Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Lelle

29.06.2017. 16:53

»

FENIKSS

Tos tikai sauc par "čekas maisiem". Patiesībā tur ir ne tikai kartotēka, bet arī kompjūteru datubāze, kas glabājās tam laikam ļoti modernajos cieto disku priekštečos (ar maināmām magnētiskām platēm, paši cieto disku aparāti nelielas veļasmašīnas lielumā), un tam visam nepieciešama atbilstoša tehnika...


Nevajadzēs tās kastes ķidāt, viss notiks daudz vienkāršāk. Līdzko Krievijā kritīs Putins ar savu čekas varzu un tur sāksies demokrātiski procesi, visi čekas dublikāti(viss toreiz tika rakstīts dubultā, arī kartotēka-vieni palika uz vietas, otri ceļoja uz Maskavu), kuri atrodas Maskavā, tiks atdoti bijušajām republikām atpakaļ. Tad tik te sāksies panika augšgalā... Finka pareģojuma izskaņa strauji tuvojas....

Atbildēt

FENIKSS

27.06.2017. 09:10

Tos tikai sauc par "čekas maisiem". Patiesībā tur ir ne tikai kartotēka, bet arī kompjūteru datubāze, kas glabājās tam laikam ļoti modernajos cieto disku priekštečos (ar maināmām magnētiskām platēm, paši cieto disku aparāti nelielas veļasmašīnas lielumā), un tam visam nepieciešama atbilstoša tehnika un programmatūra, kā arī cilvēki, kas zin kā izmantot šo aizvēsturisko tehniku.

Jautājums ir vai pēc visiem šiem gadiem šī tehnika ir saglabājusies darbaspējīga, vai ir veikta uz tās esošo un arī nodzēsto datu analīze. Tur esot it kā glabāti pašu stukaču ziņojumu teksti, un tas varētu būt daudz labāks rādītājs cik kurš ir stučījis, nekā tikai aģenta kartīte.

Un tautai tiek turpināts pūst miglu acīs par visu šo lietu. Vajadzēja jau toreiz 1992. gadā visus VDK darbiniekus nošaut, bet "čekas maisus" publicēt. Latvija tad būtu gājusi nacionālas, stipras un neatkarīģas valsts ceļu.

Atbildēt

to LRTT

26.06.2017. 17:16

»

Tautastribunāls

Čekas maisus nevar nedz izzagt, nedz nozagt. Tie ir noziedznieku galvās un atpazīt šī galvas var pēc bankas KONTA stāvokļa. Pienāks diena, kad uz godmaņa, borovkova u.c. izdzimumu mugurām tiks taisnoti svina steki. Tad “maisi”(vārdi) no viņu smirdošajām žaunām plūdīs kā palu upes… . Viņi tiks nosisti...


Nu nosist ,kā to dara citu zemju bandīti,nevajag,bet bargi sodīt gan!!
Tikai čomiņ ir viens ļooti smags jautājums - KURŠ TO IZDARĪS??MUMS NAV PALIKUŠI LATVIEŠI KAM RŪP VALSTS NEATKARĪBA,VALODA,latviskums utt,Ja var vēlētājus nopirkt SC Ušaks par tramvaja biļeti,tad par ko tu te murgo?Nākošgad ZZS / Hūtes vadīta!!/ kopā ar SC pārņems visu valsti un tā būs CETURTĀ !!okupācija.Jāsoda Āboltiņu un Co!!Nerunājot par amerikiem un pārejiem kangariem.
Nav jau kas cīnās par Latviju!VISI NOPIRKTI !!!

Atbildēt

toKostjam

26.06.2017. 17:05

»

Kostja , H- 86

Linards Iskariots būs iekšā, Vidus Juris , tāpat kā uzticības persona ZAL - ar visām apakšbiksēm un ķerzas zābakiem


Pilnīgi jums piekrītu.Tikai pastāv fakts,ka tie maisi ir palikuši par kulītēm,jo zinu,ka pie Zālīša gāja kas var un nevar un ņēma vai izpirka savus bumāgus.H-86 bija pilns ar VDK kadriņiem,bet tiem bija ļauts bazumēt,ka ir milzīgi nacionāļi un patrioti.Tāpat kā tagad NA !!

Atbildēt

Jautājums

26.06.2017. 07:52

»

inkins

Putnu biedēkļa A. Gedroica sūdzība...


Ja Gedroics, Pupurs, Prūsis, Lapinskis, Garda ir čekisti un Maskavas kalpi, tad kādēļ viņi kopā ar citiem čekistiem, komunistiem un Maskavas kalpiem nesēž valdībā, vai vismaz kādā labi apmaksātā valsts amatā? Kāpēc viņi kopā ar citiem "Maskavas radītiem un apmācītiem nacionālistiem" nesastāv VL?

Atbildēt

inkins

26.06.2017. 05:07

Putnu biedēkļa A. Gedroica sūdzība


“Cīņai sveiks ! “

H-86-23 - Kopie (2) - KopieZemitāna kartupeļlauka putnubiedēklis, nacists Aivars Gedroics no Daugavpils, ir izjutis nāves bailes no Helsinki-86 dibinātāja L. Grantiņa un nolēmis viņu „aizvilkt” „uz” taisnīgo Latvijas tiesu, kurai pats viņš reiz piedāvāja: „Hui im v rot.”

Nu jā, tas nu tā- tas piederas pie kārtīga krieva mentalitātes, kāds arī ir šis nacistu izdzimtenis. Viņiem, šiem krievlatviešiem, jau bez HUI nekas nenotiek. Bet ja nopietni, tad ne jau Gedroics ir šīs sūdzības iniciators, bet gan Garda, Lapinskis un DP. Par katru cenu Maskavas kalpi grib iznīcināt LRTT.

Ka radio Merkurs un LNF ir Maskavas radīti “Trojas viepļi”, pat cūkai aizgaldā ir saprotams.

To, ka Reinika un Kažociņa iestādēm ir tie paši saimnieki, arī nav jāšaubās, jo viņi šim Daugavpils ķēmam ir atļāvuši „reklamēties” vācu nacistu formas tērpā.

Aivars gedroicsKas tad tie ir par spēkiem, kuri aizliedz vērsties pret šo atklāto cilvēknīdēju ideoloģiju, kuru vienmēr popularizē Gedroics- iesakot lasīt Hitlera garadarbu MEIN KAMPF ?

Tie ir Krievijas slepenie dienesti, kuri regulē Latvijā pilnīgi visu.

Foto nosaukums: MĒSLS

Gedroicam, Gardam un Lapinskim neinteresē ne Latvija, ne latviešu tauta. To pierāda šo trīs padibeņu ciešā sadarbība.

Nacisti un komunisti bija tie, kuri 1939. g. sadalīja Eiropu, kā rezultātā tika iznīcināta mūsu valsts. Reklamējot sevi nacistu formas tērpā, tiek atzīts un slavināts MOLOTOVA & RĪBENTROPA PAKTS.

Tātad- Latvijas iznīcināšana !

Un vēl, ar šī formastērpa un FĪRERA garadarba slavināšanu tiek pateikts, ka HOLOKAUSTS pret žīdiem ir bijis pozitīvs notikums. Secinājums viens, šī deģenerāta uzdarbošanās ir saistīta ar nacisma atdzimšanu Putiniskajā Krievijā un norāda uz to, ka Aivars Gedroics, tāpat kā Garda un Lapinskis, ir cieši saistīts ar šiem cilvēknīdēju perēkļiem.

Arī A. Gardas draugs Konstantīns Pupurs ir Maskavas apmācīts „nacionālists”, kurš kādu dienu, kad saņems attiecīgu pavēli, ienesīs sprāgstvielas VL! birojā. Trešais manis pieminētais ir A. Gardas „salauztais” Aivars Prūsis. Ja salūza Prūsis, tad var iedomāties, kāds spiediens uz viņu tika izdarīts ? Nebūs arī jābrīnās, ka viņš drīz ieņems kādu ienesīgu amatu 4. maija kliķes režīmā kā pateicību, ka nomelnojis L. Grantiņu.

Gedroicam varu atgādināt, ka mans paraksts būs uz dokumenta, kas pieprasīs viņam publisku ASM !

Protams, Tiesiskā Latvijā, bet ne šajā bandītu veidojumā.

Nacistu mērklim Gedroicam Grantiņš novēl neviltotu veiksmi !

P.S.

Vēlreiz pilnīgi personīgi nacistu putnubiedēklim:

H-86-3Tai brīdī, kad tu uzvilki šo latviešu tautas slepkavu formastērpu, tu „nostādīji” sevi ārpus likuma. Ko nozīmē būt „ārpus likuma”, domājams, ka saproti.

Arī tad, kad tu ar hitlerisko sveicienu apķēzīji latviešu tautas Brīvības un Svētuma simbolu- BRĪVĪBAS PIEMINEKLI, tu nostādīji sevi ārpus likuma.

Tev!- ne tikai ielaist visu aptveri ribās, bet pakārt aiz vienas vietas ar visu tavu uniformu Rīgas centrālajā tualetē, lai latvieši iet un nokārto savas dabiskās darīšanas uz tevi.

LRTT 14.11.12

==================================================Iesniegts 13.11.2012 at 13.51

DAUGAVPILS PILSĒTAS UN RAJONA
POLICIJAS PĀRVALDEI
Vaļņu ielā 27, Daugavpilī, LV 5400

AIVARA GEDROICA (081274-10215),
pasta adrese: a.k. 32, Daugavpils, LV 5401
tālr. 65428660, 28229894,

iesniegums

Internetvietnē http://tautastribunals.eu/?p=11448 ir publicēts tās autora, Vācijā dzīvojušā latvieša LINARDA GRANTIŅA raksts, kurā ir izteikti draudzi manai dzīvībai, konkrēti:
Pilnīgi personīgi Gedroicam, Pupuram un Prūsim:
Iegaumējiet, vienu dienu es stāvēšu jūsu priekšā ar “stobru”, un prasīšu paskaidrojumus par šiem pretīgajiem apvainojumiem.
Es bez mazākām emocijām ielaidīšu jūsu pretīgajos nodevēju purnos visu aptveri.
To paredz arī starptautiskie LIKUMI un katras demokrātiskas valsts Kriminālkodekss- Krimināllikums.
Arī Aivaram Andersonam no “tās īstās NA” būs jāatbild par meliem, kurus viņš izplata par Grantiņu.
Iegaumējiet, nožēlojamie perversie viepļi, es savā mūžā neesmu atstājis neizpildītu nevienu solījumu.
12.11.12 L. Grantiņš
Es šos draudus uzskatu par REĀLIEM, ņemot vērā, ka no Vācijas atbraukt uz Latviju šobrīd ir ļoti vienkārši, tādejādi uzskatu, ka L.Grantiņam ir iespēja mēģināt īstenot savus draudus dzīvē.
Pamatojoties uz augstāk minēto,

lūdzu Valsts policiju:

1. Uzsākt kriminālprocesu pret L.Grantiņu pēc LKL 132.p. un lūgt Vācijas varas iestādēm izdot viņu tiesāšanai Latvijā.

2. Atzīt mani par cietušo šajā kriminālprocesā.

13.11.2012. A.Gedroics

Atbildēt

Lelle

25.06.2017. 03:57

Vietējie čekas maisi ir iztīrīti, bet īstie maisi joprojām atrodas Maskavā. Tajos laikos visa uzskaita tika vesta dubultā, vieni maisi palika tepat, otri aizceļoja uz Moskoviju.
Ilgi vairs nebūs jāgaida, kad Krievijā tiks padzīts Putlers ar veco čekistu varzu un nodibināta demorātiska vara, tad tie maisi atgriezīsies Latvijā. Tad tik te sāksies panika noteiktās aprindās...

Atbildēt

ha-ha

24.06.2017. 18:38

NATO karaspēks Ādažos,padomju okupantu varasvīri pie varas,Latvijas valsts televīzijas pakete pilna ar ārzemju pretvalstiskas propogandas kanāliem.Pie dzīviem un pie varas esošiem padomju okupantu ideologiem un okupantu represīvo organu nagu maucējiem cerēt,ka tiks atklāta viņu aģentatūra ir smieklīgi un amizanti.

Atbildēt

Maisu vairs nav,

24.06.2017. 16:36

bet dzīvāks par dzīvu ir 4.maija čekistu projekts.

Atbildēt

Balts etniskais

24.06.2017. 06:23

To ka Latvijas valsts vadība ir neleģitīma jau no 1990.-1993.gada ir skaidr! Bet ka ir tiem pakaļskrējēji rada nemieru! Kas sagaida Lavijas valsti nākotnē, tiem pašiem pakaļā līdējiem? Čekas maisi nav iznīcināti! Tie ir pārrevidēti un vainīgie atrodās zem sitiena: Nedarīsi kā liekam, ziņosim! Dzirdēju ka tie maisi atridās Pleskavā. Neesot Latvijā. Jau pašiem bija jābūt skaidrs, kas ir kas. Par naudu Velns danco! 100 Saeimas aktieri dara ko var. Akmens uz akmens nepaliks!

Atbildēt

zina

24.06.2017. 02:54

Daudzi ļaudis nezināja, līgo, līgo,
Kam tie PIETIEK darbinieki, līgo.
Nu zināju, nu sapratu, līgo, līgo,
Īsa-landes spiegotāji! Līgo!

Atbildēt

>pietiek.com

23.06.2017. 11:22

Bija gudri un patiesi komentāri pie šī raksta, kas izskaidroja situāciju Latvijā un Borovkova lomu tajā visā. Pazuda, jo izdzēsāt. Tajā pašā laikā tādu murgotāju kā Artura Priedīša un a la viņš tas pats raksteļus un komentus ar absolūti pretvalstisku un naidu kurinošu semantiku un domu publicējat biezā slānī. Kāpēc, Lapsa?

Atbildēt

Fakts

23.06.2017. 09:15

A.Soziks (bārda) ar tur pat skraida tik pat intensīvi kā Mizītis.

Atbildēt

Sorry

22.06.2017. 10:44

»

juris

Maisu5 tik tiešäm nav.Kas palika neizglītots, ir sakārtots plauktos.Savām acīm redzēju


25 gados ir śîs valsts ziñotàju kartotèka. Kur tà ir?

Atbildēt

juris

22.06.2017. 10:38

Maisu5 tik tiešäm nav.Kas palika neizglītots, ir sakārtots plauktos.Savām acīm redzēju....

Atbildēt

Hartijs

22.06.2017. 05:52

Tautai jāzin savi varoņi. Čekas maisi jāpublisko, kaut arī viltojumi. Sarakstos nenoteikti nebūs mans radinieks,KGB pulkvedis. Un ja arī būs,kas no tā mainīsies?

Atbildēt

VB

22.06.2017. 04:52

Panaivi.

"čekas maisi vienkārši ir sen nozagti vai kā citādi izčibējuši, bet šī zādzība ir pasludināta par „valsts noslēpumu”"
It kā tas šodien ko vispār mainītu kopumā?!

Tikpat labi var jautāt vai nav (gan jau, ka ir!) nozagtas Latvijas zelta rezerves?
Nu, un, lai kā ar nebūtu īstenībā?!

A īstenībā esamn novesti pie stāvokļa, kad itin viss, kas attiecas uz valsti, mums ts. pie pakaļas - pat vairāk, kā PSRS laikos.
Izrādās, tas ir iespējams un kādam ir ok.

Atbildēt

b

22.06.2017. 03:21

vispār jau dīvaini tas ir, ka visādas komisijas it kā pēta čekas maisu saturu, bet paši maisi tiek turēti nepieejamā slepenībā pie maizīša.

Atbildēt

Tautastribunāls

22.06.2017. 02:24

Čekas maisus nevar nedz izzagt, nedz nozagt. Tie ir noziedznieku galvās un atpazīt šī galvas var pēc bankas KONTA stāvokļa. Pienāks diena, kad uz godmaņa, borovkova u.c. izdzimumu mugurām tiks taisnoti svina steki. Tad “maisi”(vārdi) no viņu smirdošajām žaunām plūdīs kā palu upes… . Viņi tiks nosisti, bez liekām ceremonijām kopā ar ģimenēm !!!Vai atceraties Rumānijas izdzimumu Čeušesku un viņa sievu ? Tāds iznākums būs arī Latvijas laupītājiem !!!

Atbildēt

Vecais

22.06.2017. 01:55

Tiek aizmirsti vēl divi kantori,kuriem Latvijā bija savs aģentu tīkls,un kuri turēja pilnīgi atsevišķu kartotēku.GRU un Baltijas robežapsardzības pārvalde (Strēlnieku un Alberta ielas stūris).

Atbildēt

krams

21.06.2017. 23:57

Nu vienkārši šajā valstī -galvenais čekists ir Bojārs un galvenais komunists ir Rubiks! Pārējie ir enģeļi!

Atbildēt

agents

21.06.2017. 17:02

Vai kads doma ,ka mus butu uznemusi NATO , ja vinu izlukdienests nezinatu pilnu kartotekas saturu . Ari to , kas ir Krievija. Tapec esam ar vienu kaju Brisele ,ar otru Maskava...

Atbildēt

jukums

21.06.2017. 14:24

Juris Dobelis ar savu grupu uzlauza kabinetu un visus likvidēja

Atbildēt

Kā jau rakstīja Lato L. vēsturē

21.06.2017. 13:00

»

Kostja , H- 86

Linards Iskariots būs iekšā, Vidus Juris , tāpat kā uzticības persona ZAL - ar visām apakšbiksēm un ķerzas zābakiem


Maisus vispirms nolaupīja naksts melnumā no čekas ēkas (atstāsts, neprecīzs), kaut esot darbojusies komisija, kurai bija jāpārņem kā čekas maisi", tā 5 datorei un visa manta. Vai tad tos nenozaga paši bijušie stukači, kuri bija Augstajā Padomē? Datorus aizveduši Maksavas čekisti neskartus ar vispilnīgāko iznformāciju -p i maisi, i lietu saraksts ir cita slepenā informācija.

Tad maisi nonāca dokumentēšanas centrā vai kā to sauc. Tad "maisi"aiceļoja uz SABu. Vai kas zina (vai nezina?) , ka visus maisus jau sen 5 reizes pārkopēja. Vismaz tā liekas, ka tādu vērtību neatstās bez kopijām. Gaidīsim, ka bez Mīzīšu gudrības un atļaujas, pa vienai kartiņai metīs "uz ielas" vai pie kāda žurnālista dzīvokļa durvīm, kuri nejauši atradīs un atrādīs. Būs, būs.
To, ka maisi iekrita Daugavā un izšķīda - nebūs taisnība.

Atbildēt

Kostja , H- 86

21.06.2017. 10:31

Linards Iskariots būs iekšā, Vidus Juris , tāpat kā uzticības persona ZAL - ar visām apakšbiksēm un ķerzas zābakiem

Atbildēt

obosratsa, no ne podatsa

21.06.2017. 08:57

»

Alla ja v bar

faktiski grāmatas saturs varētu būt balstīts uz stipri ticamiem faktiem, jo atklāj to, ka vecā VDK un tagadējā FSB tur aiz oliņām iespējams lielāko daļu LV elites........... pat neliela kartotēkas atklāšana ( ja tāda vēl pastāv) atklātu so nabassaiti un tad nu gan tur būtu lieli nesmukumi, kā piemēram...


"Nabas saites" atklāšanai nav vajadzīgi nekādi čekas maisi. Vispār nekas nav vajadzīgs. Ņem vienu gb deputātu, valdības pārstāvi, prezi vai tml., izpēti bio, radnieciskās un paziņu saites, ienākumu, parādu struktūru, aptaujā kaimiņus, skolas un vecos darba biedrus, un zīmē shēmu. Pēc pirmajiem desmit gb, sāks veidoties struktūra, kas atklās, kā veidots zirnekļa tīkls. Detektīvs ar pieeju dažām datu bāzēm un analītiķu grupa atjaunos ne tikai stukaču informatoru maisu saturu, bet arī izveidos mafiozās kliķes tīkla zīmējumu. Tikai var izrādīties, ka tīklā ir ne tikai vīģes, bet arī citi frukti, kuri domā, ka no viņiem sūdsmaka nenes.

Atbildēt

nenujau

21.06.2017. 08:42

Krieviem maisi ar makulatūru nav jāzog, viņiem ir visa kartotēka uz rokām. Un vienīgais ticamais avots tad arī būtu krievijas pilnībā vai daļēji publiskotie dati.
Ja jau maisu saturs kādam Lv ir uz rokām, nu, tad lai publicē. Uzjautrināsimies visi kopā, jo ir pilnīgi vienalga, vai tur ir vīķe, pauls, streičs, jo varā tik un tā ir padomju nomenklatūra, kuras maisos nav. Tātad, kāda jēga? Vētra ūdensglāzē un plika izprieca.

Atbildēt

GOOGLE

21.06.2017. 07:32

No Laimoņa Pura raksta "Patiesība un meli":

Atcerējāmies, kā, tuvojoties Padomju Savienības sabrukuma beigu cēlienam, ieplaisāja arī „Stūra mājas” pamati. Čekas maisus no Rīgas sāka pārvietot uz Saratovu. Par slepeno materiālu aizvešanu atbildīgais čekas arhivārs tikās ar Rietumu pārstāvi Viļakā, iedeva Rīgas un rajonu VDK slepenās telefona grāmatas oriģinālu – vārdi, uzvārdi, adreses… Pārtulkota latviski, tā 90. sākumā publicēta un kļuva pieejama visiem. Bija noticis vēl lielāks „darījums”: pārceļoties uz dzīvi pie Vidusjūras, par apaļu summu kādas valsts specdienestam pārdotas maisu dokumentu kopijas. Bet mēs 20 gadus slēpjam un gribam slēpt vēl 30 gadus!

– Esmu iekopējis arī savā, – un Pormals uzlika plaukstu uz galda noliktajam klēpjdatoram.

Pasmaidīju un itin kā sev vaicāju: – Kad mēs atvērsim?

Viņš neatbildēja, paņēma savu grāmatu, izdarīja ierakstu un pasniedz man::

„Tev ir jāvar, Tu varēsi, Tev ir jāuzvar.”

Atbildēt

Alla ja v bar

21.06.2017. 07:09

faktiski grāmatas saturs varētu būt balstīts uz stipri ticamiem faktiem, jo atklāj to, ka vecā VDK un tagadējā FSB tur aiz oliņām iespējams lielāko daļu LV elites........... pat neliela kartotēkas atklāšana ( ja tāda vēl pastāv) atklātu so nabassaiti un tad nu gan tur būtu lieli nesmukumi, kā piemēram vecā aģente Vīģe un pārējie draugi ir veci biedri no orgāniem........

Atbildēt

?

21.06.2017. 06:53

»

jim

Kārtējā tukšā sazvērestības teorija, pat bez atsaucēm uz anonīmiem avotiem. Cepieties, cepieties vien tālāk par slimnieka murgiem


Maizīti, vai tad jāstrādā nemaz nav? Ej labāk dzīvoklim signalizāciju uzliec.

Atbildēt

jim

21.06.2017. 06:51

Kārtējā tukšā sazvērestības teorija, pat bez atsaucēm uz anonīmiem avotiem. Cepieties, cepieties vien tālāk par slimnieka murgiem...

Atbildēt

Sorry

21.06.2017. 06:48

A. Borovkovs no sākta gala saistīts ar čekas maisu staipīśanu uz Ministru kabineta ēku un atpakaļ uz Stūra māju, piedalījies daļas nogādāšanā Maskavā, kā aprakstījis Johansons savās Čekas generāļa piezīmēs.Šodien šis pats A. Borovkovs kopā ar Maizīti piņķerē likumdošanu, lai čekas maisiem pieškirtu valsts noslēpuma statusu. Kas nopratinās noziedznieku A. Borovkovu, ja viņš sēž pie viena galda ar Maizīti, Kalnmeijeru, Mežvietu, Āboltiņu un Vējoni?

Atbildēt

Sorry

21.06.2017. 06:41

Pagaidām nav jēgas spriest, ir vai nav pazuduši. Viss var sākties pa īstam tad, kad tas atklāsies. Valsts bezdarbībā esošām amatpersonām gaidāmi grūti laiki..

Atbildēt

Arčibalds Kastaņvācējs

21.06.2017. 06:20

Tas arī būtu nu ļoti jauki,kāpēc ATAUDZEI jāzin un jāmulst ka šo dedi " patrioti" bija stukači.Diežēl jebkurā sabiedrībā ziņotāji ira-komunisms vai kapitalisms.Vajag saprast un samierināties/

Atbildēt

muahaha

21.06.2017. 06:20

zinot, ká savulaik tika izpirkti ieraksti par sodámíbu, nav nekádu ilúziju ne par maisiem, ne "cieníjamajiem" cilvékiem.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

3

Kā tagad pareizi vajadzētu „apgūt” Eiropas naudu

FotoEiropa gatavojas vērienīgai ekonomikas atjaunošanas programmai, plānojot tērēt simtiem miljardu, iespējams, pat triljonu eiro. Tā ir labā ziņa. Pats svarīgākais šajā ziņā ir tas, ka ES valstis tomēr ir gatavas vienoties un mēģināt pārvarēt šo krīzi kopā.
Lasīt visu...

pietiek_nokluset

Notiek valsts apvērsums: ja jūs tagad necelsieties, tad paši vainīgi

FotoSaeimas Prezidijs ir sasaucis Saeimas attālināto ārkārtas sēdi 2020.gada 26.maijā pulksten 14.00 (e-Saeima platformā). Tas ir pretēji Satversmes 15.pantam! Tur rakstīts - Saeima savas sēdes notur Rīgā un tikai ārkārtīgu apstākļu dēļ tā var sanākt citā vietā. Kur notiks sēde? Maskavā, Vašingtonā, Ipiķos, Briselē? Kur? Kādi ir ārkārtīgie apstākļi?
Lasīt visu...

pietiek_postit

Tiek pārkāptas kaucošo motoru trokšņa ietekmes zonā dzīvojošo iedzīvotāju Satversmē noteiktās cilvēktiesības

FotoNe tikai jaunā koronavīrusa izraisītā slimība Covid-19 veicina nāves gadījumus, bet arī „...69 000 cilvēku vides trokšņa dēļ ir nonākuši slimnīcās un 15 900 ir priekšlaicīgi miruši...” rakstīts Eiropas komisijas 2017.gada 30.marta ziņojumā 
Lasīt visu...

pietiek_nokluset

Latvijā ir padevīga tauta, kas lieto vārdus, kuri "negriež" ausīs nevienam, un bāž galvu smiltīs

FotoMums Latvijā ir bijuši visvisādi "laiki". Vieni no senākajiem bija "vācu laiki" - ap 700 gadu, kas Kurzemē atstāja kā mantojumu pat vācu baronu latviešu valodas izrunas dialektu, tad "zviedru laiki, vēl - "poļu laiki", ilgu laiku valdīja "krievu laiki", tad bija Latvijas laiki, Kārļa Ulmaņa laiki.
Lasīt visu...

20

Izlaidums pandēmijas laikā: neviens tiesību akts neparedz vecāku tiesības piedalīties sava bērna izlaidumā

FotoTiesībsargs aicina IZM izstrādāt vadlīnijas par izglītības iestāžu izlaiduma pasākuma organizēšanu, ievērojot Covid-19 izplatības noteiktos ierobežojošos pasākumus. Vienlaikus lemšanā par svinīgā pasākuma organizēšanu būtu jāuzklausa arī pašu absolventu viedoklis.
Lasīt visu...

6

Kad TAS beigsies?

FotoĀrkārtas stāvokļa ieviešana ir ļoti būtisks solis, jo ietekmē visus valsts iedzīvotājus. Ņemot to vērā, būtu tikai normāli, ja valdība mūs informētu, kādiem apstākļiem iestājoties, ārkārtas stāvoklis tiks atcelts. Bet tas nenotiek – izskatās, ka valdība vai nu nespēj šādus kritērijus nodefinēt, vai arī uzskata, ka parastajiem mirstīgajiem šāda informācija nav nepieciešama.
Lasīt visu...

18

Bondara situācijā būtu jāatkāpjas jebkuram

FotoProgresīvie uzskata, ka pēc trešās instances nelabvēlīgā sprieduma maksātnespējīgās Latvijas Krājbankas lietā Mārtiņam Bondaram ir jāatkāpjas no Saeimas Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijas priekšsēdētāja amata. Lai Latvijas politika kļūtu caurspīdīga un godīga, šādai politiskai praksei nav vietas mūsdienu Latvijas politikā.
Lasīt visu...

18

Kāpēc mūs uzskata par idiotiem?

FotoIzskaidrojiet man. Es tiešām nesaprotu. 1. Epidemiologs (infektologs) Uga Dumpis neuzskata, ka visiem publiskās vietās obligāti sejas maskas būtu jānēsā. Un arī pats nenēsā sejas maksu publiskās vietās, cik var redzēt TV.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Aicinu mūsu gejus: jo vairāk palīdzēsiet aizsargāt daudzbērnu mammu un tēti, jo mazāk jums nāksies izmantot retoriku - mūs diskriminē

Ugunsdzēsēju un glābēju diena. Apsveicu! Taču...

Foto

Žurka Sparāns, JKP, Lembergs, valsts noslēpums un izzagšana, Kalnozola uzstājība, Pelēkie spēki un Tautas vara

Liels paldies M.Kučinska, J.Maizīša un N.Mežvieta kungiem, ka esat izķēruši žurku,...

Foto

Viendzimuma pāru kopdzīves regulējuma tiesībpolitiskā problemātika (pilnā versija, bez cenzūras)

2014. gada nogalē Latvijas juristu, politiķu un sabiedrisko darbinieku aprindās arvien biežāk sāka skanēt viendzimuma attiecību...

Foto

Kamēr pasaule cīnās pret netīriem miljardiem, tikmēr mums ir tikai “otkati” un nodokļu nemaksātāji

Cīņai pret nelegālās naudas legalizāciju pēdējo gadu laikā pasaulē pievērsta pastiprināta uzmanība....

Foto

Valsts naudu nedrīkst ieguldīt tur, kur nebūs pietiekamas atdeves

Igaunija, Latvija un Lietuva ir izveidojušas "mazo Šengenas" telpu Eiropā – telpu bez iekšējām robežām. No šodienas...

Foto

“Izdzīt četrgadīgu bērnu no tiesas zāles”: ieraksts no tiesas sēdes

Koronavīrusa pašizolācijas un attālinātā darba laikā bez ierobežojumiem turpinās Aivara Lemberga tiesāšana, kura norisinās pietiekami lielā...

Foto

Kāpēc jums jātic, ka mēs visu izdarījām ļoti laikus un ļoti labi, bet pie visa vainīgi tikai apstākļi

Ņemot vērā publiski izskanējušo informāciju, kas radījusi šaubas...

Foto

Vienkārši par sarežģīto: tikai tautiska, suverēna, pēc nacionālisma principiem veidota valsts var būt par pamatu īstas demokrātijas pastāvēšanai

Reizēm mēs pārāk sarežģīti runājam par vienkāršām lietām....

Foto

Par 2. Pasaules karu, 9. maiju, Latviju, latviešiem, krieviem un vēl šo to

Šodien ir divas aktualitātes - pasaules tautu celšanās cīņā pret "kovida" mega afēru,...

Foto

Kopā ar kinologiem un hipologiem mēs 9. maijā lieliski pastrādājām

“Ministru kabineta izdotais rīkojums par ārkārtējās situācijas izsludināšanu neierobežo cilvēku tiesības individuāli apmeklēt jebkuru piemiņas vietu,...

Foto

Pārdomas par Covid - 19 afēru un ne tikai...

Mani draugi un tuvinieki var liecināt, ka sākotnēji, kad vēl nebija pietiekami daudz informācijas, es pret jauno...

Foto

Nepazaudēt Latvijas ekonomikas kodolu

COVID-19 krīze pasaules ekonomikā ienesusi krietnu devu nenoteiktības, sašūpojusi ierastās piegāžu ķēdes un patēriņa tirgus. Atsaukšos uz Alberta Einšteina teikto: “Kad tiek...

Foto

Bērniem invalīdiem nav naudas, 250 tūkstoši PR pakalpojumiem "APar" kampaņas veidotāja sievai gan ir

Tātad. C19 kļūst ļoti bīstams pēc 24.00, tad visam būs jābūt ciet....

Foto

Kurš normāls cilvēks dzird Dieva balsi un uzklausa aicinājumu glābt dzimteni no okupantiem?

Šorīt pa radio skanēja raidījums, kurā tika uzskaitītas visas iespējamās Žannas d'Arkas psihiskās...

Foto

Kam nāk smiekli, var pasmieties, bet šī ir mana prognoze par tuvāko nākotni

Kādreiz es izklaidējos ar troļļu kaitināšanu vienā no lielākajiem ziņu portāliem Latvijā. It...

Foto

Teorijā Latvija ir brīva valsts, praksē tā nav

Man nav nekādas saistības ar aktīvistiem, kas tika aizturēti pie Brīvības pieminekļa. Man nav skaidri šo cilvēku motīvi....

Foto

Koku ciršana Ziepniekkalnā ir ķecerīga rīcība: vēstule Rīgas Grebenščikova vecticībnieku draudzei

Daudziem Ziepniekkalnā viens no sāpīgākajiem notikumiem ir atļauja masveidā nocirst kokus, cik lasāms presē –...

Foto

Aicinu atcerēties, cik daudz pacietības ir mūsu tautā

Tautas vēsturiskajā likteņgaitā ir brīži, kuros summējas pašas būtiskākās, eksistenciālākās izvēles. Tad lemtais un paveiktais uz ilgiem laikiem...

Foto

Ko mums nozīmē 4. maijs?

Precīzākā un īsākā atbilde uz šo jautājumu iekodēta pašā svētku nosaukumā – "Latvijas Republikas neatkarības atjaunošanas diena". Tāds formulējums valsts kalendārā...

Foto

Vai tiešām vajag, par nākotni nedomājot, atteikties no dzelzceļa elektrifikācijas?

Rakstu saistībā ar savu reālu sirdssāpi par valdības publiskoto informācija, ka ekonomiku sildīs ar 75 miljoniem...

Foto

Kur Latvijas valstij ņemt naudu? No cilvēkiem, kuriem tā ir?

Mūsu valsts ir nabadzīga, jo tajā piekopj atņemšanas un represiju politiku. Uz šīm pārdomām mani pamudināja...

Foto

Kā krīzē klājas vienkāršajai tautai, un cik taisnīgi mūsu valdības aparāts palīdz cilvēkiem pārvarēt krīzi

Dīkstāves pabalstus atsaka nodokļu nemaksātājiem? Prēmijas maksā visiem par papildu darbu...

Foto

Man kā Saeimas loceklim ir nodarīts pāri

Latvijas Republika ir neatkarīga demokrātiska republika, kurā Latvijas valsts suverēnā vara pieder Latvijas tautai, kura vispārīgās, vienlīdzīgās, tiešās, aizklātās...

Foto

Pasaka par loģiskās domāšanas attīstību

Pasakās, kuras paredzētas bērniem, labais vienmēr uzvar ļauno. Loģiskās domāšanas vidē izaugušais bērns kļūst par pieaugušo, kuram ir prasība, lai pareizais...

Foto

Krīze – iespēja drosmīgiem lēmumiem

Kā jau katra krīze, tā ir ne tikai lielāka vai mazāka ķibele, bet arī zināmā mērā iespēja. Šoreiz manas pārdomas par...

Foto

Globālās identitātes amoka skrējiens

Pandēmijai “Covid-19” lepni piestāv pārnestā nozīmē lietotas runas figūras. Tajā skaitā lepni piestāv alegorija “amoka skrējiens”. Alegorijas konkrētais tēls ir psihiskais traucējums vārdā...

Foto

Ekonomiskais vīruss

Ekonomikas izaugsmes bremzēšana, darbaspēka trūkums, algu lielāka izaugsme par darba ražīgumu - tie bija daži no jaunas ekonomiskās krīzes vēstnešiem, ko uzņēmēji un ekonomisti...

Foto

Dabas aizsardzības sistēmas reforma ir aizsegs nezaļu lobistu atbalstam

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības (VARAM) ministra Jura Pūces (A/PAR) steidzīgās reformas valstī izsludinātās ārkārtas situācijas laikā,...

Foto

Valdība, attopies

Neesmu nekāds profesors, esmu parasta "skrūvīte", kas strādā valsts pārvaldē un dzīvo no algas līdz algai. Bet vēlos padalīties ar dažām pārdomām par šodienas...

Foto

Vai var uzticēties Aigaram Strupišam kā Augstākās tiesas priekšsēdētāja kandidātam

Nododu publicēšanai pēdējos safabricēto disciplinārlietu tiesnešu disciplinārtiesas safabricētos lēmumus, no kuriem redzams, kā vienā gadījumā ierosina...

Foto

BVKB ietaupīja vairāk nekā 50%, uzstādot GPS, - paraksties par likumdošanas iniciatīvu

Būvniecības valsts kontroles birojs (BVKB) 2018. gada sākumā lietoja 16 automašīnas un mēnesī patērēja 1600...

Foto

Kad Viņķele ļurina tukšu kā zariņu govs par savām orbītām

Noskatieties vēlreiz uzmanīgi Facebook publicēto video ar Viņķeli! Viņa vairākkārt saka, ka ministrijas ierēdņi no janvāra strādā “pastiprinātā...

Foto

Miljons eiro, lai korumpētu presi

Informācijas nozari ir būtiski skārusi Covid-19 krīze. Laikā, kad cilvēki paliek mājās, drukātās preses pārdošanas apjomi neglābjami samazinās. Lai ierobežotu epidēmiju,...

Foto

No kā vajadzētu mācīties mūsu politiķiem un ierēdņiem

“Unikāli! Tā kā Valkā mazturīgos, trūcīgos un daudzbērnu ģimeņu bērnus sākām ēdināt pirms MK noteikumiem, Izglītības un zinātnes...

Foto

Tas jaunais laiks, kas šalkās trīs... Pārdomas par zināmo nezināmajā

Dārgo lasītāj, ja vēlies viedokli par mūsu valdības pareizo/nepareizo rīcību epidēmijas laikā, infekcijas izplatības datu patiesumu/nepatiesumu...

Foto

Iebilstam pret Kalnciema kvartāla izpostīšanu

Rīgas domes Apstādījumu saglabāšanas komisijai, Rīgas pilsētas būvvaldei, RD Satiksmes departamentam no Āgenskalna iedzīvotājiem: lūdzam nelikvidēt kokus Āgenskalnā un rūpēties par...

Foto

Kas ir mana Galileja?

Dārgie brāļi un māsas Kristū. Jūdiem bija paraža pēc apbedīšanas vēl trīs dienas apciemot kapu, lai pārliecinātos, ka aizgājējs patiešām ir miris;...

Foto

Covid-19 pandēmijas aizsegā notiek mēģinājums iznīcināt iepakojuma depozīta sistēmu

Depozīta sistēma ir ražotāju atbildības sistēma – tas ir veids, kādā ražotāji nodrošina tiem uzlikto pienākumu izpildi...

Foto

Optimisma nomācošā aura

Sabiedrībā ir cilvēki, kuru amata pienākums ir izstarot optimismu. Sabiedrība no viņiem gaida vienīgi optimistiskus izteikumus. Taču tam nav jābūt sentimentāli šķebīgam optimismam...

Foto

Šis piebremzētais laiks un īpatnējās Lieldienas būs jauna, vienojoša pieredze mūsu likteņkopībā un iespēja apzināties garīgo brīvtelpu

Mīļie Latvijas cilvēki! Ir Lieldienu laiks. Mēs to sagaidām...