Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Māris

17.12.2017. 03:31

Interesanti vai visiem vēl dzīvi esošajiem zeki ir atmaksājuši tiesas piespriesto atlīdzību, ja viņiem tik ātri rodas tiesības, bet pensionāriem un trūcīgim šādu iespēju vispār naV?

Atbildēt

Viedoklis

14.12.2017. 17:48

Tas, kas notiek cietumos, ir KATASTROFA!
It sevišķi Valmieras cietumā, kur par savu bezdarbību priekšnieks tiek pat apbalvots. Cietumu vadība Ilona Spure vairs nespēj vadīt šo iestādi. Liepājas cietuma celtniecība nenotiek. Kārtība citos cietumos netiek ieviesta, vai minimāli. Kur paliek līdzekļi? Kā tos iztērē?
Kāpēc cietumos nelaiž iekšā presi? Vai Pietiek.com var iekļūt cietumos, lai aprunātos ar ieslodzītām personām? Ar pašiem darbiniekiem, kuriem arī ir neciešami darba apstākļi? Ne, nelaidīs. Kāpēc neļauj cietumos fotografēt, filmēt? Tāpēc, ka tad tauta ieraudzīs patiesu, šausminošu stāvokli.
Aicinām Pieteik žurnālistus izmēģināt iekļūt cietumos un aprakstīt tur notiekošo.

Atbildēt

katrs ārst spēj izcvērtēt, vai stomatolofgu vajag neatliekami vai rindas kārtībā

06.12.2017. 13:50

strutas smadzenēs viņiem jau ir

Atbildēt

antiņš

06.12.2017. 01:30

Neticu, Valmierā gaidīju savu rindu pie zobārsta, kad ieradās konvojs 2 cilvēki ar arestantu, kuram remontēja zobus. Cik sapratu no zobārsta un konvoja diskusijas, pie vainas bija ilgstoša čefīra lietošana un arestanta attieksme. Esot patstāvīgs klients.

Atbildēt

Jānis

06.12.2017. 00:39

Cietušajiem gan zobi nesāp, jo ir miruši no šo rokām

Atbildēt

Zeks

05.12.2017. 20:08

»

ZEKAM

Žēl, ka no visiem Jums pazīstamajiem cietumniekiem visi ir urkas un noziedznieki. Es gan pazīstu tikai vienu un zinu ka tā nav. Tā dīvaini mums ar to statistiku, ne


Man domāt, tas viens esi tu pats, ko? Ar statistiku man viss ir kārtībā, visi, kurus pazīstu, bija pelnījuši tur būt. Kaut gan viņi paši, tāpat, kā tu, uzskatija, ka notiesāti nevainīgi.

Atbildēt

Nauris

05.12.2017. 18:55

Jā, esmu pārsteigts...par kuru cietumu sūdzēties atradāt...kur kur, bet Valmieras cietumā var rakstīt sūdzības cik gribi. Vairāk vai mazāk, administrācija korekta un pieminētie virsnieki, proti, A. Bašķis un A. Tīmuks ir vieni no profesionalakiem IeVP darbiniekiem.
Žēl, ka to puisi neparved uz Daugavpili un tad būs ar ko salīdzināt.
Protams katrā sistēmā ir savas nepilnības, bet Valmieras cietumā tas ir novests līdz minimumam, jo administrācija ir saprotoša un pretimnākoša. Visi virsnieki, disciplinēti,korekti.
Ja ir rupji, nedisciplibeti uzraugi ka Edža, Juris... Bet tie ir uzraugi un viņiem ir arodbiedrība, tāpēc viņi var darīt ko grib.

Atbildēt

ZEKAM

05.12.2017. 13:48

»

Zeks

Es tev piekrītu. Neesmu saticis nevienu urku, kurš būtu iesēdināts pamatoti. Visi viņi ir eņģelīši, bet viņu koriši, tie gan, tie lūk ir zagļi un slepkavas


Žēl, ka no visiem Jums pazīstamajiem cietumniekiem visi ir urkas un noziedznieki. Es gan pazīstu tikai vienu un zinu ka tā nav. Tā dīvaini mums ar to statistiku, ne?

Atbildēt

Līga

05.12.2017. 12:34

IeVP cietumos ir bardaks,ne tikai Valmieras.Atceros, ka raksts bija par Liepājas cietumu, kur darba dienas laikā pakārās ieslodzītais un tā arī NAV NEVIENAS ATBILDES PAR NOTIKUŠO,kas un kādus sodus saņēma...-KLUSUMS!!! IeVP vadība PROT TIKAI KLUSĒT un CERĒT, ka aizmirsīsies... un rada "IEDOMU TĒLU",ka cietumos ir viss kārtībā,BET TĀ TAS NAV!!!

Atbildēt

to Zeks

05.12.2017. 07:53

»

Zeks

Visiem sen zināms, ka cietumā sēž vieni vienīgi nevainīgi jēriņi, kuri tur nokļuvuši citu vainas dēļ. Tāpēc mums vajag visu to labāko un bez ierunām, citādi sūdzēsimies Eiropas cilvēktiesību tiesā


Kurš ir teicis, ka vieni vienīgi nevainīgi jēriņi. Runa ir par to, ka īsto slepkavu un noziedznieku vidū ir arī pa kādam nevainīgi notiesātam. Un to īatsvars nemaz nav tas mazākais Latvijā. Ir ļoti nekorekti sagrozīt citu teikto. Bet zekam jau šķiet tas īsti neaiziet. Liekas gan, ka šī cilvēka zināšanas par konkrēto tēmu aprobežojās ar vispārpieņemtajiem sabiedrības stereotipiem. Nevienu vienkārši ne par ko nesēdina un līdzīgām muļķībām. Sēdina gan un tā ir realitāte Latvijā. Un nedod Dievs Jums ''Zeks'''nonākt tajā vietā arī pa īstam. No sirds to nenovēlu nevienam. Bet gudri spriest iesaku tikai par to, ko patiesi zinat.

Atbildēt

Zeks

05.12.2017. 06:31

Visiem sen zināms, ka cietumā sēž vieni vienīgi nevainīgi jēriņi, kuri tur nokļuvuši citu vainas dēļ. Tāpēc mums vajag visu to labāko un bez ierunām, citādi sūdzēsimies Eiropas cilvēktiesību tiesā

Atbildēt

demagogs

05.12.2017. 05:58

»

Pietiek uzskata, ka noziedzniekiem pienākas daudz augstāks aprūpes servis nekā nodokļu maksātājiem- kurš nodokļu maksātājs var pieprasīt, lai viņu vestu pie zobārsta bez maksas labot zobus


Nedomāju, ka pietiek kāds tā uzskata. Beīvībā cilvēkam ir izvēles iespēja. Tur - nekādas. Un zobi var sāpēt kā tur, tā šeit. Ārā vari izvēlēties iet pie dārgāka vai lētāka, labāka vai sliktāka. Citumā tādas izvēles nav. Ja nav turīgu radu ārā, tad dzīve tur pārtop par elli. Tiem, kuri tūlīt teiks - lai iet strādāt. Zinu, ka par Latvijas Armijas uniformu šūšanu ieslodzītās saņem mēnesī 10 eiro. Protams par astoņu stundu darba dienu utt. Tā ka labāk nevajag šeit muldēt, ja neko nezināt.

Atbildēt

Tas cilvèks vèl nebija tiesàts

05.12.2017. 02:30

»

Pietiek uzskata, ka noziedzniekiem pienākas daudz augstāks aprūpes servis nekā nodokļu maksātājiem- kurš nodokļu maksātājs var pieprasīt, lai viņu vestu pie zobārsta bez maksas labot zobus


lîdz ar to nebija noziedznieks. Bet tie, kas liedz zobàrstu, ievoto telpàs, kas jau paredzètas notiesàtajiem, jau paśi ar savu spîdzinàśanu ir noziedznieki, nozieguśies pret cilvèktiesîbàm. Śajà komunistu un ćekistu pàrvaldîtajà valstî neviens nevar bût drośs, ka pret viñu kà LPSR laikos nesafabricè lietu un varat nonàkt lîdzîgà situàcijà kà śodien L. Grantiñś H86. LPSR laikos viñu kà politieslodzîto A. Borovkovs kà VDK virsnieks nosûtîja nosiśanai uz kriminàlo zonu, liedzot kàdam viñu aizstàvèt. Śodien, 21. g.s. tas pats Grantiñś devàs uz tikśanos ar v p Vèjoni, bet pie aizturèśanas nonàca sakropłots cietumà. Personîgi nepazîstu L. Grantiñu, bet fakti runà paśi par sevi. VDK sistèmas tiesneśi un prokurori, izmeklètàji kà Gułàns, Maizîtis u.c. pàrgàja LR amatos bez lustràcijas - nožèlas par pastràdàto. Cietumos nekas nav mainîjies.

Atbildēt

05.12.2017. 01:17

»

Dīvaini,

ka Pietiek uzskata, ka noziedzniekiem pienākas tāds pats aprūpes serviss kā nodokļu maksātājiem, kuri uztur šos noziedzniekus


Pietiek uzskata, ka noziedzniekiem pienākas daudz augstāks aprūpes servis nekā nodokļu maksātājiem- kurš nodokļu maksātājs var pieprasīt, lai viņu vestu pie zobārsta bez maksas labot zobus?

Atbildēt

jūtu līdzi

04.12.2017. 19:43

Nevienu nevajag saukt par noziedznieku, ja viņš nav notiesāts! Iedomājos par kāda sava tuvinieka mokām cietumā... Un ko lai daru, ja neticu taisnīgai tiesai Latvijā????Un vai tad Latvijas cietumos nesēž arī nepatiesi notiesātie? Vai tādi, kuri gadiem gaida tiesu?

Atbildēt

paliek

04.12.2017. 15:38

noskanets nepareizi

Atbildēt

ha-ha

04.12.2017. 15:01

Pensionētajiem arodslimniekiem ar 45darba stāžu netiek sniegta medicīniskā aprūpe,netiek veiktas veselības pārbaudes,tiek atņemts invalīda statuss neveiktā nosūtījuma dēļ.Ir iemesls runāt par valsts terorismu,apzinātu veselības un dzīvības apdraudējuma organizēšanu.Tā tagadējā valsts ekskomunistiskā,neofašistiskā nomeklatūra izrīkojas ar darba veterāniem!

Atbildēt

Njā

04.12.2017. 14:07

»

VB

Man te brīvībā arī jārauj par savu naudu, bet tas nu tā


Tādēļ jau viņi visi nāk laukā bez zobiem. To zobu jau ir tik cik ir un pazaudēt var ātri. Tiem, kuri uzskata, ka cietumnieki nav pelnījuši cilvēcīgu attieksmi. Šis pat vēl nemaz nav notiesāts. Tātad vismaz tagad viņš joprojām ir nevainīgs. Ir tāds termins kā nevainības prezumpcija. Tas, ka ir iebāzts cietumā - arī var būt visādi. Un ko gan šie troļļi teiks tad, ja viņu tomēr attaisnos? Un cik vēl nevainīgo sēž cietumos notiesāti ne par ko? Tie arī būtu pelnījuši, ka zobi nopūst un necilvēcīgas sāpes kamēr tas notiek? Un notiek tas ilgi un mokoši. Apbrīnojama neiecietība un naids no sabiedŗibas puses. Un apbrīnojams naivums svēti ticot, ka tiesas NEKAD nekļūdās. Es pat teiktu - drīzāk jau stulbums.

Atbildēt

Sveiciens!

04.12.2017. 13:57

Sistēmas troļļiem :D !

Atbildēt

VB

04.12.2017. 13:55

»

Zane

ieslodzītie var saņemt zoba izraušanu, ārstēšana ir par paša ieslodzītā līdzekļiem. ja cietumā praktizējošā ārste ir bērna kopšanas atvaļinājumā, ir pamats lūgt par ieslodzītā līdzekļiem vest viņu ārstēt zobu uz brīvību


Man te brīvībā arī jārauj par savu naudu, bet tas nu tā...
Strutojošu zobu VAJAG izraut - pagājušogad gandrīz nomiru no tāda, labi, ka draugs atbrauca un aizveda pie zobārsta!

Atbildēt

Dīvaini,

04.12.2017. 13:51

ka Pietiek uzskata, ka noziedzniekiem pienākas tāds pats aprūpes serviss kā nodokļu maksātājiem, kuri uztur šos noziedzniekus?

Atbildēt

Varbūt vēl personas kodu?

04.12.2017. 13:51

Latvijā iekšlietu sistēma ir valsts valstī, bet cietums ir vēl viena valsts iekšlietu sistēmas valstī. Cietuma administrācija dara ko grib, kā grib, kad grib, utt. Nekādi likumi Latvijas cietumos nedarbojas. Nepastāv nekādas ārējas kontroles iespējas ārpus iekšlietu sistēmas. Pastāv tikai neoficiāli norādījumi "no augšas". Tiesībsargs un tā saucamās "cilvēktiesības" cietumos ir tikai dekorācija iekšlietu sistēmas teātrī. Savukārt tieslietu sistēma darbojas roku rokā ar iekšlietu sistēmu, un viena otru mazgā. Bet šai gadījumā cilvēks vēl nemaz nav notiesāts un potenciāli var tikt arī attaisnots. Jāsaprot arī to ka Latvijas cietumos atrodas arī nepatiesi notiesāti cilvēki. Tādi ir un atrodas tur jau daudzus gadus bez mazākajām iespējam uz apelāciju, jaunatklātu faktu iesniegšanu, bez iespējas iepazīties pat ar savu lietu. Tāda lūk ir Latvijas tieslietu un iekšlietu sistēmu izveidotā situācija.

Atbildēt

Njā

04.12.2017. 13:15

Kaut kā lieliski atpazīstamas darbības. Tas pats notiek arī citās ieslodzījuma vietās. Tiesībsrags tik noplāta rokas un pūš līdzi IeVP par to cik viss ir skaisti un labi, cik viss ir parezi. Cilvēktiesības tiek ievērotas utt. Pretīgi. Un ziņāšanai, mūsu cietumos sēž arī neatiesi notiesātie un ne viens vien.

Atbildēt

Rabarberu vîru izcepinàt uz atklàtas uguns

04.12.2017. 13:02

piedzirdît un pabàzt zem ledus.

Atbildēt

spogulīts

04.12.2017. 12:32

Jau otro dienu negatīvas spoguļbildes ražojat.

Atbildēt

Zane

04.12.2017. 11:56

ieslodzītie var saņemt zoba izraušanu, ārstēšana ir par paša ieslodzītā līdzekļiem. ja cietumā praktizējošā ārste ir bērna kopšanas atvaļinājumā, ir pamats lūgt par ieslodzītā līdzekļiem vest viņu ārstēt zobu uz brīvību

Atbildēt

x

04.12.2017. 11:39

par ko Mārtiņu tiesā?

Atbildēt

tā tas ir

04.12.2017. 11:20

Cietums nenodrošina medicīnu, Pietiek ačgāni iekopē dokumentus, .................. u.t.t .
Vienas ačgānības.

Atbildēt

iepirkumi nesekmigi

04.12.2017. 11:08

http://www.ievp.gov.lv/images/stories/iep2017/60_iepirkums.zip

Darbs zem pasizmaksas pagaidu plomba 5 euro, protams, pretendenti nav pieteikušies Valmieras cietumā...

Atbildēt

...

04.12.2017. 10:47

gaumīgi noskanēts.. :D

Atbildēt

..

04.12.2017. 09:03

zobu neārstē tīšām - lai strutas aiziet līdz smadzenēm un "klients" nomirst - citādāk to izskaidrot nevar.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Par bargākiem sodiem par cietsirdīgu izturēšanos pret dzīvniekiem

FotoŠorīt Saeimas Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisijas sēdē kā 1.darba kārtības jautājums tiks skatīts kolektīvais iesniegums “Bargāki sodi par cietsirdīgu izturēšanos pret dzīvniekiem”.
Lasīt visu...

21

Cirks un izsmiekls par iedzīvotājiem Garkalnes domē

FotoGarkalnes novada domē notiekošās darbības ir uztveramas kā smiešanās par iedzīvotājiem, Valsts kontroli un VARAM jeb citiem vārdiem – notiekošais ir politisks cirks.
Lasīt visu...

21

Zāļu valsts aģentūras skaidrojums – atbilde uz „Re:Baltica” vienpusēju rakstu

FotoZāļu valsts aģentūra (ZVA) vērš uzmanību, ka Re:Baltica 2. martā publicētā rakstā žurnāliste Sanita Jemberga iekļāvusi vienpusēju viedokli, nav ņēmusi vērā ZVA sniegto informāciju un rakstā atspoguļo tikai šodien zināmo un pēc reģistrācijas pieejamo informāciju, nevis ņem vērā tobrīd, pērnā gada novembrī, pieejamo informāciju par Pfizer vakcīnu. Tādēļ Zāļu valsts aģentūra publicē atbildi uz minētajā Re:Baltica rakstā pausto.
Lasīt visu...

pietiek_kampt

Vecie blēži „likuma un kārtības” sardzē

FotoGrūti pateikt, kas darījās Mandžūrijas kandidāta Alda Gobzema galvā, kad tika izdomāts viņa jaunās partijas nosaukums „Likums un kārtība”. No vienas puses varbūt Aldis ir amerikāņu seriāla „Law and Order” kvēls cienītājs, no otras varbūt viņa sirdij ir tuva Polijā valdošā partija „Likums un taisnība”. Tāpat iespējams, ka par iedvesmu kalpojis gan seriāls, gan partija. Taču, manuprāt, jaunās partijas nosaukuma izvēle patiesībā ir pamatojama ar to, ka Aldis ir vienkārši nolēmis mūs visus pamatīgi „iztroļļot”, jo partijas „Likums un kārtība” valdē ir savācis personas, kurām ar iepriekšminētajām vērtībām nav ne mazākā sakara.
Lasīt visu...

18

Karīna Sprūde ir nevis parasts mirstīgais, bet mans cilvēks

FotoVisi ir izņēmušies, un tagad klausieties. Es vienmēr runāju to, ko domāju. To Jūs zināt. Es nebaidos būt tāds, kāds esmu, jo tikai tā var izmainīt domāšanu sabiedrībai. Tas ir smags darbs un prasa milzu piepūli. Tas jādara pat tad, ja kāds apvainojas. Tātad. KARĪNA SPRŪDE IR MANS CILVĒKS.
Lasīt visu...

18

Ģirģen, sāc strādāt, nevis tēlo tautas ministru ar pielīšanu un izlikšanos par lielo aizstāvi un glābēju

FotoVakar vakarā ziņās stāsta, ka policija uzrēķinājusi sodos ap miljonu, čakarējot cilvēkus. Tāpat vakar vakarā uzzvanīju un papļāpāju ar latviešu ģimeni Norvēģijā, kuri komentārā pie mana ieraksta “Kāds ir Tavs telefona numurs?” bija ierakstījuši to. Maskas nav jāvalkā, policija nevienu priekšā neņem, rindās pie veikala nav jāstāv un bankomātā naudu ar groziņu nav jāizņem. Stāsts nav par to. Stāsts ir par Ģirģena atklāto divkosību.
Lasīt visu...

12

Vakcinācija nav risinājums Latvijai

FotoEs kā opozīcijas deputāts neizprotu konsekvences trūkumu valdības lēmumos. Es uzskatu, ka ir jāstiprina veselības aprūpes kapacitāte, nevis jābaida ar viļņiem. Veselības aprūpes kapacitātes stiprināšanā ir aizstāta ar vāji organizētu un brīžiem pat komisku vakcinācijas procesu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

„Kancelēšanas” kultūra luterāņu baznīcā attiecībā uz sievietēm ir dominējusi kopš 1993. gada

This you? (Uzreiz atvainojos par to, ka ne pārāk diplomātiski...) Redzēju, ka raksts ir...

Foto

Jaunā Rīgas teātra septiņi ētiskie uzvedības noteikumi darbniekiem un skatītājiem

1. Mūsu teātrī ir atļauta runas brīvība bez jebkādiem ierobežojumiem....

Foto

Nevajag sagaidīt, ka tu pusmūža vecumā aiznesīsi ar lepnumu savu naktspodiņa saturu pie sabiedrības un visi tev glāstīs galviņu

1) Vārda brīvība nenozīmē to, ka tevi...

Foto

Kā likvidēt "Facebook" monopolu?

Notikumi ASV un Facebook uzsāktā cenzūras politika ir aktualizējusi jautājumu par Facebook globālo monopolstāvokli un nepieciešamību to likvidēt. Tagad tas kļūst ne tikai par daudzu cilvēku...

Foto

Kāpēc mērāmies ar kvadrātmetriem?

Es kā ticīgs cilvēks ticu, ka politiķus tomēr vada arī rūpes par mazo cilvēku, ne tikai uzbudinājums no varaskāres....

Foto

Nu varam laimē diet, Krievijai mute ciet

Nesen Latvijā tika pārtraukta vairāku populāru Krievijas telekanālu retranslācija. Redzamākajiem Dievzemē dzīvojošo krievu tiesību aizstāvjiem, kas aizvēlēti uz Briseli,...

Foto

Par ārpolitikas skabargām citu acīs

Kamdēļ es neesmu pārāk labās domās par Putina Krieviju un pašu Putinu? Iemesli, protams, ir vairāki bet, viens no tiem –...

Foto

Jau tiek gatavota lielā „fendere”

Es palasīju Lembergam konfiscējamās mantas sarakstu. Abstrahējoties no fakta, ka viņu soda par kriminālu nodarījumu, kuru viņš pats savas ietiepības dēļ...

Foto

Elīnas Didrihsones tests

Jau kādu laiku gribēju parunāt par Rietumos augošo "dzēšanas kultūru" jeb "cancel culture". Apcerēju, kuru piemēru aplūkot. Varbūt Džīnu Karano? Leģendārā MMA cīkstone...

Foto

Basketbola savienību vada prezidents, kurš, vēl esot valsts prezidents, uzmanību pievērsa ar pārpratumiem, nevis runu saturu

Sestdien nezaudēja tikai viena komanda, zaudēja viena basketbola paaudze un viss...

Foto

Fermas rullē

Uzreiz godīgi atzīšos – rakstīt mani pamudināja 9. februāra rītā laikrakstā „Diena” izlasītais R. Meļņika raksts-intervija “Gaisa stūmēju šai valdībai netrūkst. Saruna ar Mārci Bendiku”. Oponēšu...

Foto

Mārcis Jencītis uzsāk krusta karu pret kritisko domāšanu un „totalitāro” Latviju

Kādu laiku atpakaļ jau tika runāts par izbijušo heroīna atkarīgo un cietumnieku, draudzes „Kristus pasaulei” līderi...

Foto

Runa Davosas e-forumā par tradicionālās pasaules kārtību

Vispirms, dāmas un kungi, es gribētu jūs visus pasveicināt šeit Starptautiskajā Ekonomikas Forumā. Un sākt es gribētu ar to,...

Foto

Azerbaidžāna – Baltijas valstu "aizmirstā" māsa

Latvijas starptautisko "de iure" atzīšanu – tās simtgade nosvinējās klaji formāli – mums tomēr vajadzētu vērtēt ar lielāku pietāti. Diemžēl...

Foto

Kāda ir atšķirība starp viltus rakstiem Baltkrievijā un viltus rakstiem Latvijā?

Dažas dienas pēc Baltkrievijas tiesas procesa beigām Jekaterinas Andrejevas un Darijas Čultsovas lietā lielākā daļa...

Foto

Visas nācijas pastāvēšanas vārdā ģimene nedrīkst kļūt par brīvas interpretācijas objektu

Sarežģītā situācija, kādu ikvienā politikas un sadzīves jomā diktē Covid-19 izraisītā pandēmija, liek koncentrēties uz īslaicīgiem...

Foto

Mafija

Atskrien raiba žagatiņa, / Div' pelēki vanadziņi. / Vai, māmiņ, nepazini / Viltiniekus staigājam: / Viltus pieši kājiņā, / Viltus zaļi zobentiņi....

Foto

Kaut kādi "kara veterāni", ko bez rindas špricēšot, un vienkārši "vajadzīgi cilvēki", kas dabūšot vakcīnu pirmie...

It kā jau 30 gadus esam projām PSRS, tomēr tā...

Foto

Ja Krievijā var, kāpēc nevaram arī mēs?

Iekšlietu ministrija ir sagatavojusi grozījumus Krimināllikumā, kuru mērķis ir aizsargāt valsts varas pārstāvju godu un cieņu. Likumprojekts paredz papildināt...

Foto

Godātais Levita kungs, palīdziet

Levita kungs! Vēršos pie Jums pēc izpratnes un palīdzības. Mana nozare, kurā es darbojos jau 14 gadus, ir skaistumkopšana. Man pieder Latvijā...

Foto

Ceru ka tā nav, bet dīvainas domas nāk prātā

Kā apzinīgs pilsonis, kas visu mūžu saskāries ar dažādām vakcīnām un potēm, kuras neko sliktu nav nodarījušas,...

Foto

Katram valdības lēmumam jābūt caurskatāmam un labi izskaidrotam, tāpēc lēmumus par „VIP vakcīnām” mēs noslepenojām

Lēmumi, kurus pieņemam valdībā, ir abpusgriezīgi. Vienkāršas un iepriekš skaidri pareizas rīcības...

Foto

Vai tā ir oficiālā viedokļa apkalpošana pandēmijā?

Žurnāla “Patiesā dzīve” 2021. gada 2. numurā publicēts raksts "Pandēmiskās dusmas", autore – Inguna Mukāne. Daļa raksta ir autores...

Foto

Ušakovs un Ameriks par Navaļnija spriedumu

Nesen Nils Ušakovs un Andris Ameriks savās Facebook lapās publicēja savus viedokļus par spriedumu, kuru Zamoskvoreckas tiesa šonedēļ nolasīja Aleksejam Navaļnijam....

Foto

Alkatība ir bīstama

Apbrīnojami, cik straujos tempos cilvēki pazaudē gan intuīciju, gan piesardzību, ja ilgstoši dzīvojuši itin piesmakušajā Rietumu aurā, kur zinātne ir Dievs, visatļautība vienlīdzināta...

Foto

Ministru kabineta spēju spogulis Covid-19 krīzes pārvarēšanā

Lasītāju vērtējumam: tikai un vienīgi vienas dienas virsraksti medijos Latvijā, kas atspoguļo Ministru kabineta darba rezultātus koronavīrusa pandēmijas un...

Foto

Jūs neko nesaprotat – patiesībā šis ir veiksmes stāsts

Pagājušā gada martā Pasaules veselības organizācija (PVO) paziņoja, ka koronavīrusa uzliesmojums ir kļuvis par globālu pandēmiju. Šodien,...

Foto

Protams, ka ar 350 miljoniem no Latvijas valsts vien mums nepietiks un vajadzēs vēl

Nav šaubu, ka 2020. gads bija izaicinājumiem pilns. Tas bija gads, kad globālajā...

Foto

Sāk šķist, ka patiesībā Andis Kudors ir patoloģisks melis

2021. gada 5. februārī Andis Kudors nāca klajā ar paziņojumu, ka pārtrauc politisko darbību, pamet Jauno konservatīvo partiju...

Foto

Izvārītā varde vai varoņstāsts?

Šķiet, būs grūti atrast cilvēku, kurš nekad nav dzirdējis hrestomātisko piemēru par vardes vārīšanu. Ja nu kāds, tomēr, nav – īsi izstāstīšu...

Foto

Kariņa kungs, nav labi

Kariņa k-gs, man ir tik viens jautājums, - vai Jūs kaut reiz esat izdzīvojis un uzturējis ģimeni par 120 eiro, par 300...

Foto

Kam policijai pietiek resursu un kam ne?

Šajā nedēļā tepat Rīgā tika brutāli aplaupīta kārtējā privātmāja. Mājai bija kameras un signalizācija. Tika aizdzītas automašīnas un iznesta...

Foto

Likums un mīlestība

Un, lūk, tur atnāca cilvēks, vārdā Jairs, kas bija sinagogas priekšnieks; un tas, nokritis pie Jēzus kājām, lūdza Viņu ienākt tā namā, jo...