Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Bailēm lielas acis

Arturs Priedītis
03.10.2016.
Komentāri (21)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

A.P.

06.10.2016. 11:45

Latviešu izdzimteņiem jauns prieks. Latviešu pederastu saits „Puaro.lv” latviešu izdzimteņus iepriecinājis ar šādu ziņu: „Latviešu māksliniece Mētra Saberova savā Facebook lapā paziņojusi, ka Polijā viņai veikta jaunavības plēves atjaunošanas operācija.Saberova raksta, ka operāciju veikusi tieši tādēļ, ka šāda rīcība esot “stulba un absurda”.“Es gribu parādīt, cik absurds un ārkārtīgi diskriminējošs ir spiediens uz sievietēm, lai paliktu jaunavas priekš vīriešu patēriņa. Šī operācija pārsvarā pastāv, lai “palīdzētu” sievietēm un viņu ģimenēm izbēgt no sabiedrības pazemojumiem, kas rodas sievietei neesot jaunavai, kad viņa iziet pie vīra, kuriem nav jāizpilda šāds pienākums,” angliski raksta māksliniece.” Māksliniece uzsver, ka šādas operācijas tiek veiktas, lai aplaimotu vīrieti. Lai piešķirtu papildu kaisli laulāto mīlas dzīvei. Vai nu viņa ir vairāk iekārojama, esot atkal jaunava, vaicā Saberova?”

Atbildēt

...Jānis Zelt. usa

06.10.2016. 04:16

Jānīt,tā saucamā latviešu daļa ir ebreji,vai tad ebreji ir tik dumji ??????

Atbildēt

usa

05.10.2016. 11:36

Tie kam bailes komunizma iesaku internātā paskatīties kā izraelā strādā komunisms KIBUCI jau 100 gadus iegūst liēlākas ražas pasaulē 10 tonas piēna no govs,10 tonas graudu no hektāra kautgan visi saņem viēnādu algu lai komunisms labi strādatu vajag sevī apspiēst mankārību un ego.

Atbildēt

vai

05.10.2016. 09:04

tad Krimināllikums ir atcelts, ka tā normas "jāienes" Biedrību likumā. Pilnīgs sviests...........

Atbildēt

lauķis

05.10.2016. 08:55

»

deniss

Zināšanai - A.P. pēc tautības ir ebrejs


...Faktiski tā ir bijusi objektīva nepieciešamība visos laikos un visās valstīs...
Lūk , te jau izpaužas tas žīdisms , melos.

Atbildēt

lauķis

05.10.2016. 08:51

...Tagad ir pienācis laiks likumā izdarīt grozījumus, ierobežojot pretvalstisko organizāciju veidošanu...
Piemēram , koalīcijas padome , vai tad nav pretvalstisks veidojums.
Arī visa biedru partijnieku sistēma ir pretvalstisks veidojums.

Atbildēt

DENISS

05.10.2016. 05:22

No Stikla kalna: "Cilvēktiesību ideoloģija
Eiropā cilvēktiesību ideoloģija pastāv no 1789.gada, kad Francijā tika izstrādāts pirmais dokuments cilvēktiesību jomā. Cilvēktiesību ideoloģija ir it kā humāna un morāli cēla pozīcija. Taču tā ir ļoti bīstama un indīga ideoloģija, pretrunīga pozīcija un pozīcija ar dubultiem standartiem, meliem, falsifikācijām, zombēšanu u.tml. Franči toreiz ar savu deklarāciju centās attaisnot genocīdu, vēlēšanos sagraut tradicionālo sociālo struktūru. Eiropā tradicionāli valdošā grupa bija garīdznieki un karavīri. Valstis pārvaldīja kristīgie monarhi. Pret viņiem bija vērsta cilvēktiesību deklarācija, balstoties uz lozungu „Dieva nav!” un Dieva vietā piedāvājot materiālistisko orientāciju – visu nosaka prāts, materiālistiskā zinātne. Tas veicināja ateisma plūdus, dzīvniecisku izlaidību, kas mūsdienās ir sasniegusi zināmu kulmināciju un likvidējusi jebkādas cerības apturēt „balto” cilvēku morālo pagrimumu. Cilvēktiesību ideoloģijas aizsegā Francijā iznīcināja garīdzniekus, deklarācija bija vērsta pret aristokrātiju. Asiņainie notikumi Vandejā ir vēsturiski pirmais simbols cilvēktiesību ideoloģijai. Mūsdienu Latvijā (arī Krievijā) spilgts cilvēktiesību ideoloģijas bīstamības piemērs ir ebreju aizraušanās ar „cilvēktiesībām”, tādējādi maskējot savus patiesos materiālistiski alkātīgos mērķus. Latvijas cilēviči pēc PSRS sabrukuma tūlīt kļuva aktīvi „cilvēktiesību” fani, tādējādi sev nodrošinot politiskās karjeras iespējamību. Latvijas krievu diasporas tiesiski nožēlojamais stāvoklis ir šo cilēviču darbības rezultāts „cilvēktiesību” jomā."

Atbildēt

Staņislavs

05.10.2016. 04:56

Par krieviem kauns man pašam, bet tā ir taisnība, jo te ir pilnīgs tukšums.

Atbildēt

Staņislavs

05.10.2016. 04:55

Žīdeļi noteikti atriebsies Arturam. Viņi Arturam uzrīdīs latviešu cūkas, kas ar lielu prieku apēdīs otru latvieti.

Atbildēt

A.P.

05.10.2016. 03:59

Latviešu jaunaudzes mērgļiem kārtējo prieku šodien (5.X) sagādājis latviešu mēslu izcilība "satori.lv", ievietojot kaut kāda edgariska jēkabsoniska latviešu viepļa tekstu. Tajā ir slavēta latviešu tautas perversākā daļa, ar kuru lepojās smērējuma uzcūkotājs: "Vēlāk man jautāja, vai tiešām šis jautājums mani tik ļoti personīgi skar. Pāris vārdos – bija sakrājies, jo pēdējā laikā Latvijā notikuši vairāki mēģinājumi ierobežot cilvēku tiesības: gan absurdais Tieslietu ministrijas sagatavotais atzinums par Stambulas konvenciju, gan Latvijas Evaņģēliski luteriskās baznīcas sinodes lēmums aizliegt sieviešu ordināciju, gan bēdīgi slavenais "tikumības likums" jeb grozījumi izglītības likumā, saskaņā ar kuriem izglītības iestādēm jāsargā skolēni no "netikumīgas" informācijas."

Atbildēt

Dens

05.10.2016. 03:46

No prof.bloga: "Savā dzīvē esmu ļoti bieži un atsevišķos periodos pat pārāk bieži sastapies ar latviešu nelietību, kas vērsta pret mani un visbiežāk nebija publiski noformēta nelietība. Protams, ir bijusi arī publiski noformēta nelietība pret mani. Tā, piemēram, Daugavpils nelietis Paškēvičs internetā stāsta fantastiskas lietas par mani. Es esmu naktī norāvis LR karogu, aiznesis to uz mājām, kur pēc tā tajā pašā naktī esot aizgājis Paškēvičs, un es mājās esmu viņam atdevis karogu, kuru viņš tūlīt uzvilka virs pedinstitūta ēkas.

2016.gada oktobra sākumā nejauši internetā izlasīju Taivāna stāstījumu par sevi. Par viņa nelietību jau rakstīju. Viņš biedēja muļķa latviešus ar migrācijas briesmām no Krievijas puses. Viņš nelietīgi medijos muldēja, ka no Krievijas Latvijā varot ieplūst migrantu lielas masas. Tās bēgs uz Latviju no Putina. Taču nupat internetā izlasītais Taivāna stāstījums ir vēl milzīgāka nelietība, kas adresēta sabiedrībai. Pašlaik liekas, ka tā ir dzīvē sastaptā vislielākā publiskā nelietība; tā ir publiski apliecināta vislielākā nelietība. Ar tik milzīgu sabiedrībai adresētu publisko nelietību agrāk neesmu sastapies.

Internetā ir šāds teksts: “Leons Taivans, LU profesors un speciālists Tuvo Austrumu jautājumos, runājot Latvijas Radio 4 raidījumā „Aleksandra studija”, norādīja, ka Latvijas neatkarības dibināšanā aktīvi piedalījās liekuļi un oportūnisti, kas nekaunīgi izlikās par patriotiem, kaut gan vēl pavisam nesen bija tikpat dedzīgi, sadarbojoties ar PSRS Valsts drošības komiteju (VDK). Visiem sen ir labi zināms, kuri tie ir, turklāt daudzi no viņiem joprojām sēž valdībā, teica profesors.Profesors atgādināja, ka pats savulaik ir atzinis savu sadarbošanos ar VDK un aicinājis to pašu darīt arī pārējiem padomju specdienestu slepenajiem aģentiem Latvijā. Tomēr to izdarīt nevienam nav pieticis drosmes. „Esmu visu to notikumu dalībnieks un aculiecinieks un esmu sadarbojies ar VDK. Savu saistību ar VDK es vēl deviņdesmitajos gados pastāstīju rakstā laikrakstam, tāpēc nevienam vairs nav noslēpums, ka esmu bijis VDK aģents. Man kā vēsturniekam ir ļoti interesanti vērot, kā cilvēki, kuri toreiz bija pie varas, arī šobrīd ieņem amatus valdībā, neraugoties uz nacionālas valsts izveidošanos. Tie paši cilvēki, kuri veikli mainīja krāsu no sarkanās uz sarkani-balti-sarkano. Tas ir ļoti interesanti. Deviņdesmitajos gados es nācu klajā ar iniciatīvu, ka būtu labi, ja visi tie, kuri savulaik sadarbojušies ar VDK, atklātu kārtis, publiski atzīstot to un līdz ar to pagātnei pieliekot punktu. Es pats tā izdarīju, tā bija mana personīgā iniciatīva. Es cerēju, ka gūšu atsaucību, taču neviens mani neatbalstīja”, – teica Taivans. Profesors uzsvēra, ka ar VDK sadarbojušies visi vecākās paaudzes politiķi, kuri bija pie neatkarīgās Latvijas „stūres” pirms 25 gadiem. „Ir cilvēki, kuriem nav problēmu pārkrāsoties jebkurā krāsā. Diemžēl tādi ir arī Latvijā. Viņi, kuru vārdus es tomēr nenosaukšu, lai gan uzminēt nav grūti, daudzi no viņiem vēl joprojām darbojas politikā, viņi visi tā vai citādi sadarbojās [ar VDK]. Viņi visi, ja tā var teikt, ir sasmērējušies. Nu un, protams, tikai tādi muļķi kā es var tajā atzīties. Gudri cilvēki to nedara”, – ironizē zinātnieks. Taivans piebilda, ka atzīstoties [saistībā ar VDK] neko nav zaudējis, jo neesot darbojies politikā. Iemesls, kāpēc viņš sadarbojies ar VDK – šantāža. „Iemesls, kāpēc es sadarbojos ar VDK, bija ļoti vienkāršs, es taču biju otrās, pat trešās šķiras cilvēks: pirmkārt, esmu latvietis, otrkārt, mans tēvs ir garīdznieks. Tēvs mani, protams, brīdināja, lai es nekādā gadījumā nesadarbojos. Bet man šķita, ka esmu gudrāks un sāku muļķot VDK. Tas man kādu laiku izdevās. Pēc tam manu mānīšanos atklāja un pašu aiztrieca ratā”(!?), – smejas profesors”.

Šajā stāstījumā viss ir reti nelietīgi meli. Uz to ir spējīgs vienīgi rafinēts nelietis. Viņš vaino citus sadarbībā ar VDK; viņa publiskā atzīšanās sadarbībā ar VDK, visticamākais, bija VDK kārtējais uzdevums; VDK bija interesanti redzēt sabiedrības reakciju, tiekoties ar VDK aģenta atzīšanos; iespējams, VDK viņu no Maskavas atsūtīja speciāli uz Latviju saskaņā ar senu tradīciju padomju Latvijai palīgā sūtīt Krievijas latviešus – „īstos latviešus”, kā viņus tolaik dēvēja; stāstījums par VDK muļķošanu arī ir nelietība; VDK cītīgi pārbaudīja savu aģentu darbību, nekādā gadījumā neļaujot sevi muļķot; nelietīgas ir frāzes par to, ka VDK viņu šantažēja, padzina; tās ir pilnīgas muļķības."

Atbildēt

Re kā

05.10.2016. 03:44

Amerikāņu centīgākie dibenlaizītāji jau izteikuši savu negatīvo attieksmi pret Eiropas armijas veidošanu. Viņu ieskatā Eiropai nav vajadzīga sava armija. Nupat savu viedokli izteica vispelēkākais no vispelēkākajiem Latvijas valsts prezidentiem. Arī viņš laiza amerikāņu dibenu – Eiropai sava armija neesot vajadzīga! Kā zināms, pēc II Pasaules kara Eiropa jau reiz vēlējās veidot savu armiju. ASV izdevās apslāpēt šo iniciatīvu, jo tad viņi tiktu padzīti no Eiropas un Eiropa nebūtu amerikāņu ģeopolitiskais īpašums. Sociālisma sistēmas sabrukuma rezultātā amerikāņu ģeopolitiskajā īpašumā nonāca arī Austrumeiropas bijušās sociālisma zemes, no kurām dažas kļuva īpaši centīgas amerikāņu dibenlaizītājas. Aprobežotie latvieši ir priekšgalā Eiropas amerikāniskajām padibenēm. Tāpēc nav nekāds brīnums, ka aprobežotais Rīgas pils piekakātājs arī ir pret Eiropas armiju.

Atbildēt

deniss

05.10.2016. 03:34

»

švamme

mani visu laiku nepamet sajūta, ka A.P. ar lielu siltumu un nostalģiju runā par PSRS un komunismu...


A.P. ir mūžīgais opozicionārs. Visam. Viņš nekad nebūs apmierināts. Vienmēr purpēs, gānīsies, nopels.
Cita starpā - Jura Dobeļa sieva ir ne ta Gaļa, ne ta Vaļa, ne ta Nataļja; vienvārdsakot krievuška. Bet tas Dobelim netraucēja bļaut no Saeimas tribīnes: "Nāvi okupantiem!".

Atbildēt

švamme

04.10.2016. 20:22

mani visu laiku nepamet sajūta, ka A.P. ar lielu siltumu un nostalģiju runā par PSRS un komunismu.
Nemitīgi zākā latviju un latviešus. Ja man būtu iespēja, es gribētu viņam uzdot tikai vienu jautājumu: ko viņš personīgi ir izdarījis, lai novērstu visas tās negācijas, uz kurām viņš te šļakstās, ko pozitīvu devis Latvijas valsts attīstībai?
Un vēl - man tāda aizdoma, ka viņa sieva varētu būt nataļja, jevdokija vai vēl kāda oksana. Tas varētu izskaidrot viņa pozīciju.

Atbildēt

Yes

04.10.2016. 15:14

Līdzās neoliberālismam pie apvāršņa ir parādījies islāmisms, kura priekšā nobāl gan nacisms, gan komunisms, nemaz nerunājot par fašismu.

Atbildēt

R.Zeltīts

04.10.2016. 14:28

Johaidī - brāķis! Biedrību grozījumlikumā nav noteikts, ka nedrīkstēs slavēt un izplatīt homoseksuālisma ideoloģiju!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Atraktīvā politiskā hronika: 10. oktobris

FotoPēc 2018.gada 6.oktobra sociāli politiskā dzīve ir ļoti intensīva. Tā tam ir jābūt. Atbilstoši tautas politiskajai gribai todien pie varas nāca manis dēvētā “6.oktobra paaudze”, un latviešiem šajā saulē sākās jauns laikmets. No 13. Saeimas deputātiem 65% tika ievēlēti pirmo reizi. Tas ir radikāls pagrieziens. Tas ir neapstrīdams pierādījums jauna laikmeta sākumam parlamentārā republikā. Un, lūk, jauns laikmets vienmēr sākas ar sociāli politisko procesu sakāpinātu intensitāti. Katru dienu ir kaut kas neparasti jauns un negaidīti jauns. Jaunie politiskie spēki vēlas pēc iespējas ātrāk visu piekārtot savam cilvēciskajam līmenim un profesionālajam līmenim. Viņi steidzas. Īpaši steidzas, apzinoties savu neleģimitāti visā sabiedrībā.
Lasīt visu...

21

Sarūgtināt Bordānu un atlikt partiju finansējuma pieaugumu līdz nākamās Saeimas ievēlēšanai

FotoAicināsim 13. Saeimas deputātus neatbalstīt sasteigtu likumprojektu, kas paredz būtisku valsts finansējuma palielinājumu politiskām partijām jau no nākamā gada!
Lasīt visu...

Pietiek neskaidrību

Uz kopējā fona "Repharm" ir tīri labs un valstiski nozīmīgs koncerns

FotoKatru gadu rudenī atrodas kāds, kas raksta apskatu par šādu tēmu. "Sagadīšanās pēc” katru rudeni farmācijas tirgus sašūpojas, notiek lielākas vai mazākas aktivitātes likumdošanā, normatīvajos aktos, īpašumu maiņā, ražotāju un tirgotāju attiecībās. Vārdu "sagadīšanās" es šeit lietoju tādēļ, ka rudenī tiek izstrādāts valsts budžets un budžetā nekad netiek pietiekami daudz naudas izdalīts medicīnai.
Lasīt visu...

Pietiek neskaidrību

Ko gan citu darīt zaglim, kurš noķerts ar svešu maku rokā?

FotoŠorīt notērēju pārdesmit minūtes laika, lai kļūtu par divsimt deviņdesmit un nezin kuro cilvēku, kurš bija paskatījies „paša spēcīgākā opozīcijas pārstāvja” un vēl arī Gunāra Astras gara radinieka – tā vismaz viņam pašam gribētos – Alda Gobzema fantastiski populāro – jau atkal tā viņam pašam gribētos – taisnošanos viņa Bieriņu nekustamā īpašuma pirkšanas, pārdošanas, dāvināšanas un vēl nez kā sakarā.
Lasīt visu...

18

Latvieši vairs nav "varoņu tauta", drīzāk jau kalpu un pielīdēju tauta

FotoPolitmafija Latvijā visu ir nostādījusi tā, ka nav iespējams dzīvot Latvijā un nebūt šīs mafijas vergam. Par jebko, ko tu pērc, ir jāmaksā PVN. Viss tiek nozagts. Ja tu oficiāli strādā, jāmaksā sociālais nodoklis un ienākuma nodoklis. Viss tiek nozagts. Ja ir īpašums, tad ir jamaksā īpašuma nodoklis. Gribi lietot elektrību, maksā gan par to, gan arī OIK, un vēl nez ko.
Lasīt visu...

12

Ziņojums par komandējumu uz Amerikas Savienotajām Valstīm no 2019.gada 22.septembra līdz 24.septembrim

FotoSaskaņā ar Ministru prezidenta 2019.gada 19.augusta rīkojumu Nr.219 “Par Ilzes Viņķeles komandējumu” no 2019.gada 22.septembra līdz 24.septembrim biju komandējumā Amerikas Savienotajās Valstīs, lai piedalītos Apvienoto Nāciju Organizācijas (ANO) Augsta līmeņa sanāksmē par vispārējo veselības aprūpi.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Gribēja kā labāk, sanāca kā vienmēr

Latvijas satiksmes drošības telpā ir uzsprāgusi verbālā bumba, jo Iekšlietu ministrijas valsts sekretāra vietnieks paziņoja, ka no stacionāro fotoradaru sodiem...

Foto

Modernā banalitāte

Banalitāte ir oriģinalitātes trūkums, pliekanums, bezgaumīgums. Sastopama, tā teikt, arhaiska banalitāte – sen zināma un sen apnikusi banalitāte. Sastopama relatīvi jauna banalitāte – moderna...

Foto

Auniem ir jāzina, ko viņi nobada

Jebkura jauna partija mūsu valstī, kas gribēs izmainīt sapuvušo, smirdīgo oligarhu sistēmu, tiks norieta un samīdīta. Tāds pats liktenis sagaida...

Foto

Kādā veidā visiem aizbāztas mutes par Skultes gāzes termināļa afēru?

Nezināmu personu iecerētā Skultes sašķidrinātās gāzes termināļa būve ir krietni nokavēta, un pašlaik tas ir cinisks...

Foto

Partijas pamodušās no miega

Izskatās, ka Latvijas politikā vasaras brīvdienas beidzot ir beigušās. Arvien aktīvāk izpaužas gan valdošās koalīcijas partijas, gan opozīcijas partijas. Līdz ar to...

Foto

Objektīvā realitāte

Ko nozīmē «objektīvs»? (Runa nav par video vai foto kameras piederumu). Ko nozīmē – būt objektīvam? Vai es, šobrīd rakstot šīs rindiņas, esmu objektīvs? Vai...

Foto

Skumīgi, bet varbūt godīgi…

Pagājusi Skolotāju diena. Kā prasta ikdienība. Nekas no aizgājušo dienu dāsno mūžu un goda plākšņu salkanās godības nav mainījies. “Gada skolotājs”, “Zelta...

Foto

Mīļie draugi, dārgie skolotāji, apsveicu jūs Skolotāju dienā

Mīļie draugi! Dārgie skolotāji! Apsveicu jūs Skolotāju dienā! Mēs visi esam izgājuši caur skolotāju rokām - mēs vispār...

Foto

Civilizācijas norieta enciklopēdija: intelektuālisma iznīdēšana

XX gadsimta otrajā pusē Rietumu civilizācijā sāka ieviesties jauna vērtību sistēma. Tā kļuva masveidīga. Jaunajā vērtību sistēmā kardināli izmainās attieksme pret...

Foto

Likumpārkāpējs - valdība

Kas notiek ar iedzīvotājiem, kuri tiek pieķerti, pārkāpjot likumu? Atkarībā no likumpārkāpuma rakstura un smaguma pakāpes viņiem iestājas vai nu administratīvā vai kriminālatbildība...

Foto

Apķēzīšanas dinamika

Jau pašā sākumā tika rakstīts, ka “nācijas tēvs” centīsies apķēzīt visu, kas latviešu tautas vēsturē ir svēts. Tagad ir pienākusi kārta Latvijas Centrālajai padomei...

Foto

NMPD atbilde par pirmās palīdzības apmācību valstī

Saistībā ar Pietiek publicēto rakstu vispirms jāuzsver, ka pirmās palīdzības apmācība ir valsts pārvaldes iestādes funkcija, nevis bizness, kā...

Foto

Kā Rīgā pulcējās “Aukstā kara 2.0” zaudētāji

„Dažās valstīs ir izveidojusies īpaša akadēmisko prusaku kategorija, kas tekalē no vienas politiskās virtuves uz otru un atkārto tekstus,...

Foto

Jautrība valdošajā koalīcijā

Šķiet, ka valdošajā koalīcijā vajadzētu būt mieram un klusumam, jo valdība paziņoja, ka ir sagatavots nākamā gada budžets. Tomēr atsevišķas partijas un politiķi...

Foto

Prātojums par "labo budžetu" un "sliktajiem baņķieriem"

“PNB bankas” darbības apturēšana sagādājusi rūpestus un kreņķus tās klientiem, bet tie ir tīrie sīkumi, salīdzinot ar laikiem, kad...