Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

...

06.05.2016. 21:09

»

tu nesaproti lietas butibu

asv organizetajai ,,neatkarigajai latvijas bankai,, ar likumu ir aizliegts finanset latvijas tautsaimniecibu,tapec mulkiem jau 25 gadus sai asv kolonija stasta par mistisku investoru meklesanu un piesaisti


Ja ir interese un papēta šo tēmu dziļāk, tad noteikti atklāsies, ka Latvija nav vienīgā valsts, kuras centrālās bankas darbība ir ierobežota ar kādu likuma pantu. Taču visbiežāk sastopamais valsts ekonomiskās izaugsmes un kontroles mehānisms atrodas šīs pašas valsts konstitūcijā. Tas tā, lai nevarētu atcelt.

Atbildēt

emīls1

22.04.2016. 12:34

Sociologi-Zināms , ka kopējie okupācijas un genocīdā pret latvieshu tautu Krievijas pārmantotai varai ir jāatmaksā latvieshu tautai 700 miljari eiro/ procenit aug.../ vienlaicīgi veicot pieņemto 1996.g.LR Likumu "Par Latvijas deokupāciju—kolonistus taču jau 25 gadus gaida Lielā Māte ar -Maizi un sāli...kā nekā savējie ...un būs laimīgi...kā katrs normāls cilvēks savā zemē...(tree)

Atbildēt

urciks

20.04.2016. 05:06

»

Lauķis

Viss Latvijā ir tieši tā, ja vēl ne sliktāk...


Problēma ir tur, ka neviens nevēlas pieņemt lēmumu par šī grausta nojaukšanu, jo vienmēr kāds pēc tam varēs sacelt troksni un publiski apstrīdēt šo lēmumu. Un tad jau neviens neaizstāvēs.

Atbildēt

urciks

20.04.2016. 05:04

»

Lindai

1.latviesi diemzel nav spejigi vadit razosanu.vesturiski razosanu Latvijas pilsetas organizeja un uztureja vaciesi,krievi un ebreji.latviesi bija laukstradnieki.musdienas klasisks piemers ir skele ,kurs nozaga maizes ceptuves un ,,latvijas balzamu,, bet pats nevelejas but ne direktors ,ne ipasnieks ...


Protams, protams. Vai tad valsts elektrotehnisko fabriku (VEF)neuzcēla latvieši? Armijas ekonomisko veikalu (Universālveikals Centrs? Ķuzes konditorejas fabrika? Kurš tavuprāt uzcēla Ziemeļblāzmas kultūras namu? Vai tik ne latvietis Augusts Dombrovskis...Un kuri gan visu laiku izgudro jaunus produktus? Vai tik ne latvieši? Tā ka nevajag te vaimanāt par latviešiem.

Atbildēt

urciks

20.04.2016. 04:48

»

patriots

Linda, paldies, ka detalizēti atspoguļojat visas nebūšanas. Bet ko darīt? Birokrātija pati sevi nelikvidēs, vai jārīko atkal protesta demonstrācijas , vai mītiņi, bet turpināties tā nedrīkst


Ko darīt? Jāiet politikā. Birokrātiju var izmainīt tikai no ārpuses - birokrātijas vadībā nonākot cilvēkiem ar citiem uzstādījumiem. Pašvaldībās tam ir domātas pašvaldību vēlēšanas, valstī Saeimas. Pie tam pašiem ir jādibina jauns politiskais spēks, lai varētu abstrahēties no līdzšinējā nacionālā dalījuma. Uzņēmējdarbības vide Latvijā mums ir viena neatkarīgi no tautībām.

Atbildēt

Joker

19.04.2016. 02:15

šī ir oficiāla VDI rekomendācija visiem Latvijas lielveikaliem.
Pilnīgi skaids/uzskatāms piemērs:
Lielveikala X darbinieks strādā kasē un mēneša laikā rodas vairāku tūkstošu liels iztrūkums -jeb kasieris vnk sazogās naudu... par šo rīcību veikala darbinieks tiek aizrotēts uz alkohola nodaļu un protams par trūkstošo naudas daļu vienojas kopā ar veikala vadītāju notriekt pirtī ar meitenēm atmaksāt atpakaļ kasē.:)

Atbildēt

patriots

13.04.2016. 17:35

Linda, paldies, ka detalizēti atspoguļojat visas nebūšanas. Bet ko darīt? Birokrātija pati sevi nelikvidēs, vai jārīko atkal protesta demonstrācijas , vai mītiņi, bet turpināties tā nedrīkst,

Atbildēt

Norķis

13.04.2016. 16:05

»

canny

lai izdariitu attieciigus secinaajumus par latvijas valsts oficaalo politiku eedinaashanas jomaa, man pietika ar seerijaam par bistro "frics". viss bija kaa uz delnas...


Tas arī bija •aizliegtā paņēmiena• vienīgais pareizais sižets,bet aplauza radziņus un tagad tikai lej ūdeni un uzmanās,lai nebūtu par karstu.

Atbildēt

13.04.2016. 03:19

»

Ilze

Ui, ja taisnība, tad ļoti sāpīgi. Bet par to, ka negodprātīgos rotēs un Pētersone vēl sēž amatā - apbrīnoju šos bezkauņas


Pētersone ir savējā no Astoņkāja, jo jau divus gadus amatā astoņķājo, citu vietā nedrīkst, aizrotēs vēl tādus, kas nav savējie.

Aktrise, kas spēj piemēroties jaunām prasībām, ko izvirza PB, pētot aizdevuma iespējas LV par 300 000 euro, tagad aizdos 1.3 miljardus.

Žurnālistiem no LTV1 un Ir saskaņā ar valsts noslēpumu bija pasūtījums no Vienotības, lai rosina it ka VID nesmukumu celšanu gaismā, lai PB pētniekiem parādītu, ka LV dara iespējamo, lai palielinatu ieņēmumus, kādēļ drīkst saņemt PB aizdevumu.

Atbildēt

Man arī

12.04.2016. 15:22

uzņēmums - uzrēķins - ārzemes.
Tagad esmu Vācijā un iet tīri labi ar savu uzņēmumu.

Atbildēt

Ilze

12.04.2016. 14:33

»

ilvars

Radiju 500 darbavietas,atremontejot vecas kutis un uz Laukiem atvilinot Rigas uznemejus,sanemu auditu un 500t uzrekinu,4gadi tiesajos un uz 80t nolaida,tagad Arzemes


Ui, ja taisnība, tad ļoti sāpīgi. Bet par to, ka negodprātīgos rotēs un Pētersone vēl sēž amatā - apbrīnoju šos bezkauņas.

Atbildēt

nekas persONīgs

12.04.2016. 09:13

»

labāk paliec kur biji

No atejas sienu apķēpāšanas uz internetu esi tagad pārmeties


nu bet piebremzē doch klabekli - ja tu/autors gribi ko pateikt, veic sakarīgu domgājienu... te viss tā pavirši apgrābsīts!

Atbildēt

Niknais

12.04.2016. 08:46

Nav vairs ilgi jāgaida kad Latvijā sāks dibināt tādas partijas kuru nosaukums būs piemēram - "Korupcijas legalizācijas partija"

Atbildēt

canny

12.04.2016. 07:57

lai izdariitu attieciigus secinaajumus par latvijas valsts oficaalo politiku eedinaashanas jomaa, man pietika ar seerijaam par bistro "frics". viss bija kaa uz delnas.
latvijaa labaak kraameeties ar kooksni, akmenjiem, bet paartikas aprite ir samudzinaata liidz nejeegai.
kaa arii, latvija nav draudziga valsts investiicijaam. un tuliti jau kljuus par nedraudziigu arii dziivoshanai, ar visiem tiem nin utt. valdiiba burtiski spiezh laukaa iedziivotaajumus.
pienaaks diena, kad latvija aparveertiisies par korupcijas un nabadziibas sagrauztu kloaaku, taalu nav jaagaida.

Atbildēt

Troll

12.04.2016. 07:52

To visu rada Satversmē ieprogrammētā "parlamentārā demokrātija", kas savienota ar pašlaik Eiropā modē esošo radikālo liberālismu.

Neviens ne par ko neatbild, - jo vairāk naudas, jo vairāk brīvības. Valsts amatos nav līdzsvara starp PIENĀKUMIEM, TIESĪBĀM un ATBILDĪBU, kas ir ikviena darba veikšanas pamatnosacījums. Bet valdība un Saeima neko mainīt negrib.

Atbildēt

labāk paliec kur biji

12.04.2016. 06:43

»

nekas persONīgs

vispārēji ķekselējumi piezīmblociņā


No atejas sienu apķēpāšanas uz internetu esi tagad pārmeties?

Atbildēt

nekas persONīgs

12.04.2016. 05:56

vispārēji ķekselējumi piezīmblociņā

Atbildēt

Andis

12.04.2016. 04:58

Linda, paldies par tēmas aktualizāciju...... Super, ka kāds vēl vispār par to runā. Lai Tev veicās un PIETIEK spēka turpināt iesākto. Kas attiecās uz bezpreģelu, tas ir tāpat, kā ar antibiotikām, ja pa daudz tās lieto, tad organisms pielāgojās un vairs nereaģē, kā vajadzētu un gribētos.Ar bezpreģelu ir jācīnās, jo vairāk cīnītāju, jo mazāks bezpreģels. vismaz tā vajadzētu būt.....

Atbildēt

Mantrausis

12.04.2016. 01:41

Drīz, cik noprotams, šādi raksti būs valstiski "bīstami", jo graus sistēmas pamatus. :) :) :)
Būtībā – rakstam ir maza jēga, je neseko darbi. Un nesekos! Bistro "Frics", VID, vilcieni, metalurgi... Nez, vai šķērslis ir likumi vai saprāts, bet ik notikums, ir apstiprinājums, ka problēmas nav tikai laukuma kreisajā pusē. Piemēram, ja ministre runā par nodokļu sistēmas maiņu un izstrādi "no jauna", vai no jauna tiks izskatīti ari tēriņi? Pie tam – ļoti rūpīgi... Cik naudas aiziet nevaadzigām darbībām, PAT, ja tās paredz likums? Privātpersonas pašu iniciatīvas dēļ var darīt visu, ko vēlas. Valsts sistēmas darbiniekiem būtu dzelžaini jāpamato katra darbība. Un nevis ar likumu, bet – ieguvumu mums visiem. Vai tā būs? :)

Atbildēt

Mario

11.04.2016. 21:13

»

gh

Igaunijas fenomens ir Loti vienkars-brunogles , nevis krievijas gaze, izglabj viniem 2 miljardus gada


Precizāk - slāneklis saucās. Siltumam un elektrībai mazāks pvn piedevām.. Bwz ibio komponentēm.. Nav tik alkatīgi..

Atbildēt

ANO dati par Igauniju

11.04.2016. 17:52

»

Igaunis

Nava korekti igauniju salidzinat ar bananu republiku


kas tad tik labs ir tai Igaunija?var but vienigi ,tas ka igaunu ierednus par pastradatajiem noziegumiem un zagsanu liek cietuma atskiriba no latvijas .Igaunija tapat ka latvija un lietuva iedzivotaju skaits samazinas nepartraukti ,kops 1990 gada.

Atbildēt

tu nesaproti lietas butibu

11.04.2016. 17:47

»

inspektors

Kamer Riga ir pie varas SC , nesam sanemusi no domes nevienu pozitivu atbildi uz musu iesniegumiem. Parasta atbilde vienmer ir-sudziet tiesa ,ko ari daram . Tapec jau normali investori no Rietumiem tiek speciali nelaisti Riga


asv organizetajai ,,neatkarigajai latvijas bankai,, ar likumu ir aizliegts finanset latvijas tautsaimniecibu,tapec mulkiem jau 25 gadus sai asv kolonija stasta par mistisku investoru meklesanu un piesaisti !

Atbildēt

Lauķis

11.04.2016. 17:47

Viss Latvijā ir tieši tā, ja vēl ne sliktāk.
Man Rīgas būvvaldē vairāk kā pusgada laikā, no 05.10.2015. nevar izsniegt akceptu viena veca, funkcionāli nevajadzīga, bīstama apkārtējiem mūra žoga nojaukšanai. Kāda šeit runa var būt par atbalstu biznesu? Tāda veida lieta bija atrisināma dažu stundu laikā, tā, kā tas biznesa vidē pienākas risināt. Raudāt te gribas, kad Saeimā kungi runā par biznesa atbalstīšanu, viņi vienkārši nesaprot cik tālu šīs runas atrodas no reālās darīšanas.

Atbildēt

Lindai

11.04.2016. 17:37

3.tadi subjekti ka maris gailis dzemdeja latviesu ieredniecibas 8kaji ,bet dombrovskis to noveda lidz pilnibai.vid babam ir dotas tiesibas jebkadu razosanas uzsaksanu likvidet jau pasa iedigli,pamatojoties uz katkadiem pastalnieku piemtiem,,likumiem,,.korumpeti ieredni-latviesi,valsts pasutijums par otkatiem,represivo organu nodarbosanas ar reketu un jumtosanu ,nu un siks servisu piedavajums,ta ari ir ta mulku zemes ,,uznemejdarbiba,,.

Atbildēt

Lindai

11.04.2016. 17:32

1.latviesi diemzel nav spejigi vadit razosanu.vesturiski razosanu Latvijas pilsetas organizeja un uztureja vaciesi,krievi un ebreji.latviesi bija laukstradnieki.musdienas klasisks piemers ir skele ,kurs nozaga maizes ceptuves un ,,latvijas balzamu,, bet pats nevelejas but ne direktors ,ne ipasnieks ne razotajs.
2.,,dzordztaunas universitates profesori-latviesi,pseidoekanomisti-analfabeti,, iestastija pastalniekiem neonacistiem,ka razosana latvija ir jalikvide un tad krievi aizbrauksot.saka ar marsieti,kuram par ,,padomnieku ,,uzmetas kaut kads rubess.lai sagrautu razosanu latvija asv so procesu aktivi atbalstija,sodien mes redzam rezultatus no rubesa meitu,, menedzeru ,,darbibas.

Atbildēt

Vaaai!

11.04.2016. 17:17

Kur kodīgi un inteliģenti izteicās...

Atbildēt

hm

11.04.2016. 15:31

Birokrātija rada birokrātiju un šai dubultajai birokrātijai vajadzīgs darbs! Un ja darba nav, tas jāizdomā. Paraksti, pārbaudes, atskaites ... kā bez tām birokrātija izdzīvos?
Birokrāti taču visu perfekti pārzina no A -Z! Kā sabiedrība eksistēs, ja nebūs birokrātijas? Ar to pašu brīdi cilvēce nonāks ... ellē. Apmēram tāda ir ierindas birokrāta standarta dzīves izpratne.
Jāapbēdina gan , ka mūsu valstī birokrāti sēž ne tikai VID, bet arī visās pārējās valsts un pašvaldību institūcijās. Kam pateicoties parastais pilsonis tiek ieslodzīts un cieši turēts likumu būrī. Bet pavadiņa, birokrātijai par prieku, katru gadu sarūk un sarūk. Brīvība, piespiedu brīvība ... vai nav vienalga?

Atbildēt

w

11.04.2016. 15:06

..ak,šie paraksti.. man arī ir šīs parakstu dienas bezjēdzígos, nevienam nevajadzígos papíru kalnos, kuru esamíba absolúti neuzlabo ražošanas procesu, nodokļu nomaksu, vai ko citādi.
Liekas, ka kāda ārpasaules civilizacija sacer normatīvos aktus, n- tos labojumus- lai tikai bútu jāraksta kārtējie papíríši, kuri nevienam nav vajadzígi, nekad neievieš kādu skaidríbu pasiem uzņēmuma iekšienē- taču - skaties- atkal jauna lieta jāapraksta, jādokumentē u.t.t. Šo birokratisko papíru kalnu ražošanas pieprasíšana ir kaitniecība uznēmējdarbībai , taču ierēdniecība, lai pierādítu savu nepieciešamību tikai ģenerē un ģenerē jaunas, absurdas prasíbas. Pašsaglabāšanās instinkts, kurš tiek aizsegts ar pasaku par kārtības un uzraudzības nodrošināšanu. Un tad- kad VID kontrole- tad ir "jautri" mazam uzņēmējam( priekš sarežģitākām struktūrām saprašana par isu un arī bail- ko priekšnieks teiks, varbút tur ir ípašas attiecíbas)spēj tikai papírkalnus atrādít. Un skatās svarigām sejām tos parakstus, rokas cauri simtiem lapu, lai atrastu vienu izlaisto. Tai pašā laikā pat neiedomājas paprasít, kāds tad jzskatās tās personas paraksts, kaut gan- taisnības labad- mums, visiem parakstítājiem tas ir vienāds kļuvis - kaut kāds ķeksis. Reiz mazliet padiskutēju par vienu papíríti, kuru vid insp. pieprasīja, tas bija regulārs izraksts no kases čeka, sagrāmatots, parakstíts- iejautājos- a ' kāda viņaprāt ir jēga šadai trulai datu pārakstísanai- jo - tik un tā - bez Z- atsk., no kuras tas tiek norakstíts, tai infai nav nekādas nozīmes. Atbilde- tā prasot normatīvi. Kur tas papírelis tiek izmantots- ja Z-atsk. viss ir kompakti, kāda ir situācija- kad ší papíreļa informācija ir bútiska. Atbildes nebija- vajag un viss.

Atbildēt

Igaunis

11.04.2016. 13:35

Nava korekti igauniju salidzinat ar bananu republiku.

Atbildēt

as

11.04.2016. 12:50

Nezinu par to uzņēmēju pilnīgi neko,bet draugi stāsta kko dikti līdzīgu.Vēl arī ļoti uzrunāja viens radio raidījums,ja nemaldos sestdien kur Augulis ar "Zebras" Timrotu runājās un Augulis minēja faktu ,ka Igauņos ir par miljonu mazāk cilvēku,bet par miljardu lielāks budžets, kā mums.Nu var kāds paskaidrot?Nu neražo tak viņi ieročus un naftas ar šiem nav?

Atbildēt

ezis

11.04.2016. 11:44

visa šitā hujņa pastāvēs tik ilgi, kāmēr nebūs likvidēts korupcijas astoņkājis valsts pārvaldē! negodīgo vid darbinieku rotācija ir uzskatāmākais piemērs, ka astoņkājis tiešām pastāv, jo pats sev taču tas nevienu taustekli nost negriezīs! un ievērojiet, maina krimināllikumu, bet sankcijas taisās piemērot ne jau pret korupcijas gadījumiem bet pret vārda brīvību! Lato Lapsa pareizi saka - fašistiska valstele!

Atbildēt

uzņēmējs

11.04.2016. 11:16

Jā . Beidzot es arī laikam celšos prom uz Igauniju . Šinī zagļu un korumpantu valstī strādāt NAV VAIRS IESPĒJAMS . Starp citu , leiši no igauņiem daudz neatpaliek , tā ka ir varianti.

Atbildēt

11.04.2016. 11:03

Pasakiet man, lūdzu, tad kāds ir pārkāpums, kuram tiek piemērots minimālais sods? Vai tas, ka mēs vēl elpojam?

Ir formāls sods par pārkāpumu kā tādu un ir sods par pārkāpumu ar nodarīto zaudējumu. Nevienu no iestādes neinteresē viens vai otrs fakts par soda iespējamību, bet gan iestādes spēja iekasēt soda naudu. Un tikai.

Viss raiti uzrakstīts tīrā latviešu valodā.

Man vislabāk patika tā pateikšanās komentētājiem.:)

Atbildēt

inspektors

11.04.2016. 11:03

Kamer Riga ir pie varas SC , nesam sanemusi no domes nevienu pozitivu atbildi uz musu iesniegumiem. Parasta atbilde vienmer ir-sudziet tiesa ,ko ari daram . Tapec jau normali investori no Rietumiem tiek speciali nelaisti Riga.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

3

Kā tagad pareizi vajadzētu „apgūt” Eiropas naudu

FotoEiropa gatavojas vērienīgai ekonomikas atjaunošanas programmai, plānojot tērēt simtiem miljardu, iespējams, pat triljonu eiro. Tā ir labā ziņa. Pats svarīgākais šajā ziņā ir tas, ka ES valstis tomēr ir gatavas vienoties un mēģināt pārvarēt šo krīzi kopā.
Lasīt visu...

pietiek_nokluset

Notiek valsts apvērsums: ja jūs tagad necelsieties, tad paši vainīgi

FotoSaeimas Prezidijs ir sasaucis Saeimas attālināto ārkārtas sēdi 2020.gada 26.maijā pulksten 14.00 (e-Saeima platformā). Tas ir pretēji Satversmes 15.pantam! Tur rakstīts - Saeima savas sēdes notur Rīgā un tikai ārkārtīgu apstākļu dēļ tā var sanākt citā vietā. Kur notiks sēde? Maskavā, Vašingtonā, Ipiķos, Briselē? Kur? Kādi ir ārkārtīgie apstākļi?
Lasīt visu...

pietiek_postit

Tiek pārkāptas kaucošo motoru trokšņa ietekmes zonā dzīvojošo iedzīvotāju Satversmē noteiktās cilvēktiesības

FotoNe tikai jaunā koronavīrusa izraisītā slimība Covid-19 veicina nāves gadījumus, bet arī „...69 000 cilvēku vides trokšņa dēļ ir nonākuši slimnīcās un 15 900 ir priekšlaicīgi miruši...” rakstīts Eiropas komisijas 2017.gada 30.marta ziņojumā 
Lasīt visu...

pietiek_nokluset

Latvijā ir padevīga tauta, kas lieto vārdus, kuri "negriež" ausīs nevienam, un bāž galvu smiltīs

FotoMums Latvijā ir bijuši visvisādi "laiki". Vieni no senākajiem bija "vācu laiki" - ap 700 gadu, kas Kurzemē atstāja kā mantojumu pat vācu baronu latviešu valodas izrunas dialektu, tad "zviedru laiki, vēl - "poļu laiki", ilgu laiku valdīja "krievu laiki", tad bija Latvijas laiki, Kārļa Ulmaņa laiki.
Lasīt visu...

20

Izlaidums pandēmijas laikā: neviens tiesību akts neparedz vecāku tiesības piedalīties sava bērna izlaidumā

FotoTiesībsargs aicina IZM izstrādāt vadlīnijas par izglītības iestāžu izlaiduma pasākuma organizēšanu, ievērojot Covid-19 izplatības noteiktos ierobežojošos pasākumus. Vienlaikus lemšanā par svinīgā pasākuma organizēšanu būtu jāuzklausa arī pašu absolventu viedoklis.
Lasīt visu...

6

Kad TAS beigsies?

FotoĀrkārtas stāvokļa ieviešana ir ļoti būtisks solis, jo ietekmē visus valsts iedzīvotājus. Ņemot to vērā, būtu tikai normāli, ja valdība mūs informētu, kādiem apstākļiem iestājoties, ārkārtas stāvoklis tiks atcelts. Bet tas nenotiek – izskatās, ka valdība vai nu nespēj šādus kritērijus nodefinēt, vai arī uzskata, ka parastajiem mirstīgajiem šāda informācija nav nepieciešama.
Lasīt visu...

18

Bondara situācijā būtu jāatkāpjas jebkuram

FotoProgresīvie uzskata, ka pēc trešās instances nelabvēlīgā sprieduma maksātnespējīgās Latvijas Krājbankas lietā Mārtiņam Bondaram ir jāatkāpjas no Saeimas Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijas priekšsēdētāja amata. Lai Latvijas politika kļūtu caurspīdīga un godīga, šādai politiskai praksei nav vietas mūsdienu Latvijas politikā.
Lasīt visu...

18

Kāpēc mūs uzskata par idiotiem?

FotoIzskaidrojiet man. Es tiešām nesaprotu. 1. Epidemiologs (infektologs) Uga Dumpis neuzskata, ka visiem publiskās vietās obligāti sejas maskas būtu jānēsā. Un arī pats nenēsā sejas maksu publiskās vietās, cik var redzēt TV.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Aicinu mūsu gejus: jo vairāk palīdzēsiet aizsargāt daudzbērnu mammu un tēti, jo mazāk jums nāksies izmantot retoriku - mūs diskriminē

Ugunsdzēsēju un glābēju diena. Apsveicu! Taču...

Foto

Žurka Sparāns, JKP, Lembergs, valsts noslēpums un izzagšana, Kalnozola uzstājība, Pelēkie spēki un Tautas vara

Liels paldies M.Kučinska, J.Maizīša un N.Mežvieta kungiem, ka esat izķēruši žurku,...

Foto

Viendzimuma pāru kopdzīves regulējuma tiesībpolitiskā problemātika (pilnā versija, bez cenzūras)

2014. gada nogalē Latvijas juristu, politiķu un sabiedrisko darbinieku aprindās arvien biežāk sāka skanēt viendzimuma attiecību...

Foto

Kamēr pasaule cīnās pret netīriem miljardiem, tikmēr mums ir tikai “otkati” un nodokļu nemaksātāji

Cīņai pret nelegālās naudas legalizāciju pēdējo gadu laikā pasaulē pievērsta pastiprināta uzmanība....

Foto

Valsts naudu nedrīkst ieguldīt tur, kur nebūs pietiekamas atdeves

Igaunija, Latvija un Lietuva ir izveidojušas "mazo Šengenas" telpu Eiropā – telpu bez iekšējām robežām. No šodienas...

Foto

“Izdzīt četrgadīgu bērnu no tiesas zāles”: ieraksts no tiesas sēdes

Koronavīrusa pašizolācijas un attālinātā darba laikā bez ierobežojumiem turpinās Aivara Lemberga tiesāšana, kura norisinās pietiekami lielā...

Foto

Kāpēc jums jātic, ka mēs visu izdarījām ļoti laikus un ļoti labi, bet pie visa vainīgi tikai apstākļi

Ņemot vērā publiski izskanējušo informāciju, kas radījusi šaubas...

Foto

Vienkārši par sarežģīto: tikai tautiska, suverēna, pēc nacionālisma principiem veidota valsts var būt par pamatu īstas demokrātijas pastāvēšanai

Reizēm mēs pārāk sarežģīti runājam par vienkāršām lietām....

Foto

Par 2. Pasaules karu, 9. maiju, Latviju, latviešiem, krieviem un vēl šo to

Šodien ir divas aktualitātes - pasaules tautu celšanās cīņā pret "kovida" mega afēru,...

Foto

Kopā ar kinologiem un hipologiem mēs 9. maijā lieliski pastrādājām

“Ministru kabineta izdotais rīkojums par ārkārtējās situācijas izsludināšanu neierobežo cilvēku tiesības individuāli apmeklēt jebkuru piemiņas vietu,...

Foto

Pārdomas par Covid - 19 afēru un ne tikai...

Mani draugi un tuvinieki var liecināt, ka sākotnēji, kad vēl nebija pietiekami daudz informācijas, es pret jauno...

Foto

Nepazaudēt Latvijas ekonomikas kodolu

COVID-19 krīze pasaules ekonomikā ienesusi krietnu devu nenoteiktības, sašūpojusi ierastās piegāžu ķēdes un patēriņa tirgus. Atsaukšos uz Alberta Einšteina teikto: “Kad tiek...

Foto

Bērniem invalīdiem nav naudas, 250 tūkstoši PR pakalpojumiem "APar" kampaņas veidotāja sievai gan ir

Tātad. C19 kļūst ļoti bīstams pēc 24.00, tad visam būs jābūt ciet....

Foto

Kurš normāls cilvēks dzird Dieva balsi un uzklausa aicinājumu glābt dzimteni no okupantiem?

Šorīt pa radio skanēja raidījums, kurā tika uzskaitītas visas iespējamās Žannas d'Arkas psihiskās...

Foto

Kam nāk smiekli, var pasmieties, bet šī ir mana prognoze par tuvāko nākotni

Kādreiz es izklaidējos ar troļļu kaitināšanu vienā no lielākajiem ziņu portāliem Latvijā. It...

Foto

Teorijā Latvija ir brīva valsts, praksē tā nav

Man nav nekādas saistības ar aktīvistiem, kas tika aizturēti pie Brīvības pieminekļa. Man nav skaidri šo cilvēku motīvi....

Foto

Koku ciršana Ziepniekkalnā ir ķecerīga rīcība: vēstule Rīgas Grebenščikova vecticībnieku draudzei

Daudziem Ziepniekkalnā viens no sāpīgākajiem notikumiem ir atļauja masveidā nocirst kokus, cik lasāms presē –...

Foto

Aicinu atcerēties, cik daudz pacietības ir mūsu tautā

Tautas vēsturiskajā likteņgaitā ir brīži, kuros summējas pašas būtiskākās, eksistenciālākās izvēles. Tad lemtais un paveiktais uz ilgiem laikiem...

Foto

Ko mums nozīmē 4. maijs?

Precīzākā un īsākā atbilde uz šo jautājumu iekodēta pašā svētku nosaukumā – "Latvijas Republikas neatkarības atjaunošanas diena". Tāds formulējums valsts kalendārā...

Foto

Vai tiešām vajag, par nākotni nedomājot, atteikties no dzelzceļa elektrifikācijas?

Rakstu saistībā ar savu reālu sirdssāpi par valdības publiskoto informācija, ka ekonomiku sildīs ar 75 miljoniem...

Foto

Kur Latvijas valstij ņemt naudu? No cilvēkiem, kuriem tā ir?

Mūsu valsts ir nabadzīga, jo tajā piekopj atņemšanas un represiju politiku. Uz šīm pārdomām mani pamudināja...

Foto

Kā krīzē klājas vienkāršajai tautai, un cik taisnīgi mūsu valdības aparāts palīdz cilvēkiem pārvarēt krīzi

Dīkstāves pabalstus atsaka nodokļu nemaksātājiem? Prēmijas maksā visiem par papildu darbu...

Foto

Man kā Saeimas loceklim ir nodarīts pāri

Latvijas Republika ir neatkarīga demokrātiska republika, kurā Latvijas valsts suverēnā vara pieder Latvijas tautai, kura vispārīgās, vienlīdzīgās, tiešās, aizklātās...

Foto

Pasaka par loģiskās domāšanas attīstību

Pasakās, kuras paredzētas bērniem, labais vienmēr uzvar ļauno. Loģiskās domāšanas vidē izaugušais bērns kļūst par pieaugušo, kuram ir prasība, lai pareizais...

Foto

Krīze – iespēja drosmīgiem lēmumiem

Kā jau katra krīze, tā ir ne tikai lielāka vai mazāka ķibele, bet arī zināmā mērā iespēja. Šoreiz manas pārdomas par...

Foto

Globālās identitātes amoka skrējiens

Pandēmijai “Covid-19” lepni piestāv pārnestā nozīmē lietotas runas figūras. Tajā skaitā lepni piestāv alegorija “amoka skrējiens”. Alegorijas konkrētais tēls ir psihiskais traucējums vārdā...

Foto

Ekonomiskais vīruss

Ekonomikas izaugsmes bremzēšana, darbaspēka trūkums, algu lielāka izaugsme par darba ražīgumu - tie bija daži no jaunas ekonomiskās krīzes vēstnešiem, ko uzņēmēji un ekonomisti...

Foto

Dabas aizsardzības sistēmas reforma ir aizsegs nezaļu lobistu atbalstam

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības (VARAM) ministra Jura Pūces (A/PAR) steidzīgās reformas valstī izsludinātās ārkārtas situācijas laikā,...

Foto

Valdība, attopies

Neesmu nekāds profesors, esmu parasta "skrūvīte", kas strādā valsts pārvaldē un dzīvo no algas līdz algai. Bet vēlos padalīties ar dažām pārdomām par šodienas...

Foto

Vai var uzticēties Aigaram Strupišam kā Augstākās tiesas priekšsēdētāja kandidātam

Nododu publicēšanai pēdējos safabricēto disciplinārlietu tiesnešu disciplinārtiesas safabricētos lēmumus, no kuriem redzams, kā vienā gadījumā ierosina...

Foto

BVKB ietaupīja vairāk nekā 50%, uzstādot GPS, - paraksties par likumdošanas iniciatīvu

Būvniecības valsts kontroles birojs (BVKB) 2018. gada sākumā lietoja 16 automašīnas un mēnesī patērēja 1600...

Foto

Kad Viņķele ļurina tukšu kā zariņu govs par savām orbītām

Noskatieties vēlreiz uzmanīgi Facebook publicēto video ar Viņķeli! Viņa vairākkārt saka, ka ministrijas ierēdņi no janvāra strādā “pastiprinātā...

Foto

Miljons eiro, lai korumpētu presi

Informācijas nozari ir būtiski skārusi Covid-19 krīze. Laikā, kad cilvēki paliek mājās, drukātās preses pārdošanas apjomi neglābjami samazinās. Lai ierobežotu epidēmiju,...

Foto

No kā vajadzētu mācīties mūsu politiķiem un ierēdņiem

“Unikāli! Tā kā Valkā mazturīgos, trūcīgos un daudzbērnu ģimeņu bērnus sākām ēdināt pirms MK noteikumiem, Izglītības un zinātnes...

Foto

Tas jaunais laiks, kas šalkās trīs... Pārdomas par zināmo nezināmajā

Dārgo lasītāj, ja vēlies viedokli par mūsu valdības pareizo/nepareizo rīcību epidēmijas laikā, infekcijas izplatības datu patiesumu/nepatiesumu...

Foto

Iebilstam pret Kalnciema kvartāla izpostīšanu

Rīgas domes Apstādījumu saglabāšanas komisijai, Rīgas pilsētas būvvaldei, RD Satiksmes departamentam no Āgenskalna iedzīvotājiem: lūdzam nelikvidēt kokus Āgenskalnā un rūpēties par...

Foto

Kas ir mana Galileja?

Dārgie brāļi un māsas Kristū. Jūdiem bija paraža pēc apbedīšanas vēl trīs dienas apciemot kapu, lai pārliecinātos, ka aizgājējs patiešām ir miris;...

Foto

Covid-19 pandēmijas aizsegā notiek mēģinājums iznīcināt iepakojuma depozīta sistēmu

Depozīta sistēma ir ražotāju atbildības sistēma – tas ir veids, kādā ražotāji nodrošina tiem uzlikto pienākumu izpildi...

Foto

Optimisma nomācošā aura

Sabiedrībā ir cilvēki, kuru amata pienākums ir izstarot optimismu. Sabiedrība no viņiem gaida vienīgi optimistiskus izteikumus. Taču tam nav jābūt sentimentāli šķebīgam optimismam...

Foto

Šis piebremzētais laiks un īpatnējās Lieldienas būs jauna, vienojoša pieredze mūsu likteņkopībā un iespēja apzināties garīgo brīvtelpu

Mīļie Latvijas cilvēki! Ir Lieldienu laiks. Mēs to sagaidām...