Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Mēs, apakšā parakstījušies, būvkompāniju SIA “Siriha GP”, SIA “Inženierkomunikācijas” un SIA “RST Company” īpašnieki un amatpersonas, aicinām atsaukties un pievienoties mūsu sagatavotajam iesniegumam Valsts policijai visus tos Latvijas būvuzņēmējus, kuri ir cietuši no Edija Ekmaņa un viņa pārstāvēto dažādo kompāniju negodīgās un krāpnieciskās darbības!

Deviņdesmito gadu vidū Latvijas būvniecības nozare jau pārdzīvoja milzīgu krāpniecisku shēmu īstenošanas laiku – ar mākslīgi radītu starpniekfirmu palīdzību atsevišķi “lielie” būvnieki milzīgā apjomā izvairījās no saistību pildīšanas pret apakšuzņēmējiem. Sekoja neskaitāmi mazāko uzņēmumu bankroti, to īpašnieki un darbinieki papildināja vai nu bezdarbnieku, vai ekonomisko emigrantu rindas. Par laimi, toreiz izdevās kaut nedaudz iegrožot šo patvaļu un panākt puslīdz godīgas komercprakses ieviešanu būvniecības jomā, lai gan ne viss iecerētais tika īstenots.

Šodien mēs atkal esam situācijā, kad nu jau jauni krāpnieki ir izperinājuši savas shēmas, kā piespiest mazos uzņēmējus pakļauties viņu diktātam, turklāt ar savu juristu armiju samudžinot līgumslēgšanas praksi tā, ka nereti rodas objektīvas un pat nepārvaramas grūtības aizstāvēt savas tiesības pret acīmredzamu negodīgu rīcību.

Viens no redzamākajiem jaunās paaudzes shēmotājiem ir uzņēmējs Edijs Ekmanis, kurš, slēpjoties zem neskaitāmu firmu nosaukumiem, mērķtiecīgi realizē dažāda veida krāpnieciskas darbības ar vienu nolūku – nemaksāt nolīgtajiem apakšuzņēmējiem par godprātīgi, laikā un atbilstošā kvalitātē padarītu darbu. Vēl vairāk – Ekmaņa darbībās nu jau konsekventi iezīmējas vēl kāda viņa negodīgā plāna neatņemama sastāvdaļa, proti, panākot, ka neapmaksāto darbu dēļ mazais uzņēmums nereti ir spiests vai nu uz laiku apturēt, vai pat vispār pārtraukt darbu, no Ekmaņa puses tiek piestādīti nesamērīgi lieli līgumsodi. Tādējādi, nespējot cīnīties pret Ekmaņa nolīgtajiem juristiem, mazie uzņēmumi bieži ir samierinājušies ar sakāvi un pārtraukuši cīņu par savu godīgi nopelnīto līdzekļu atgūšanu.

Arī mēs esam cietuši no Ekmaņa patvaļas (mūsu pieredzētais ir atrodams portālā Pietiek.com rakstos https://pietiek.com/ “Pats “uzmet”, pats piestāda līgumsodu” 27.12.2020, https://pietiek.com/ “Edijs Ekmanis, apkrāptie uzņēmēji un interešu konflikts Smiltenes domē” 16.05. 2021. un https:/pietiek.com/ “Ekmaņa apkrāptie būvnieki kopā vērsīsies policijā”.) Šobrīd esam apvienojuši spēkus un sagatavojuši iesniegumu Valsts policijai ar prasību ierosināt kriminālprocesu saistībā ar iespējamām krāpnieciskām darbībām.

Pēc mūsu rīcībā esošas informācijas, Ekmaņa apkrāpto uzņēmēju skaits ir daudz lielāks – nav izslēgts, ka cietušo skaits sniedzas vairākus desmitos un izkrāpto summu kopapjoms jau rēķināms vairāku miljonu eiro apmērā. Diemžēl bieži vien šie uzņēmēji vai nu baidās no Ekmaņa, vai arī dzīvo cerībā, ka krāpnieks tomēr “žēlsirdīgi” atmetīs kaut vai kādu daļu no nesamaksātās summas.

Kolēģi! Beigsim baidīties un nelolosim tukšas ilūzijas! Apvienosim spēkus un kopā apturēsim Ekmaņa izvērstās shēmas! Pievienojieties mums, un visi kopā vērsīsimies Valsts policijā! Tikai tā mēs varēsim panākt, lai ar mūsu viedokli rēķinās un to respektē, uzsākot plašu izmeklēšanu ierosināta kriminālprocesa ietvaros! Tikai pēc visu apstākļu krimināltiesiskas izvērtēšanas mēs varam cerēt uz veiksmīgiem civiltiesiskiem procesiem un savas godīgi nopelnītās naudas atgūšanu. Pretējā gadījumā Ekmanis un viņam līdzīgie netraucēti varēs turpināt iesākto, un apkrāpto saraksts kļūs tikai garāks un garāks.

Vēl kāds būtisks aspekts. Mūsu rīcībā ir neoficiāla informācija, ka Ekmanis šobrīd aktīvi cenšas meklēt sabiedrotos gan Latvijas politiskajās, gan apšaubāmu finanšu plūsmu kontrolētāju aprindās. Tieši tādēļ vēl jo būtiskāk ir panākt kriminālprocesa ierosināšanu, jo tikai tā ietvaros var atklāties fakti, kas gan izskaidrotu Ekmaņa un viņa firmu pārsteidzošos panākumus dažādos iepirkumu procesos, gan atklātu viņa līdzšinējās nesodāmības apziņas patiesos iemeslus, gan, iespējams, izgaismotu vēl kādas personas, kuras gūst labumu no Ekmaņa darbībām.

Visus tos, kuri ir cietuši no Edija Ekmaņa īstenotajām shēmām, aicinām rakstīt mums uz e-pasta adresi [email protected] vai zvanīt mums pa tālr. nr. 26938977.

Apvienosim spēkus un kopā apturēsim šo negodīgo darboni, atgūsim kaut daļu no izkrāptās naudas, kā arī beidzot padarīsim Latvijas būvniecības vidi godīgu, atklātu un caurskatāmu!

* SIA “Siriha GP” vārdā Harijs Šūtelis, SIA “Inženierkomunikācijas” vārdā Mihails Vaimans, SIA “RST Company” vārdā Edgars Kozaks

Novērtē šo rakstu:

0
0

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

pietiek_kampt

Atkal par kristieti Aldi

FotoNav noslēpums, ka Aldis Gobzems sevi uzskata par ticīgu kristieti. Aldis par to savā Facebook lapā ir vairākkārt rakstījis kopā ar lūgšanām, kurās viņš lūdz Dievam daudz dažādu lietu. 
Lasīt visu...

12

To visu es ar saviem atbalstītājiem, bet šī partija nav “Gobzema partija”, šī partija ir mūsu

FotoUz šo ierakstu mani pamudināja periodiski komentāros lasāmā doma “Gobzems neko nedara”. Esmu par šo tēmu jau izteicies un ne reizi vien, bet, acīmredzami jautājums kādam, kurš nesaprot, ir aktuāls, kas arī ir saprotami.
Lasīt visu...

21

Kāda ir atšķirība starp antidemokrātisko, totalitāro režīmu Latvijā un normālu Rietumu demokrātisku valsti

FotoManas, Aivara Lemberga Satversmes 94.pantā garantētās tiesības uz brīvību Rīgas apgabaltiesa ir pārkāpusi. Šādu Rīgas apgabaltiesai neglaimojošu slēdzienu ir noteicis Latvijas parlamenta ieceltais Tiesībsargs, kurš uzrauga cilvēktiesību ievērošanu Latvijā. Kāda ir tiesas reakcija, kādas darbības veic tiesa, lai novērstu Satversmes 94.pantā man garantēto cilvēktiesību uz brīvību pārkāpumu? Nekādi un nekā! Pilnīga ignorance!
Lasīt visu...

18

Uzticēšanos un naudu ārstiem, nevis ierēdņiem, – tā ir atslēga vakcinācijas procesa uzlabošanai

FotoLatvijā pakāpeniski atkal pieaug COVID-19 izplatība, un valdība, nespējot panākt vakcinācijas aptveres rādītāju uzlabošanos, ķeras pie piespiedu mēriem. Saeimā iesniegts likumprojekts par obligātu vakcināciju atsevišķām strādājošo kategorijām: izglītības, veselības aprūpes un sociālās jomas darbiniekiem. Tos, kuri nevarēs uzrādīt atbilstošu sertifikātu, draud atlaist no darba.
Lasīt visu...

21

Ārstu biedrība aicina pārtraukt nodokļu maksātāju naudas izšķērdēšanu neefektīvām reklāmas kampaņām

FotoLatvijas Ārstu biedrība (LĀB) iestājas par vakcināciju kā pašlaik drošāko un efektīvāko Covid-19 pandēmijas ierobežošanas līdzekli, bet ir kategoriski pret vakcinācijas loterijas rīkošanu. LĀB uzskata, ka fiskālu stimulu izmantošana sabiedrības veselības veicināšanā ir pieļaujama tikai izņēmuma gadījumos. Biedrība aicina pārtraukt nodokļu maksātāju naudas izšķērdēšanu neefektīvām reklāmas kampaņām un naudu novirzīt Latvijas veselības aprūpes stiprināšanai.
Lasīt visu...

12

Tauta NAV ēzelis!

FotoMūsu valdībā lielai daļai partiju azartspēles (tostarp loterijas) ir tīkamas: tas ir viņu asinsritē kā barojošs mātes piens. Ne velti parlamentā viskaismīgāk tiek debatēti ne jau tautas labklājībai būtiskie, bet gan azartspēļu biznesam svarīgi jautājumi.
Lasīt visu...

21

Nomenklatūras valsts un nomenklatūras vara

FotoJau sākumā teicu, ka Juris Stukāns ar prokuratūru galā netiks. Precīzi un pamatīgi aprakstīta viņa darbība šajā rakstā, bet nekad nevar uzrakstīt tik labi, lai nevarētu papildināt vai uzrakstīt labāk.
Lasīt visu...

12

Varbūt arī mēs tāpat kā Kariņa valdība varam sākt uzskatīt, ka likums ir nevis likums, bet ieteikums?

FotoLIKUMU IGNORANCE ir SASNIEGUSI APOGEJU! Ministru kabinetā skata likumprojektu, kur visciniskākajā veidā valsts varu nozagušies demonstrē, kā NELIKUMĪGU lietu PADARĪT PAR LIKUMĪGU!
Lasīt visu...

12

Priesteru padome: ja garīdznieks aicina izvairīties no vakcinācijas, tad viņš šķeļ Baznīcu no iekšienes

Foto2021. gada 22. jūlijā attālināti notika Rīgas arhidiecēzes Priesteru padomes un dekānu tikšanās par vakcinācijas jautājumu, kas šobrīd tik ļoti šķeļ sabiedrību un arī draudzes. Saskaņā ar novērojumiem, vairumam ticīgo vakcinācija ir morāli pieņemama, bet tajā pašā laikā ir daļa katoļu kas aktīvi ieņem negatīvu nostāju pret vakcināciju. Nepieņemamu antivakcinācijas nostājas izpausmju dēļ, kuru rezultātā ir atsevišķas draudzes ir sašķēlušās, Rīgas arhibīskaps metropolīts uzskatīja par nepieciešamu sasaukt Priesteru padomes sēdi.
Lasīt visu...

Lursoft