Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

haralds

[R] 05.09.2014. 22:59

"bla, bla, bla" latviski "ļeru, ļeru, ļeru"!

Atbildēt

viesturs

05.09.2014. 17:08

ar pierādījumiem kriminālprocesa izpratnē ir šķidri, šaubu nav

Atbildēt

Ēriks

03.09.2014. 17:21

Ho ho, beidzot redzu, ka kāds komentāros ieminas par Strazda kolēģi tiesnesi Sandru Grozu. Ieteiktu PIETIEK sīkāk papētīt šīs kundzes spriedumus, būtu ļoti daudz interesantas lasāmvielas portālā.

Atbildēt

John Doe

03.09.2014. 10:49

Laba lieta tadi izraksti - lauj briva bridi bez ipashas piepules iepazities ar skalajiem keisiem.

Atbildēt

John Doe

03.09.2014. 10:38

1. Par tadu tiesas darba organizeshanu (kkads Jevgenijs nem naudu no mistiskas kartes, lai liktu logus) Strazdu ara no tiesas. Principa katra skaidras naudas iznemsana ar sveshu (Jevgenijam nepiederoshu) karti ir noziegums. Strazds bija informets, turklat, cik saprotams, ir ari dalju njemis. Par to arii jasezh.
2. Ka var shitie auni spriest tiesu jebkados finanshu vai ekonomiskos stridos vai noziegumos? Ka var ienakt prata, ka ir ok ligumu slegt ar pilsoni X, bet naudu maksat pilsonim Y? Arguments, ka visi buvnieki ta dara, nav labs tonis :)
3. Kas ir ta apkopeja, kas piestrada par tiesas sekretari?
4. Pirms izteikt skalus apvainojumus par kada gramatvezha kompetenci, godatajam advokatam pasham vajadzetu pastudet ka valsts budzets pildas un terejas. Soc iemaksas ir tieshi zaudejumi valsts budzheta, jo rada saistibas par nakotnes izmaksam (Pasha = lohs). Tas, ka strazds krapjot 100k, valstij rada 150k zaudejumus, nesaka, ka strazds nav vainigs pie 50k zaudejumiem.
5. Interesants liecibu analizes izlartojums - visas svarigas liecibas ir saliktas pa vidu starp "stradaju par sekretari/palidzi/tulku, nevienu nepazistu, neko neatceros, remonti ir veikti". Kapec gan tas nevienam nevajadzigas liecibas vispar shaja dokumenta ir ieklautas? Lai pasleptu butisko? Cita secinajuma nav.
6. Knab darbinieki informe, ka par nepatiesu liecibu var iestaties kriminalatbildiba? Ka ta var!
7. Lasot to penteri un liecibas parnem neviltota vilshanas par tiesu sistemu - lielakais liekezhu un savejo pulks starp visam valsts varas institucijam. Te tev nu bija neatkariga tiesu sistema. Suuda strazdi.

Atbildēt

koko

03.09.2014. 09:53

nu un ko, tagad strazdu būs jāataisno par izdarīto? "Pietiek", nu jau pietiek!

Atbildēt

Tehnologs

03.09.2014. 09:14

Vāja advokāta runa. Galvenie trūkumi: garlaicīga, samudžināta, pārāk gara. Tāpēc nemaz neizlasīju līdz galam. Ja es būtu tiesnesis, es būtu iesnaudies. Pēc tam es notiesātu Strazdu par krāpšanu pēc KL 177.panta 3.daļas. Stāsti par to, ka rakstīja protokolu uz motora pārsega ir lieki un kaitinoši. Tie nedod strazdam tiesības noformēt darbā faktiski neejošas personas un nedod tiesības saņemt viņiem paredzēto atalgojumu.

Atbildēt

De gulf

03.09.2014. 06:47

Zinot to Zemgales priekšpilsētas tiesas virtuvi (visas tās deģenerātes S.Grozas u.t.t. pseidotiesnešu varzu) uzskatu, ka tur pusei tiesnešu vajadzētu piemērot kriminālatbildību-par apzināti prettiesisku lēmumu izdošanu, faktu sagrozīšanu spriedumos u.c. ikdienišķiem Zemgales priekšpilsētas tiesas darbiem. Diemžēl šajā valstī nav nevienas struktūras, kura varētu to stalli izmēzt tīru no korumpantiem un negodīgiem tiesnešiem. Tāpēc noķēra vienu nabaga strazdu, bet pārējie turpinās tādā pašā garā. Un iepūt, jo ne vienmēr Ēriks ies sūdzēties par to, ka viņam viskiju aiznes.

Atbildēt

formula

03.09.2014. 05:42

Un ko proķene- no kakas cenšas uztaisīt čupačupsu.

Atbildēt

formula

03.09.2014. 05:39

»

Munks

Ģeniāli.... Strazds ir zelta gabaliņš, jo viss ir skaisti... kaut kādi cilvēki strādāja, grīdas bija tīras, kāda razņica, kurš saņēma naudu


Strazds ,tāpat kā tu,nav zelta gabaliņš un arī tev pastāvošā politmafija ar noziedzīgu sadistu šļuru var atnākt pakaļ līdzko tu viņiem nepatiksi !
Tā šļura savā neprātā neapjēdz , ka tiek jau nomaukti kā jau prezervatīvi.

Atbildēt

prakse

03.09.2014. 02:56

Advokātam maksā par to, ko viņš runā. Lai spriestu, vai advokāta runa kaut ko atklāj, vai neatklāj, ir jāiepazīstas ar tiesas sēdē pābaudītajiem pierādījumiem. Pārsvarā krimināllietu advokāti sagroza pierādījumu jēgu un pat vispār noklusē savā runā to, kas liecina par sliktu klientam. Taču tas nenozīmē, ka analoģiskā veidā jārīkojas tiesai.

Atbildēt

Munks

03.09.2014. 02:50

Ģeniāli.... Strazds ir zelta gabaliņš, jo viss ir skaisti... kaut kādi cilvēki strādāja, grīdas bija tīras, kāda razņica, kurš saņēma naudu....

Atbildēt

nemizida

03.09.2014. 02:19

lai būtu ievērots pušu vienlīdzības princips, lūdzu nopublicējiet prokurora runu. Teikšu, ka advokāta runa ir viduvēja, balstīta uz pieņēmumiem. Kā prokuroram, tā advokātam, tiesas runā jābalstās tikai un vienīgi uz pierādījumiem.

Atbildēt

Nesmuki gan

02.09.2014. 18:37

»

real life

protokolu raksta uz automašīnas motora pārsega (c...


G.Gudermanis no ENAP brukā ikdienā ar dārgu Lexus. kas protams uz viņa vārda nav reģistrēts

Atbildēt

mja...

02.09.2014. 18:16

»

paija

No kura laika advokātu runas kaut ko atklaj apsūdzētajam par sliktu un uzskatāmas par objektīvu lietas izklāstu? Neatradu nevienu epizodi ,kur KNAB būtu rīkojies brutāli. Varbūt nepamanīju? Advokāts ir dziļi sašutis,ka dazi liecinieki izteikusies par KNAB darbinieku laipnību, tie taču noteikti melo...


Pērle ir advokata teiciens, ka Strazds nemaz neesot amatpersona, jo jau atlaists no darba un prokurore, prasot vinu sodīt kā amatpersonu ar aizliegumu ieņemt amatpersonu amatus , pārkapjot viņa tiesības uz vienlīdzīgu tiesu .
----

O, jā!!

Atbildēt

pekstiņš

02.09.2014. 18:01

Pilnīgi tukša runa. Nav brīnums, ka zap nelaiž sistēmā cilvēkus no malas. Loģikas 'adekvāta' rebjonoka runā tikpat cik piecgadīga bērna vāvuļošanā. Viņi visi tur tādi - tiesneši, advokāti - tukšpļūtekļi.
Par lietu kopumā vispār nav ko teikt, katrs paņem savu bankas karti un izlasa, kas tur otrā pusē rakstīts - karti var izmantot tikai tā persona, uz kuras vārda tā ir. Punkts. Un par fiktīvu nodarbināšanu draud k/a.
Forši tas, ka kalnmeieru pieaicināja par liecinieku, vēl vajadzēja uzrādīt apsūdzību par spirtota kukuļa pieņemšanu 🍸

Atbildēt

nesapratu

02.09.2014. 17:03

kāpēc darbinieki, aizejot no darba, atstāja savas bankas kartes tiesā, kāpēc uz tām turpināja ieskaitīt algu, ko kāds regulāri noņēma un kāpēc uz atstātajām bankas kartēm bija Strazda DNS...

Atbildēt

anonīms

02.09.2014. 17:03

Tukša vāvuļošana. Teica, ka šis advokāts esot ļoti gudrs, bet pēc runas tā neizskatās.

Atbildēt

a

02.09.2014. 15:50

»

nu

Kautkas sāk vilkt uz NKVD metodēm


vai tad tikai sāk vilkt, nevis - jau sen velk, un ne tikai vienkārši velk, bet arī vēl pārvelk, par biezu kārtu?

Atbildēt

paija

02.09.2014. 15:48

No kura laika advokātu runas kaut ko atklaj apsūdzētajam par sliktu un uzskatāmas par objektīvu lietas izklāstu? Neatradu nevienu epizodi ,kur KNAB būtu rīkojies brutāli. Varbūt nepamanīju? Advokāts ir dziļi sašutis,ka dazi liecinieki izteikusies par KNAB darbinieku laipnību, tie taču noteikti melo , tāpat kā apsūdzību pamatojosie liecinieki. Vai tad Strazds jau 2. instancēs nav atzīts par vainīgu ? Man patika,ka fiktīvu personu noformēsana, 195 tūkst. nelikumīga izmaksa, nemaz neesot noziegums , un tiesas prestižam arī nekads kaitējums neesot nodarīts, ta tāda parasta lieta tiesnesšem, nu biski ētika pārkapta. Pērle ir advokata teiciens, ka Strazds nemaz neesot amatpersona, jo jau atlaists no darba un prokurore, prasot vinu sodīt kā amatpersonu ar aizliegumu ieņemt amatpersonu amatus , pārkapjot viņa tiesības uz vienlīdzīgu tiesu .

Atbildēt

Sen bija laiks

02.09.2014. 15:37

Zemgales priekšpilsētas tiesa jau sen ir godam pelnījusi, lai viņiem pašiem spriedumus sataisa pēc nopelniem. Nu kā paši Zemgales priekšpilsētas tiesneši dara. Vēl sandru grozu varēja tiesāt tādā pašā stilā kā viņa to mēdz darīt-neiedziļinoties lietas apstākļos.

Atbildēt

nu

02.09.2014. 15:35

Kautkas sāk vilkt uz NKVD metodēm

Atbildēt

real life

02.09.2014. 13:23

protokolu raksta uz automašīnas motora pārsega (c)

Vai kāds brīnums?! Visi procesa virzītāji ar portatīvo datoru nav nodrošināti, nākas protokolu rakstīt jebkādos laika apstākļos, jebkur un jebkā - tupus, atspiežoties pret sienu, uz mapītes, uz motora pārsega, zem lietussarga, ar kabatas lukturīti spīdinot tumsā, dubļos, garā zālē etc.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Troļļi

FotoTroļļošana - tas nav tikai internets, tā ir sadzīvē sen izmantota metode kādu ietekmēt, kādu nosodīt, kādam sariebt. Tas notiek skolās, darba vietās un citos kolektīvos. Baumošana un nepatiesību izplatīšana par kādu vai kādiem ir troļļošanas pirmsākums.
Lasīt visu...

21

Vai Latvija izmantos vai izniekos jaunas biznesa iespējas post-COVID pasaulē?

FotoSavulaik vēl jaunā un naivā Latvija sapņoja kļūt par banku paradīzi – “tuvāk par Šveici”. Par banku paradīzi tā netapa, drīzāk – par banku likvidatoru paradīzi. Sekoja sapnis par “tiltu starp Austrumiem un Rietumiem”, kas arī palicis neizsapņots. Vīzija par miljoniem Rīgas šprotu visā Krievijā palojošajās Latvijas piena upēs pamanījās izplēnēt ne vienreiz vien, neraugoties uz Latvijas uzņēmumu spītīgo vēlmi pēc katras krīzes tirgū atgriezties no jauna.
Lasīt visu...

6

Pieprasu pārtraukt pārkāpt Satversmi un Saeimas Kārtības rulli: vēstule Saeimas priekšsēdētājai Inārai Mūrniecei

FotoSaskaņā ar Satversmes 15.pantu "Saeima savas sēdes notur Rīgā un tikai ārkārtīgu apstākļu dēļ tā var sanākt citā vietā". Satversmes 22.pantā ir noteikts, ka "Saeimas sēdes ir atklātas".
Lasīt visu...

3

Kā tagad pareizi vajadzētu „apgūt” Eiropas naudu

FotoEiropa gatavojas vērienīgai ekonomikas atjaunošanas programmai, plānojot tērēt simtiem miljardu, iespējams, pat triljonu eiro. Tā ir labā ziņa. Pats svarīgākais šajā ziņā ir tas, ka ES valstis tomēr ir gatavas vienoties un mēģināt pārvarēt šo krīzi kopā.
Lasīt visu...

pietiek_nokluset

Notiek valsts apvērsums: ja jūs tagad necelsieties, tad paši vainīgi

FotoSaeimas Prezidijs ir sasaucis Saeimas attālināto ārkārtas sēdi 2020.gada 26.maijā pulksten 14.00 (e-Saeima platformā). Tas ir pretēji Satversmes 15.pantam! Tur rakstīts - Saeima savas sēdes notur Rīgā un tikai ārkārtīgu apstākļu dēļ tā var sanākt citā vietā. Kur notiks sēde? Maskavā, Vašingtonā, Ipiķos, Briselē? Kur? Kādi ir ārkārtīgie apstākļi?
Lasīt visu...

pietiek_postit

Tiek pārkāptas kaucošo motoru trokšņa ietekmes zonā dzīvojošo iedzīvotāju Satversmē noteiktās cilvēktiesības

FotoNe tikai jaunā koronavīrusa izraisītā slimība Covid-19 veicina nāves gadījumus, bet arī „...69 000 cilvēku vides trokšņa dēļ ir nonākuši slimnīcās un 15 900 ir priekšlaicīgi miruši...” rakstīts Eiropas komisijas 2017.gada 30.marta ziņojumā 
Lasīt visu...

pietiek_nokluset

Latvijā ir padevīga tauta, kas lieto vārdus, kuri "negriež" ausīs nevienam, un bāž galvu smiltīs

FotoMums Latvijā ir bijuši visvisādi "laiki". Vieni no senākajiem bija "vācu laiki" - ap 700 gadu, kas Kurzemē atstāja kā mantojumu pat vācu baronu latviešu valodas izrunas dialektu, tad "zviedru laiki, vēl - "poļu laiki", ilgu laiku valdīja "krievu laiki", tad bija Latvijas laiki, Kārļa Ulmaņa laiki.
Lasīt visu...

20

Izlaidums pandēmijas laikā: neviens tiesību akts neparedz vecāku tiesības piedalīties sava bērna izlaidumā

FotoTiesībsargs aicina IZM izstrādāt vadlīnijas par izglītības iestāžu izlaiduma pasākuma organizēšanu, ievērojot Covid-19 izplatības noteiktos ierobežojošos pasākumus. Vienlaikus lemšanā par svinīgā pasākuma organizēšanu būtu jāuzklausa arī pašu absolventu viedoklis.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Kad TAS beigsies?

Ārkārtas stāvokļa ieviešana ir ļoti būtisks solis, jo ietekmē visus valsts iedzīvotājus. Ņemot to vērā, būtu tikai normāli, ja valdība mūs informētu, kādiem...

Foto

Bondara situācijā būtu jāatkāpjas jebkuram

Progresīvie uzskata, ka pēc trešās instances nelabvēlīgā sprieduma maksātnespējīgās Latvijas Krājbankas lietā Mārtiņam Bondaram ir jāatkāpjas no Saeimas Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijas priekšsēdētāja...

Foto

Kāpēc mūs uzskata par idiotiem?

Izskaidrojiet man. Es tiešām nesaprotu. 1. Epidemiologs (infektologs) Uga Dumpis neuzskata, ka visiem publiskās vietās obligāti sejas maskas būtu jānēsā. Un...

Foto

Aicinu mūsu gejus: jo vairāk palīdzēsiet aizsargāt daudzbērnu mammu un tēti, jo mazāk jums nāksies izmantot retoriku - mūs diskriminē

Ugunsdzēsēju un glābēju diena. Apsveicu! Taču...

Foto

Žurka Sparāns, JKP, Lembergs, valsts noslēpums un izzagšana, Kalnozola uzstājība, Pelēkie spēki un Tautas vara

Liels paldies M.Kučinska, J.Maizīša un N.Mežvieta kungiem, ka esat izķēruši žurku,...

Foto

Viendzimuma pāru kopdzīves regulējuma tiesībpolitiskā problemātika (pilnā versija, bez cenzūras)

2014. gada nogalē Latvijas juristu, politiķu un sabiedrisko darbinieku aprindās arvien biežāk sāka skanēt viendzimuma attiecību...

Foto

Kamēr pasaule cīnās pret netīriem miljardiem, tikmēr mums ir tikai “otkati” un nodokļu nemaksātāji

Cīņai pret nelegālās naudas legalizāciju pēdējo gadu laikā pasaulē pievērsta pastiprināta uzmanība....

Foto

Valsts naudu nedrīkst ieguldīt tur, kur nebūs pietiekamas atdeves

Igaunija, Latvija un Lietuva ir izveidojušas "mazo Šengenas" telpu Eiropā – telpu bez iekšējām robežām. No šodienas...

Foto

“Izdzīt četrgadīgu bērnu no tiesas zāles”: ieraksts no tiesas sēdes

Koronavīrusa pašizolācijas un attālinātā darba laikā bez ierobežojumiem turpinās Aivara Lemberga tiesāšana, kura norisinās pietiekami lielā...

Foto

Kāpēc jums jātic, ka mēs visu izdarījām ļoti laikus un ļoti labi, bet pie visa vainīgi tikai apstākļi

Ņemot vērā publiski izskanējušo informāciju, kas radījusi šaubas...

Foto

Vienkārši par sarežģīto: tikai tautiska, suverēna, pēc nacionālisma principiem veidota valsts var būt par pamatu īstas demokrātijas pastāvēšanai

Reizēm mēs pārāk sarežģīti runājam par vienkāršām lietām....

Foto

Par 2. Pasaules karu, 9. maiju, Latviju, latviešiem, krieviem un vēl šo to

Šodien ir divas aktualitātes - pasaules tautu celšanās cīņā pret "kovida" mega afēru,...

Foto

Kopā ar kinologiem un hipologiem mēs 9. maijā lieliski pastrādājām

“Ministru kabineta izdotais rīkojums par ārkārtējās situācijas izsludināšanu neierobežo cilvēku tiesības individuāli apmeklēt jebkuru piemiņas vietu,...

Foto

Pārdomas par Covid - 19 afēru un ne tikai...

Mani draugi un tuvinieki var liecināt, ka sākotnēji, kad vēl nebija pietiekami daudz informācijas, es pret jauno...

Foto

Nepazaudēt Latvijas ekonomikas kodolu

COVID-19 krīze pasaules ekonomikā ienesusi krietnu devu nenoteiktības, sašūpojusi ierastās piegāžu ķēdes un patēriņa tirgus. Atsaukšos uz Alberta Einšteina teikto: “Kad tiek...

Foto

Bērniem invalīdiem nav naudas, 250 tūkstoši PR pakalpojumiem "APar" kampaņas veidotāja sievai gan ir

Tātad. C19 kļūst ļoti bīstams pēc 24.00, tad visam būs jābūt ciet....

Foto

Kurš normāls cilvēks dzird Dieva balsi un uzklausa aicinājumu glābt dzimteni no okupantiem?

Šorīt pa radio skanēja raidījums, kurā tika uzskaitītas visas iespējamās Žannas d'Arkas psihiskās...

Foto

Kam nāk smiekli, var pasmieties, bet šī ir mana prognoze par tuvāko nākotni

Kādreiz es izklaidējos ar troļļu kaitināšanu vienā no lielākajiem ziņu portāliem Latvijā. It...

Foto

Teorijā Latvija ir brīva valsts, praksē tā nav

Man nav nekādas saistības ar aktīvistiem, kas tika aizturēti pie Brīvības pieminekļa. Man nav skaidri šo cilvēku motīvi....

Foto

Koku ciršana Ziepniekkalnā ir ķecerīga rīcība: vēstule Rīgas Grebenščikova vecticībnieku draudzei

Daudziem Ziepniekkalnā viens no sāpīgākajiem notikumiem ir atļauja masveidā nocirst kokus, cik lasāms presē –...

Foto

Aicinu atcerēties, cik daudz pacietības ir mūsu tautā

Tautas vēsturiskajā likteņgaitā ir brīži, kuros summējas pašas būtiskākās, eksistenciālākās izvēles. Tad lemtais un paveiktais uz ilgiem laikiem...

Foto

Ko mums nozīmē 4. maijs?

Precīzākā un īsākā atbilde uz šo jautājumu iekodēta pašā svētku nosaukumā – "Latvijas Republikas neatkarības atjaunošanas diena". Tāds formulējums valsts kalendārā...

Foto

Vai tiešām vajag, par nākotni nedomājot, atteikties no dzelzceļa elektrifikācijas?

Rakstu saistībā ar savu reālu sirdssāpi par valdības publiskoto informācija, ka ekonomiku sildīs ar 75 miljoniem...

Foto

Kur Latvijas valstij ņemt naudu? No cilvēkiem, kuriem tā ir?

Mūsu valsts ir nabadzīga, jo tajā piekopj atņemšanas un represiju politiku. Uz šīm pārdomām mani pamudināja...

Foto

Kā krīzē klājas vienkāršajai tautai, un cik taisnīgi mūsu valdības aparāts palīdz cilvēkiem pārvarēt krīzi

Dīkstāves pabalstus atsaka nodokļu nemaksātājiem? Prēmijas maksā visiem par papildu darbu...

Foto

Man kā Saeimas loceklim ir nodarīts pāri

Latvijas Republika ir neatkarīga demokrātiska republika, kurā Latvijas valsts suverēnā vara pieder Latvijas tautai, kura vispārīgās, vienlīdzīgās, tiešās, aizklātās...

Foto

Pasaka par loģiskās domāšanas attīstību

Pasakās, kuras paredzētas bērniem, labais vienmēr uzvar ļauno. Loģiskās domāšanas vidē izaugušais bērns kļūst par pieaugušo, kuram ir prasība, lai pareizais...

Foto

Krīze – iespēja drosmīgiem lēmumiem

Kā jau katra krīze, tā ir ne tikai lielāka vai mazāka ķibele, bet arī zināmā mērā iespēja. Šoreiz manas pārdomas par...

Foto

Globālās identitātes amoka skrējiens

Pandēmijai “Covid-19” lepni piestāv pārnestā nozīmē lietotas runas figūras. Tajā skaitā lepni piestāv alegorija “amoka skrējiens”. Alegorijas konkrētais tēls ir psihiskais traucējums vārdā...

Foto

Ekonomiskais vīruss

Ekonomikas izaugsmes bremzēšana, darbaspēka trūkums, algu lielāka izaugsme par darba ražīgumu - tie bija daži no jaunas ekonomiskās krīzes vēstnešiem, ko uzņēmēji un ekonomisti...

Foto

Dabas aizsardzības sistēmas reforma ir aizsegs nezaļu lobistu atbalstam

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības (VARAM) ministra Jura Pūces (A/PAR) steidzīgās reformas valstī izsludinātās ārkārtas situācijas laikā,...

Foto

Valdība, attopies

Neesmu nekāds profesors, esmu parasta "skrūvīte", kas strādā valsts pārvaldē un dzīvo no algas līdz algai. Bet vēlos padalīties ar dažām pārdomām par šodienas...

Foto

Vai var uzticēties Aigaram Strupišam kā Augstākās tiesas priekšsēdētāja kandidātam

Nododu publicēšanai pēdējos safabricēto disciplinārlietu tiesnešu disciplinārtiesas safabricētos lēmumus, no kuriem redzams, kā vienā gadījumā ierosina...

Foto

BVKB ietaupīja vairāk nekā 50%, uzstādot GPS, - paraksties par likumdošanas iniciatīvu

Būvniecības valsts kontroles birojs (BVKB) 2018. gada sākumā lietoja 16 automašīnas un mēnesī patērēja 1600...

Foto

Kad Viņķele ļurina tukšu kā zariņu govs par savām orbītām

Noskatieties vēlreiz uzmanīgi Facebook publicēto video ar Viņķeli! Viņa vairākkārt saka, ka ministrijas ierēdņi no janvāra strādā “pastiprinātā...

Foto

Miljons eiro, lai korumpētu presi

Informācijas nozari ir būtiski skārusi Covid-19 krīze. Laikā, kad cilvēki paliek mājās, drukātās preses pārdošanas apjomi neglābjami samazinās. Lai ierobežotu epidēmiju,...

Foto

No kā vajadzētu mācīties mūsu politiķiem un ierēdņiem

“Unikāli! Tā kā Valkā mazturīgos, trūcīgos un daudzbērnu ģimeņu bērnus sākām ēdināt pirms MK noteikumiem, Izglītības un zinātnes...

Foto

Tas jaunais laiks, kas šalkās trīs... Pārdomas par zināmo nezināmajā

Dārgo lasītāj, ja vēlies viedokli par mūsu valdības pareizo/nepareizo rīcību epidēmijas laikā, infekcijas izplatības datu patiesumu/nepatiesumu...

Foto

Iebilstam pret Kalnciema kvartāla izpostīšanu

Rīgas domes Apstādījumu saglabāšanas komisijai, Rīgas pilsētas būvvaldei, RD Satiksmes departamentam no Āgenskalna iedzīvotājiem: lūdzam nelikvidēt kokus Āgenskalnā un rūpēties par...

Foto

Kas ir mana Galileja?

Dārgie brāļi un māsas Kristū. Jūdiem bija paraža pēc apbedīšanas vēl trīs dienas apciemot kapu, lai pārliecinātos, ka aizgājējs patiešām ir miris;...

Foto

Covid-19 pandēmijas aizsegā notiek mēģinājums iznīcināt iepakojuma depozīta sistēmu

Depozīta sistēma ir ražotāju atbildības sistēma – tas ir veids, kādā ražotāji nodrošina tiem uzlikto pienākumu izpildi...

Foto

Optimisma nomācošā aura

Sabiedrībā ir cilvēki, kuru amata pienākums ir izstarot optimismu. Sabiedrība no viņiem gaida vienīgi optimistiskus izteikumus. Taču tam nav jābūt sentimentāli šķebīgam optimismam...

Foto

Šis piebremzētais laiks un īpatnējās Lieldienas būs jauna, vienojoša pieredze mūsu likteņkopībā un iespēja apzināties garīgo brīvtelpu

Mīļie Latvijas cilvēki! Ir Lieldienu laiks. Mēs to sagaidām...