Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Uldis

08.03.2014. 16:39

»

narcise

Nu blāaviens kur taads idiotisms varbuut bomzenei arii pietiktu ar 300 ls pabalstu un lietotajaam dreebiiteem, gultiņām un citām lietām.. bet normāli domājosaam sievieteem praatinjsh sniedzas mazliet tālāk kā 300 ls un pirmo pamperu paku...


Problēma ir tajā, ka mēs nespējam rūpēties un uzņemties atbildību par savu bērnu vai arī tajā, ka negribam to darīt? Ja tev Dievs nedod piedzims bērniņš ar kustību vai garīgiem traucējumiem un bērna 7.gadu vecumā tu izšķirsies no vīra un pazaudēsi darbu - kādā veidā tu savu bērnu nogalināsi? Nošaujot? Nodurot? Nosmacējot? Tev neviens neliek dzemdēt bērnus, ja to nevēlies darīt, bet tad varbūt būt arī atbildīgam un izvairīties no tā, lai paliktu stāvoklī!

Atbildēt

JĒCIS IR STULBENIS!!!

23.12.2013. 15:47

JĒCIS IZCEĻAS AR SAVU APROBEŽOTĪBU, STULBUMU UN NEKOMPETENCI!!!! IR 21.GADSIMTS, BET DEĢENERĀTU BARS NEZINA, KA ARĪ LĪDZ 12.NEDĒĻAI KOPŠ IEŅEMŠANAS BRĪŽA IR RADĪTA JAUNA DZĪVĪBA, VEIDOJAS JAUNS CILVĒKS!!!! TĀ NAV NEKĀDA ŠŪNU PICIŅA!!! KO TIKAI NEIZDOMĀSI, LAI TIKAI ATTAISNOTU CILVĒKU SLEPKAVĪBU!!! KUR TĀDI MORĀLI KROPĻI KĀ JĒCIS RODĀS???

Atbildēt

N.Māstrihts

19.12.2013. 03:10

Latvijā šodien tiek ieviesta jauna „vāciešu-žīdu” kārtība ar ES un eiro ieviešanu gribam to vai negribam.


Kad jauna latviešu partija nāks pie varas, tā iztīrīs Latviju no visiem mēsliem – žīdiem un veciem latviešu komunistiem.

Tiesās arī tos latviešus, kas atbalstījuši vecos komunistus to noziegumos un visus ierēdņus, kas apzināti piedalījušies „vāciešu-židu” jaunās kārtības šodien Latvijā ieviešanā ar visām ES struktūrām, to birojiem Latvijā.

Vācieši šodien vairs neuzdrošinās paši ierasties Latvijā, bet iesūta vācu kretīnu Joran Steinhauer, kas radījis, izplata un dzied dziesmu „Paldies latiņam!”, latviešiem pat īsti neizprotot šīs dziesmas saturu.

Krievi ar žīdu komunistiem , vācieši ar „vāciešu-židu” jauno kārtību Latvijā latviešiem Latvijā ir atņēmuši gan savu naudu, gan pašnoteikšanās tiesības, turpina okupēt Latviju ar ES (PSRS nomainot uz ES),– ieviešot Latvijā jauno „vāciešu-židu” kārtību ar eiro, vāciešiem šodien piespiedu kārtā "izvedot" latviešu lēto darbaspēku uz Vāciju netīrajiem darbiem pansionātos un cūku fermās.

Atbildēt

narcise

18.12.2013. 19:20

Nu blāaviens kur taads idiotisms varbuut bomzenei arii pietiktu ar 300 ls pabalstu un lietotajaam dreebiiteem, gultiņām un citām lietām.. bet normāli domājosaam sievieteem praatinjsh sniedzas mazliet tālāk kā 300 ls un pirmo pamperu paku

Truukst paarlieciibas un stabilitaates par daudz maz jeedziigu naakotini kopumaa.. kaa beerny uzaudzinaat - kaa izskolot, ka pasai vienlaikus dziivot pilnveertiigu dziivi..

Ja kopeejaa ekanomiskaa situaacija neuzlabosies un tad ar 300 ls pabalstu dzemdees beernus tikai zemaakaa slaaņa sievietes!! Normaalaas taapat plaano savu dziivi 10 + gadus uz priekšu un nav ar mieru kļūt par pabalstu lūdzējām arī tīri teoreetiski.. eksistē taču tāda lieta kā dziives kvalitaate..

Atbildēt

Dora

18.12.2013. 10:57

kur sie slimie prati rodas?! un kads sakars maxima ar abortiem? Kontracepcija maksa ap 10 ls menesi un nav vajadzigi nekadi aborti.

Atbildēt

"Iskander"

18.12.2013. 09:29

»

Liliana UK

DIEVA LIKUMI STRADAA UN BUS SODS PAR TO VISU ARI ATBALSTITAJIEM...NO VISIEM PAPRASIIS-KAPEC BIJI PAR UN ATBALST8IJI,JA ZINAJI,KA DIEVS UN BIBELE TO NEATZIST UN UZSKATA PAR SMAGU SMAGU GREKU-VAI SODOMAS NEPIETIEK


Ja Krievija savulaik būtu izvedusi okupantus kopā ar Krievijas okupācijas karaspēku, Zolitūdē Maximas nebūtu, Krievijas noziedzīgās bezdarbības dēļ daudzi nebūtu beigti Maximā zem drupām. Sēras bija milzīgas, pat VP vietas aizņēmējs Berzins šo situāciju izmanto savas varas demonstrācijai, „pierunājot” Dombrovski un valdību atkāpties.

Ja SC nonāks valdībā, tas nozīmēs, ka LR valdību vadīs Putins, jo valsts noslēpumi nonāks SC un Putina, Kremļa rīcībā. Berzins novilcina premjera nominēšanu, maldinot sabiedrību, Berzinam „atlaižot” Dombrovski no amata, liekot atkāpties ar kompromata palīdzību par Re-Re kukuļiem, otkatiem ar Vienotību saistītām personām, Berzins JAU ir izdarījis valsts apvērsumu, varu nododot Kremlim un Putinam. Nebūs čiriku-2 valdība, kā saka Agešins no SC. Berzins ir nodevis latviešu tautas intereses.

Kāds nelietis zem pseidonīma Arturs Priedītis priecājas par latviešu nāvi, kas miruši Latvijai, 100 –os tūkstošos pametot Latviju, NA/VL tirgojot uzturēšanās atļaujas, nespējot pretoties Latvijas pārkrievošanai.

Politmafija ar Berzinu priekšgalā kalkulē jaunas shēmas ar ekonomistu Osi no „Latvijas attīstībai”, Šķēli , Šleseru, kā tikt pie ES struktūtfondu līdzekļiem un realizēt oligarhu uzkrātos sertifikātus pret valsts īpašumiem, savā labā izmatojot Zolitūdes traģēdiju, lai "atstādinātu" Dombrovski, kas ir „ līdz idiotismam” lojāls pret ES..

Berzins atzīst SC iekļaušanu valdībā, nododt latviešu tautas intereses, bet ceļot savus un savu draugu ienākumus uz nabaga latviešu rēķina.

Atbildēt

Liliana UK

18.12.2013. 09:02

»

Gvido

Vāciesi jau ļoti labi apzinās, ka latviešiem vieta ir tikai cūkukūtis un pansionātos pie atejas podu tīrīsanas


Nav taisniba-jo neesat dzivojis BRD un UK nevarat salidzinat pat...

Atbildēt

Liliana UK

18.12.2013. 09:01

»

Jēcis

Palasot šo, pēc skaita jau otro (nesen bija ļoti līdzīgs), rakstu, gribu īsi pateikt dažas, manuprāt, svarīgas lietas...


DIEMZEL JUMS NAV TAISNOBA PAR SHUNU PICINU-NAV JUMS TAISNIBA- VISPIRMS IR ENERGIJA UN PEC TAM BERNS...TA NAV TIKAI SHUNU PICINA,BET ARI ATBILDIBA!!!BIBELES IZPRATNE TA GANDRIZ SLEPKAVIBA UN LIKTENI VAR SAABOJAT LOTI LOTI AR TADAM LIETAM- ZINU DAUDZUS PIEMERUS IZ DZIVES...NEDARIET TO,KAS VAR SABOJAT JUSU VAI JUSU DZIMTAS LIKTENI-LABAK TAD NEVAJAG NEKADU SAKARU AR KADU- JO SAKARI DOMATI,LAI RADITU BERNUS..NE IZPRIECAAM....NEBOJAJIET SAVU LIKTENI!

Atbildēt

Liliana UK

18.12.2013. 08:58

»

Gvido

Vāciesi jau ļoti labi apzinās, ka latviešiem vieta ir tikai cūkukūtis un pansionātos pie atejas podu tīrīsanas


UN TOMER VACIJAI IR 3 REIZESLABAKA ATT8IEKSME PRET LV PILSONEIM KA TE UK...UN TAS VISAS JOMAS IR.

Atbildēt

Liliana UK

18.12.2013. 08:56

»

Arājs

tas ir tur, bet latvijā valsts tikai nozog naudu no pensiju fonda


Man pienaca zinas no COSMOS,jau pasen,ka pensiju fonda Latvijaa driz vispar nebus ka tada un nekadu pensiju-varbut tik invaliditate?Kad jautaju-kad ieshu pensija- atbildeja COSMOS jeb DIEVS -nekad.....kau man jau pari 55+ un neko vairs negaidu neko.....

Atbildēt

Liliana UK

18.12.2013. 08:54

»

Gvido

Vāciesi jau ļoti labi apzinās, ka latviešiem vieta ir tikai cūkukūtis un pansionātos pie atejas podu tīrīsanas


Esmu bijusi 3 reizes Vacija un ilgi jau Londona un KENTA,varu pateikt- NEUZTRAUCIETIES,VACIESHI CIENA LATVIESHUS DAUDZ VAIRAK KAA ANGLI- TE VISPAR CITA ATTIEKSME PRET BALTIESHIEM KAA BRD-KUR NORMALI DZIVES APSTAKLI,NAV VERDZIBAS,NAV PAZEMOJUMU-IEVERO,KO SAKI,BET TE PILNIGI CITA ATTIEKSME.Nevar ne salidzinat ar attieksmi BRD...

Atbildēt

Liliana UK

18.12.2013. 08:51

»

Aivars2

Ziemeļīrija ir Anglijas sastāvā jau 800gadus, un tur valdošā ir katoļticība.Aborti ir aizliegti. Sievietes, lai veiktu šo operāciju, dodas uz Angliju. Tātad likums neko neatrisina.Nevar citiem cilvēkiem censties uzspiest savu ticību, jo, ja otram tā nav pieņemama, viņš to arī nepieņems. Katoļi varētu...


Nu,jaa UK daudz tos DIEVA likumus nenem vairs veraa...tik baznicas uz katra stura,ari katolu loti daudz,bet tie jau afrikani visi un valdibaa nav neviena un Lordu palataa viena afrikaniete nesen pec ilgas cinas par baronessi iecelta....Lawrence.JA VALSTS NENEM VERA DIEVA LIKUMUS-TA SABRUK ATRAK VAI VELAK-EKONOMISKA UN CITAS KRIZES(KAS TULKOJUMA NO GRIEKU VALODAS-DIEVA SODS....)

Atbildēt

Liliana UK

18.12.2013. 08:48

»

Aivars2

Izlasīju Jūsu komentāru, un esmu spiests stŗīdēties ar Jums, jo nekad nepiekritīšu tam, ka Tauta var būt vainīga Jūsu minētajās negācijās. Vainojot Tautu, Jūs vainojat arī sevi, jo pats taču arī esat daļa no tautas...


Politiki lielako tiesu dzivo savam un sava grupejuma interesem ,ne tautai...Par Dombrovski to nevaru teikt,par Aboltinu arii...par Nilu arii ne,bet daudzi daudzi dziivo vienai dienai un sev...NAV ATDEVES,NAV PLANU-NAV MERKU UN VELESANOS SAGLABAT NACIJU UN TAS VIENOTIBU!NAV PAREIZU LIKUMU- TOS PASUS TIESNESI PEC PASUTIJUMA UN PAR NAUDU PARKAPJ TIK REIZES,CIK PASUTA (konkreti mans gadijums)

Atbildēt

Liliana UK

18.12.2013. 08:45

»

S.S.

Viens no latviešu degradācijas un nevērtības atsedzējiem ir homoseksuālisma milzīgā klātbūtne vietējās inteliģences aprindās. Ivara Prūša veidotajā saitā http://infoagentura.wordpress.com/category/homoseksualisms-pedofilija/ jau ir 31 materiāls, no kuriem lielākā daļa ir par latviešu riebīgajām izdarībām...


DIEVA LIKUMI STRADAA UN BUS SODS PAR TO VISU ARI ATBALSTITAJIEM...NO VISIEM PAPRASIIS-KAPEC BIJI PAR UN ATBALST8IJI,JA ZINAJI,KA DIEVS UN BIBELE TO NEATZIST UN UZSKATA PAR SMAGU SMAGU GREKU-VAI SODOMAS NEPIETIEK?

Atbildēt

Liliana UK

18.12.2013. 08:43

»

Niknais

Homoseksuālisma ietekme uz demogrāfiju salīdzinoši ar alkoholisma ietekmi ir vismaz 50 reizes maznozīmīgāka


Ne uz demografiju,bet uz sabiedribas un bernu morali un iepoteshanu no bernibas ka te UK- HOMOSEKSUALISMS KAA POZITIVA VIENIBA UN BERNI ZIN TE- TAS IR LABI UN PAREIZI NO BERNIBAS..JO SKOLA RUNA,AVIZES RAKSTA UN VISI DRAUDZIGI PAR...PAR KARALIENE PAR..UN POLU ZURNALOS PAT TAS-PAR UN PAR-NEVIENS NAV PRET-JA PRET,TAD IZSLEDZ NO SABIEDRIBAS UN APKAUNO..KAA VAR BUUT PRET,JA VISI PAR IZVIRTIBU UN BIBELES LIKUMU ZAIMOSANU?

Atbildēt

Liliana UK

18.12.2013. 08:40

»

S.S.

Viens no latviešu degradācijas un nevērtības atsedzējiem ir homoseksuālisma milzīgā klātbūtne vietējās inteliģences aprindās. Ivara Prūša veidotajā saitā http://infoagentura.wordpress.com/category/homoseksualisms-pedofilija/ jau ir 31 materiāls, no kuriem lielākā daļa ir par latviešu riebīgajām izdarībām...


Ko varu teikt-nu,kau kur baiga baiga Taisniba Jums ir....Lucifers-satans laikam jau reali pastav un nav tikai no Bibeles vien ka mifologija...Un cina par jebkuru Dveseli Kosmosaa Notiek nepartraukti un tautas dalisanas Notiek...
TIKAI JAZIN VIENS- JA NEESAT PRET - ESIET AUTOMATISKI PAR- JO VIDUSCELA TE NAV..Atzistat vai neatzistat tautas izvirtibu un moralos kroplojumus visos sabiedribas slanos?VAI CINATIES PRET VAI KLUSEJAT?

Atbildēt

Liliana UK

18.12.2013. 08:36

»

S.S.

Viens no latviešu degradācijas un nevērtības atsedzējiem ir homoseksuālisma milzīgā klātbūtne vietējās inteliģences aprindās. Ivara Prūša veidotajā saitā http://infoagentura.wordpress.com/category/homoseksualisms-pedofilija/ jau ir 31 materiāls, no kuriem lielākā daļa ir par latviešu riebīgajām izdarībām...


Kad te presee lasu tas geju uzdaribas un vinu tiesibas,tad vienmer domaju- nabaga berni un nabaga pusaudzi!baiss mantojums un morala degragacija,nenemot vera baznicu-ari katolu,ko visi kritizee,vertibas un pat BIBELI!VISAM SPLAUT VIRSUU-LAI DZIVO GEJI AR LEZBIETEM UN VINU TIESIBAS STAIGAT CITIEM PA GALVAM!!!TE TAS LOTI NOZIMIGI UN NEPIELAUJAMI PAT VIENU VARDU BILST PRET GEJIEM...TIESA NAAK!

Atbildēt

Liliana UK

18.12.2013. 08:34

»

Gvido

Vāciesi jau ļoti labi apzinās, ka latviešiem vieta ir tikai cūkukūtis un pansionātos pie atejas podu tīrīsanas


BRD labi zin savas vertibas un attiecibu pret mazo Latvijas naciju un savas tiesibas....visu zin un saprot.

Atbildēt

Liliana UK

18.12.2013. 08:32

»

S.S.

Viens no latviešu degradācijas un nevērtības atsedzējiem ir homoseksuālisma milzīgā klātbūtne vietējās inteliģences aprindās. Ivara Prūša veidotajā saitā http://infoagentura.wordpress.com/category/homoseksualisms-pedofilija/ jau ir 31 materiāls, no kuriem lielākā daļa ir par latviešu riebīgajām izdarībām...


nu,labi TAINIBA 101%,BET KO VAR DARIT???TE LIELBRITANIJA TADA TRAKA HOMOSEKSUALISMA POPULARIZACIJA,PAT VALS5TS PROGRAMMAS KAS IR..KARALIENE ELIZABETE II ar aktivi tam piekrit un -prese publicee to,Te var zaudet visu mantu caur tiesam,ja zilie iesniedz prasibu-dazhiem viesnicu ipasniekiem jau tas gadijaas...NEAKCEPTEJA GEJU TIESIBAS UN IZDARIBAS VIESNICAS UK!!!Nu,tik DIEVA SODU daida,jo viss tas ir Bibelee....Sodoma...

Atbildēt

Niknais

18.12.2013. 07:11

»

S.S.

Viens no latviešu degradācijas un nevērtības atsedzējiem ir homoseksuālisma milzīgā klātbūtne vietējās inteliģences aprindās. Ivara Prūša veidotajā saitā http://infoagentura.wordpress.com/category/homoseksualisms-pedofilija/ jau ir 31 materiāls, no kuriem lielākā daļa ir par latviešu riebīgajām izdarībām...


Homoseksuālisma ietekme uz demogrāfiju salīdzinoši ar alkoholisma ietekmi ir vismaz 50 reizes maznozīmīgāka.
Iesku noskatīties šo lekciju līdz galam un daudz kas taps skaidrs par negatīvas demogrāfijas cēloņiem.
http://www.youtube.com/watch?v=ylkFxJyF3kk

Atbildēt

S.S.

18.12.2013. 06:29

Viens no latviešu degradācijas un nevērtības atsedzējiem ir homoseksuālisma milzīgā klātbūtne vietējās inteliģences aprindās. Ivara Prūša veidotajā saitā http://infoagentura.wordpress.com/category/homoseksualisms-pedofilija/ jau ir 31 materiāls, no kuriem lielākā daļa ir par latviešu riebīgajām izdarībām pēcpadomju periodā, kad homoseksuālisms un dženderiskās anomālijas latviešu formāli it ka izglītoto ūdensgalvu aprindās ir "eiropeiskās" dzīves kritērijs, ko aprobežotā latviešu inteliģence tiecas nepalaist garām, lieku reizi apliecinot savu bezvērtību un pagrimumu. Tiesa, Latvijas leļļu teātrim esot bijusi starptautiska "pidarastu bandas" slava jau padomju laikā. Toties starptautiski pazīstamā pederasta Žagara slava ir nekur nederīgās latviešu brīvvalsts sasniegums, kad nākas konstatēt, ka Latvijā valda homoseksuālistu - pedofīlu mafija, operā uzvedot pornooperas. Par latviešu inteliģences pagrimumu ļoti uzskatāmi liecina izvirtības mācība bērnudārzos, skolā, dženderiskie "pētījumi", parazinātnes paraugi, kretīnu lieluniversitātē un mazuniversitātēs. Latviešu sapuvusī inteliģence aktīvi cenšas panākt homoseksuālisma un pedofīlijas legalizāciju, priecājās (propagandē) riebīgos "panākumus" citās zemēs. Slavena ir mūsu "žurnālistu" līdzdalība, kad pederastu rokās ir lielie ziņu portāli, satoriskie un rīgasnelaika murgojumi plikgalvaino pediņu pietaisījumā. Latviešu perversās kaislības pēcpadomju laikā ir vēsturiski jauna parādība gudrās un morāli cēlās tautas inteliģences klunkurošanā. Tautas publiskajā telpā perversās kaislības nonāk pirmo reizi. Un diemžēl pozitīvā interpretācijā, preversās kaislības atzīstot par lielu kultūras vērtību, attīstības progresīvu panākumu.No: http://blog.artursprieditis.lv

Atbildēt

Arājs

18.12.2013. 06:18

»

Niknais

"Cilvēka vērtība 300 Ls...


tas ir tur, bet latvijā valsts tikai nozog naudu no pensiju fonda......

Atbildēt

Ēdelveiss

18.12.2013. 06:14

»

Aivars2

Izlasīju Jūsu komentāru, un esmu spiests stŗīdēties ar Jums, jo nekad nepiekritīšu tam, ka Tauta var būt vainīga Jūsu minētajās negācijās. Vainojot Tautu, Jūs vainojat arī sevi, jo pats taču arī esat daļa no tautas...


Pinīgi piekrītu , ka latvijas TAUTA nav vainīga !!!!! Vainīga ir tikai viena šīs tautas daļa = latvijas Republikas PILSOŅI, kuri, kizmantojot savas nacionālistiskās ptivelēģijas, balsojot deliģēja latvijas valsts varu politmafijas klaniem un tā ieviesa so totlaitāro valstiskās noziedzības un genocīda 4.maija rezīmu !!! it īpasi jāņem vērā , ka 90% no LR pilsoņiem ir tiesi latvieši..... Un, precizējumam pasacīšu, ka es neesmu ne sīs valstiskās pornografijas pilsonis ne iedzīvotajs, bet gan tikai tūrists...

Atbildēt

Niknais

18.12.2013. 05:52

»

Niknais

"Cilvēka vērtība 300 Ls...


palīdziet manabalss.lv savākt parakstus likuma inicatīvai "JO BAGĀTĀKI BĒRNI, JO LABĀKAS VECUMDIENAS"

http://manabalss.lv/jo-bagataki-berni-jo-labakas-vecumdienas/show

Atbildēt

Aivars2

18.12.2013. 05:50

Ziemeļīrija ir Anglijas sastāvā jau 800gadus, un tur valdošā ir katoļticība.Aborti ir aizliegti. Sievietes, lai veiktu šo operāciju, dodas uz Angliju. Tātad likums neko neatrisina.Nevar citiem cilvēkiem censties uzspiest savu ticību, jo, ja otram tā nav pieņemama, viņš to arī nepieņems. Katoļi varētu apgaismot pārējos gan par pretapaugļošanās līdzekļiem, gan citiem veidiem, kā izvairīties no nevēlamas grūtniecības, lai pēc iespējas mazāk būtu pārtraukto grūtniecību.

Atbildēt

Aivars2

18.12.2013. 05:34

»

S.S.

No: http://blog.artursprieditis.lv...


Izlasīju Jūsu komentāru, un esmu spiests stŗīdēties ar Jums, jo nekad nepiekritīšu tam, ka Tauta var būt vainīga Jūsu minētajās negācijās. Vainojot Tautu, Jūs vainojat arī sevi, jo pats taču arī esat daļa no tautas.
Nezinu, kuri, Jūsuprāt, ir šie gudrākie un godīgākie, pret kuriem ir šis patoloģiskais naids, bet uzdrošinos apgalvot, ka Tauta ir ar tiem, kuri neraugās uz Viņu no akadēmiskiem augstumiem, vainojot nelaimēs, kur vainīgi ir konkrēti cilvēki, kā arī šo cilvēku gribēšanas izpildītāji.( ja nekļūdos kolabricionisti, vai kaut kā tā) .
Tauta mīl savus Varoņus, un visus šeit es nemaz nevaru nosaukt, bet tie ir tādi cilvēki kā I.Kalniņš, R.Pauls, E.Liepiņš un daudzi jo daudzi citi izcili cilvēki visdažādākajās jomās. Vienīgā nelaime, ka šie cilvēki nav politiķi, bet gan izcili savas nozares profesionāļi.
Visās mūsu nelaimēs, diemžēl, ir jāvaino politiķi.. Bet vai politiķi ir inteliģence?
Manuprāt, vislabāk to parāda politiķa Latkovska teiktais par kultūras kanonu. Ļoti oriģināli izskanēja no viņa mutes, ka Kanons netiekot darbināts. Pirmais jautājums, kas iešaujas prātā ir:”Uz ko tad tas iet? Uz benzīnu, dīzeli vai gāzi?” Ja par kanonu var izteikties šādi, tad uzdrošinos apgalvot, ka mūsu politiķi nav vis inteliģence, bet gan visprastākie haltūristi.
Mūsu politiķiem trūkst paša galvenā- sajust, kādas ir Tautas vajadzības un strādāt šo vajadzību nodrošināšanai. Tādus politiķus Tauta, protams, ne mīlēs, ne arī cienīs.
Veltīgi Jūs cenšaties politiķu grēkus pārlikt uz Tautas pleciem. Agrāk vai vēlāk mēs visi nonāksim Dieva priekšā, un ne jau Tauta tiks atzīta par vainīgo.

Atbildēt

Niknais

18.12.2013. 05:19

"Cilvēka vērtība 300 Ls"
Lai dēļ 300 latiem būtu vērts aizdomāties par bērna radīšanu piekritīs tikai degradēta persona, kura ar savu domāšanas stilu arī radīs pēcnācējus un pēc sava stila arī audzinās. Vai tiešāmmums tas ir vajadzīgs? Vai ir vajadzīgi bērni kurus māte nav vēlējusies laist pasaulē?
Nekas labs no tā nebūs.
Demogrāfijas problēma ir jārisina pilnīgi savādāk.
Pozitīvas demogrāfijas pamatā ir vecāku tiesības paļauties uz saviem bērniem, uz to ka viņiem būs pienākums vecākus nodrošināt vecumdienās.
Pakistānā un Indijā demogrāfija ir superpozitīva jo valsts pensijas neindeksē (ja neskaita minimumu), pensijas vecākiem maksā bērni kas tiek aprēķināta kā 1/5 daļa no nodokļiem kurus viņi ir samaksājuši valstij, valsts tur pilda starpnieka funkcijas, bet vecāki VID un funkcijas un ziņo valstij ja bērns nemaksā nodokļus.
Rezultātā rodās stimuls ražot nevis kvantitatīvi daudz bērnus kuri nemaksā nodokļus, bet kvalitatīvi, - to lai bērni pietiekoši pelna un maksā nodokļus.

Atbildēt

Jēcis

18.12.2013. 04:38

Palasot šo, pēc skaita jau otro (nesen bija ļoti līdzīgs), rakstu, gribu īsi pateikt dažas, manuprāt, svarīgas lietas.

Aborts, iespējams, ir slepkavība baznīcas izpratnē, taču dzīvojam mēs sekulārā valstī. Un šūnu piciņa (līdz 12 nedēļai nekā daudz tur nav) nebūtu atzīstama par cilvēku. Tātad arī par slepkavību to saukt nevar.

Aborts pastāv principā visās attīstītajās valstīs un tam ir pamats. Protams, ir svarīgi celt vispārējās labklājības līmeni, sociālās garantijas u.tml., taču arī valstīs, kurās tās jau ir augstā (augstākā nekā Latvijā) līmenī joprojām var rasties situācijas, kad potenciālie vecāki nespēs atļauties bērnu uzaudzināt kā pienākas. Taču apzināsies, ka savus bērnus vēlas audzināt atbilstošos apstākļos, kas, cita starpā, ietver arī naudu.
Tie, kuri apgalvo, ka "bērnam jau necik daudz nevajag" acīmredzot nav audzinājuši savus bērnus. Bērnam nav nepieciešams jaunais iPhone, taču ar labdarības drēbēm vien neiztikt, ja vien nevēlies, lai sabiedrība (citi bērni skolā un citur) bērnu "nenoknābā". It kā sabiedrībai vajadzētu būt iecietīgai, bet, būsim reāli, tas pastāv drīzāk tikai teorijas līmenī, ar retiem izņemumiem.
Nepieminu nemaz ēdienu, zāles, citas lietas. Ar tiem pieminētajiem 300 latiem var "izvilkt" tikai dažas nedēļas (ratiņi un gulta vienīgi kalpos ilgāk). Bet ar to jau nepietiek vismaz 18 (reāli drīzāk 20-21) gadu periodam.

Tieši potenciālais vecāks/ki būs spējīgi izvērtēt šo visu. Nevis kāds cits, kas bakstīs ar pirkstu no malas un mācīs, kā ir pareizāk. Jums pat faktiski nav tiesību teikt citiem, ko viņiem darīt ar savu dzīvi vai savā ģimenē. Var mēģināt pārliecināt, piedāvāt palīdzēt utml., tas viss ir apsveicami. Lēmumu gan beigās lai pieņem paši.
Taču publiski kaunināt/kritizēt, sakot, ka "tā taču ir slepkavība, to darīt nedrīkst"...stulbums.

Un ja kāds šo uztver kā veidu kā cīnīties ar demogrāfijas problēmām, tad jāsaka, ka māju nebūvē no jumta. Vispirms radi apstākļus, lai vairāk cilvēkiem būtu iespējas/vēlmes laist pasaulē bērnus un tad problēma atrisināsies. Nevis mēģini panākt aizliegumu, kas vissmagāk ķers tos, kuri jau tāpat tikai "izvelk" ikdienā. Un vairos nelaimīgo cilvēku skaitu.

Visskumjākais no šī, manuprāt, ir tas, ka t.s. "pro-life'eriem" bērns rūp tikai tik ilgi, kamēr viņš/a piedzimst. Pēc tam, kā tas bērns aug, cik laimīgs ir pats un viņa vecāki, kādu dzīvi dzīvo un vai nejūtas tā, ka labāk nebūtu piedzimis (tādus vairākus pazīstu) - tas jau viss ir ārpus tā, "par ko šie stāv".

Atbildēt

N.Māstrihts

18.12.2013. 02:53

»

Gbido

Vispār jau tie cilvekveidīegie noziedznieki LATVIESI ir NEPIESKAITAMIE 0rīcības nespējīgi vergi, un, uzskatīt viņus par cilvekiem ir pati lielakā kļūda


Gan NA/VL, gan vecie komunisti, kas pārmantoja varu un ar VDK štata darbiniekiem vadīja un vada NA/VL veco komunistu interesēs izzagt ne tikai valsti, bet arī ES struktūrfondus, "saviem politmafijas cilvēkiem" atrodoties vadošos sposteņos, kas lemj par struktūrfondu piešķiršanu un izlietojumu.

Kad jauna latviešu partija nāks pie varas, tā iztīrīs Latviju no mēsliem - latviešu komunistu, vāciešu un krievu okupantiem.. Krievi joprojām okupē Latviju, vācieši piespiedu kārtā "izved" latviešu lēto darbspēku uz Vāciju darbiem pansionātos un cūku fermās.

Atbildēt

Gbido

18.12.2013. 02:25

»

paija

Nacista Priedīša murgus varetu te nebazt . Kas tie latviesu pieskatītaji būtu - vācu baroni, krievu NKVD un KGB


Vispār jau tie cilvekveidīegie noziedznieki LATVIESI ir NEPIESKAITAMIE 0rīcības nespējīgi vergi, un, uzskatīt viņus par cilvekiem ir pati lielakā kļūda...

Atbildēt

Lauku pāķis

17.12.2013. 19:22

Kā jums šķiet kāpēc tiek uzspiesta seksuālo minoritāšu virskundzība...Pat Ukrainas jautājumā tā ir viena no ES pamatprasībām....Bidelbergas klubs ir lēmis ka uz zemeslodes ne tikai krāsaino bet ari balto cilvēku ir par daudz... nu kā krāsainos mazina tas ir skaidrs-AIDS,aviodemokratizācija,sirizācija utt...

Atbildēt

"Iskander"

17.12.2013. 17:37

»

S.S.

Šo saitu neapmeklē tikai cūkas. Paijai to ir neiespējami aptvert, vai ne


Ja Krievija savulaik būtu izvedusi okupantus kopā ar Krievijas okupācijas karaspēku, Zolitūdē Maximas nebūtu, Krievijas noziedzīgās bezdarbības dēļ daudzi nebūtu beigti Maximā zem drupām. Sēras bija milzīgas, pat VP vietas aizņēmējs Berzins šo situāciju izmanto savas varas demonstrācijai, „pierunājot” Dombrovski un valdību atkāpties.

Ja SC nonāks valdībā, tas nozīmēs, ka LR valdību vadīs Putins, jo valsts noslēpumi nonāks SC un Putina, Kremļa rīcībā. Berzins novilcina premjera nominēšanu, maldinot sabiedrību, Berzinam „atlaižot” Dombrovski no amata, liekot atkāpties ar kompromata palīdzību par Re-Re kukuļiem, otkatiem ar Vienotību saistītām personām, Berzins JAU ir izdarījis valsts apvērsumu, varu nododot Kremlim un Putinam. Nebūs čiriku-2 valdība, kā saka Agešins no SC. Berzins ir nodevis latviešu tautas intereses.

Kāds nelietis zem pseidonīma Arturs Priedītis priecājas par latviešu nāvi, kas miruši Latvijai, 100 –os tūkstošos pametot Latviju, NA/VL tirgojot uzturēšanās atļaujas, nespējot pretoties Latvijas pārkrievošanai.

Politmafija ar Berzinu priekšgalā kalkulē jaunas shēmas ar ekonomistu Osi no „Latvijas attīstībai”, Šķēli , Šleseru, kā tikt pie ES struktūtfondu līdzekļiem un realizēt oligarhu uzkrātos sertifikātus pret valsts īpašumiem, savā labā izmatojot Zolitūdes traģēdiju, lai "atstādinātu" Dombrovski, kas ir „ līdz idiotismam” lojāls pret ES..

Berzins atzīst SC iekļaušanu valdībā, nododt latviešu tautas intereses, bet ceļot savus un savu draugu ienākumus uz nabaga latviešu rēķina.

Atbildēt

S.S.

17.12.2013. 17:35

»

paija

Nacista Priedīša murgus varetu te nebazt . Kas tie latviesu pieskatītaji būtu - vācu baroni, krievu NKVD un KGB


Šo saitu neapmeklē tikai cūkas. Paijai to ir neiespējami aptvert, vai ne.

Atbildēt

"Iskanders"

17.12.2013. 17:24

Ja Krievija savulaik būtu izvedusi okupantus kopā ar Krievijas okupācijas karaspēku, Zolitūdē Maximas nebūtu, Krievijas noziedzīgās bezdarbības dēļ daudzi nebūtu beigti Maximā zem drupām. Sēras bija milzīgas, pat VP vietas aizņēmējs Berzins šo situāciju izmanto savas varas demonstrācijai, „pierunājot” Dombrovski un valdību atkāpties.

Ja SC nonāks valdībā, tas nozīmēs, ka LR valdību vadīs Putins, jo valsts noslēpumi nonāks SC un Putina, Kremļa rīcībā. Berzins novilcina premjera nominēšanu, maldinot sabiedrību, Berzinam „atlaižot” Dombrovski no amata, liekot atkāpties ar kompromata palīdzību par Re-Re kukuļiem, otkatiem ar Vienotību saistītām personām, Berzins JAU ir izdarījis valsts apvērsumu, varu nododot Kremlim un Putinam. Nebūs čiriku-2 valdība, kā saka Agešins no SC. Berzins ir nodevis latviešu tautas intereses.

Kāds nelietis zem pseidonīma Arturs Priedītis priecājas par latviešu nāvi, kas miruši Latvijai, 100 –os tūkstošos pametot Latviju, NA/VL tirgojot uzturēšanās atļaujas, nespējot pretoties Latvijas pārkrievošanai.

Kad jauna latviešu partija nāks pie varas, tā deportēs saskaņā ar jaunu likumu gan Ušakovu, Praidīti u.c. nevēlamus latviešu valstij elementus tā, kā tas notiek Lielbritānijā u.c.

Atbildēt

paija

17.12.2013. 17:08

Domaju,ka vispirms ir janodrosina jau piedzimušo bernu labklajība.300 Ls pietiek pirmajiem mēnešiem un tālak?Vel nepieciesams dzīvoklis, vēlams abi vecaki. simtiem bernu pamet bernu namos, ap 2000O tēvu nemaksa berniem uzturlīdzekļus un tos uztur, maksajot no nodokļu naudas uzturlīdzekļus, sabiedrība.

Atbildēt

paija

17.12.2013. 15:55

Nacista Priedīša murgus varetu te nebazt . Kas tie latviesu pieskatītaji būtu - vācu baroni, krievu NKVD un KGB ?

Atbildēt

reptilis

17.12.2013. 15:43

»

S.S.

No: http://blog.artursprieditis.lv...


...jūs vienreiz varētu sākt rakstīt savas domas,lai arī nepareizas,bet savas?

Atbildēt

reptilis

17.12.2013. 14:46

Gribēju jau pajokot...,ka jāveido komisija,bet jautājums ir nopietns. Nauda ir ...vēlēšanās nav. Mūsu valstī liberālā dogma -katrs pats par sevi vēl līdz galam nav izskaudusi no cilvēku prātiem jēdzienu - solidaritāte.

Atbildēt

es

17.12.2013. 14:46

katram ir skaidrs ,ka dzemdet latvija nevar tatad tas jadara laicigi anglija vacija utt, kur ir normalas soc garantijas , taatad dzivosana un ienemsana arpus latvijas, ja daudz sakrasi varesi atbraukt majaas , bet kaa saksi teret naudinu VID radisies jautajumi par taviem ienakumiem un tad jaau gruti bus izsprukt no maksasanas ---- esam nerezidenti , bet dzivojam latvija ,labs modelis tiem kas domaa., citaadi man daudzi pazinas nemaz negrib bernus , jo nav ticibas sai valstij.

Atbildēt

S.S.

17.12.2013. 13:55

No: http://blog.artursprieditis.lv/
Tam, ar ko tagad sastopamies katru dienu, acīmredzot vispiemērotākais ir transcendentālais izskaidrojums. Proti, Dievs latviešu tautai atmaksā par tās mūžseno patoloģisko naidu pret saviem godīgākajiem un gundrākajiem cilvēkiem. Latvieši visvairāk mīl ienīst un vajāt savus godīgākos un gudrākos, pret viņiem agresīvi vēršoties jebkurā izdevīgā situācijā. Bet tas nevar palikt bez sekām. Un sekas ir briesmīgas.
Katras tautas dzīvi vada tās elite – inteliģence. Elite organizātoriski formē tautas gaitas un piepilda ar saturu tautas apziņu. Tautas elite ir tautas galva. Ja tautai nav elite, tad tautai nav galva. Ja tauta nerūpējās par savas elites izveidošanu, tad tautai ir jāsamierinās ar dzīvi bez galvas.
Latviešu tautas dzīve ir dzīve bez galvas. Visur elites vietā ir kretīni, muļķi, zagļi, blēži. Visur,- jebkurā dzīves segmentā. Tajos vēsturiskajos periodos, kad latviešu tautu pieskatīja vācu un krievu elite, latviešu tauta neizjuta savas galvas trūkumu. Tajos vēsturiskajos periodos, kad latviešu tauta ir palaista savvaļā, galvas trūkums pārvēršās par tautas katastrofu.
Citādāk tas nevarēja notikt, jo tauta pati ir vainīga, un Dievs tagad tai liek dzīvot morālās un intelektuālās elles mocībās par tautas milzīgo grēku – patoloģisko naidu pret sava etnosa godīgākajiem un gudrākajiem cilvēkiem.
Radikālu notikumu laikā, saprotams, godīgas un gudras elites/inteliģences trūkums visuzskatāmāk atspoguļojās. Tā tas ir Zolitūdes traģēdijas sakarā.
Tas ir ļoti sāpīgs notikums. Taču ne mazāk sāpīgi notikumi ir nekur nederīgās un amorālās latviešu inteliģences nodevība 1939.-1940.gadā un 1989.-1990.gadā, nelietīgi atdodot tautas uzticēto valsti un pēc tam savas noziedzības slēpšanai izdomājot mītu par „okupāciju” (arī „globalizāciju”, „atgriešanos Eiropā”) un ar šo mītu zombējot vairākas paaudzes, kas praktiski nozīmē godīgas un gudras elites ģenēzes totālu neiespējamību ļoti tālā vēsturiskajā perspektīvā. Tā rezultātā latviešu tauta var palikt bez galvas līdz pasaules galam. Vienīgais glābiņš tāpēc var būt aicinājums kādam ārējam spēkam atkal pieskatīt latviešu tautu. Turklāt izvēle šajā ziņā tagad ir daudz plašāka nekā, teiksim, 1939.-1940.gadā.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Provinces pensionāra vēstule pakaļpalicējiem Rīgā

FotoMierīga varas maiņa, bez skandāla un klopes, saskaņā ar brīvu vēlēšanu rezultātiem jau izsenis tiek dēvēta par demokrātijas svētkiem. Šāds prieka brīdis gaida rīdziniekus jau pēc dažām nedēļām. Par Rīgas iepriekšējās politstruktūras sabrukumu vairs nešaubās neviens, un tagad vēlētāju rokās būs sastutēt jaunu. Ne nu gluži pašiem, bet caur vēlētiem priekšstāvjiem.
Lasīt visu...

21

Kam ir izdevīgi popularizēt tautu izšķīšanu "kausējamā katlā"

FotoTautas brīvība ir atkarīga no nacionālās identitātes spēka. Identitāte ir vērtību sistēma. No vērtībām izriet griba un rīcība - nepakļauties apspiestībai, cīnīties, upurēties.
Lasīt visu...

15

Aizbraukt uz vietu ar skaistu skatu un izslāpušām acīm divatā skatīties uz klienta alkohola pudeli...

FotoPēc Ceļu satiksmes drošības direkcijas (CSDD) statistikas 2019. gadā vadītāji alkohola reibumā izraisīja 173 ceļu satiksmes negadījumus (CSNg) ar cietušajiem, 14 CSNg ar bojā gājušajiem un 232 CSNg ar ievainotajiem. Pēc Eiropas Komisijas statistikas 2018. gadā Latvija pēc ceļu satiksmes negadījumos bojā gājušo skaita bija trešā valsts ES pēc Rumānijas un Bulgārijas.
Lasīt visu...

3

Lai novērstu uzmanību no izgāšanāsa ar kadastrālajām vērtībām, esam uzmeistarojuši slepenu projektu par jaunu tiesiskuma darba grupu

FotoPiektdien, 7. augustā, Tieslietu ministrija ir iesniegusi izskatīšanai Ministru kabineta sēdē ziņojuma projektu, kas paredz izveidot darba grupu ar valsts tiesisko drošību saistīto problēmjautājumu risināšanai.
Lasīt visu...

18

Neuzskatām par iespējamu piedalīties priekšvēlēšanu aģitācijas pasākumos, kas tiek organizēti svešā valodā

FotoEsam aicināti piedalīties priekšvēlēšanu aģitācijas raidījumos, ko organizē Latvijas sabiedriskie mediji, kas cita starpā iekļauj arī raidījumus, kas notiek svešvalodā, konkrēti - krieviski.
Lasīt visu...

6

Izliksimies, ka esam norūpējušies: valsts prezidenta Egila Levita paziņojums par vēlēšanām Baltkrievijā

FotoLatvija kā Baltkrievijas kaimiņvalsts pilnībā atbalsta baltkrievu tautas dziļo vēlmi dzīvot savā neatkarīgā, brīvā, demokrātiskā un tiesiskā Baltkrievijas valstī.
Lasīt visu...

12

Par dzīves mērķiem un jēgu

FotoKas mēs esam? Kāds ir mūsu dzīves mērķis? Kāda ir jēga cilvēces pastāvēšanai? Atbilstoši savām zināšanām un prāta spējām mēs meklējam atbildes uz šiem jautājumiem vai arī lieki nelauzām galvu ar šādām “muļķībām” un mierīgi dzīvojam tālāk. Tomēr šie jautājumi nav tik maznozīmīgi, kā tas varētu likties ikdienas darba steigas un problēmu pārņemtam cilvēkam. No tā, kādas atbildes mēs sameklējam uz šiem jautājumiem, lielā mērā ir atkarīga mūsu dzīve.
Lasīt visu...

6

Pamēģiniet mums noticēt, ka vislielākajā luterāņu draudzē viss ir gandrīz kārtībā

FotoRīgas Lutera draudze kategoriski noraida medijos izskanējušās interpretācijas par draudzes ilggadējo mācītāju Kaspara Simanoviča un Induļa Paiča darba attiecību pārtraukšanas iemesliem.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Par ko balsot vēlēšanās?

Vatikāna II koncils par katoļu aktīvu līdzdalību politiskajā un sabiedriskajā dzīvē uzsver, ka "visiem pilsoņiem ir jāatceras savas tiesības un reizē pienākums...

Foto

Neizvērtēta un nepamatota kadastrālo vērtību aprēķināšanas reforma ir kaitniecība

Latvijas Patērētāju interešu aizstāvības asociācija uzskata, ka globālās krīzes apstākļos (Covid pandēmijas laikā) finansiāli tiek ietekmēts ikviens...

Foto

Ceram, ka valdība un koalīcija pieņems pareizo lēmumu un atdos mums visu, ko pieprasām

Esam gandarīti par to, ka Amerikas Savienoto Valstu valdība joprojām pievērš uzmanību...

Foto

Kadastrālās vērtības ir “jāiesaldē”

Latvijas nekustamo īpašumu darījumu asociācija LANĪDA aicina “iesaldēt” šā brīža kadastrālās vērtības, lai novērstu negatīvās sekas, kas prognozēto kadastrālo vērtību pieņemšanas gadījumā...

Foto

Pa iznīcības ceļu…

Kāds gudrais reiz uzdevis jautājumu: „Viens mats — vai tas ir daudz, vai maz?” Un pēc tam pats atbildējis: „Ja uz galvas, tad...

Foto

Dabas aizsardzības pārvaldes reforma: ieguvumus nesaskatām, zaudējumi acīmredzami

Vides konsultatīvā padome (VKP), kas apvieno divdesmit nozīmīgākās nevalstiskās vides organizācijas Latvijā, iebilst pret VARAM virzīto Dabas aizsardzības...

Foto

Striķim pietiek, ēšanai nepietiek: Latvijā diemžēl parasti praktizē lāpīšanu ar ielāpiem, kas mazāki par caurumu

Pārsvarā Latvijas sabiedrība ir vai tiek grūsta procentu gūstā. Ja ienākumi...

Foto

Izstrādātie tiešmaksājumu nosacījumi vairāk līdzinās "naudas apgūšanai"

Publiskajā telpā izskanējušie tiešmaksājumu aprēķini nav korekti, tiešmaksājumu sadaļā visvairāk cietīs mazie un vidējie lauksaimnieki, turklāt Zemkopības ministrijas (ZM)...

Foto

Ko lai dara, ja man gribas sev paturēt pusi no grāmatu vākos ielikto apķēzošo sacerējumu pārdošanas cenas?

Jau labu laiku lauzu galvu par grāmatu vākos ielikto...

Foto

Pakļautās Latvijas priekšniekdiletanti infekciozos laikos

Pirms ir sākta ordeņu dalīšana "Par uzvaru pār Covid-19", ir vērts ar vēsu prātu novērtēt pakļautās Latvijas iestāžu un personāliju darbību...

Foto

Kā mēs tērēsim daudzās naudas

Vairāk nekā 10 miljardi eiro jeb gandrīz viens Latvijas gada budžets – tik daudz Eiropas naudas mums līdz 2027. gadam paredz...

Foto

Es apliecinu savu interesi iesaistīties dialogā ar likumdevēju Saeimas organizētā konferencē vai seminārā - tas mums noteikti dos daudz laba

Daru zināmu, ka 2020. gada 2....

Foto

Esam izlēmuši koncentrēties uz ražošanu Latvijā – un tam ir savi iemesli

Šobrīd ir pienācis laiks, kad AS „Agrolats Holding” grupa, kurā ietilpst arī tādi pazīstami...

Foto

liel un jaun koncertzāl, pa kuras celšn jūs tur kašķe, taisn pirms gad tik atklāt uz Lielo laukum iekš Ventspil

Mēs, kas dzīvo iekš sav ķizgal...

Foto

Nav atbalstāms MK rīkojuma nosacījums par Pasaules tirdzniecības centra ēkas demontāžu

Latvijas Arhitektu savienības (LAS) Padomes locekļi, apspriežot Ministru kabineta rīkojumu Nr. 341 no 18.06.2020. par...

Foto

Eiropas Komisija vērtēs Latvijas ārkārtas stāvokļa atbilstību cilvēktiesībām

Šā gada pavasaris ar Covid 19 un no tā izrietošajām sekām izsita no līdzsvara daudzus. Tiek lauzti šķēpi,...

Foto

Vadzis

Kā saprast teicienu un pat apgalvojumu – «Kad vadzis ir pilns, tas lūzt»? Vai tā, ka ir nepieciešamas pārmaiņas, ka/ja turpmāk neizdosies noturēt paklausībā, ka...

Foto

Tagad mums ir slikti ceļi, bet daudz ierēdņu, kuri balso par to, lai nekas nemainītos

Divas lietas. Arī it kā nesaistītas, bet par to pašu. Attīstības Par kabatas...

Foto

Meklējam viedu taktiku ēnu ekonomikas līmeņa mazināšanai

Pagājušais – 2019. gads iestādei bija nopietns pagrieziena punkts, kad tika izstrādāta jauna Valsts ieņēmumu dienesta (VID) attīstības stratēģija...

Foto

Sauksim lietas īstajos vārdos

Kas katram no jums ir tas mīļākais un dārgākais? Protams, vispirms tā ir paša personīgā āda. Pēc tam bērni, sieva, ģimene. “Progresīvākajiem”...

Foto

Kremļa vēstniecība nāk palīgā: noderīgie idioti cieš zaudējumus „Piebaltijas” infokara frontē

Latvija ir uzsākusi sparīgu cīņu pret  Kremļa izplatīto dezinformāciju. Par drošību un  veselīgu mediju vidi atbildīgās...

Foto

Kam ir izdevīga ārkārtas situācija jeb kā tiek radītas dzīres mēra laikā?

Saeimas pēdējā ārkārtas sēdē 9. jūlijā, tika izskatīti pieprasījumi par konkrētiem faktiem saistībā ar...

Foto

Mēs dzīvojam melu sistēmā

Es Jums pastāstīšu, kā veido melu ziņas. Melu sistēmu. Tikai ar dažiem piemēriem. Kaut to ir daudz....

Foto

Pareizu ceļu ejam, biedri Svece

Atbalsta vēstule pasaules progresa vēsmu nesējiem, nenogurdināmiem cīnītājiem pret verdzības laiku mantojumu, rasismu un citiem -ismiem....

Foto

Par ko Covid piemaksas Ieslodzījuma vietu pārvaldē?

Izlasīju internetā: "Fiskālās disciplīnas padome: valsts atbalsts Covid-19 pēckrīzes pasākumiem lielākoties ticis valsts sektoram un uzņēmumiem.”...

Foto

Vai Ļeņina ielā 59 (blakus Stūra mājai) dzīvoja čekisti?

Es te veicu nelielu izpēti. Iepriekš publicēju aicinājumu atsaukties zinošus cilvēkus, kas varētu paskaidrot, vai Ļeņina ielā...

Foto

Pēdējais laiks mēģināt iegūt politisko kapitālu no prettiesiskā nekustamā īpašuma nodokļa tēmas

Līdzšinējā nekustamā īpašuma nodokļa (NĪN) piemērošanas kārtība ir jāreformē, un jāievieš neapliekamais minimums primārajam...

Foto

Dievapziņa - strīdēties vai mēģināt saprast?

Katram no mums ir sava patiesība jeb pasaules uzskats, ko esam izveidojuši no lasītā, redzētā, dzirdētā, skolā iemācītā un pašu...

Foto

Uz politiskā feļetona tiesībām: pašpasludinātā virsvadoņa dekrēti par Teikas apkaimi

Es, Viedais Manels, turot roku uz Latvju nerātnajām dainām, pasludinu sevi par Teikas virsvadoni un zvēru...

Foto

Tālmācību nepieņemamības pamatojums

Tālmācību (attālinātās “online” izglītības) nepieņemamības pamatojums jeb krievu neoliberālis prognozē klātienes izglītības elitarizāciju un apgalvo, ka līderiem nav jābūt pārāk daudz un tāpēc...

Foto

Nekustamā īpašuma astrālās vērtēšanas līkloči

Šobrīd Latvijā nekustamo īpašumu kadastrāli vērtē atsevišķi – ēkas/būves un zemi, kas ir pretrunā ar pasaulē pārsvarā pieņemto praksi un Latvijas...

Foto

Latvijas Nacionālā bibliotēka aicina Valsts prezidentu kļūt par pirmās latviski izdotās grāmatas piecsimtgades notikumu patronu

Valsts prezidents Egils Levits ar dzīvesbiedri Andru Leviti šodien apmeklēja Latvijas...

Foto

Ja ir TĀDS “tautu tēvs”, tad labāk tautai dzīvot kā bārenei

Pasaulē ir un ir bijuši vairāki “tautas tēvi”. Tiesa, šāda iezīme ir tikai totalitārajiem režīmiem....

Foto

Pārdomas pēc grāmatas "Viltvārdis" izlasīšanas

Vispār jau cilvēcīgi Levitu var saprast, nedaudz pat izjūtu līdzjūtību. Kādas dzimtas piedzīvotās epizodes, iespējams, gadu gaitā radu daudzreiz pārstāstītas un...

Foto

Ko gada laikā paveicis nācijas tēvs un visas tautas prezidents

Valsts prezidenta Egila Levita prezidentūras pirmā gada (2019. gada 8. jūlijs–2020. gada 6. jūlijs) kopsavilkums....

Foto

VID pieeja veicina to, ka uzņēmējs ir gatavs pat atsaukties noziedznieku aicinājumiem sadarboties

Valsts ieņēmumu dienestam (VID) ir būtiska loma valsts budžeta ieņēmumu veidošanā. Tomēr visbūtiskākā...

Foto

Toreiz un tagad jeb Mīti un patiesība par dzīvi Latvijā padomju laikā

Vien reta tēma tiek apspriesta tik emocionāli, bet bieži vien – pat agresīvi, kā...

Foto

Totalitāro žurku cīņa par varu: kurš kuru iznerros

Pašsaprotams, ka sabiedrotos (draugus) aicina ciemos kā ikdienā, tā arī svētku dienās. Īpaši jau svētku dienās. Nav šaubu,...

Foto

Ja tas, ko raksta grāmatā „Viltvārdis”, ir taisnība, tad Nācijas tēvam ir jāatkāpjas

1. Ja viss tas, ko grāmatā Viltvārdis, raksta Lato Lapsa, ir taisnība, tad Nācijas...

Foto

Ko apliecina pieminekļa zīme

Mantojums ir visapkārt, tas, paaudžu paaudzēm uzkrāts, veido mūsu šodienu – kā fons un vērtību radītājs. Tas, ko redzam, paliek mūsos, tāpēc...

Foto

Tagad es piesaku valsts digitalizācijas reformu

Ministru kabinetā (MK) apstiprināts Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) sagatavotais informatīvais ziņojumus "Par valsts pārvaldes informācijas sistēmu arhitektūras...

Foto

Manas pārdomas par Latvijas himnu

Mūsu valsts himnā centrālais jēdziens ir Latvija. Toreiz, kad himna radās, priekšstats par Latviju bija jauns. Latvija kā vienota zeme –...