Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Sākotnēji biju iecerējis rakstu ar konkrētām personālijām un pierādījumu bāzi zem katras tēzes, taču tad uzaustu milzu palagu. Turklāt  patiesība ir acu priekšā, bet oficiozu apmātajiem vienalga klapes uz acīm. Tāpēc nolēmu uzrakstīt konspektīvu izklāstu par pasaules aizkulišu pavēlnieku nolūkiem atiestatīt civilizāciju. Uzsveru, ka VISS materiālā minētais lokāli JAU NOTIEK, bet starptautiskajā mērogā ir realizācijas stadijā vai tuvu finišam.

Caurlūkošu šādus jaunās globālās kārtības ieviešanas stratēģiskos virzienus:

ļaužu saiknes ar Dievu saraušana un psiholoģiska sagatavošana it kā neizbēgamajam liktenim;

cilvēku populācijas samazināšana un plaša mēroga ierobežojumu ieviešana;

cilvēces zelta miljarda piramīdas un absolūtas despotijas izveide.

Visi nodomi tiek īstenoti paralēli. Starp civilizācijas atiestatīšanas projekta aizkulišu iniciatoriem, kas pretendē uz zelta miljarda eliti, ir arī tādi, kas uzskata, ka tādējādi palīdz neapzinīgajai cilvēcei. Pāriešu pie metodēm, kā baiso plānu ievieš dzīvē, sarindojot savstarpēji saistītos punktus augošā secībā.

Pirmsākumā ir ateisma un darvinisma popularizēšana, padarot bezdievību par dominējošo ideoloģiju, lai cilvēki negrieztos pie Dieva kā pie sava glābēja un nestādītu Dieva baušļus vai citus garīgos kritērijus virs pasaules pavēlnieku nodiktētajiem likumiem un iegribām. Tikai ejot pa darvinisma taku, radības kronis var pārtapt par modificētu kustoni.

Ne mazāk svarīga ir tautu kultūras mantojuma, dzimtenes mīlestības un morālo vērtību graušana, lai atrautu cilvēkus no savām saknēm, bet garīgajā plāksnē padarītu netīkamus Radītāja acīs, toties sadzīvē atkarīgus no globālās kliķes piedāvātās zemisko tieksmju apmierināšanas, tādējādi pārvēršot cilvēku lopā.

Varas pārņemšanai globālie leļļu dancinātāji iebaida, uzpērk vai inkorporē savās rindās starptautisko institūciju, valstu, reliģisko strāvojumu, nacionālo kopienu u.c. līderus, nepakļāvīgos diskreditējot vai likvidējot. Informācijas padeve tiek totāli monopolizēta, izsmejot un izdeldējot jebkuru alternatīvu viedokli, kultivējot neiecietību tolerances vārdā. Izglītību sociāli diferencē, atstājot masām vien darba tirgum nepieciešamo tehnisko iemaņu apgūšanu, bet humanitārās zinātnes saķēzot.

Kad groži ir rokās, populācijas samazināšanas un dumpīgo kopu izskaušanas nolūkos seko ļaužu ganāmpulka retināšana un koriģēšana. Kloķi ir vispārzināmi: juvenālās justīcijas paplašināšana, padarot bērnu atņemšanu vecākiem par normu; ļautiņu sterilizācija gan tieša veidā, gan slepeni ar dažādu preparātu palīdzību; abortu stimulēšana un dzimstības ierobežošana; veco un slimo cilvēku eitanāzijas legalizācija.

Akurātie pasaules saimnieki, protams, ir paredzējuši cilvēku ganāmpulka vakcinēšanu un čipošanu, lai neizklīst, kur pagadās. Mājļaužu vieta ir aplokos – norobežotā valsts, novada, ciemata, pilsētas vai kvartāla teritorijā. Starp ganībām, pats par sevi, – caurlaides punkti un blokposteņi. Jaunajā atiestatītajā realitātē vienkāršajiem ļaudīm ir atvēlēta vien darba lopu un orgānu donoru loma.

Globālie valdnieki gatavo pasauli ar ļaužu ganāmpulku un zelta miljarda piramīdu virs tā. Šis miljards nebūs viendabīgs. Tā apakšslāni veidos ganāmpulka gani – teritoriālo veidojumu administrācija, policija un armija. Piramīdas spicei, saprotams, vajadzēs savus galma ākstus – sauktus par radošo inteliģenci, kas apmierinās viņu estētiskās vēlmes. Būs nepieciešami arī īsti zinātnieki, ārsti, pedagogi un citi dižgari, lai piramīdas smaile nenobruktu vai nedegradētos. Dažāda ranga augstas klases profesionāļi veidos piramīdas vidusslāni. Nekas tā neiedvesmo darbam, kā neslēpts totalitārisms. Neapmierinātos vienkārši nosūtīs uz kautuvi.

No šādas nākotnes varam izbēgt, taču izredzes to nepiedzīvot ir minimālas. Galu galā globālie kungi, ejot pret Radītāja gribu, zaudēs, taču mēs to varēsim vērot no aizsaules. Tālab mums jau šodien ir jāgatavo pēcnācēji gaidāmajām cīņām par savu cilvēka veidolu.

Novērtē šo rakstu:

0
0

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

pietiek_kampt

Atkal par kristieti Aldi

FotoNav noslēpums, ka Aldis Gobzems sevi uzskata par ticīgu kristieti. Aldis par to savā Facebook lapā ir vairākkārt rakstījis kopā ar lūgšanām, kurās viņš lūdz Dievam daudz dažādu lietu. 
Lasīt visu...

12

To visu es ar saviem atbalstītājiem, bet šī partija nav “Gobzema partija”, šī partija ir mūsu

FotoUz šo ierakstu mani pamudināja periodiski komentāros lasāmā doma “Gobzems neko nedara”. Esmu par šo tēmu jau izteicies un ne reizi vien, bet, acīmredzami jautājums kādam, kurš nesaprot, ir aktuāls, kas arī ir saprotami.
Lasīt visu...

21

Kāda ir atšķirība starp antidemokrātisko, totalitāro režīmu Latvijā un normālu Rietumu demokrātisku valsti

FotoManas, Aivara Lemberga Satversmes 94.pantā garantētās tiesības uz brīvību Rīgas apgabaltiesa ir pārkāpusi. Šādu Rīgas apgabaltiesai neglaimojošu slēdzienu ir noteicis Latvijas parlamenta ieceltais Tiesībsargs, kurš uzrauga cilvēktiesību ievērošanu Latvijā. Kāda ir tiesas reakcija, kādas darbības veic tiesa, lai novērstu Satversmes 94.pantā man garantēto cilvēktiesību uz brīvību pārkāpumu? Nekādi un nekā! Pilnīga ignorance!
Lasīt visu...

18

Uzticēšanos un naudu ārstiem, nevis ierēdņiem, – tā ir atslēga vakcinācijas procesa uzlabošanai

FotoLatvijā pakāpeniski atkal pieaug COVID-19 izplatība, un valdība, nespējot panākt vakcinācijas aptveres rādītāju uzlabošanos, ķeras pie piespiedu mēriem. Saeimā iesniegts likumprojekts par obligātu vakcināciju atsevišķām strādājošo kategorijām: izglītības, veselības aprūpes un sociālās jomas darbiniekiem. Tos, kuri nevarēs uzrādīt atbilstošu sertifikātu, draud atlaist no darba.
Lasīt visu...

21

Ārstu biedrība aicina pārtraukt nodokļu maksātāju naudas izšķērdēšanu neefektīvām reklāmas kampaņām

FotoLatvijas Ārstu biedrība (LĀB) iestājas par vakcināciju kā pašlaik drošāko un efektīvāko Covid-19 pandēmijas ierobežošanas līdzekli, bet ir kategoriski pret vakcinācijas loterijas rīkošanu. LĀB uzskata, ka fiskālu stimulu izmantošana sabiedrības veselības veicināšanā ir pieļaujama tikai izņēmuma gadījumos. Biedrība aicina pārtraukt nodokļu maksātāju naudas izšķērdēšanu neefektīvām reklāmas kampaņām un naudu novirzīt Latvijas veselības aprūpes stiprināšanai.
Lasīt visu...

12

Tauta NAV ēzelis!

FotoMūsu valdībā lielai daļai partiju azartspēles (tostarp loterijas) ir tīkamas: tas ir viņu asinsritē kā barojošs mātes piens. Ne velti parlamentā viskaismīgāk tiek debatēti ne jau tautas labklājībai būtiskie, bet gan azartspēļu biznesam svarīgi jautājumi.
Lasīt visu...

21

Nomenklatūras valsts un nomenklatūras vara

FotoJau sākumā teicu, ka Juris Stukāns ar prokuratūru galā netiks. Precīzi un pamatīgi aprakstīta viņa darbība šajā rakstā, bet nekad nevar uzrakstīt tik labi, lai nevarētu papildināt vai uzrakstīt labāk.
Lasīt visu...

12

Varbūt arī mēs tāpat kā Kariņa valdība varam sākt uzskatīt, ka likums ir nevis likums, bet ieteikums?

FotoLIKUMU IGNORANCE ir SASNIEGUSI APOGEJU! Ministru kabinetā skata likumprojektu, kur visciniskākajā veidā valsts varu nozagušies demonstrē, kā NELIKUMĪGU lietu PADARĪT PAR LIKUMĪGU!
Lasīt visu...

12

Priesteru padome: ja garīdznieks aicina izvairīties no vakcinācijas, tad viņš šķeļ Baznīcu no iekšienes

Foto2021. gada 22. jūlijā attālināti notika Rīgas arhidiecēzes Priesteru padomes un dekānu tikšanās par vakcinācijas jautājumu, kas šobrīd tik ļoti šķeļ sabiedrību un arī draudzes. Saskaņā ar novērojumiem, vairumam ticīgo vakcinācija ir morāli pieņemama, bet tajā pašā laikā ir daļa katoļu kas aktīvi ieņem negatīvu nostāju pret vakcināciju. Nepieņemamu antivakcinācijas nostājas izpausmju dēļ, kuru rezultātā ir atsevišķas draudzes ir sašķēlušās, Rīgas arhibīskaps metropolīts uzskatīja par nepieciešamu sasaukt Priesteru padomes sēdi.
Lasīt visu...

Lursoft