Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Ja vesels prezidents, vārdā Egils Levits, atsakās atkārtoti pretendēt uz valsts augstāko posteni, jo Saeimā briest viņa kandidatūrai nelabvēlīga - prokremliska un oligarhu interesēm pakārtota koalīcija, atgādināšu.

(1) Viņš nav vienkārši prezidents bet arī Nacionālās drošības padomes šefs, kurš tādēļ zina, ko runā. Un viņš nav vienkārši Levits, bet autors Satversmes preambulai, kuras mērķis ir palīdzēt cilvēkiem saprast Latvijas pamatus.

(2) Ja garamantu vācējs Barons ir Dainu tēvs, tad Levits ir vismaz Latvijas nepārtrauktības doktrīnas tēvs.

(3) Viņš vislabāk zina, ka parlamenta hiēnas nav atnākušas tukšā vietā, lai piešķirtu Latvijai kursu pēc Kremļa patikas. Tām jārēķinās ar 18.novembra Republiku, kas pārcietusi pat Maskavas organizēto okupāciju. Un tomēr šis supersmagsvaru kategorijas profiņš spiests piekāpties valstszinību diletantiem, lai viņi nesavārītu ziepes.

Uz šo brīdi prasību iesniegšanai Krievijas Federācijas Augstākajā tiesā par PSRS sabrukuma atzīšanu par nelikumīgu parakstījuši jau trīssimt tūkstoši cilvēku.

(4) Nav šaubu, ka parakstītāju vidū ir arī Latvijas iedzīvotāji – petīcijas autori prokremliskās “Nacionālās atbrīvošanās kustības” vietnē operē ar tām pašām konspirācijas teorijām, kādas ikdienā sastopam arī sociālo tīklu latviskajā segmentā.

(5) Tumsoņu ievēlētie kaitnieki Saeimā darbojas jau ne pirmo dienu, taču prezidenta vēlēšanas līdz ar Levita atkāpšanos jau kļuvušas par viņu pirmo nopietno nedarbu Kremļa labā.

“Nacionālās atbrīvošanās kustība” propagandē, ka, zaudējot aukstajā karā, Krievija kļuvusi par ASV koloniju, tādēļ nepieciešams atjaunot tās suverenitāti no “gosdepa”. Savukārt cīņai pret koloniālo pārvaldi Putinam nepieciešamas ārkārtējas pilnvaras un oficiāli nostiprināta valsts ideoloģija.

(6) Ar Otrā pasaules kara uzvarētāju piemiņu uz lūpām, idejas autori plāno referendumu konstitūcijas izmaiņām un tiesas ceļā cer atsaukt Ukrainas un citu bijušās PSRS republiku neatkarības atzīšanu. Savukārt pašas organizācijas maksimālā programma ir NATO padzīšana no bijušā sociālistisko valstu bloka un PSRS atjaunošana 1945.gada robežās.

(7) Bet, ja amerikāņi neklausīs, – brīdinājuma kodolbumba pa Nevadas tuksnesi.

Ja kādam šķiet, ka mums darīšana ar jefiņiem – topošā referenduma infrastruktūra partijas “Nacionālais kurss” veidolā pastāv jau desmit gadus. Kustības līderis, parlamenta deputāts ar trīsdesmit gadu stāžu – Fjodorovs pats gan ir Putina partijas “Vienotā Krievija” centrālās politpadomes loceklis. Gluži likumsakarīgi šis dedzīgais Z-patriots atrodas zem Rietumu sankcijām, vienlaikus personificējot visas Krievijas politikas absurdumu. Fjodorovs nacistus meklē Ukrainā, jo acīmredzot aizmirsis paskatīties spogulī. Taču neliekuļosim - prokremlisko rašistu acīs nacists ir ikviens bijušās PSRS teritorijas iedzīvotājs, kurš krievu “atbrīvotājiem” neatvēl īpašas privilēģijas.

Redzot, ka militārā ceļā uzvaru panākt Krievijai neizdosies, Putina līdzskrējēji impērijas atjaunošanai atkal sāks meklēt robus starptautiskajās tiesībās. Tādēļ Pīlēns maisā šajos apstākļos Latvijai par prezidentu tiešām nederēs, te vajag ļaudis, kas pārrobežu diplomātijas drēbi zina labāk, kā biznesu.

Mūkot no Levita, vēlu jums uzskriet Rinkevičam, prokremliskā oligarhāta kalpi!

(1) https://twitter.com/valstsgriba/status/1656329078738239488

(2) https://www.lsm.lv/.../levits-satversmes-preambula.../

(3) https://www.tm.gov.lv/.../egils-levits-sanems-ministru...

(4) https://twitter.com/MLuste/status/1656527538552807424

(5) rabstvu(dot)net(slash)gorbachev

(6) rabstvu(dot)net(slash)putin

(7) #НевадскийКризис

Novērtē šo rakstu:

0
0

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

8

Vai īstie prezidenta amata kandidāti ir Mūrniece, Zīle un Simanovičs?

FotoTā vien izskatās, ka pašreiz izvirzītajiem valsts prezidenta amata kandidātiem nav cerību iekarot Rīgas pili, jo nevienam nav nav tik liela atbalsta, lai saņemtu ievēlēšanai nepieciešamo balsu skaitu. To lieliski apzinās arī politiķi.
Lasīt visu...

21

Tiesības nogalināt: Krievijas gadījums

FotoKas notiek, kad civilā vara netiek galā ar tiem, kuru rokās ir ieroči? Sākas haoss, un taisnība ir tam, kurš stiprāks.
Lasīt visu...

3

Kaut kāds izlēcējs iedomājas, ka var domāt citādi nekā mēs, izcilie eksperti un speciālisti, kuriem ir pašreizējos datos balstīts pareizais viedoklis

FotoPēc pēdējā nedēļā izskanējušajiem Nila Saksa-Konstantinova apgalvojumiem presē, šo rakstu vēlamies sākt ar diviem būtiskiem jautājumiem. Kurš ir atbildīgs par ekspertu ekspertīzes kontroli, un kā pasargāt mūsu bērnus un sabiedrību no stigmatizējošu un veselību apdraudošu naratīvu veidošanās sabiedriskajā domā?
Lasīt visu...

21

Vai nākamais prezidents arī dalīs ordeņus savējiem un garāmgājējiem?

Foto“Nav īstais brīdis eksperimentiem ar koalīciju,” teic Uldis Pīlēns, Valsts prezidenta amata kandidāts, skaidrodams savu pārliecību par to, ka pēc prezidenta ievēlēšanas nevajadzētu veidot citu koalīciju. To viņš uzsver “Neatkarīgās” raidījumā, kurā piedalās visi trīs prezidenta amata kandidāti un kā eksperts – bijušais Valsts prezidenta kancelejas šefs Mārtiņš Bondars (Vairas Vīķes-Freibergas laiki). “Prezidenta dēļ koalīcija sastrīdas? Tas nav nopietni,” Pīlēns pabeidz domu.
Lasīt visu...

21

Prokremliskā pagale. Levits bija tieši tāds savā vietā, kāds bija nepieciešams prokremliskajiem spēkiem

FotoGrūti pateikt, kāpēc tieši Saeimas kontekstā Latvijas valsts prezidents Egils Levits ieraudzīja kaut ko tādu, ko nosauca par prokremlisku – proti, nedraudzīgu mūsu kopējam stāstam. Kāpēc neko tādu mēs no viņa nedzirdējām iepriekšējos četrus gadus, lai gan utaino šovinistu grūpijas un virsvadītāji tāpat darīja savu darbu. Un – ne tikai Saeimas namā.
Lasīt visu...

21

Kā tad lai māca Latvijas vēsturi?

FotoLatvijā virmo diskusijas par vēsturi un tās mācīšanu skolās. Pēc jaunās Skola 2030 programas ieviešanas Latvijas skolās vēsture netiks mācīta atsevišķi no citām disciplīnām/zinātnēm. Arī atsevišķa Latvijas vēsture ne, bet tā tiks mācīta pasaules vēstures kontekstā. Lai plašākai publikai palīdzētu saprast diskusiju, vēlētos dalīties ar to, kas ir vēsture, kāpēc tā jāmāca un kādu vēsturi vajadzētu mācīt mūsu skolās.
Lasīt visu...

21

Nākamajam valsts prezidentam ir jāspēj vadīt Latviju iespējamā Trešā pasaules kara apstākļos!

FotoPersonīgi man nešķiet būtiski, lai valsts prezidents vaļējā automašīnā trauktos pa valsti un sveiktu ceļmalā stāvošos zemniekus vai teiktu iedvesmojošas runas meijām greznotos tautas namos. Pats galvenais ir, lai nākamais prezidents būtu spējīgs vadīt Latviju iespējamā Trešā pasaules kara apstākļos. Lai viņam būtu izveidoti labi personiskie kontakti ar visiem Eiropas, ASV un NATO līderiem un lai viņam vienmēr būtu iespēja ar tiem sazināties un paust savas bažas par Eiropā un pasaulē notiekošo. Un arī lai ārvalstu partneri savukārt cienītu mūsu prezidentu un zinātu, ka viņa domās ir vērts ieklausīties.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Naida kurināšanas troļļi Latvijā mēģina iebiedēt un apklusināt mūs, objektīvos, drosmīgos un sabiedrības interesēs strādājošos žurnālistus

Nesen beidzu lasīt latviski izdoto somu žurnālistes Jesikas Aro grāmatu...

Foto

Rinkēviča unikālais skapis

Ārlietu ministra Edgara Rinkēviča gadījums Latvijas politikā ir saistāms ar mērķtiecīgu darbu, kur visa pamatā ir ne tikai spēja izmantot apstākļus, bet tos...

Foto

Baltkrievija Krievijas kabatā

Aleksandra Lukašenko sliktais veselības stāvoklis liek domāt par to, kas var notikt, ja viņš nespēs pildīt vadoņa lomu. Pirms tas kļūst skaidrs, atskatīsimies,...

Foto

Pietiek nopietnības: Maksimu Galkinu par valsts prezidentu!

Ņemot vērā ārkārtīgi sarežģīto situāciju pēc Leviatāna k-ga atsacīšanās kandidēt, ierosinu meklēt neordinārus risinājumus. Viens no tiem būtu ārkārtas...

Foto

Cik baisi, ka lieliskais Latvijas nepārtrauktības doktrīnas tēvs Levits ir piekāpies prokremliskā oligarhāta kalpu sazvērestības priekšā

Ja vesels prezidents, vārdā Egils Levits, atsakās atkārtoti pretendēt uz...

Foto

Piesakos konkursā par vistukšāko un visfrāžaināko prezidenta amata kandidāta paziņojumu

Dārgie draugi! Es, tāpat kā daudzi, vēlos redzēt mūsu Latviju modernu un stipru. Moderna Latvija manā...

Foto

Valdība atļauj elpot

Šķiet, Latvijā var uzelpot brīvāk. Pat mediji informē, ka “uzpurņu” ēra beigusies. Ministru kabinets šā gada 9. maija sēdē tiešām mainīja epidemioloģiskās drošības...

Foto

Kremļa rokas nozākātajam Egilam Levitam ir ļoti zems reitings? Viņam vienalga nav alternatīvas, jo Gunāram Astram un Jānim Čakstem „reitings” bija vispār nekāds!

2019. g. jūlijā...

Foto

Gada laikā kampaņa „Runā latviski” panākusi ievērojamas pārmaiņas

7. maijā apritēja gads, kopš sociālajos tīklos twitter un Facebook tika uzsākta sabiedriska kampaņa #RunāLatviski #AtkrieviskoLatviju. Nesen līdzdalības...

Foto

Egila Levita kancelejas darbinieku algas ir tik mazas, ka drīz viņus piemeklēs bads

Ordeņu šķinda Rīgas pilī, Kremļa atbalstītāju bļaurības Esplanādē un “gatavošanās” 9. maija pseidosvinībām...

Foto

Nekonsekventi lēmumi un valsts spiediens uz tieslietu sistēmu ir nepieņemama un bezatbildīga rīcība

Pārsteidzīgi paziņojumi, nepamatoti izteikumi Latvijas politiskajai videi nav nekāds jaunums, taču tagad pieņemts...

Foto

Kliedzoši!

Šis ir KLIEDZOŠI! Es pats esmu vecāks, un sirds sažņaudzas, redzot, ka Latvijā notiek šādas drausmas. Man trūkst vārdu... Vai tas ir tas Latvijas izslavētais...

Foto

Bordāna “eža cimdu” mantiniece

Tieslietu ministre Inese Lībiņa-Egnere plašā intervijā, liekulīgi iepinot tēzi par Temīdas apolitiskumu, cenšas pārliecināt publiku, ka “nevainīguma prezumpcija tiek un tiks augstā...

Foto

Tikai tautas ienaidnieki var neuzticēties Latvijas valsts lieliskajām institūcijām un šaubīties par demokrātijas noturību pasaulē

Ministres kundze! Nacionālo bruņoto spēku komandiera kungs! Karavīri un parādes dalībnieki!...

Foto

Krievi ir nosprieduši – ja nav taustāmas jēgas no viņu balsīm parlamentā, tad balsos par klauniem, būs vismaz jautrāk

Ukrainas karš liecina, ka pasaule nevar būt droša...

Foto

Kamēr policijā turpinās strādāt šādi andronkuļi, upuri neziņos

Sieviete, ko bijušais dzīvesbiedrs nodur maza bērna priekšā. Sieviete gaidībās, kuru dzīvesbiedrs nosit līdz nāvei, apzināti spīdzinot pirms...

Foto

Kas vispār var sodīt Levitu un viņa bandas dalībniekus?

Egils Levits un tā visa banda ap viņu, kas safabricēja kriminālprocesu un pasūtīja kratīšanas, meklējot Viltvārža un Valstsgribja manuskriptus - melnrakstus,...

Foto

Ar e-adresēm valsts aparāts ir modernizējis birokrātiju, taču par tās palielināšanas cenu

Oficiālā elektroniskā adrese (e-adrese) ir valsts ieviests rīks, caur kuru tiek nodrošināta korespondence starp...