bet piebremzē doch klabekli - ja tu/autors gribi ko pateikt, veic sakarīgu domgājienu... te viss tā pavirši apgrābsīts!

Atbildēt

Niknais

12.04.2016. 08:46

Nav vairs ilgi jāgaida kad Latvijā sāks dibināt tādas partijas kuru nosaukums būs piemēram - "Korupcijas legalizācijas partija"

Atbildēt

canny

12.04.2016. 07:57

lai izdariitu attieciigus secinaajumus par latvijas valsts oficaalo politiku eedinaashanas jomaa, man pietika ar seerijaam par bistro "frics". viss bija kaa uz delnas.
latvijaa labaak kraameeties ar kooksni, akmenjiem, bet paartikas aprite ir samudzinaata liidz nejeegai.
kaa arii, latvija nav draudziga valsts investiicijaam. un tuliti jau kljuus par nedraudziigu arii dziivoshanai, ar visiem tiem nin utt. valdiiba burtiski spiezh laukaa iedziivotaajumus.
pienaaks diena, kad latvija aparveertiisies par korupcijas un nabadziibas sagrauztu kloaaku, taalu nav jaagaida.

Atbildēt

Troll

12.04.2016. 07:52

To visu rada Satversmē ieprogrammētā "parlamentārā demokrātija", kas savienota ar pašlaik Eiropā modē esošo radikālo liberālismu.

Neviens ne par ko neatbild, - jo vairāk naudas, jo vairāk brīvības. Valsts amatos nav līdzsvara starp PIENĀKUMIEM, TIESĪBĀM un ATBILDĪBU, kas ir ikviena darba veikšanas pamatnosacījums. Bet valdība un Saeima neko mainīt negrib.

Atbildēt

labāk paliec kur biji

12.04.2016. 06:43

»

nekas persONīgs

vispārēji ķekselējumi piezīmblociņā


No atejas sienu apķēpāšanas uz internetu esi tagad pārmeties?

Atbildēt

nekas persONīgs

12.04.2016. 05:56

vispārēji ķekselējumi piezīmblociņā

Atbildēt

Andis

12.04.2016. 04:58

Linda, paldies par tēmas aktualizāciju...... Super, ka kāds vēl vispār par to runā. Lai Tev veicās un PIETIEK spēka turpināt iesākto. Kas attiecās uz bezpreģelu, tas ir tāpat, kā ar antibiotikām, ja pa daudz tās lieto, tad organisms pielāgojās un vairs nereaģē, kā vajadzētu un gribētos.Ar bezpreģelu ir jācīnās, jo vairāk cīnītāju, jo mazāks bezpreģels. vismaz tā vajadzētu būt.....

Atbildēt

Mantrausis

12.04.2016. 01:41

Drīz, cik noprotams, šādi raksti būs valstiski "bīstami", jo graus sistēmas pamatus. :) :) :)
Būtībā – rakstam ir maza jēga, je neseko darbi. Un nesekos! Bistro "Frics", VID, vilcieni, metalurgi... Nez, vai šķērslis ir likumi vai saprāts, bet ik notikums, ir apstiprinājums, ka problēmas nav tikai laukuma kreisajā pusē. Piemēram, ja ministre runā par nodokļu sistēmas maiņu un izstrādi "no jauna", vai no jauna tiks izskatīti ari tēriņi? Pie tam – ļoti rūpīgi... Cik naudas aiziet nevaadzigām darbībām, PAT, ja tās paredz likums? Privātpersonas pašu iniciatīvas dēļ var darīt visu, ko vēlas. Valsts sistēmas darbiniekiem būtu dzelžaini jāpamato katra darbība. Un nevis ar likumu, bet – ieguvumu mums visiem. Vai tā būs? :)

Atbildēt

Mario

11.04.2016. 21:13

»

gh

Igaunijas fenomens ir Loti vienkars-brunogles , nevis krievijas gaze, izglabj viniem 2 miljardus gada


Precizāk - slāneklis saucās. Siltumam un elektrībai mazāks pvn piedevām.. Bwz ibio komponentēm.. Nav tik alkatīgi..

Atbildēt

ANO dati par Igauniju

11.04.2016. 17:52

»

Igaunis

Nava korekti igauniju salidzinat ar bananu republiku


kas tad tik labs ir tai Igaunija?var but vienigi ,tas ka igaunu ierednus par pastradatajiem noziegumiem un zagsanu liek cietuma atskiriba no latvijas .Igaunija tapat ka latvija un lietuva iedzivotaju skaits samazinas nepartraukti ,kops 1990 gada.

Atbildēt

tu nesaproti lietas butibu

11.04.2016. 17:47

»

inspektors

Kamer Riga ir pie varas SC , nesam sanemusi no domes nevienu pozitivu atbildi uz musu iesniegumiem. Parasta atbilde vienmer ir-sudziet tiesa ,ko ari daram . Tapec jau normali investori no Rietumiem tiek speciali nelaisti Riga


asv organizetajai ,,neatkarigajai latvijas bankai,, ar likumu ir aizliegts finanset latvijas tautsaimniecibu,tapec mulkiem jau 25 gadus sai asv kolonija stasta par mistisku investoru meklesanu un piesaisti !

Atbildēt

Lauķis

11.04.2016. 17:47

Viss Latvijā ir tieši tā, ja vēl ne sliktāk.
Man Rīgas būvvaldē vairāk kā pusgada laikā, no 05.10.2015. nevar izsniegt akceptu viena veca, funkcionāli nevajadzīga, bīstama apkārtējiem mūra žoga nojaukšanai. Kāda šeit runa var būt par atbalstu biznesu? Tāda veida lieta bija atrisināma dažu stundu laikā, tā, kā tas biznesa vidē pienākas risināt. Raudāt te gribas, kad Saeimā kungi runā par biznesa atbalstīšanu, viņi vienkārši nesaprot cik tālu šīs runas atrodas no reālās darīšanas.

Atbildēt

Lindai

11.04.2016. 17:37

3.tadi subjekti ka maris gailis dzemdeja latviesu ieredniecibas 8kaji ,bet dombrovskis to noveda lidz pilnibai.vid babam ir dotas tiesibas jebkadu razosanas uzsaksanu likvidet jau pasa iedigli,pamatojoties uz katkadiem pastalnieku piemtiem,,likumiem,,.korumpeti ieredni-latviesi,valsts pasutijums par otkatiem,represivo organu nodarbosanas ar reketu un jumtosanu ,nu un siks servisu piedavajums,ta ari ir ta mulku zemes ,,uznemejdarbiba,,.

Atbildēt

Lindai

11.04.2016. 17:32

1.latviesi diemzel nav spejigi vadit razosanu.vesturiski razosanu Latvijas pilsetas organizeja un uztureja vaciesi,krievi un ebreji.latviesi bija laukstradnieki.musdienas klasisks piemers ir skele ,kurs nozaga maizes ceptuves un ,,latvijas balzamu,, bet pats nevelejas but ne direktors ,ne ipasnieks ne razotajs.
2.,,dzordztaunas universitates profesori-latviesi,pseidoekanomisti-analfabeti,, iestastija pastalniekiem neonacistiem,ka razosana latvija ir jalikvide un tad krievi aizbrauksot.saka ar marsieti,kuram par ,,padomnieku ,,uzmetas kaut kads rubess.lai sagrautu razosanu latvija asv so procesu aktivi atbalstija,sodien mes redzam rezultatus no rubesa meitu,, menedzeru ,,darbibas.

Atbildēt

Vaaai!

11.04.2016. 17:17

Kur kodīgi un inteliģenti izteicās...

Atbildēt

hm

11.04.2016. 15:31

Birokrātija rada birokrātiju un šai dubultajai birokrātijai vajadzīgs darbs! Un ja darba nav, tas jāizdomā. Paraksti, pārbaudes, atskaites ... kā bez tām birokrātija izdzīvos?
Birokrāti taču visu perfekti pārzina no A -Z! Kā sabiedrība eksistēs, ja nebūs birokrātijas? Ar to pašu brīdi cilvēce nonāks ... ellē. Apmēram tāda ir ierindas birokrāta standarta dzīves izpratne.
Jāapbēdina gan , ka mūsu valstī birokrāti sēž ne tikai VID, bet arī visās pārējās valsts un pašvaldību institūcijās. Kam pateicoties parastais pilsonis tiek ieslodzīts un cieši turēts likumu būrī. Bet pavadiņa, birokrātijai par prieku, katru gadu sarūk un sarūk. Brīvība, piespiedu brīvība ... vai nav vienalga?

Atbildēt

w

11.04.2016. 15:06

..ak,šie paraksti.. man arī ir šīs parakstu dienas bezjēdzígos, nevienam nevajadzígos papíru kalnos, kuru esamíba absolúti neuzlabo ražošanas procesu, nodokļu nomaksu, vai ko citādi.
Liekas, ka kāda ārpasaules civilizacija sacer normatīvos aktus, n- tos labojumus- lai tikai bútu jāraksta kārtējie papíríši, kuri nevienam nav vajadzígi, nekad neievieš kādu skaidríbu pasiem uzņēmuma iekšienē- taču - skaties- atkal jauna lieta jāapraksta, jādokumentē u.t.t. Šo birokratisko papíru kalnu ražošanas pieprasíšana ir kaitniecība uznēmējdarbībai , taču ierēdniecība, lai pierādítu savu nepieciešamību tikai ģenerē un ģenerē jaunas, absurdas prasíbas. Pašsaglabāšanās instinkts, kurš tiek aizsegts ar pasaku par kārtības un uzraudzības nodrošināšanu. Un tad- kad VID kontrole- tad ir "jautri" mazam uzņēmējam( priekš sarežģitākām struktūrām saprašana par isu un arī bail- ko priekšnieks teiks, varbút tur ir ípašas attiecíbas)spēj tikai papírkalnus atrādít. Un skatās svarigām sejām tos parakstus, rokas cauri simtiem lapu, lai atrastu vienu izlaisto. Tai pašā laikā pat neiedomājas paprasít, kāds tad jzskatās tās personas paraksts, kaut gan- taisnības labad- mums, visiem parakstítājiem tas ir vienāds kļuvis - kaut kāds ķeksis. Reiz mazliet padiskutēju par vienu papíríti, kuru vid insp. pieprasīja, tas bija regulārs izraksts no kases čeka, sagrāmatots, parakstíts- iejautājos- a ' kāda viņaprāt ir jēga šadai trulai datu pārakstísanai- jo - tik un tā - bez Z- atsk., no kuras tas tiek norakstíts, tai infai nav nekādas nozīmes. Atbilde- tā prasot normatīvi. Kur tas papírelis tiek izmantots- ja Z-atsk. viss ir kompakti, kāda ir situācija- kad ší papíreļa informācija ir bútiska. Atbildes nebija- vajag un viss.

Atbildēt

Igaunis

11.04.2016. 13:35

Nava korekti igauniju salidzinat ar bananu republiku.

Atbildēt

as

11.04.2016. 12:50

Nezinu par to uzņēmēju pilnīgi neko,bet draugi stāsta kko dikti līdzīgu.Vēl arī ļoti uzrunāja viens radio raidījums,ja nemaldos sestdien kur Augulis ar "Zebras" Timrotu runājās un Augulis minēja faktu ,ka Igauņos ir par miljonu mazāk cilvēku,bet par miljardu lielāks budžets, kā mums.Nu var kāds paskaidrot?Nu neražo tak viņi ieročus un naftas ar šiem nav?

Atbildēt

ezis

11.04.2016. 11:44

visa šitā hujņa pastāvēs tik ilgi, kāmēr nebūs likvidēts korupcijas astoņkājis valsts pārvaldē! negodīgo vid darbinieku rotācija ir uzskatāmākais piemērs, ka astoņkājis tiešām pastāv, jo pats sev taču tas nevienu taustekli nost negriezīs! un ievērojiet, maina krimināllikumu, bet sankcijas taisās piemērot ne jau pret korupcijas gadījumiem bet pret vārda brīvību! Lato Lapsa pareizi saka - fašistiska valstele!

Atbildēt

uzņēmējs

11.04.2016. 11:16

Jā . Beidzot es arī laikam celšos prom uz Igauniju . Šinī zagļu un korumpantu valstī strādāt NAV VAIRS IESPĒJAMS . Starp citu , leiši no igauņiem daudz neatpaliek , tā ka ir varianti.

Atbildēt

11.04.2016. 11:03

Pasakiet man, lūdzu, tad kāds ir pārkāpums, kuram tiek piemērots minimālais sods? Vai tas, ka mēs vēl elpojam?

Ir formāls sods par pārkāpumu kā tādu un ir sods par pārkāpumu ar nodarīto zaudējumu. Nevienu no iestādes neinteresē viens vai otrs fakts par soda iespējamību, bet gan iestādes spēja iekasēt soda naudu. Un tikai.

Viss raiti uzrakstīts tīrā latviešu valodā.

Man vislabāk patika tā pateikšanās komentētājiem.:)

Atbildēt

inspektors

11.04.2016. 11:03

Kamer Riga ir pie varas SC , nesam sanemusi no domes nevienu pozitivu atbildi uz musu iesniegumiem. Parasta atbilde vienmer ir-sudziet tiesa ,ko ari daram . Tapec jau normali investori no Rietumiem tiek speciali nelaisti Riga.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Atraktīvā politiskā hronika: 10. oktobris

FotoPēc 2018.gada 6.oktobra sociāli politiskā dzīve ir ļoti intensīva. Tā tam ir jābūt. Atbilstoši tautas politiskajai gribai todien pie varas nāca manis dēvētā “6.oktobra paaudze”, un latviešiem šajā saulē sākās jauns laikmets. No 13. Saeimas deputātiem 65% tika ievēlēti pirmo reizi. Tas ir radikāls pagrieziens. Tas ir neapstrīdams pierādījums jauna laikmeta sākumam parlamentārā republikā. Un, lūk, jauns laikmets vienmēr sākas ar sociāli politisko procesu sakāpinātu intensitāti. Katru dienu ir kaut kas neparasti jauns un negaidīti jauns. Jaunie politiskie spēki vēlas pēc iespējas ātrāk visu piekārtot savam cilvēciskajam līmenim un profesionālajam līmenim. Viņi steidzas. Īpaši steidzas, apzinoties savu neleģimitāti visā sabiedrībā.
Lasīt visu...

21

Sarūgtināt Bordānu un atlikt partiju finansējuma pieaugumu līdz nākamās Saeimas ievēlēšanai

FotoAicināsim 13. Saeimas deputātus neatbalstīt sasteigtu likumprojektu, kas paredz būtisku valsts finansējuma palielinājumu politiskām partijām jau no nākamā gada!
Lasīt visu...

Pietiek neskaidrību

Uz kopējā fona "Repharm" ir tīri labs un valstiski nozīmīgs koncerns

FotoKatru gadu rudenī atrodas kāds, kas raksta apskatu par šādu tēmu. "Sagadīšanās pēc” katru rudeni farmācijas tirgus sašūpojas, notiek lielākas vai mazākas aktivitātes likumdošanā, normatīvajos aktos, īpašumu maiņā, ražotāju un tirgotāju attiecībās. Vārdu "sagadīšanās" es šeit lietoju tādēļ, ka rudenī tiek izstrādāts valsts budžets un budžetā nekad netiek pietiekami daudz naudas izdalīts medicīnai.
Lasīt visu...

Pietiek neskaidrību

Ko gan citu darīt zaglim, kurš noķerts ar svešu maku rokā?

FotoŠorīt notērēju pārdesmit minūtes laika, lai kļūtu par divsimt deviņdesmit un nezin kuro cilvēku, kurš bija paskatījies „paša spēcīgākā opozīcijas pārstāvja” un vēl arī Gunāra Astras gara radinieka – tā vismaz viņam pašam gribētos – Alda Gobzema fantastiski populāro – jau atkal tā viņam pašam gribētos – taisnošanos viņa Bieriņu nekustamā īpašuma pirkšanas, pārdošanas, dāvināšanas un vēl nez kā sakarā.
Lasīt visu...

18

Latvieši vairs nav "varoņu tauta", drīzāk jau kalpu un pielīdēju tauta

FotoPolitmafija Latvijā visu ir nostādījusi tā, ka nav iespējams dzīvot Latvijā un nebūt šīs mafijas vergam. Par jebko, ko tu pērc, ir jāmaksā PVN. Viss tiek nozagts. Ja tu oficiāli strādā, jāmaksā sociālais nodoklis un ienākuma nodoklis. Viss tiek nozagts. Ja ir īpašums, tad ir jamaksā īpašuma nodoklis. Gribi lietot elektrību, maksā gan par to, gan arī OIK, un vēl nez ko.
Lasīt visu...

12

Ziņojums par komandējumu uz Amerikas Savienotajām Valstīm no 2019.gada 22.septembra līdz 24.septembrim

FotoSaskaņā ar Ministru prezidenta 2019.gada 19.augusta rīkojumu Nr.219 “Par Ilzes Viņķeles komandējumu” no 2019.gada 22.septembra līdz 24.septembrim biju komandējumā Amerikas Savienotajās Valstīs, lai piedalītos Apvienoto Nāciju Organizācijas (ANO) Augsta līmeņa sanāksmē par vispārējo veselības aprūpi.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Gribēja kā labāk, sanāca kā vienmēr

Latvijas satiksmes drošības telpā ir uzsprāgusi verbālā bumba, jo Iekšlietu ministrijas valsts sekretāra vietnieks paziņoja, ka no stacionāro fotoradaru sodiem...

Foto

Modernā banalitāte

Banalitāte ir oriģinalitātes trūkums, pliekanums, bezgaumīgums. Sastopama, tā teikt, arhaiska banalitāte – sen zināma un sen apnikusi banalitāte. Sastopama relatīvi jauna banalitāte – moderna...

Foto

Auniem ir jāzina, ko viņi nobada

Jebkura jauna partija mūsu valstī, kas gribēs izmainīt sapuvušo, smirdīgo oligarhu sistēmu, tiks norieta un samīdīta. Tāds pats liktenis sagaida...

Foto

Kādā veidā visiem aizbāztas mutes par Skultes gāzes termināļa afēru?

Nezināmu personu iecerētā Skultes sašķidrinātās gāzes termināļa būve ir krietni nokavēta, un pašlaik tas ir cinisks...

Foto

Partijas pamodušās no miega

Izskatās, ka Latvijas politikā vasaras brīvdienas beidzot ir beigušās. Arvien aktīvāk izpaužas gan valdošās koalīcijas partijas, gan opozīcijas partijas. Līdz ar to...

Foto

Objektīvā realitāte

Ko nozīmē «objektīvs»? (Runa nav par video vai foto kameras piederumu). Ko nozīmē – būt objektīvam? Vai es, šobrīd rakstot šīs rindiņas, esmu objektīvs? Vai...

Foto

Skumīgi, bet varbūt godīgi…

Pagājusi Skolotāju diena. Kā prasta ikdienība. Nekas no aizgājušo dienu dāsno mūžu un goda plākšņu salkanās godības nav mainījies. “Gada skolotājs”, “Zelta...

Foto

Mīļie draugi, dārgie skolotāji, apsveicu jūs Skolotāju dienā

Mīļie draugi! Dārgie skolotāji! Apsveicu jūs Skolotāju dienā! Mēs visi esam izgājuši caur skolotāju rokām - mēs vispār...

Foto

Civilizācijas norieta enciklopēdija: intelektuālisma iznīdēšana

XX gadsimta otrajā pusē Rietumu civilizācijā sāka ieviesties jauna vērtību sistēma. Tā kļuva masveidīga. Jaunajā vērtību sistēmā kardināli izmainās attieksme pret...

Foto

Likumpārkāpējs - valdība

Kas notiek ar iedzīvotājiem, kuri tiek pieķerti, pārkāpjot likumu? Atkarībā no likumpārkāpuma rakstura un smaguma pakāpes viņiem iestājas vai nu administratīvā vai kriminālatbildība...

Foto

Apķēzīšanas dinamika

Jau pašā sākumā tika rakstīts, ka “nācijas tēvs” centīsies apķēzīt visu, kas latviešu tautas vēsturē ir svēts. Tagad ir pienākusi kārta Latvijas Centrālajai padomei...

Foto

NMPD atbilde par pirmās palīdzības apmācību valstī

Saistībā ar Pietiek publicēto rakstu vispirms jāuzsver, ka pirmās palīdzības apmācība ir valsts pārvaldes iestādes funkcija, nevis bizness, kā...

Foto

Kā Rīgā pulcējās “Aukstā kara 2.0” zaudētāji

„Dažās valstīs ir izveidojusies īpaša akadēmisko prusaku kategorija, kas tekalē no vienas politiskās virtuves uz otru un atkārto tekstus,...

Foto

Jautrība valdošajā koalīcijā

Šķiet, ka valdošajā koalīcijā vajadzētu būt mieram un klusumam, jo valdība paziņoja, ka ir sagatavots nākamā gada budžets. Tomēr atsevišķas partijas un politiķi...

Foto

Prātojums par "labo budžetu" un "sliktajiem baņķieriem"

“PNB bankas” darbības apturēšana sagādājusi rūpestus un kreņķus tās klientiem, bet tie ir tīrie sīkumi, salīdzinot ar laikiem, kad...