Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

hi hi hi

13.11.2016. 12:31

kur tad tādi Latvijā ir???????????????????????

Atbildēt

Māris

07.10.2016. 04:01

VBN
2.19. kvalificēts būvdarbu izpildītājs – fiziska persona, kas ieguvusi valsts atzītu profesionālo izglītību un vismaz 2. kvalifikācijas līmeni būvniecības vai saistītā profesijā vai Latvijas Amatniecības kameras piešķirto amatnieka kvalifikāciju;
100. Atbildīgajam būvdarbu vadītājam ir šādi pienākumi:
100.3. iesaistīt būvniecības procesā tikai atbilstošas kvalifikācijas būvdarbu izpildītājus;

Atbildēt

OXO

06.10.2016. 12:32

Par sertificeto atbildibu-ja likums nebutu ka zvejas tiklis tad st. pec Maksimas tragedijas aiz restem vajadzeja atrasties buvprojekta apstiprinatajam neierobezota tirdzniecibas vieta,tirdzniecibas vaditajam buvobjekta un atbildigajam darba inspektoram-Grinberg nesmidini tautu jo sanaks ka bernudarzu audzinatajam.

Atbildēt

masons no .... ložas

05.10.2016. 03:51

»

vispār jau

LPSR daudzdzīvokļu dzīvojamās mājas un arīdzan veikalus pie tām būvēja zoldātiņi-strojbats (piem. LPRS aizsardzības min darbinieku hatas) vai arī zeki (piem. LPRS iekšlietu min darbinieku hatas


Šī nav tā lieta, ko jāpārņem no okupētās Latvijas pieredzes. Okupētajā Latvijā laikam Daugavpilī par ķirurgu pēckara gados strādāja cilvēks bez ārsta izglītības. No asinīm nebaidījās, graizīt un lāpīt patika - tikai katrs 2. nomira.
Par būvniecību okupētajā Latvijā zoļļu un zeku izpildījumā - regulāri bruka fermas, šķūņi, Limbažos sabruka skola (bija bojāgājušie), sabruka Ķeguma HESa tilts (arī ar bojāgājušajiem)...nebija jau tā, ka ēkas sāka brukt tikai un vienīgi atjaunotās Latvijas laikā.
Būvniecība visos laikos ir bijusi nozare ar paaugstinātu risku gan strādniekiem, gan materiāliem, gan procesam, gan rezultātam. Arī "zelta gados" jeb Ulmaņlaikos bija brāķis un bruka ēkas.
Es pieturos pie uzskata, ka būves kvalitāti pirmkārt garantē bez aprēķinu kļūdām un detalizēti izstrādāts projekts. Ja projektā viss ir parādīts, viss ir nepārprotami saprotams (un darba veicējam nav jālauza galva par to kā un ko darīt), tad šādu ēku nesošo karkasu var uzbūvēt ne tikai zobārstu, bet arī filologu un teologu brigāde.

Atbildēt

vispār jau

04.10.2016. 18:49

»

Meistars

Privātmāja nav sabiedriski nozīmīga ēka. Nākotnē privātmājas, sausās atejas, malkas šķūņus, vasarnīcas, garāžas drīkstēs tāpat kā līdz šim būvēt bomži, zagļi, krāpnieki, dirsēji, lumpeņi, alkoholiķi, diletanti būvniecībā un palīgskolu absolventi ar 9 klašu izglītību...


LPSR daudzdzīvokļu dzīvojamās mājas un arīdzan veikalus pie tām būvēja zoldātiņi-strojbats (piem. LPRS aizsardzības min darbinieku hatas) vai arī zeki (piem. LPRS iekšlietu min darbinieku hatas)!

Atbildēt

Meistars

04.10.2016. 11:40

»

arturs

Celtnieku - meistaru pieredzes kartiņas??? Ja es būvēšu sev privātmāju, tad man būs jāuzstāda kaut kāds aparāts celtniekiem, vai arī privātmājas neieskaitīsies viņu pieredzē? Ā, pareizi, būvēt varēs tikai lielas, kuram sakārtota infrastruktūra un nopirkti "uzskaites aparāti


Privātmāja nav sabiedriski nozīmīga ēka. Nākotnē privātmājas, sausās atejas, malkas šķūņus, vasarnīcas, garāžas drīkstēs tāpat kā līdz šim būvēt bomži, zagļi, krāpnieki, dirsēji, lumpeņi, alkoholiķi, diletanti būvniecībā un palīgskolu absolventi ar 9 klašu izglītību!

Atbildēt

VB

04.10.2016. 08:21

"...būvniecībā kā paaugstināta riska nozarē būtu nepieciešamas līdzīgas prasības pēc kvalifikācijas kā medicīnā, kur gan ārstiem, gan medicīnas māsām tiek prasīta ne tikai atbilstoša izglītība, bet arī regulāra kvalifikācijas paaugstināšana dažādās apmācībās un konferencēs."

Jau te nav taisnība!
Medicīnas māsa, nav sanitārs (kuram nekāda sertifikāta i nevajag), bet gan daudz augstāk.
Celtnieks / palīgstrādnieks ar lāpstu, reģipša gabalu ir tikai, tipa, sanitārs, kas arī loģiski.

Atbildēt

Pekse

04.10.2016. 08:16

Vai vēlviens piemērs: Ķīna. Rīsa lauki. visi zina kā audzē rīsus: iestāda, tad lauku uzpludina, tad rīsi izaug, lauku nopludina apkārtnes upēs un novāc ražu. Arī Ķīnā lieto ķīmiju lauksaimniecibā. Un problēma - kā pludina nost rīsu ūdeni upēs, tā zivis upē beigtas. Taisīja likumus un regulas un noteikumus. Nekā, visi it kā visu ievēro, bet kā pludina nost, tā zivis pagalam. Kamēr kādam neienāca prātā ģeniāla ideja - pavasarī pēc lauka uzpludināšanas tajā ielaida iezīmētu zivtiņu. Proti, dariet ko gribie, bet tai zivij rudenī jābūt dzīvai. Tā arī mums, variet taisiet cik licenses un sertifikātus gribiet - māja nedrīkst sabrukt. punc. Palaidiet pie pieņemšana skonkurentu pārstāvi lai pārbauda, ātri viss sakārtosies, just an idea. Bet vajag kaut ko vienkāršu un efektīvu, nevis kārtējo sertifikāciju. No manas pieredzes sertificēšana šādās nozarēs situāciju apdara sliktāku, jo tie, kuri "zin drēbi" neatbilst noteitkajām prasībām, bet tie, kuri formāli atbilst nejēdz darbud arīt.

Atbildēt

Pekse

04.10.2016. 08:02

Būvmateriļaus drīskt piegādāt tikai kvalitatīvus uns ertificētus, bet realitātē piegādāja to, ko piegādāja un tas "izgāja cauri". Tagad strādniekiem jābūt licensētiem, bet kas licensēs, atkal birokrātija CV, licences maksas un pārbaudes, bet par to, vai šis būvnieks reāli mācēs būvēt ne vārda, galvenais ir licence. Andreasam Lubitzam arī bija licence no psihiatriem,. bet realitātē notika tas, kas notika. Babilonijas valdnieks Hammurapi 1700 gadus pirms Kristus izdeva likumus, un tur bija teikts:
228. Ja celtnieks uzbūvē kādam māju un pabeidz to, celtniekam no šī cilvēka pienākas samaksa divi sikli naudā par katru sāru platības.
229. Ja celtnieks uzbūvē kādam māju un viņš nav to pienācīgi uzbūvējis, un viņa celtā māja iebrūk un nogalina īpašnieku, tad šis celtnieks ir sodāms ar nāvi.
230. Ja tā (brūkošā ēka) nogalina īpašnieka dēlu, šī celtnieka dēls ir sodāms ar nāvi.
231. Ja tā (brūkošā ēka) nogalina īpašnieka vergu, tad viņam jādod mājas īpašniekam šī verga vietā cits vergs.
232. Ja tā (brūkošā ēka) sabojā mantas, viņam ir jāmaksā par visām sabojātajām mantām un māja, kuru viņš nav uzbūvējis pareizi un tā ir sabrukusi, viņam ir atbilstoši jāatjauno par saviem paša līdzekļiem.
233. Ja celtnieks kādam būvē māju, kaut arī tā nav pabeigta, ja šķiet, ka draud sienu sabrukšana, celtniekam sienas ir atbilstoši jāizlabo par saviem paša līdzekļiem.

Atbildēt

04.10.2016. 05:57

»

arturs

Te mēs skaidri redzam, ka Grīnbergs lobē būvnieku klasifikāciju, kura ir lielo būvuzņēmēju interesēs. Pēc tās prasībām lielākā daļa būvfirmu paliek zemākajā kategorijā un der tikai par apakšniekiem


varētu būt,kamēr iet iepirkums ģenerālis startē ar vienu sarakstu,pēc iepirkuma paņem apašnieku un darbiņu izdara ar viņiem.Man praksē ir izveidojies cits novērojums,ka darbs ar Meistaru ir produktīvāks un lētāks,ka ar cilvēku ,,Ja vsjo umeju''Jā,Meistari ir vajadzīgi,bet ne reglamentējošā izteiksmē.

Atbildēt

arturs

04.10.2016. 03:56

Celtnieku - meistaru pieredzes kartiņas??? Ja es būvēšu sev privātmāju, tad man būs jāuzstāda kaut kāds aparāts celtniekiem, vai arī privātmājas neieskaitīsies viņu pieredzē? Ā, pareizi, būvēt varēs tikai lielas, kuram sakārtota infrastruktūra un nopirkti "uzskaites aparāti".

Atbildēt

arturs

04.10.2016. 03:41

Te mēs skaidri redzam, ka Grīnbergs lobē būvnieku klasifikāciju, kura ir lielo būvuzņēmēju interesēs. Pēc tās prasībām lielākā daļa būvfirmu paliek zemākajā kategorijā un der tikai par apakšniekiem.

Atbildēt

Būvinženieris

04.10.2016. 03:03

Taisnība ir Grīnbergam. No pieredzes saku, ka lielākā daļa no tiem, kuri nodzēruši autovadītāju tiesības strādā par celtniekiem. Ir arī bomži, kuriem naudu maksā katru dienu uz rokas pāris euro, bet speciālisti ar vidējo celtniecības izglītību strādā Norvēģijā, Zviedrijā, Vācijā u.t.t. un tas nav normāli,kaut kas ir jādara.

Atbildēt

Ezis

04.10.2016. 02:01

Raksta autors kārtējo reizi apliecina, ka viņam nav nekādas sajēgas par situāciju būvniecības nozarē. Tiek atklāti lobētas dažu lielo būvniecības nozares uzņēmumu intereses.

Atbildēt

hm

04.10.2016. 01:33

Nav darba, krītas būvniecības apjomi, to jāaizstāj ar sertifikāciju, kas palīdzēs sertificētajiem darbu nodrošināt. Apmēram tāda šo vārdu jēga.
Ja palūkojamies uz Zolitūdes traģēdiju, visi atbildīgie būvnieki taču bija sertificēti! Un, droši vien, uz apsūdzēto sola prasījās sēdēt arī tiem, kas šiem sertifikātiem lika zīmogus un parakstus. Izspruka! Tagad laiks sertificēt strādniekus un apkopējas!

Atbildēt

Grīnbergs

03.10.2016. 14:46

»

Eu

Kas ir Grīnbergs? Ko viņš pīpē


Sākumā atbildi uz manu jautājumu - kāpēc SAKRET siltumizolācijā nerodas rasas punkts?

Atbildēt

Eu

03.10.2016. 14:16

Kas ir Grīnbergs? Ko viņš pīpē?

Atbildēt

Valsts ierēdņu amatu

03.10.2016. 14:08

Varēs ieņemt tikai cilvēki bez parādiem un kredītiem

Atbildēt

ģenerālis

03.10.2016. 11:19

»

varbūt

Sākt vajadzētu ar Latvijas Būvnieku asociācijas prezidenta Grinberga nomaiņu, kuram viena doma "gudrāka" par otru


Piekrītu! Grīnbergs sadārdzinās un sačakarēs visu procesu. Maksās nodokļu maksātāji.

Atbildēt

varbūt

03.10.2016. 10:53

Sākt vajadzētu ar Latvijas Būvnieku asociācijas prezidenta Grinberga nomaiņu, kuram viena doma "gudrāka" par otru!

Atbildēt

aha

03.10.2016. 10:36

korektāk - valsti vadīt var tikai kvalificēti kadri :)))

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

15

Tagad es piesaku valsts digitalizācijas reformu

FotoMinistru kabinetā (MK) apstiprināts Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) sagatavotais informatīvais ziņojumus "Par valsts pārvaldes informācijas sistēmu arhitektūras reformu". Līdz ar to ir uzsākta manis kā vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministra (AP!) vadītā valsts digitalizācijas reforma, kas attīstīs un nostiprinās valsts pārvaldes rīcībā esošos IKT resursus un pārvaldības kompetences, pilnveidos datu un pakalpojumu pārvaldību, kā arī, radīs jaunas iespējas komersantiem attīstīt savus digitālos risinājumus, pilnveidot esošos pakalpojumus un radīt jaunus.
Lasīt visu...

15

Manas pārdomas par Latvijas himnu

FotoMūsu valsts himnā centrālais jēdziens ir Latvija. Toreiz, kad himna radās, priekšstats par Latviju bija jauns. Latvija kā vienota zeme – toreiz vēl ne valsts. Ne vairs Kurzeme, ne vairs Vidzeme, ne vairs Latgale, bet gan Latvija. Latvija kā viena noteikta daļa no pasaules. Latvija, kas atrodama pasaules kartē.
Lasīt visu...

21

Muļķība vai pasūtījums?

FotoSliktāku variantu kā noplēst Pasaules tirdzniecības centra (PCT) labi saglabāto ēku Elizabetes ielā 2 (attēlā - idejas "bīdītājs", kultūras ministrs Nauris Puntulis) tikai tādēļ, ka to kādreiz ir izmantojuši kompartijas birokrāti, mūsu vadošo partiju koalīcijai nebija viegli atrast. Negribas idejas autorus un deputātus saukt par muļķiem, jo muļķībai var būt arī pasūtītājs – labi paslēpts lobijs ar saviem finansiāliem vai politiskiem mērķiem un līdzekļiem.
Lasīt visu...

21

Prezidents un Drāma

FotoKatra globāla krīze ir būtiski mainījusi pasauli. Pirmais pasaules karš sievietēm saīsināja matu un kleitu garumu, jo vīriešu skaits bija dramatiski samazinājies, bet industriālais laikmets prasīja darba rokas. Otrajā vairums armiju braši iejāja zirgu mugurā, lepni zobenus vicinot (kaujā pie Mokras vācieši zaudēja 50 tankus, bet poļi 300 zirgus), bet kara noslēgumā cilvēce pieredzēja Hirosimu un Nagasaki.
Lasīt visu...

6

Kad "sabiedriskā radio personība" ignorē sabiedriskā radio ētikas kodeksu

FotoŠī gada 19.jūnijā Latvijas Radio 5 darbiniece Karmena Stepanova savā oficiālajā LSM “radio personības” profilā norādītajā twitter.com kontā @bembijs publicēja tagad izdzēstu ierakstu, kurā ievietoja ekrānšāviņu no politiskās partijas Nacionālā savienība “Taisnīgums” profila, tam pievienojot komentāru: “Gribētu, lai Rīgas valsts 2. ģimnāzija pastāsta, ko viņu mūzikas skolotājs darīja šajā “akcijā”.”
Lasīt visu...

6

Augstākā tiesa gandrīz visā mums piekrita, bet spriedumu nez kāpēc tomēr atcēla

FotoKultūras ministrija (KM) turpina uzsvērt, ka valsts ir pilnībā norēķinājusies par Latvijas Nacionālās bibliotēkas (LNB) ēkas būvniecību, līdz 2016.gada 31.decembrim pārskaitot būvniekiem pēdējo maksājumu 104 904 eiro apmērā. Kopumā par ēkas būvniecību 8 gadu laikā valsts samaksājusi 195 565 638 eiro, un tai pret būvnieku nav parādsaistību.
Lasīt visu...

21

Politiķa statuss pats par sevi nav pietiekams pamats atklāt sabiedrībai informāciju par politiķa privāto dzīvi – ka Juta Strīķe universitātē iestājās kā Anna Potapova

FotoAugstākās tiesas (Senāta) Administratīvo lietu departaments 15.jūnijā atteicās ierosināt kasācijas tiesvedību administratīvajā lietā, kas ierosināta, pamatojoties uz žurnālista pieteikumu par pienākuma uzlikšanu Latvijas Universitātei sniegt pieprasīto informāciju par vārdu un uzvārdu, ar kādu politiķe minēta augstskolas dokumentos. Līdz ar atteikumu ierosināt kasācijas tiesvedību stājas spēkā Administratīvās rajona tiesas 2019.gada 5.jūlija spriedums, ar kuru pieteikums par informācijas izsniegšanu noraidīts.
Lasīt visu...

21

Izglītība

FotoGrūti laiki rada stiprus cilvēkus, stipri cilvēki veido labus laikus, labus dzīves apstākļus. Labi dzīves apstākļi rada vājus cilvēkus, un vāji cilvēki rada grūtus laikus.
Lasīt visu...

21

Bagātie un slavenie arī raud, jeb turīgie prasa pabalstus

FotoKoronavīrusa radītā krīze pamatīgi iedragāja daudzus biznesa sektorus, piemēram, restorānu un viesnīcu biznesu, tūrisma un izklaides industriju. Lai šiem uzņēmumiem un tajā strādājošajiem palīdzētu, valsts piešķīra dīkstāves pabalstus līdz pat 700 eiro. Ļoti apsveicama un pareiza rīcība – līdzīgi rīkojās arī cita valstis pasaulē.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Mēs enerģiski aizņemamies uz nākotnes rēķina

Ļoti cienījamās Saeimas deputātes! Augsti godātie Saeimas deputāti! Dāmas un kungi! Šodien noslēdzas spraigs darba cēliens, un turklāt vairākus mēnešus...

Foto

Sabiedriskās televīzijas blēņas par okupāciju „skatītājam parastajam”

Filma "Parasta okupācija" diemžēl ir kārtējais piemērs tam, ka, mēģinot iztikt bez vēsturniekiem vēsturei veltītu jautājumu analīzē, nekas izcils...

Foto

Esam pret jebkādu Augstskolu likuma redakciju, kurā pieļauta tādu rektoru ievēlēšana, kas nezina latviešu valodu un nespēj to lietot

Saskaņā ar pašlaik plaši apspriesto un kritizēto...

Foto

Ārstu blakusdarba ierobežošana var novest pie medicīnas personāla kritiska trūkuma

Latvijas Slimnīcu biedrība kategoriski iestājas pret publiskajā telpā izskanējušo politikas veidotāju ideju ierobežot ārstu darbību -...

Foto

Valsts politiskā vadība izšķīrās palikt savā vietā un pielāgoties, nevis cīnīties pret agresiju un protestēt pret notiekošo

Latvijas patrioti! Godātie klātesošie! Pirms 80 gadiem – 1940....

Foto

Džordž Stīl, tiec galā ar saviem kompleksiem

Džordž Stīl, Latvijas pilsoni, Attīstībai/Par dibinātāj un biedr, cik saprotu. Es Jūs, Džordž Stīl, uzrunāšu uz "Tu". Uz šo ierakstu mani...

Foto

Saprātīga izvēle

Cilvēkus nosacīti varētu iedalīt divās grupās: tajos, kuri pieņem saprātīgus lēmumus, un tajos, kuri pieņem nesaprātīgus lēmumus....

Foto

Pūces kundze nodokļu maksātāju naudu mums un citiem sadalīja ļoti labi un pareizi; kas nemācēja pareizi paprasīt, pats vainīgs

Var piekrist pētnieciskās žurnālistikas centra "Re:Baltica" publikācijas...

Foto

Par nodokļiem, dzīvi un brīvību

Obligātie nodokļi nozīmē, ka zeme ir iekarota, tā pakļāvusies kādam pārspēkam. Tautu var pakļaut un paverdzināt kā vietējie, tā svešzemju varmākas....

Foto

Kad rasisma apkarotājiem entuziasma vairāk nekā saprāta

Dārgie draugi. Esam saņēmuši pārmetumus no Aijas Ingrīdas Abenes (jautājums tiek diskutēts arī viņas pārstāvētās partijas Attīstībai/Par "Facebook” profilā)...

Foto

Lai nepieļautu nacionālā kultūras mantojuma izpostīšanu Rīgas centrā, sākta iedzīvotāju parakstu vākšana

Internetā sākta parakstu vākšana, lai panāktu, ka netiek izpostīts Alberta ielas 9 Konstantīna Pēkšēna...

Foto

Krievija turpina aktīvi melot par COVID-19 nekaitīgumu

Līdz šim mediju un sociālo tīklu vidē ir parādījies ārkārtīgi daudz Kremļa vēstījumu par COVID-19 vīrusa izplatību. Tiek izplatītas...

Foto

„Wagner” algotņi Lībijā – Putina naivā lielgabalgaļa

Krievijas karavīru mentalitāte būt par naivu lielgabalgaļu nav mainījusies kopš Ivana Bargā laikiem, - šādu secinājumu var izdarīt no...

Foto

Cilvēku un mājlopu čipošana un čipi

Pašreiz, iespējams, notiek viena no pasaules vēsturē lielākajām kriminālām krāpšanām un apmaušanām – pasludināta viltus kroņa vīrusa izraisītās slimības viltus...

Foto

Aicinām pārtraukt darbus Skanstes dārziņos uz putnu ligzdošanas laiku

Nodibinājums "Dzīvnieku policija" un Latvijas Ornitoloģijas biedrība aicina pārtraukt Skanstes ielas dārziņos paredzētos darbus vismaz līdz šī...

Foto

Grēkāzis ir, upurnazis trinas

Vecam sunim jaunus trikus neiemācīsi. Mežu daudzīpašnieks Modris Fokerots riskē sabiedrības ilgākā piemiņā palikt tieši kā uzskatāma ilustrācija šai parunai....

Foto

Pieprasām atsaukt raidījumā "Nekā personīga" paustās nepatiesās un maldinošas ziņas

SIA Pata un SIA Pata Board advokāti ir vērsušies SIA All Media Latvia ar pretenziju, kurā...

Foto

Dieva valstība

Jānis Kristītājs ir teicis: «Atgriezieties no grēkiem, jo Debesu valstība ir tuvu klāt pienākusi.» (Mt 3:2) Ar šādiem vārdiem Jānis Kristītājs sāka savu publisko...

Foto

IZM izstrādātie Augstskolu likuma grozījumi ir brāķis, kas būtiski jāuzlabo

Rektoru padome atklātā vēstulē vērsusies pie Saeimas deputātiem, kā arī Latvijas augstskolu mācībspēkiem un studentiem, informējot,...

Foto

Tumsas spēki mēģina ierobežot mūsu iespējas tērēt nodokļu maksātāju miljonus tā, kā mēs vēlamies

Ar nekorektu un godprātīgas konkurences principiem neatbilstošu vēstuli Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu...

Foto

Latvijā ar novadu reformu cenšas ievilkt un nostiprināt okupāciju radītās sekas – kam tas izdevīgi?

Latvija kā novads, kā zeme gadsimtu gaitā bija dažādu okupācijas jūgu...

Foto

Valdība plāno pieņemt ar nejēdzībām pārpilnas dzīvnieku labturības prasības

Šajās dienās Ministru kabinets pieņem noteikumus „Dzīvnieku labturības prasības dzīvnieku patversmēs un dzīvnieku viesnīcās”. Nosaukšu tikai lielākās...

Foto

Tas apdraudēs dzīvības

Veselības ministrijas tuvākajā laikā plānotā slimnīcu līmeņu pārskatīšana var būtiski samazināt ārstniecības pakalpojumu pieejamību reģionu iedzīvotājiem....

Foto

Aicinu nepakļauties šauras personu grupas spiedienam un balsot par Varakļānu novada iekļaušanu Madonas novadā

Kā Varakļānu novada iedzīvotājs un viens no lielākajiem novada uzņēmējiem vēršos pie...

Foto

Troļļi

Troļļošana - tas nav tikai internets, tā ir sadzīvē sen izmantota metode kādu ietekmēt, kādu nosodīt, kādam sariebt. Tas notiek skolās, darba vietās un citos...

Foto

Vai Latvija izmantos vai izniekos jaunas biznesa iespējas post-COVID pasaulē?

Savulaik vēl jaunā un naivā Latvija sapņoja kļūt par banku paradīzi – “tuvāk par Šveici”. Par...

Foto

Pieprasu pārtraukt pārkāpt Satversmi un Saeimas Kārtības rulli: vēstule Saeimas priekšsēdētājai Inārai Mūrniecei

Saskaņā ar Satversmes 15.pantu "Saeima savas sēdes notur Rīgā un tikai ārkārtīgu apstākļu...

Foto

Kā tagad pareizi vajadzētu „apgūt” Eiropas naudu

Eiropa gatavojas vērienīgai ekonomikas atjaunošanas programmai, plānojot tērēt simtiem miljardu, iespējams, pat triljonu eiro. Tā ir labā ziņa. Pats...

Foto

Notiek valsts apvērsums: ja jūs tagad necelsieties, tad paši vainīgi

Saeimas Prezidijs ir sasaucis Saeimas attālināto ārkārtas sēdi 2020.gada 26.maijā pulksten 14.00 (e-Saeima platformā). Tas ir...