Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

haralds

[R] 05.09.2014. 22:59

"bla, bla, bla" latviski "ļeru, ļeru, ļeru"!

Atbildēt

viesturs

05.09.2014. 17:08

ar pierādījumiem kriminālprocesa izpratnē ir šķidri, šaubu nav

Atbildēt

Ēriks

03.09.2014. 17:21

Ho ho, beidzot redzu, ka kāds komentāros ieminas par Strazda kolēģi tiesnesi Sandru Grozu. Ieteiktu PIETIEK sīkāk papētīt šīs kundzes spriedumus, būtu ļoti daudz interesantas lasāmvielas portālā.

Atbildēt

John Doe

03.09.2014. 10:49

Laba lieta tadi izraksti - lauj briva bridi bez ipashas piepules iepazities ar skalajiem keisiem.

Atbildēt

John Doe

03.09.2014. 10:38

1. Par tadu tiesas darba organizeshanu (kkads Jevgenijs nem naudu no mistiskas kartes, lai liktu logus) Strazdu ara no tiesas. Principa katra skaidras naudas iznemsana ar sveshu (Jevgenijam nepiederoshu) karti ir noziegums. Strazds bija informets, turklat, cik saprotams, ir ari dalju njemis. Par to arii jasezh.
2. Ka var shitie auni spriest tiesu jebkados finanshu vai ekonomiskos stridos vai noziegumos? Ka var ienakt prata, ka ir ok ligumu slegt ar pilsoni X, bet naudu maksat pilsonim Y? Arguments, ka visi buvnieki ta dara, nav labs tonis :)
3. Kas ir ta apkopeja, kas piestrada par tiesas sekretari?
4. Pirms izteikt skalus apvainojumus par kada gramatvezha kompetenci, godatajam advokatam pasham vajadzetu pastudet ka valsts budzets pildas un terejas. Soc iemaksas ir tieshi zaudejumi valsts budzheta, jo rada saistibas par nakotnes izmaksam (Pasha = lohs). Tas, ka strazds krapjot 100k, valstij rada 150k zaudejumus, nesaka, ka strazds nav vainigs pie 50k zaudejumiem.
5. Interesants liecibu analizes izlartojums - visas svarigas liecibas ir saliktas pa vidu starp "stradaju par sekretari/palidzi/tulku, nevienu nepazistu, neko neatceros, remonti ir veikti". Kapec gan tas nevienam nevajadzigas liecibas vispar shaja dokumenta ir ieklautas? Lai pasleptu butisko? Cita secinajuma nav.
6. Knab darbinieki informe, ka par nepatiesu liecibu var iestaties kriminalatbildiba? Ka ta var!
7. Lasot to penteri un liecibas parnem neviltota vilshanas par tiesu sistemu - lielakais liekezhu un savejo pulks starp visam valsts varas institucijam. Te tev nu bija neatkariga tiesu sistema. Suuda strazdi.

Atbildēt

koko

03.09.2014. 09:53

nu un ko, tagad strazdu būs jāataisno par izdarīto? "Pietiek", nu jau pietiek!

Atbildēt

Tehnologs

03.09.2014. 09:14

Vāja advokāta runa. Galvenie trūkumi: garlaicīga, samudžināta, pārāk gara. Tāpēc nemaz neizlasīju līdz galam. Ja es būtu tiesnesis, es būtu iesnaudies. Pēc tam es notiesātu Strazdu par krāpšanu pēc KL 177.panta 3.daļas. Stāsti par to, ka rakstīja protokolu uz motora pārsega ir lieki un kaitinoši. Tie nedod strazdam tiesības noformēt darbā faktiski neejošas personas un nedod tiesības saņemt viņiem paredzēto atalgojumu.

Atbildēt

De gulf

03.09.2014. 06:47

Zinot to Zemgales priekšpilsētas tiesas virtuvi (visas tās deģenerātes S.Grozas u.t.t. pseidotiesnešu varzu) uzskatu, ka tur pusei tiesnešu vajadzētu piemērot kriminālatbildību-par apzināti prettiesisku lēmumu izdošanu, faktu sagrozīšanu spriedumos u.c. ikdienišķiem Zemgales priekšpilsētas tiesas darbiem. Diemžēl šajā valstī nav nevienas struktūras, kura varētu to stalli izmēzt tīru no korumpantiem un negodīgiem tiesnešiem. Tāpēc noķēra vienu nabaga strazdu, bet pārējie turpinās tādā pašā garā. Un iepūt, jo ne vienmēr Ēriks ies sūdzēties par to, ka viņam viskiju aiznes.

Atbildēt

formula

03.09.2014. 05:42

Un ko proķene- no kakas cenšas uztaisīt čupačupsu.

Atbildēt

formula

03.09.2014. 05:39

»

Munks

Ģeniāli.... Strazds ir zelta gabaliņš, jo viss ir skaisti... kaut kādi cilvēki strādāja, grīdas bija tīras, kāda razņica, kurš saņēma naudu


Strazds ,tāpat kā tu,nav zelta gabaliņš un arī tev pastāvošā politmafija ar noziedzīgu sadistu šļuru var atnākt pakaļ līdzko tu viņiem nepatiksi !
Tā šļura savā neprātā neapjēdz , ka tiek jau nomaukti kā jau prezervatīvi.

Atbildēt

prakse

03.09.2014. 02:56

Advokātam maksā par to, ko viņš runā. Lai spriestu, vai advokāta runa kaut ko atklāj, vai neatklāj, ir jāiepazīstas ar tiesas sēdē pābaudītajiem pierādījumiem. Pārsvarā krimināllietu advokāti sagroza pierādījumu jēgu un pat vispār noklusē savā runā to, kas liecina par sliktu klientam. Taču tas nenozīmē, ka analoģiskā veidā jārīkojas tiesai.

Atbildēt

Munks

03.09.2014. 02:50

Ģeniāli.... Strazds ir zelta gabaliņš, jo viss ir skaisti... kaut kādi cilvēki strādāja, grīdas bija tīras, kāda razņica, kurš saņēma naudu....

Atbildēt

nemizida

03.09.2014. 02:19

lai būtu ievērots pušu vienlīdzības princips, lūdzu nopublicējiet prokurora runu. Teikšu, ka advokāta runa ir viduvēja, balstīta uz pieņēmumiem. Kā prokuroram, tā advokātam, tiesas runā jābalstās tikai un vienīgi uz pierādījumiem.

Atbildēt

Nesmuki gan

02.09.2014. 18:37

»

real life

protokolu raksta uz automašīnas motora pārsega (c...


G.Gudermanis no ENAP brukā ikdienā ar dārgu Lexus. kas protams uz viņa vārda nav reģistrēts

Atbildēt

mja...

02.09.2014. 18:16

»

paija

No kura laika advokātu runas kaut ko atklaj apsūdzētajam par sliktu un uzskatāmas par objektīvu lietas izklāstu? Neatradu nevienu epizodi ,kur KNAB būtu rīkojies brutāli. Varbūt nepamanīju? Advokāts ir dziļi sašutis,ka dazi liecinieki izteikusies par KNAB darbinieku laipnību, tie taču noteikti melo...


Pērle ir advokata teiciens, ka Strazds nemaz neesot amatpersona, jo jau atlaists no darba un prokurore, prasot vinu sodīt kā amatpersonu ar aizliegumu ieņemt amatpersonu amatus , pārkapjot viņa tiesības uz vienlīdzīgu tiesu .
----

O, jā!!

Atbildēt

pekstiņš

02.09.2014. 18:01

Pilnīgi tukša runa. Nav brīnums, ka zap nelaiž sistēmā cilvēkus no malas. Loģikas 'adekvāta' rebjonoka runā tikpat cik piecgadīga bērna vāvuļošanā. Viņi visi tur tādi - tiesneši, advokāti - tukšpļūtekļi.
Par lietu kopumā vispār nav ko teikt, katrs paņem savu bankas karti un izlasa, kas tur otrā pusē rakstīts - karti var izmantot tikai tā persona, uz kuras vārda tā ir. Punkts. Un par fiktīvu nodarbināšanu draud k/a.
Forši tas, ka kalnmeieru pieaicināja par liecinieku, vēl vajadzēja uzrādīt apsūdzību par spirtota kukuļa pieņemšanu 🍸

Atbildēt

nesapratu

02.09.2014. 17:03

kāpēc darbinieki, aizejot no darba, atstāja savas bankas kartes tiesā, kāpēc uz tām turpināja ieskaitīt algu, ko kāds regulāri noņēma un kāpēc uz atstātajām bankas kartēm bija Strazda DNS...

Atbildēt

anonīms

02.09.2014. 17:03

Tukša vāvuļošana. Teica, ka šis advokāts esot ļoti gudrs, bet pēc runas tā neizskatās.

Atbildēt

a

02.09.2014. 15:50

»

nu

Kautkas sāk vilkt uz NKVD metodēm


vai tad tikai sāk vilkt, nevis - jau sen velk, un ne tikai vienkārši velk, bet arī vēl pārvelk, par biezu kārtu?

Atbildēt

paija

02.09.2014. 15:48

No kura laika advokātu runas kaut ko atklaj apsūdzētajam par sliktu un uzskatāmas par objektīvu lietas izklāstu? Neatradu nevienu epizodi ,kur KNAB būtu rīkojies brutāli. Varbūt nepamanīju? Advokāts ir dziļi sašutis,ka dazi liecinieki izteikusies par KNAB darbinieku laipnību, tie taču noteikti melo , tāpat kā apsūdzību pamatojosie liecinieki. Vai tad Strazds jau 2. instancēs nav atzīts par vainīgu ? Man patika,ka fiktīvu personu noformēsana, 195 tūkst. nelikumīga izmaksa, nemaz neesot noziegums , un tiesas prestižam arī nekads kaitējums neesot nodarīts, ta tāda parasta lieta tiesnesšem, nu biski ētika pārkapta. Pērle ir advokata teiciens, ka Strazds nemaz neesot amatpersona, jo jau atlaists no darba un prokurore, prasot vinu sodīt kā amatpersonu ar aizliegumu ieņemt amatpersonu amatus , pārkapjot viņa tiesības uz vienlīdzīgu tiesu .

Atbildēt

Sen bija laiks

02.09.2014. 15:37

Zemgales priekšpilsētas tiesa jau sen ir godam pelnījusi, lai viņiem pašiem spriedumus sataisa pēc nopelniem. Nu kā paši Zemgales priekšpilsētas tiesneši dara. Vēl sandru grozu varēja tiesāt tādā pašā stilā kā viņa to mēdz darīt-neiedziļinoties lietas apstākļos.

Atbildēt

nu

02.09.2014. 15:35

Kautkas sāk vilkt uz NKVD metodēm

Atbildēt

real life

02.09.2014. 13:23

protokolu raksta uz automašīnas motora pārsega (c)

Vai kāds brīnums?! Visi procesa virzītāji ar portatīvo datoru nav nodrošināti, nākas protokolu rakstīt jebkādos laika apstākļos, jebkur un jebkā - tupus, atspiežoties pret sienu, uz mapītes, uz motora pārsega, zem lietussarga, ar kabatas lukturīti spīdinot tumsā, dubļos, garā zālē etc.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

Ko varbūt teiktu Olivers Kromvels par “liberālo” Latviju

FotoKaravadoņa un politiķa, tālākā Lorda protektora Olivera Kromvela runas, 1653.gada 20.aprīlī padzenot parlamentu, lokalizējums. Neļausim Latvijas “demokrātijai” nonākt tikpat tālu.
Lasīt visu...

21

Kas ir Latvijas Universitāte - Muižnieka brigādes dzīres vai augstskolas izcilība?

FotoJau drīzumā tiesai būs jālemj, vai bēdīgi slavenās Latvijas Universitātes (LU) pagaidu rektora Indriķa Muižnieka un viņa “brigādes” dzīres LU varēs turpināties. Lai arī pēdējā laikā LU aktualitātes ir pazudušas no sabiedrības dienaskārtības, pašā Universitātē notiek čakla rosīšanās.
Lasīt visu...

21

Populistu rotaļas: uz kārts likta Latvijas nākotne

FotoCeturtdien pie Saeimas notika vieni no lielākajiem protestiem pēdējo gadu laikā, kuros piedalījās vairāki tūkstoši mediķu un viņu atbalstītāju. Šie protesti skaidri rāda, kādas sekas ir nepamatotiem un bezatbildīgiem politiķu lēmumiem, kuri ir aizrāvušies ar populistiskiem saukļiem un sola pienest uz paplātes visu visiem uz brokastlaiku.
Lasīt visu...

21

Kas notiks, kad visi sāks visu vērtēt pēc komerciālās atdeves?

FotoReti kurš nepamanīja Latvijas Radio darbinieku skaļo sacelšanos par zemajām algām. Tā ir tikai aisberga redzamā daļa, un atļaušos sacīt, ka sabiedriskie mediji vēl atrodas gluži labā situācijā, jo viņi vienmēr var aiziet pie valdības un, apelējot uz savu ārkārtīgi lielo nozīmīgumu nacionālajā drošībā, pieprasīt no valsts budžeta papildu naudu.
Lasīt visu...

6

Lembergs pret Latviju Eiropas Cilvēktiesību tiesā ar sūdzību par nevainīguma prezumpcijas pārkāpumu

Foto2019.gadā esmu vērsies Eiropas Cilvēktiesību tiesā ar sūdzību par Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas toreizējā ministra Edmunda Sprūdža izteikumiem LNT raidījuma “900 sekundes” diskusijā (16.10.2012.), kuras laikā toreizējais ministrs pauda pārliecību par manu atstādināšanu no Ventspils domes priekšsēdētāja amata, cita starpā sakot: „Jums ir jāsaņem [..] taisnīgs sods, zaglim, tāpat kā filmā, ir jāsēž cietumā”; „un tieši, pateicoties tai Jūsu nesodāmībai, kuru Jūs pērkat par publisku nodokļu maksātāju naudu, tajā skaitā par Ventspils iedzīvotāju naudu.”
Lasīt visu...

21

LNT Ziņu dienesta kolektīvā vēstule

Foto1.decembris būs pēdējā diena, kad ēterā iziesim mēs - LNT Ziņu dienesta komanda, un pēc tam beigs pastāvēt LNT Ziņu dienests esošajā sastāvā.
Lasīt visu...

12

Unikālais izaicinājums

FotoVai pie mums visi saprot, ka fotogrāfijā ir fiksēts izaicinājums? Vai tie cilvēki, kuri fotogrāfijā saskata izaicinājumu, savā mūžā ir sastapušies ar vēl lielāku izaicinājumu? Ja ne visā mūžā, tad tikai pēcpadomju gados. Ja ne no katra cilvēka, tad no valsts visaugstākās amatpersonas. Vai Latvijā ir kāds precedents fotogrāfijā fiksētajam izaicinājumam?
Lasīt visu...

3

Vai tieslietu ministrs apšauba tiesu varas autoritāti

FotoLatvijas Tiesnešu biedrība vairākkārt paudusi nostāju par Ekonomisko lietu tiesas izveidi, kas kopumā atbilst Tieslietu padomes viedoklim - jaunas tiesas izveide ir sasteigta, nav pietiekami izvērtēti visi ar to saistītie faktori, kā arī nav ņemtas vērā citas iespējas, kas lietu izskatīšanu padarītu efektīvāku.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Cilvēkiem šobrīd tiek atņemtas fundamentālas tiesības uz taisnīgu un objektīvu tiesu bez korupcijas

Otrdien, 5. novembrī, Ministru kabineta sēdē tika skatīts likumprojekts "Grozījumi likumā "Par tiesu...

Foto

Sabiedrībai ir radīts nepareizs priekšstats, mūsu tiesu sistēma darbojas labi: uzruna Latvijas tiesnešu ikgadējā konferencē

Mūsu sabiedrības un kopējās identitātes pamats ir kopīgu vērtību kopums, kas...

Foto

Mazais brālis ir apjucis

Kā jau ierasts, uzreiz pēc “Saskaņas” kongresa savu kongresu rīkoja arī “Gods kalpot Rīgai”. Līdz šim šī partija bija “Saskaņas” mazais brālis,...

Foto

Kāpēc Krievijas mūziķim Grigorijam Ļepsam sen bija jāaizliedz iebraukt Latvijā?

Ir gana daudz iemeslu. Viņš pats nekad nav noliedzis senas un tuvas draudzīgas pazīšanās ar Krievijas...

Foto

Pārdomas par nāvi

Par eitanāziju, medicīniski asistētu pašnāvību un tiesībām uz cieņpilnu nāvi diskutē politiķi, prese, sabiedrība un mediķi, turklāt diskutē laiku pa laikam. Šīs diskusijas...

Foto

Garkalnes domes priekšsēdētājam steidzami jāsniedz paskaidrojumi par Valsts kontroles pārbaudē atklātajiem pārkāpumiem

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Juris Pūce (AP!) pieprasa Garkalnes domes priekšsēdētājam Mārtiņam...

Foto

Humānisma sagraušana

2019.gada 29.oktobrī medijos parādījās informācija: “Tiesībsargs Juris Jansons vērsies Satversmes tiesā, apstrīdot kā pamatlikumam neatbilstošus valdības noteikumus par ģimenes vai atsevišķi dzīvojošas personas atzīšanu...

Foto

Iespējams, ka koalīcija ir pārpratusi slaveno pirmsvēlēšanu saukli “Valstij jāsāk ar sevi”

Aicinām finansējuma partijām no valsts budžeta būtisko pieaugumu atlikt kā minimums līdz nākamās Saeimas...

Foto

Padomju spiegi Bulgārijā un tepat Latvijā – „quo vadis Europa”?

No neilgās padomju bērnības man atmiņā ir palikušas tikai pāris lietas – ta,s kā nesu pirmās...

Foto

Nauda veselības aprūpei ir, bet nav politiskās gribas

Latvijas Ārstu biedrība (LĀB) ir veikusi padziļinātu Latvijas un kaimiņvalstu budžetu analīzi un secinājusi, ka ir iespējams nodrošināt...

Foto

Aizkustinošas pieticības ekselence

Tautas paruna neder. Vējonis nav vilks, bet Levits nav lācis. Tas, no kā bēga “nācija”, īstenībā nav vilks, un “nācija” īstenībā neuzskrēja lācim,...

Foto

“Saskaņa” izvēlas stagnāciju

Sestdien notikušajā kongresā “Saskaņa” neizmantoja iespēju jaunam restartam un izlēma saglabāt esošo situāciju, izvēloties stagnāciju. Par “Saskaņas” jauno līderi tika ievēlēts smagsvars un...

Foto

VARAM „neapbižo(t)” Zemgali

Šobrīd nozīmīgākās un ilgtermiņā lielāko ietekmi uz Latviju kā valsti nesošās pārmaiņas ir administratīvi teritoriālā reforma (ATR). Reformai būtu jāsaved kārtībā valsts reģioni,...

Foto

Teātris nav „Rimčiks”: atklātā vēstule teātra sabiedrībai

Visos Latvijas medijos tagad katru dienu bez apstājas tiek "pilināta" ideja, ka mākslinieciskā vadītāja funkcija ir vecmodīga ideja, no...

Foto

Civilizācijas norieta enciklopēdija: "animal symbolicum"

Cilvēku par „animal symbolicum” ieteica dēvēt izcilais vācu filosofs Ernsts Kasīrers (1874- 1945). Viņa ieskatā tradicionālais cilvēka apzīmējums „animal rationale” neatbilst...

Foto

Privāto automobili no 2021. gada nevarēs atļauties iegādāties ļoti liela iedzīvotāju daļa

Latvijas Transportlīdzekļu tirgotāju asociācija (LATTA) aicina Latvijas sabiedrību pievērst uzmanību un iestāties pret valdībā...

Foto

Vai tiek bruģēts ceļš uz kārtējo Satversmes tiesas spriedumu?

2019. gada 11. oktobrī Valsts kanceleja publicējusi jauno valsts un pašvaldību institūciju amatpersonu atlīdzības likumprojektu “Valsts un pašvaldību institūciju amatpersonu...

Foto

Apdraudēta daudzu pamatskolu pastāvēšana

Latvijas Pašvaldību savienība (LPS) nosūtījusi vēstuli visām Saeimas frakcijām, paužot bažas par apdraudējumu bērnu tiesībām apmeklēt pamatskolu pēc iespējas tuvāk dzīvesvietai un...