Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

sandrababy20

[R] 17.10.2011. 15:22


([email protected])
Sveiki,
Kā jums klājas? ceru, ka labi un labāko veselību. Mans vārds ir Miss Sandra, es gribētu, lai jūs atbildētu man i ir svarīga lieta, lai disku ar jums.. Tiklīdz es dzirdēt no jums, es jums nosūtīsim mana bilde, un arī ļauj jums zināt vairāk par mani. Es ceru dzirdēt no jums drīz.
Aprūpe Miss Sandra.
([email protected])


]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]


( [email protected] )
Hello,
How are you? hope fine and in best of health. My name is Miss Sandra.,i will like you to reply me for i have an important thing to discus with you. As soon as i hear from you, i will send you my picture and also let you know more about me. I look forward to hear from you soon.
Care of Miss Sandra.
( [email protected] )

Atbildēt

koļa

02.06.2011. 08:09

ja realitātē mežsargs pieņem lēmumu par ciršanas atļaujas došanu, meža atjaunošanu, bet papīrus smērē mežzinis, tad loģiski, ka viens ir lieks, un man šķiet, ka tas ir starpnieks mežzinis.

un kāda mārrutka pēc man jābrauc 2x uz 50 km attālo mežniecību, ja to papīru man mežā varētu sasmērēt mežsargs

Atbildēt

NAV

02.06.2011. 04:35

Dūklavu par ministru visās ministrijās - man nevajag nevienu kontrolējošo institūciju, visu tikai kontrolē un neļauj dzīvot. Katram jāatbild pašam par sevi un īpašumu.

Atbildēt

to hmm

02.06.2011. 04:30

Ja esi MĪB biedrs un raksti tādas muļķības, tas vien liecina par to, ka tava biedrība nerūpējas kaut vai savu mazo ierindas biedru izglītošanu, jo;
1) ne Kinna, ne VMD neko no mežiem nevar iztirgot pat letiņam;
2) Tieši zviedru meža īpašnieki ir Muižnieka biedrības dibinātājos un biedros;
3) Muižnieka biedrība nav dibināta, lai sniegtu atbalstu mazajam meža īpašniekam. Lielākais biedra naudu maksātājs un tātad arī mūzikas pasūtītājs un Muižnieka maizes tēvs ir tieši a/s "Latvijas valsts meži".

Atbildēt

IR

02.06.2011. 03:42

kurš neredz kas notiek valsts mežos???cērt tak uz nebēdu! savs domu grauds IR Dūklava projektā.es tikos ar Dūklavu un Muižnieku un uzklausiju iecerēto. nu nelikās slikti. IR jāsamazina birokrātija un man kā meža īpašniekam ir līdz rīklei nepārtraukto kontrolējošo instanču uzbraucieni.īpašnieks ir atbildīgs par savu īpašumu nevis cits

Atbildēt

mmH

02.06.2011. 03:02

Hmm, beidz dzīt demagoģiju - mazās algas bija Madonā, kura nepadevās Kinnas VMD evolūcijidejām un un palika savā Madonas autonomajā apgabalā ar cilvēkiem, bet bez naudas - tāpēc nevajag liet, ka Kinna pretojās d(D)ūklava rīkojuma idejai par algu izlīdzināšanu

Atbildēt

to nevar ar MK lēmumu

02.06.2011. 02:31

un Saeimu vajag patriekt, var ar akmeņiem

Atbildēt

>>hmm

01.06.2011. 19:27

neko neesi sapratis :( tieši Dūklavs un virsmežziņi rūpējas par saviem krēsliem, ne mežsargiem. Vai "noņemt augšām pilnvaras lemt" nozīmē "kā māku tā maunu" - tas ir - štrunts par likumiem un centru, esmu kungs un ķeizars savā mežā? ZIEPĒS DŪKLAVU!!!

Atbildēt

hmm

01.06.2011. 18:28

un re kur ir rīkojums - http://www.vmd.gov.lv/doc_upl/110519_Rikojums_Nr__45_18_03_2011_.pdf

Atbildēt

Hmm

01.06.2011. 18:28

Paldies! Nebiju lasījus, bet tagad zinu kas tad ir rakstīts ZM 18. marta rīkojumā???

1. Vai tad nav loģiski - samazināt lēmumu pieņēmēju kompetences līmeņu sakitu? Dūkāvs gribēja augšām noņemt pilnvaras lemt!

2. palielināt zemākstāvoš pilnvaras lēmumu pieņemšanā. Skaidrs, ka brīvmūrnieks Kinna ar to nebija mierā, jo tieši viņš varēja iztirgot valsts mežus savas ložas biedriem no skandināvijas un citām valstīm.

3. izlīdzināt atalgojumu pie vienāda līmeņa noslogujuma vienāda līmeņa amatpersona'm, pei vienāda līmeņa noslogojuma. Kinna bija ieviesis sistēmu, kamežsargiem čomiem maksāja pat 500 - 700 Ls algu, bet citi iztika ar 235 uz papīra.

Vai tās nav loģiskas prasības, kas bija Kinnam jāizpilda?????
Un par to jau es arī cepjos, ka Te cilvēki pakļaujas kaut kādai masu apmātībai un neredz kuri dara sliktus darbus un kuri cenšas veikt reformas. Ar šādu pretestību nekādas reformas Latvijā nav iespējamas un kinnveidīgi naudas izšķērdētāji būs pei teikšanas mūžiģi.

Skumji man par to .......:(

Atbildēt

to hmm

01.06.2011. 18:14

Lai būtu no pirmavotiem, ja ir kļūdaini saprasts, ka Kinna gribējis atlaist mežsargus:
http://www.vmd.gov.lv/?sadala=765

Atbildēt

hmm

01.06.2011. 17:44

Man arī pieder mežs, es neesmu MIB biedrs. Es domāju ļoti zaļi un pagaidām savus 6 ha, nedomāju cirst, Tik vien kā salasu bebru nogāztos malkai un nocērtu eglīti Ziemassvētkiem.
Diemžēl es redzu, ka vairums no komentāru rakstītājiem neko nejēdz par mežiem.

Izskatās, ka te ir muļķu portāls, vēl jo vairāk žeļ, ka pats Dainis Īvāns arī ir piebiedrojos šī portāla biedru (saprotu muļķu) pulkam un izplata brīvmūrienieka Kinnas dezinformāciju. :( Varbūt Īvāns arī ir brīvmūrnieks???

Kinna vlējās atlaist mežsargus un saglabāt savu ierēdņu armij mežniecībās un virsmežniecībās, bet Dūklāvs tieši grib saglabāt visus mežsargus, bet atlaist liekēžus mežniecībās un virsmežniecībās.

Vismaz tā es esmu sapratis!!!

Atbildēt

Kamikadze

01.06.2011. 15:30

Protams, tas jau sen bija zināms ka Muižnieķelis ir izcili glums un melīgs tipiņš.. Bet arī viņu var saprast, jo aldziņu ta viņšsaņem tieši pateicoties LVM lielajiem maksājumiem MIBa kasē!!!

Principā situācija kurā LVM faktiski uztur tādas struktūras kā LVM un LATMA ir principā nepareiza un ož pēc valsts naudas izklakarēšanas!

Atbildēt

///

01.06.2011. 11:58

izsamisums:D
Es vairs nevaru !
Šitā valsts tik tālu novedusi -gribas gāzt jebkuram,kurš nēsā šlipsi un šad tad uzvelk p1darķiveri ..rrr

Atbildēt

sarmucis

01.06.2011. 10:02

Sen jau to kungu Duklavu vajadzeja atlaist, tas jau vel sliktaks par Rozi.Vienmer tikkai lielajiem izdabajis.Lai gan ir tacu zinams no kadiem laudim vins nacis,neko citu jau nav ko gaidit.

Atbildēt

niks

01.06.2011. 05:59

Ar kāju pa pēcpusi tai alusmucai. Kamēr nebūs FSC sertifikāti sakārtoti, jebkādu āfrikas burkānu ciršanu ir jāaizliedz. Ja no meža barojas ZM - tad lai nosprāgst badā, jebšu lai prasa algu savam Vetspils pusčigānu baronam.

Atbildēt

Ra

01.06.2011. 05:55

vai tad te kāds domā par TAUTAS rītdienu?Dzīvojam kā mellie Āfrikā tikai šai dienai.

Atbildēt

meža īpašnieks (arī MIB biedrs)

01.06.2011. 05:08

Nevajag jaukt dažādas lietas. Meža īpašnieki ir ļoti dažādi un dažu īsterminā domājošo dēļ nav jāuzskata visi par alkatīgiem mežu "pļāvējiem". Jā LVM darbības uzraudzībai ir nepieciešama neatkarīga institūcija, bet vai VMD nozīme privātajos mežos nav pārspīlēta ? Izglītots mežsaimnieks parūpēsies pats par savu mežu un "pats sev kājā necirtīs". Man personigi vienīgās darīšanas ar VMD 15 gadu garumā ir bijusi tikai dažādu papīru CA, inventarizācijas u.c. vairāk vai mazāk birokrātisku procedūru veikšana. Neesmu kompetents par valst mežu uzraudzību, bet man kā privātam, kurš pats rūpējas par savu īpašumu tāds VMD bijis nebijis.

Atbildēt

Austra

01.06.2011. 03:28

Kādam taču jāaptur tā patvaļa.. Tik daudz mums labu cilveku nu lūdzu .. LATO, DAINI...!!

Atbildēt

**

31.05.2011. 17:27

Ar izstrādi un naudas ieguvi darbojas "vasiki",viņu intereses aizstāv Lielais Jānis .Kur ZZS ņems naudu aģitācijai ?Vajadzētu papētīt pastarpinātās saiknes biznesa attiecībās .
Meža dienesta uzdevums būtu rūpēties par dabas resursu ( mežu ),saglabāšnu , pareizu apsaimniekošanu un izmantošanu ilgā laika periodā - daudzām paaudzēm .Šeit rodas problēma ar vieglas naudas ieguvējiem ,vajag ātri un viegli .
Kur ir palikuši visi dabas aizstāvji ?Upes jau zaļie ir sačakarējuši , tagad jāiznīcina meži .

Atbildēt

.

31.05.2011. 17:04

Cerams, ka Dūklavs un Brignmanis nepaspēs uzsākt mežu izvarošanau.

Atbildēt

smarty

31.05.2011. 16:43

Nu, ja- bet Latvijas valsts Meži SIA jau ilgstoši bija Tautas partijas barotne, bet atbiras uzlasīja ZZS

Atbildēt

Inga

31.05.2011. 15:31

Jā, arī man kā mežu īpašniecei šķiet dīvainas tās mežu īpašnieku aktivitātes un, galvenais, sastāvs. Un VALSTS MEŽI ir mūsu kopējais īpašums, kurš saplūst DAŽU kabatās!!!

Atbildēt

raimis

[R] 31.05.2011. 15:13

bedzot kāds ir sadzirdējis un par šito saimniecību sākuši runāt atklāti, žēl tikai ka knābim pašiem pa iekšu jāplēšas un valsts kontrolierei politika prātā, tur būtu ko izcelt. kas attiecas uz kontrolieres kundzi, var jau būt, ka tajos LVM ir izkontrolēts diezgan daudz, bet nu ja vēsturiski tā ir zzs barotne ar paša aivara gādību... visādi var būt, kāpēc kontrole klusē. galu galā vai tad ingūna nebija tā kura pavisam nesen stāstīja, kā ar aivariņu kopā labprāt valsti vadītu, pašai esot prezidentos un aivaram atdodot viņa mīļāko nozari - izpildvaru, kā sacīt jāsaka nominējot premjeros. bet zeme ir apaļa un viņa griežas un daudzas lietas agri vai vēlu kas sākumā ir tikai interesantas, vēlāk kļūst nepieļaujamas, tad kriminālas un nodevīgas pret valsti...

Atbildēt

Māris

31.05.2011. 15:10

Vēl jau nekas, pateicoties Zatleram, nav zaudēts, atliek tikai dibināt jaunu partiju, uzvarēt nākamajās vēlēšanās un nepieļaut mežu izciršanu.
Tā ka taisi, Daini, tik augšā, viens biedrs tev jau ir!

Atbildēt

Ontūns Mazpusāns© (lit.pseid.)

[R] 31.05.2011. 15:08

Mediju ziņa: Savulaik M. Rozes ( ZZS jeb "hūtes naftaspāķi" ) un pašreiz J. Dūklava ( ZZS jeb "hūtes naftaspāķi" ) "politiski atbildīgi" vadītā "zemkopības ministrija" (ZM) "nav pietiekami uzraudzījusi AS «Latvijas valsts meži» (LVM) darbību ne attiecībā uz LVM valsts budžetā veicamajiem maksājumiem un LVM pamatkapitāla izmaiņām, ne saistībā ar LVM mērķu sasniegšanu, tāpat arī ir radušās pamatotas aizdomas, ka šī valsts uzņēmuma padomē strādā cilvēki, kuri nav pietiekami kompetenti", esot konstatējuši I. Sudrabas vadītās "Valsts kontroles" (VK) speciālisti...
--------

*O.M.© “Hroniskais pjedestāls” - 5.01.2009., Nr.6.*

"Jebkurā šīs "valsts" 'barotnē',
Ko 'Hūtes pāķi' ekspluatē,
Ir totāls 'bardaks', ierasti,
Bet mežu "shēmā" - īpaši:

Tur 'biedru grupa filonē',
Kam īstā vieta - miskastē:
Bez "kompetences" 'šeftējas',
Un - piebāž privātkabatas.

Par "valsti" - nospļauties gan šiem,
Gan - 'naftas pāķu partorgiem',
Kam esot ļauta "teikšana",
Par to, KĀ mežus izposta.

Ja "valsts" var šito atļauties,
Tad - nav ko 'SILEI' žēloties,
Ka budžet-lāde izgrābta,
Un 'jādiņģē' pēc kredīta!..."
...
"Šalc zaļais mežs", kur 'šiverē',
Bars KRETĪNU - šie 'sastūķē',
Sev ķešās "vaukšķu" naudiņu,
Ar 'Hūtes pāķu' "svētību"...

=====

oriģinālversija = "O.M.© blogā":

http://ontuns-m.blogs.lv/?p=9519

u.c.

*Muļķu Zeme, XXI gadsimts.*

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Ceram, ka valdība un koalīcija pieņems pareizo lēmumu un atdos mums visu, ko pieprasām

FotoEsam gandarīti par to, ka Amerikas Savienoto Valstu valdība joprojām pievērš uzmanību holokausta traģēdijas upuru piemiņas jautājumam un atmiņas par Otrā pasaules kara laikā notikušā genocīda pret ebrejiem saglabāšanai. Holokaustu pārdzīvojušie ir kļuvuši par lieciniekiem vieniem no vissmagākajiem un briesmīgākajiem no jebkad nodarītajiem noziegumiem pret cilvēci, tostarp slepkavībām, postam un īpašumu izlaupīšanai.
Lasīt visu...

21

Kadastrālās vērtības ir “jāiesaldē”

FotoLatvijas nekustamo īpašumu darījumu asociācija LANĪDA aicina “iesaldēt” šā brīža kadastrālās vērtības, lai novērstu negatīvās sekas, kas prognozēto kadastrālo vērtību pieņemšanas gadījumā radīsies gan mājsaimniecībām, gan tautsaimniecībai kopumā. Turklāt tās turpmāk jānosaka 85% apmērā no vidējā tirgus līmeņa, kā tas savulaik normatīvos bija paredzēts.
Lasīt visu...

12

Pa iznīcības ceļu…

FotoKāds gudrais reiz uzdevis jautājumu: „Viens mats — vai tas ir daudz, vai maz?” Un pēc tam pats atbildējis: „Ja uz galvas, tad maz, bet ja zupā – tad daudz!” Bet tagad, lūdzu, atbildiet uz manu jautājumu: „Divi simti cilvēku – vai tas ir daudz vai maz?” Varu arī atbildēt: „Maz, ja salīdzina ar diviem miljoniem valsts iedzīvotāju. Daudz, ja tie ir pie varas tikuši „demokrāti” – nedaudzos gados tiks iznīcināta gan valsts, gan tās (gļēvie) iedzīvotāji!” Neticat? Lūk, ieskats nesenā pagātnē…
Lasīt visu...

6

Dabas aizsardzības pārvaldes reforma: ieguvumus nesaskatām, zaudējumi acīmredzami

FotoVides konsultatīvā padome (VKP), kas apvieno divdesmit nozīmīgākās nevalstiskās vides organizācijas Latvijā, iebilst pret VARAM virzīto Dabas aizsardzības pārvaldes (DAP) reformu, kas paredz DAP pamatfunkcijas nodot Valsts vides dienestam, tādējādi būtībā likvidējot DAP kā vienotu valsts dabas aizsardzības kompetences centru.
Lasīt visu...

12

Striķim pietiek, ēšanai nepietiek: Latvijā diemžēl parasti praktizē lāpīšanu ar ielāpiem, kas mazāki par caurumu

FotoPārsvarā Latvijas sabiedrība ir vai tiek grūsta procentu gūstā. Ja ienākumi ir 3000 EUR bruto mēnesī, tad ar trīs mēnešu ienākumiem var samaksāt, piemēram, nekustamā īpašuma nodokli un badā nemirt, bet, ja ienākumi ir 300 EUR bruto, tad pat viena mēneša ienākumu zaudējums var būt par iemeslu ģimenes dzīvošanai pusbadā, mājokļa zaudējumam un virknei citu nelaimju.
Lasīt visu...

12

Izstrādātie tiešmaksājumu nosacījumi vairāk līdzinās "naudas apgūšanai"

FotoPubliskajā telpā izskanējušie tiešmaksājumu aprēķini nav korekti, tiešmaksājumu sadaļā visvairāk cietīs mazie un vidējie lauksaimnieki, turklāt Zemkopības ministrijas (ZM) piedāvātie pasākumi jēgpilni nerisinās vides un klimata jautājumus.
Lasīt visu...

18

Ko lai dara, ja man gribas sev paturēt pusi no grāmatu vākos ielikto apķēzošo sacerējumu pārdošanas cenas?

FotoJau labu laiku lauzu galvu par grāmatu vākos ielikto apķēzošo sacerējumu vietu grāmatu tirdzniecības vietu plauktos. Pēc nomelnojošām, izņirdzošām grāmatām ir patiešām liels pieprasījums, īpaši, ja tās ir izliktas kā acīs krītošs piedāvājums, ja tās piedāvā kā īstu mantu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Pakļautās Latvijas priekšniekdiletanti infekciozos laikos

Pirms ir sākta ordeņu dalīšana "Par uzvaru pār Covid-19", ir vērts ar vēsu prātu novērtēt pakļautās Latvijas iestāžu un personāliju darbību...

Foto

Kā mēs tērēsim daudzās naudas

Vairāk nekā 10 miljardi eiro jeb gandrīz viens Latvijas gada budžets – tik daudz Eiropas naudas mums līdz 2027. gadam paredz...

Foto

Es apliecinu savu interesi iesaistīties dialogā ar likumdevēju Saeimas organizētā konferencē vai seminārā - tas mums noteikti dos daudz laba

Daru zināmu, ka 2020. gada 2....

Foto

Esam izlēmuši koncentrēties uz ražošanu Latvijā – un tam ir savi iemesli

Šobrīd ir pienācis laiks, kad AS „Agrolats Holding” grupa, kurā ietilpst arī tādi pazīstami...

Foto

liel un jaun koncertzāl, pa kuras celšn jūs tur kašķe, taisn pirms gad tik atklāt uz Lielo laukum iekš Ventspil

Mēs, kas dzīvo iekš sav ķizgal...

Foto

Nav atbalstāms MK rīkojuma nosacījums par Pasaules tirdzniecības centra ēkas demontāžu

Latvijas Arhitektu savienības (LAS) Padomes locekļi, apspriežot Ministru kabineta rīkojumu Nr. 341 no 18.06.2020. par...

Foto

Eiropas Komisija vērtēs Latvijas ārkārtas stāvokļa atbilstību cilvēktiesībām

Šā gada pavasaris ar Covid 19 un no tā izrietošajām sekām izsita no līdzsvara daudzus. Tiek lauzti šķēpi,...

Foto

Vadzis

Kā saprast teicienu un pat apgalvojumu – «Kad vadzis ir pilns, tas lūzt»? Vai tā, ka ir nepieciešamas pārmaiņas, ka/ja turpmāk neizdosies noturēt paklausībā, ka...

Foto

Tagad mums ir slikti ceļi, bet daudz ierēdņu, kuri balso par to, lai nekas nemainītos

Divas lietas. Arī it kā nesaistītas, bet par to pašu. Attīstības Par kabatas...

Foto

Meklējam viedu taktiku ēnu ekonomikas līmeņa mazināšanai

Pagājušais – 2019. gads iestādei bija nopietns pagrieziena punkts, kad tika izstrādāta jauna Valsts ieņēmumu dienesta (VID) attīstības stratēģija...

Foto

Sauksim lietas īstajos vārdos

Kas katram no jums ir tas mīļākais un dārgākais? Protams, vispirms tā ir paša personīgā āda. Pēc tam bērni, sieva, ģimene. “Progresīvākajiem”...

Foto

Kremļa vēstniecība nāk palīgā: noderīgie idioti cieš zaudējumus „Piebaltijas” infokara frontē

Latvija ir uzsākusi sparīgu cīņu pret  Kremļa izplatīto dezinformāciju. Par drošību un  veselīgu mediju vidi atbildīgās...

Foto

Kam ir izdevīga ārkārtas situācija jeb kā tiek radītas dzīres mēra laikā?

Saeimas pēdējā ārkārtas sēdē 9. jūlijā, tika izskatīti pieprasījumi par konkrētiem faktiem saistībā ar...

Foto

Mēs dzīvojam melu sistēmā

Es Jums pastāstīšu, kā veido melu ziņas. Melu sistēmu. Tikai ar dažiem piemēriem. Kaut to ir daudz....

Foto

Pareizu ceļu ejam, biedri Svece

Atbalsta vēstule pasaules progresa vēsmu nesējiem, nenogurdināmiem cīnītājiem pret verdzības laiku mantojumu, rasismu un citiem -ismiem....

Foto

Par ko Covid piemaksas Ieslodzījuma vietu pārvaldē?

Izlasīju internetā: "Fiskālās disciplīnas padome: valsts atbalsts Covid-19 pēckrīzes pasākumiem lielākoties ticis valsts sektoram un uzņēmumiem.”...

Foto

Vai Ļeņina ielā 59 (blakus Stūra mājai) dzīvoja čekisti?

Es te veicu nelielu izpēti. Iepriekš publicēju aicinājumu atsaukties zinošus cilvēkus, kas varētu paskaidrot, vai Ļeņina ielā...

Foto

Pēdējais laiks mēģināt iegūt politisko kapitālu no prettiesiskā nekustamā īpašuma nodokļa tēmas

Līdzšinējā nekustamā īpašuma nodokļa (NĪN) piemērošanas kārtība ir jāreformē, un jāievieš neapliekamais minimums primārajam...

Foto

Dievapziņa - strīdēties vai mēģināt saprast?

Katram no mums ir sava patiesība jeb pasaules uzskats, ko esam izveidojuši no lasītā, redzētā, dzirdētā, skolā iemācītā un pašu...

Foto

Uz politiskā feļetona tiesībām: pašpasludinātā virsvadoņa dekrēti par Teikas apkaimi

Es, Viedais Manels, turot roku uz Latvju nerātnajām dainām, pasludinu sevi par Teikas virsvadoni un zvēru...

Foto

Tālmācību nepieņemamības pamatojums

Tālmācību (attālinātās “online” izglītības) nepieņemamības pamatojums jeb krievu neoliberālis prognozē klātienes izglītības elitarizāciju un apgalvo, ka līderiem nav jābūt pārāk daudz un tāpēc...

Foto

Nekustamā īpašuma astrālās vērtēšanas līkloči

Šobrīd Latvijā nekustamo īpašumu kadastrāli vērtē atsevišķi – ēkas/būves un zemi, kas ir pretrunā ar pasaulē pārsvarā pieņemto praksi un Latvijas...

Foto

Latvijas Nacionālā bibliotēka aicina Valsts prezidentu kļūt par pirmās latviski izdotās grāmatas piecsimtgades notikumu patronu

Valsts prezidents Egils Levits ar dzīvesbiedri Andru Leviti šodien apmeklēja Latvijas...

Foto

Ja ir TĀDS “tautu tēvs”, tad labāk tautai dzīvot kā bārenei

Pasaulē ir un ir bijuši vairāki “tautas tēvi”. Tiesa, šāda iezīme ir tikai totalitārajiem režīmiem....

Foto

Pārdomas pēc grāmatas "Viltvārdis" izlasīšanas

Vispār jau cilvēcīgi Levitu var saprast, nedaudz pat izjūtu līdzjūtību. Kādas dzimtas piedzīvotās epizodes, iespējams, gadu gaitā radu daudzreiz pārstāstītas un...

Foto

Ko gada laikā paveicis nācijas tēvs un visas tautas prezidents

Valsts prezidenta Egila Levita prezidentūras pirmā gada (2019. gada 8. jūlijs–2020. gada 6. jūlijs) kopsavilkums....

Foto

VID pieeja veicina to, ka uzņēmējs ir gatavs pat atsaukties noziedznieku aicinājumiem sadarboties

Valsts ieņēmumu dienestam (VID) ir būtiska loma valsts budžeta ieņēmumu veidošanā. Tomēr visbūtiskākā...

Foto

Toreiz un tagad jeb Mīti un patiesība par dzīvi Latvijā padomju laikā

Vien reta tēma tiek apspriesta tik emocionāli, bet bieži vien – pat agresīvi, kā...

Foto

Totalitāro žurku cīņa par varu: kurš kuru iznerros

Pašsaprotams, ka sabiedrotos (draugus) aicina ciemos kā ikdienā, tā arī svētku dienās. Īpaši jau svētku dienās. Nav šaubu,...

Foto

Ja tas, ko raksta grāmatā „Viltvārdis”, ir taisnība, tad Nācijas tēvam ir jāatkāpjas

1. Ja viss tas, ko grāmatā Viltvārdis, raksta Lato Lapsa, ir taisnība, tad Nācijas...

Foto

Ko apliecina pieminekļa zīme

Mantojums ir visapkārt, tas, paaudžu paaudzēm uzkrāts, veido mūsu šodienu – kā fons un vērtību radītājs. Tas, ko redzam, paliek mūsos, tāpēc...

Foto

Tagad es piesaku valsts digitalizācijas reformu

Ministru kabinetā (MK) apstiprināts Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) sagatavotais informatīvais ziņojumus "Par valsts pārvaldes informācijas sistēmu arhitektūras...

Foto

Manas pārdomas par Latvijas himnu

Mūsu valsts himnā centrālais jēdziens ir Latvija. Toreiz, kad himna radās, priekšstats par Latviju bija jauns. Latvija kā vienota zeme –...