Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Atklājot noziedzīgās

13.02.2018. 02:10

»

Apmēram tā višš i

http://play24.lv/video/11224/dienas-personiba-viesos-janis-stoknis


4. maija varas aizkulises, Štoknis (Kalns) saņēma Ringolda Baloža un VVF agresiju, kuras rezultātā ieguva tiesībsargājošo iestāžu patvaļību - bez tiesas ieslogot uz gadu psihiatriskajā slimnīcā un cietumā. Juridiski skaitās vesels un nesodīts. Tas notiek mūsdienu Latvijā. Bet cilvēkam uzlikts zīmogs. Iznīcināta godīga un psihiski vesela cilvēka reputācija. Un tikai par to, ka atklāja 4. maija varas politiskās aizkulises. Likumdošana paredz reabilitāciju tām personām, kas tika pakļautas represijām PSRS gados, bet šodienas LR likumdošana reabilitāciju neparedz LR pilsoņiem. Tas ir vēl viens 4. maija republikas varas paņēmiens, kā izrēķināties ar tai nelabvēlīgām personām.

Atbildēt

Interesanti!

12.02.2018. 17:37

»

Apmēram tā višš i

http://play24.lv/video/11224/dienas-personiba-viesos-janis-stoknis


Jāizlasa. Jānis Kalns Dvēsle 2000. g. Par to gadu saņēma cietumu un psihiatrisko piespiedu ārstēšanu mūsdienu Latvijā.

Atbildēt

Vejoņis

12.02.2018. 05:39

Tagad arī rietumeiropieši, amerikāņi, krievi zina, kāda vērtība ir latviešiem.

Atbildēt

Piemēram,

11.02.2018. 10:11

»

:)))

Tā vai citādi , līderim ir jābūt . Tu ,tātad , būsi pelēkais kardināls . Lai veicas


Latgales uzņēmēji sasauca konferenci, izstrādāja rezolūciju - penteri Saeimai un valdībai, principā sūdzību. Bezjēdzīgu sūdzību. Paš nonākuši pa šauru celiņu ielenktajā zemē. Pirms tam nebija pat slēpņus ierīkojuši, lai būtu cerību uzvarēt. Slēpņi būtu Latgales Saeimas deputāti, kas būtu sagatavojuši vidi labvēlīgam iznākumam. Kā slepenas Rīdzenes sarunas utt. Nekā tāda nav. Viņi draud ar streikiem, kas pašus iznīcina, jo tie ir materiāli zaudējumi. Tai vietā nebūtu resursus un laiku tērējuši jau nolemtai lietai, bet būtu noalgojuši Karamākslas stratēģi, nevis kādu advokātu, puskoka lēcēju, juridisku strīdu risināšanai, kas beidzas varai piederošā tiesā jau ar zināmu iznākumu. Tāds Karamākslas stratēģis var būt līderis, skatoties, vai viņš to vēlas. Vispār problemātiski ir būt vienlaikus divās zemēs - kā padomniekam un kā vadītājam, līderim. Interešu konflikts.

Atbildēt

Ja es deklarēju, ka varu izstrādāt par puscenu

11.02.2018. 09:43

»

:)))

Ej iekšā sistēmā un sagrauj to no iekšpuses...


desmit varas sagraušanas scenārijus, tad tas arī to nozīmē. Ja es viens iešu un mēģināšu pret sistēmu ko pasākt, tas man atņem priekšrocības šajā karā. Ejot un deklarējot, ka paceļu zobenu, sistēma mani samals. Un man nav vajadzības vispār pēc slavas. Turklāt, ja mani pieķer sistēma šādu apvērsumu plānošanā, pret mani var vērst likuma spēku. Bet, ja es izstrādāju scenāriju par līgumalgu, man nevar vainot valsts apvērsuma mēginājumā. Izstrādāt scenārijus nav tas pats, kas tos realizēt. Vienīgais, ko līgumā pielauju ietvert, ir kontrole pār scenārija veiksmīgu realizāciju ar kolerācijām procesa vadībā. Bet ierēdņu armija ir varas karakalpi kopā ar tiesu un Saeimu. Tas ir cits jautājums.

Atbildēt

:)))

11.02.2018. 08:43

»

Valsts apversumam ir tūkstoš seju,

ja izprot Karamākslas principus. Nav jānogalina pat, pati vara no iekšpuses var sabrukt. Kā PSRS. Tikai tās varu pārtvēra tie, kas bija pie varas. Tagad viņu laiks to zaudēt


Ej iekšā sistēmā un sagrauj to no iekšpuses! :)))
Es balsošu par Tevi !!!
Un jau laicīgi izdomā , ko Tu darīsi ar ierēdņu armiju ,kura darba specifikas dēļ ir neatņemama sistēmas sastāvdaļa un trakākais ir tas , ka tā viņiem nodrošina eksistenci . Saskaņā ar karamākslu , viņi droši vien mīt kādas zemes alās un rāda zobus !!! :D ( un ne jau smaidot) :)))))))

Atbildēt

Ar lielāko prieku par puscenu

11.02.2018. 08:40

»

:)))

Ar linča tiesu neko daudz neizmainīsi ,kā vien iedarbināsi ārkārtas stāvokli un dosi parazītiem tiesības izmantot represīvas metodes ,arī ieročus...


varu izstrādāt desmit valsts varas sabrukuma scenārijus bez vienas slepkavības, ja neskaita pašu oligarhu oficiāli konstatētas pašnāvības. Stratēģiski varu izstrādāt varas pārņemšanas mehānismu, nepielietojot ūdenspetējus un asinsizliešanu. Kā Krima tika ieņemta ar zaļajiem cilvēciņiem bez viena šāviena, tikai nogremdējot Krievijas armijai pašai savu vecu kuģi, aizškērsojot ceļu ukraiņu flotei.

Atbildēt

Valsts apversumam ir tūkstoš seju,

11.02.2018. 08:35

»

:)))

Ar linča tiesu neko daudz neizmainīsi ,kā vien iedarbināsi ārkārtas stāvokli un dosi parazītiem tiesības izmantot represīvas metodes ,arī ieročus...


ja izprot Karamākslas principus. Nav jānogalina pat, pati vara no iekšpuses var sabrukt. Kā PSRS. Tikai tās varu pārtvēra tie, kas bija pie varas. Tagad viņu laiks to zaudēt.

Atbildēt

Tas tiesa.

11.02.2018. 08:32

»

:)))

Ar linča tiesu neko daudz neizmainīsi ,kā vien iedarbināsi ārkārtas stāvokli un dosi parazītiem tiesības izmantot represīvas metodes ,arī ieročus...


Ja mistiski kāds oligarhs kā Olainfarma noliks karoti, rezultāts ari labs. Citreiz baumas ir stiprākais rezultāts. Ar pēcnāves vēstulītes saturu, piem. kas izsūtītas piramīdas nākošajiem upuriem..:)))

Atbildēt

:)))

11.02.2018. 07:57

»

Tukša runa,

jo neko neizskaidro. Ja neizskaidro realitāti, tad nav saprotami mērķi. Kamēr tauta pati ar tās līderiem neizpratīs, kā kurā situācijā ienaidnieku, kas strādā pret tautu Saeimu un valdību uzvarēt, tikām staigās pa streikiem , piketēs un neko nepanāks. Ar Saeimas un valdības noziedzniekiem, ienaidniekiem...


Ar linča tiesu neko daudz neizmainīsi ,kā vien iedarbināsi ārkārtas stāvokli un dosi parazītiem tiesības izmantot represīvas metodes ,arī ieročus .
Čaušesku nolinčoja tikai tāpēc bez sekām , ka bija jau noticis apvērsums.
Globāla linča tiesa jau nozīmē pilsoņu karu un beigas nav zināmas .

Atbildēt

Tukša runa,

11.02.2018. 07:38

»

:)))

Un ? Nu un , kas mainās no Tavas ķīniskās mentālās daiļslidošanas ? Tas viss ir skaidrs arī bez tās...


jo neko neizskaidro. Ja neizskaidro realitāti, tad nav saprotami mērķi. Kamēr tauta pati ar tās līderiem neizpratīs, kā kurā situācijā ienaidnieku, kas strādā pret tautu Saeimu un valdību uzvarēt, tikām staigās pa streikiem , piketēs un neko nepanāks. Ar Saeimas un valdības noziedzniekiem, ienaidniekiem nav jāved sarunas un jāsēžas pie viena sarunu galda. Velti izšķiests laiks un resursi. Ar solījumiem maldinās. Kā līdz šim. Kamēr bijušie v p un m p , Saeimas dputāti neviens kā līdz šim nesaņems linča tiesu, neas nemainīsies. Kaut kad tas jāsāk.

Atbildēt

Merionetes ir

11.02.2018. 07:30

»

:)))

tie lopiņi tur ir tikai marionetes


jāiznīcina kā ienaidnieki, kuriem jāatbild par pašu noziegumiem. Bet ir jāraksta, jāizskaidro, kamēr tauta sāk domāt un rodas izglītoti un zinoši Karamākslu līderi. Marionetes, kad tos sāks ķert sodi, pierausies. Tas nav tālu. Tas būs vēl mūsu laikā. Visi - v p Berziņš, Dombrovskis, Straujuma, Kučinskis smagi nožēlos nodarīto. Nule Kučinskim bija Lemberga uzdevums tikties ar Lukašenko. Slepenā daļā pārrunāja par baltkrievu darbspēku Latvijā.polis Kučinskis ar Putinu un Lukašenko pārkrievo Latviju.

Atbildēt

Alfrēds Rozenbergs (jaunākais)

11.02.2018. 06:17

Kangeris pats ir nevērtības paraugs, jo grib latviešus sarīdīt savā starpā.

Atbildēt

:)))

11.02.2018. 05:04

»

Ja jau skaidrs,

tad nebūtu, kur esat...


Un ? Nu un , kas mainās no Tavas ķīniskās mentālās daiļslidošanas ? Tas viss ir skaidrs arī bez tās .
Sausais atlikums ir RĪCĪBA !... kuras nav , jo sociums ir pasīvs ... un iebaidīts ...
Un vari to pasniegt kādā mērcē vien vēlies ...
Ja rīkojās , tad jābūt gataviem rīkoties arī spontāni ,jo visu paredzēt nevar ...
Sistēma ir jāmaina.

Atbildēt

Ja tomēr,

11.02.2018. 04:59

»

:)))

Tas viss ir tāpat skaidrs , bez kādām tur zemju penterēm


visticamāk, ka kaut kad atbildēs ienaidnieks Saeima un valdība uz Latgales uzņēmēju konferences rezolūciju, tad atbilde taktiski, mērķtiecīgi un stratēģiski būs maldināšana, kā līdz šim.

Jo ienaidnieks Saeima un valdība piekopj izdedzinātās zemes principu pret Latvijas tautu - iznīcinot kultūrvidi, uzņēmējdarbību ar stratēģisku karu pret Latvijas iedzīvotājiem, lai viņi pamet Latviju un netraucē ar savām problēmām valdošo varas eliti.

Atbildēt

Ja jau skaidrs,

11.02.2018. 04:53

»

:)))

Tas viss ir tāpat skaidrs , bez kādām tur zemju penterēm


tad nebūtu, kur esat.

Saeima un valdība neatbildēs uz Latgales uzņēmēju konferences rezolūciju. Neatbildēšana ir ienaidnieka nelabvēlības izpausme. Tā jau ir sakāve, jo ienaidnieks labi izprot, ka Latgales uzņēmēji ir ielenktajā un nāves zemē un vienīgā izeja ir likvidēt uzņēmējdarbību kā līdz šim un aizbraukt. Tā arī ir tava rīcība, kas sekos.

Tā kā rīcība ir skaidra, aizbraukt no LR, to apzinās arī ienaidnieks Saeima un valdība. Tā labi apzinās, ka Latgales uzņēmēji ar savu rezolūciju- vietējo penteriem iebrūk svešā zemē - Saeimas un valdības labklājības zemē un tas nozīmē, ka nav dziļi iebrukuši, jo var neatbildēt un ignorēt. Saeima un valdība zin, ka zemi, kurā ar savu rezolūciju - vietējo latgaļu penteriem latgaļi ir vieglajā zemē un no tās var viegli aiziet, jo latgaļi nerāda, ka neatkāpsies. Viņi nededzina Saeimu un valdības ēku.

Atbildēt

Alfrēds Ceihners

11.02.2018. 03:15

»

latviesi

Sobrid latviesi ir dzeltena rase,bija raktits komenta,ka Cukurs un Arajs bija ebreji,kas vinus nesava


"Latvijas boļševizācija 1940.-1941". Izdota 1944. gadā. Latvijā LPSR VDK iznīcināta.

Atbildēt

latviesi

11.02.2018. 01:42

Sobrid latviesi ir dzeltena rase,bija raktits komenta,ka Cukurs un Arajs bija ebreji,kas vinus nesava......

Atbildēt

Kongresa rezolūcija

10.02.2018. 22:59

»

Edge

Loģiski, Vatson...


pa šauru ceļu ir nonākusi Saeimā un valdībā.Atbildes nav. Latgales uzņēmēji ar savu rezolūciju un lielo tautas spēku ir nonākuši apvidū, no kura var izkļūt tikai pa apkārceļu - ievēlēto deputātu no Latgales ātrām un rezultatīvām darbībām. Tādu nav. Uzņēmēji, iesniedzot kongresa rezolūciju Saeimā un valdībā, nonākuši ielenktajā zemē paši, paši ir ielenkumā un viņus var uzvarēt mazs ienaidnieka karaspēks - Saeima un valdība.

Vietu, Latgali, kur jūs izdzīvojat, ja cīnaties ātri, bet ejiet bojā, ja to nedariet, sauc par nāves zemi.

Ielenktajā zemē izstrādājiet plānus un nāves zemē cīnieties!

Atbildēt

Edge

10.02.2018. 16:50

»

Kā ar Karamākslas studijām?

Jālasa vairākkārt. Tad praktiskā piemērošana ikdienā


Loģiski, Vatson!
"Latgales uzņēmēji nikni par valdības vienaldzību un draud streikot"
Pērn gada nogalē Latgales uzņēmēju kongresa mērķis bija norādīt uz tautsaimniecības un ekonomikas problēmām, pieprasot no atbildīgajām institūcijām ātru risinājumu. Kongresa rezolūcija iesniegta Saeimā un valdībā, bet uzņēmēji nekādu atbildi aizvien nav saņēmuši un tagad ir par to sašutuši un draud ar streiku. (LSM, 09.02.2018.)

Atbildēt

Kā ar Karamākslas studijām?

10.02.2018. 16:23

»

Edge

Tas nav pirmoreiz. Arī 1908.gadā bija "atplūdu" laiks. Nu un? Cīņa nav galā


Jālasa vairākkārt. Tad praktiskā piemērošana ikdienā..

Atbildēt

Edge

10.02.2018. 15:35

»

Tautasfronte, interfronte.

Bija. Vienas politikas divi spārni. Internacionālisms NA un citās partijās uzvarējis. Uzvarējusi ir inferfronte


Tas nav pirmoreiz. Arī 1908.gadā bija "atplūdu" laiks. Nu un? Cīņa nav galā...

Atbildēt

Edge

10.02.2018. 14:23

»

Konferences, auseklīši,

tautas dejas, sarunas. Fufelis. Ezotērika. Sabiedriskā doma neattīstīsies. Padirsīsies, iedzers pa alum un izklīdīs. Nav mērķtiecīgas stratēgiskas nodošanās kaut kam


Kad Eiropas Savienība jāglābj, tad lielīšanās ar PSRS/LPSR sagraušanu vienam otram sponsoram ausis griež. Ja Katalonijas separātistus auseklīši publiski nenosoda, tad nāksies par savu naudu izpriecāties. Skaista bij' jaunība, ta nenāks vairs:"“Nevienā valdības simtgades programmā nav iekļauts fakts, ka pirms 30 gadiem nodibināta Tautas fronte. Tas bija mūsu garaspēka karaspēks, bez tā nebūtu bijis nekādas simtgades, neko mēs šeit nesvinētu un droši vien pat nerunātu latviešu valodā!” pirmais Latvijas Tautas frontes priekšsēdētājs Dainis Īvāns norādīja RīgaTV 24 raidījumā “Dienas personība ar Veltu Puriņu”.

Atbildēt

ja pats muļķis, tad arī vārds tāds

10.02.2018. 13:31

»

Udo Ulbergs

Tas nav mans komentārs. To noteikti ir rakstījis tas latviešu jaunaudzes deģenerāts, kurš sevi apvieno nelieti, nekauņu un stulbeni, aptaisot šajā portālā visus rakstus no rīta līdz rītam kā Žulis, Edge utt


Vai tiešām tev vēl ir ilūzijas, ka neviens nezin, ka Arturs Priedītis = Udo Ulbergs = Re kā = Deniss = Arturs Nagliņš un vēl daudz citu??

Atbildēt

Nē.

10.02.2018. 11:47

»

Vai Dzi

Vismaz šogad vari likties mierā ar savu karamākslu, jo deputātu kandidāti tāpat plēsīsies kā traki Suņ


Deputātu kandidāti stratēģiski ir nodevušies vietas iekarošanai Saeimā. Aptuveni 1 no simta kandidātu tur nonāks. Visiem skaidrs, ka deputātu kandidāti pirmsvēlēšanu situācijā atrodas kādā no 9 zemēm. Kurā? Tikai zinot 9 zemju raksturojošos lielumus, to var noteikt. Runu un solījumu būs daudz. Lai gan jebkuram skaidrs, ka kandidātiem jārunā par procesu, nevis saturu. Saturs prasītu reālas idejas valsts izvešanai no parādiem, kas palielinās.Nedrīkst runāt arī par tiem, kas valsti novedis strupceļā. Bet prasība ir optimisms solījumos. Tātad nonākam pie maldināšanas ar solījumiem. Tiem jābūt tādiem, ka var noticēt un var neticēt..Tāpat visus solījumus visi aizmirsīs. Tas solījumu šovs.

Atbildēt

Skolotājs Suņdzi

10.02.2018. 11:17

»

Suņ Hui Včai

Tas karamakslinieks ir slims ar to aizvēsturisko ķīniešu pamācību viltībā. Sausais atlikums tur ir tāds ,ja viņu pielieto ,proti visas problēmas un risinājumus ,kurus mēs tāpat redzam un zinām , tos jāinterpretē caur tās ''mākslas'' terminoloģiju ''un saturu. Tas ir tas pats , ja gribi no Liepājas nonākt...


Prieks, ka dažam atausi skaidrība par lietu kārtību.

Tātad īsi : trīs stratēģijas principi ar ceturto pakārtoto punktu - iejusties pretinieka lomā, lai saprastu, ko domā pretinieks. Seši taktiskie risinājumi, kam esi nodevies, par ko domā, kāda problēma jārisina. Svarīgākais - kam stratēģiski esi nodevies. Piem. jaunas, tieši latviešu nacionālas partijas organizēšanai. Skaidrs, ka taktiski būs, ja neatklāsi, kāds tavs mērķis, lai neuzzin pretinieks, konkurents, ja atšifrē, jàmaldina.

Jàzin, kàdà no zemēm atrodies ar savu problēmu, kam esi nodevies. Ir deviņas zemes. Katrā valda savas likumības. Var rakt, var nerakt.

Atbildēt

Edge

10.02.2018. 10:54

Arī Latvijā cien. vecumu sasnieguši var droši dot padomus. Visi profesori, kā arī auseklīšu veterāni tiek ielūgti uz kārtējo sarunu šovu. Ir "Latvijas Nacionālā vēstures muzeja (LNVM) Tautas frontes muzeja nodaļa sadarbībā ar Konrāda Adenauera fondu šogad uzsāk jaunu sarunu ciklu “Trešā atmoda. 1988. gads. Ko spējām un ko spējam” un 22. februārī aicina interesentus uz pirmo sarīkojumu “Kultūras elites loma pārmaiņu procesos. Radošo savienību plēnumam – 30”, LA.lv uzzināja LNVM."

Atbildēt

Edge

10.02.2018. 10:51

»

Suņdzi

karamāksla izpaudās tajā, lai ienaidnieki savā starpā plēšas un tikai pašā nepieciešamajā gadījumā ir jāiesaistās kaŗadarbībā. Tas ko viņš mācīja ir loģiski - valstij kaŗš rada drausmīgus zaudējumus ekonomikai un normālai cilvēku dzīvei, bet ne visi tik tālu ir lasījuši...


Loģiski, Vatson! Krievija "5. kolonna" darbojas pareizajā virzienā, jo uz doto brīdi Putinam nav tādas varas, kāda bija Staļinam 1939.g. Viss notiek, jo tie lielākie citētāji - Veselā saprāta skolas pārstāvji, Debesu politika pārstāvji - vien tikai var dot padomus, jo visi jau cienijamā vecumā (60+).
О Новой Опричнине. Выборы вместо реформ.
АВТОР: Андрей Девятов.

Atbildēt

Suņdzi

10.02.2018. 09:50

»

Suņ Hui Včai

Tas karamakslinieks ir slims ar to aizvēsturisko ķīniešu pamācību viltībā. Sausais atlikums tur ir tāds ,ja viņu pielieto ,proti visas problēmas un risinājumus ,kurus mēs tāpat redzam un zinām , tos jāinterpretē caur tās ''mākslas'' terminoloģiju ''un saturu. Tas ir tas pats , ja gribi no Liepājas nonākt...


karamāksla izpaudās tajā, lai ienaidnieki savā starpā plēšas un tikai pašā nepieciešamajā gadījumā ir jāiesaistās kaŗadarbībā. Tas ko viņš mācīja ir loģiski - valstij kaŗš rada drausmīgus zaudējumus ekonomikai un normālai cilvēku dzīvei, bet ne visi tik tālu ir lasījuši.

Vislielākie citētāji, kas šo kaŗa mākslu citē ir nez kāpēc krievi... un Krievija uz doto brīdi darbojas pretēji Suņdzi mācībai.

Atbildēt

Suņ Hui Včai

10.02.2018. 07:40

»

Edge

Prakse, saskaņā ar SunDzi maldināšanu, ir nepārtraukti jāmaskē. Sak', cīņa ar okupācijas sekām turpināsies līdz Generalplan OST plānotā izpildei. Process turpinās: „Neatkarības gadu laikā mēs esam zaudējuši 700 tūkstošus cilvēku. Sākot ar neatkarības atjaunošanu 1991. gadā Latvijas iedzīvotāju skaits...


Tas karamakslinieks ir slims ar to aizvēsturisko ķīniešu pamācību viltībā. Sausais atlikums tur ir tāds ,ja viņu pielieto ,proti visas problēmas un risinājumus ,kurus mēs tāpat redzam un zinām , tos jāinterpretē caur tās ''mākslas'' terminoloģiju ''un saturu. Tas ir tas pats , ja gribi no Liepājas nonākt Rīgā , tad tev vispirms jātiek uz Pekinu , pēc tam tikai uz Rīgu ! :)))
Pustraks ,apsēsts cilvēciņš tas karamākslinieks ir.Viņam pat nav ne mazākas nojausmas ,kas Patiesībā notiek !!!

Atbildēt

Grantiņš

10.02.2018. 07:31

»

jūlis

Priediškunga biedri veica tautas tīrīšanu 40.tajos gados,tauta tika nomierināta un mierīgi panes okupantu izdresēto biedru varmācību vēl tagad klusi,ar sāpi sirdī,pametot valsti,kurā viņi būtu nolemti fiziskajai iznīcināšanai- arī mākslīgi uzturētās mazās algas,pensijas,veselības aprūpes parodija ir...


uzskata, ka ir Atmodas pamatlicējs un tie, kas viņam nepiekrīt ir čekisti un dpeisti. Tas, ka viņš varētu būt manipulāciju upuris, viņš pat tādu domu nepieļauj. Savā ārprrātā cilvēks Vācijā izveidojis LRTT un lamā visus pēc kārtas. Ja kāds nepiekrīt viņa viedoklim, atļaujas apmelot, nosaukt par čekistu utt. Ja viņu ņem nopietni, tad tādam cilvēkam jābūt tikpat plānprātīgam.

Atbildēt

Kari un strīdi

10.02.2018. 07:25

»

Žulis

Ieteiktu ne vien izlasīt komentārus, kuriem gribi oponēt, bet arī padomāt par to, kas tajos pateikts. Tas, ka es apgalvoju, ka nacionālisms ir pati miermīlīgākā ideoloģija nenozīmē, ka būt nacionālistam nozīmē piederēt kaut kādam gļēvu, mīkstu kustonīšu bariņam, kas nespēj izrādīt vardarbīgu pretošanos...


balstās ideoloģijā, nevis prastā huligānismā. Es nenoliedzu nacionālismu, bet jāsaprot, ka nacionālisma ideoloģija ir svārstībā no nacisma vienā punktā līdz deģenerācijai otrā gala punktā. Tāpat mīlestība un naids. Bet ir nesamērīgi arsaīt, ka liela nācija ievēros mazas nācijas tiesības. Ja latviešu nacionālisms nepārspēj žīdu cionismu mūsdienu prasībās pret latviešu nacionālismu, tad tādam nacionālismam nav nākotnes. Prasības ir augstas.

Atbildēt

Edge

10.02.2018. 07:04

»

VB

Par tiem vāciešu it kā plāniem: tā vismaz vēl palika tikai teorija... + prakse, kā zināms, no teorijas atšķiras / var atšķirties + krievus tauta jau bija izbaudījusi kaut kādā praksē, vēl vairāk negribējas...


Prakse, saskaņā ar SunDzi maldināšanu, ir nepārtraukti jāmaskē. Sak', cīņa ar okupācijas sekām turpināsies līdz Generalplan OST plānotā izpildei. Process turpinās: „Neatkarības gadu laikā mēs esam zaudējuši 700 tūkstošus cilvēku. Sākot ar neatkarības atjaunošanu 1991. gadā Latvijas iedzīvotāju skaits katru gadu samazinās par 23 tūkstošiem cilvēku, radio „Baltkom” ēterā paudis Latvijas Universitātes profesors, demogrāfs Pēteris Zvidriņš.

Atbildēt

VB

10.02.2018. 06:43

Par tiem vāciešu it kā plāniem: tā vismaz vēl palika tikai teorija... + prakse, kā zināms, no teorijas atšķiras / var atšķirties + krievus tauta jau bija izbaudījusi kaut kādā praksē, vēl vairāk negribējas.
Tāpēc tauta, pamatos, toreiz gāja ar vāciešiem, cerot, ka gan jau, kaut kā vēlāk viss sakārtosies.

Atbildēt

Žulis

10.02.2018. 06:42

»

Gribi mieru,

gatavojies karam. Tikai un vienīgi strīdi, kari noved pie progresa. Tas viss vnk izriet no cilvēka dabas. Tava mīkstošanās ar "nacionāismu" kā vislabdabīgāko veidojumu ved uz nevardarbīgu pretošanos, grantiņa idiotismu par garīgo pasauli un tās likumiem. Kāpēc karot, nekarot, režīmu pamatojumi ir tikai...


Ieteiktu ne vien izlasīt komentārus, kuriem gribi oponēt, bet arī padomāt par to, kas tajos pateikts. Tas, ka es apgalvoju, ka nacionālisms ir pati miermīlīgākā ideoloģija nenozīmē, ka būt nacionālistam nozīmē piederēt kaut kādam gļēvu, mīkstu kustonīšu bariņam, kas nespēj izrādīt vardarbīgu pretošanos. Tavs citētais senais teiciens "Si vis pacem, para bellum" pilnā mērā atbilst arī nacionālisma principiem. Tikai tas ir aizstāvības, ne uzbrukuma karš, kuram nacionālisti gatavojas. Ne Latvijas brīvības cīnītāji, ne nacionālie partizāni ar nevardarbīgu pretošanos nenodarbojās. Tāpat par nacionālistu etalonu nevajag uzskatīt arī tos Saeimā sēdošos, miegainos TB/LNNK/VL ākstus, kas tur globālās, mafiozās varas gaiteņos tēlo nacionālistu lomu, bet reāli neko nedara savas tautas labā. Savukārt par strīdiem un kariem kā progresa virzītājiem runāt var vienīgi tāds cilvēciņš, kurš karu pazīst tikai no grāmatām un filmām. Progresu virza idejas un ideoloģijas, ne varmācība. Kari ir iznīcinājuši neskaitāmas kultūras vērtības,cilvēces tehniskos sasniegumus, izcilus zinātniekus.... visa izpostītā atjaunošana nav progress. Tad jau tik pat labi varētu "pierādīt", tevis atspārdīšana kādā vārtu rūmē arī veicinās tavu progresu.

Atbildēt

Tas ir saprotami,

10.02.2018. 06:09

»

jūlis

Priediškunga biedri veica tautas tīrīšanu 40.tajos gados,tauta tika nomierināta un mierīgi panes okupantu izdresēto biedru varmācību vēl tagad klusi,ar sāpi sirdī,pametot valsti,kurā viņi būtu nolemti fiziskajai iznīcināšanai- arī mākslīgi uzturētās mazās algas,pensijas,veselības aprūpes parodija ir...


tomēr tik daudz publisku melu kā LRTT lapā nav redzēti. Nav īstas skaidrības, vai viņš nav salauzts un nav DP provokators. Jo viņa tēzes balstās mistiskumā pret 4. maij režīmu dzenot nesagatavotus cīņai ļaudis, kamēr pats sēž Vācijas maizē. Tā vai citādii vinš ir šiifrēniju sirgstosa persona.

Atbildēt

Tātad esat vēl aprobežotāka

10.02.2018. 06:04

»

Edīte K.

Sameklēju un izlasīju visu ciklu. Nenožēloju, jo tas ir svaigs redzējums un priekš manis kaut kas jauns pārdomām. Diemžēl komentāri ir garām tēmām. Tikai paša autora pirmais komentārs ir par lietu rakstīts. Pēdējais darbs nepatiks, jo taisnība nevienam nepatīk un taisnības autors kļūst ienaidnieks. ...


par Priedīti, jo neviens te bez paša Priedīša komentāriem viņu par normālu neuzskata. Žulis ir naivais nacionālits, bet es esmu karojošais individuālists. Te daudzi ir bez noteikta viedokla, vai tas slēpjas aiz citu uzskatiem. Novecojušiem

Atbildēt

Gribi mieru,

10.02.2018. 06:01

»

Žulis

Izskatās, ka tu tā arī savā apziņā nespēj atšķirt nacismu no nacionālisma. Pārāk stipri tev tajā galvā ir iepotēts tas stereotips par briesmīgajiem nacionālistiem...


gatavojies karam. Tikai un vienīgi strīdi, kari noved pie progresa. Tas viss vnk izriet no cilvēka dabas. Tava mīkstošanās ar "nacionāismu" kā vislabdabīgāko veidojumu ved uz nevardarbīgu pretošanos, grantiņa idiotismu par garīgo pasauli un tās likumiem. Kāpēc karot, nekarot, režīmu pamatojumi ir tikai izvēles jautājums. Par latviešu tautu ņirgājās, tai iestāstot, ka 1990. g. komunistu varas pāreja uz 4. maija režīmu ir latviešu tautas nacionālā atbrīvošanās ar nevardarbīgu pretošanos.

Atbildēt

Edīte K.

10.02.2018. 05:39

Sameklēju un izlasīju visu ciklu. Nenožēloju, jo tas ir svaigs redzējums un priekš manis kaut kas jauns pārdomām. Diemžēl komentāri ir garām tēmām. Tikai paša autora pirmais komentārs ir par lietu rakstīts. Pēdējais darbs nepatiks, jo taisnība nevienam nepatīk un taisnības autors kļūst ienaidnieks. Manā skolā arī tā notiek.Bet te arī nekas jauns. Tie, kuri lasa šo portālu katru dienu, nevar būt sajūsmā par savu tautu, bet precīzāk skoloto tautas daļu.

Atbildēt

Normālais

10.02.2018. 05:15

»

Žulis

Izskatās, ka tu tā arī savā apziņā nespēj atšķirt nacismu no nacionālisma. Pārāk stipri tev tajā galvā ir iepotēts tas stereotips par briesmīgajiem nacionālistiem...


Plānprātiņa siekalas bez zināšanām. Interesanta tēma sanāktu - plānprātiņš ar kompi un aptaurētu prātu uz apdauzīto latviešu skatuves.

Atbildēt

Žulis

10.02.2018. 05:01

»

Nacisms ir nacionālisma pārspīlējums

kā žīdu cionisms, krievu komunisms, kubas sociālisms, vācu nacisms. Un Krievijas putinisms, Kima režīms un Asada režīms. Tāda ir nacisma daba. Stāsti par miermīlīgumu nepārtraukti dzirdami no Putina - kā pretošanās. Patiesībā tas putisms - nacisms. Arī PSRS visus noziegumus veica "miera labā". Tie, ...


Izskatās, ka tu tā arī savā apziņā nespēj atšķirt nacismu no nacionālisma. Pārāk stipri tev tajā galvā ir iepotēts tas stereotips par briesmīgajiem nacionālistiem.
Runas par mieru un miermīlīgumu kā taktisku maldināšanu izmanto tie, kuri gatavojas kaut kam uzbrukt, vai kaut ko iekarot. Un uzbrukt vai iekarot gatavojas tie, kuriem viņu ideoloģijā ir pamatojums šādai rīcībai. Piemēram, komunisma ideoloģijā tāds pamatojums ir vispasaules proletariāta atbrīvošana no kapitālistu verdzības, nacisma ideoloģijā tāds pamatojums ir "augstākās rases" tiesības pārvaldīt pasauli un tajā dzīvojošos "zemcilvēkus". Neoliberālisma ideoloģijā tāds pamatojums ir "pareizās" demokrātijas viešana visā pasaulē, "brīvais tirgus" un "brīvā kapitāla plūsma", kuras aizsegā lielavaras var netraucēti izlaupīt tautu nacionālos resursus un faktiski veikt valstu ekonomisko okupāciju visā pasaulē. Turpretim nacionālisma ideoloģijā NAV PILNĪGI NEKĀDA PAMATOJUMA iebrukuma kādā citā valstī. Tieši tāpēc nacionālisms īstenībā ir pati miermīlīgākā ideoloģija pasaulē! Bet tas jau netraucē globālisma sludinātājiem nacionālistus iztēlot par kaut kādiem tumsoņām, kas dzīvo senajos viduslaikos, vai nezvēriem, kas domā vienīgi par citas tautības cilvēku kāršanu pie stabiem, vai rīkļu griešanu. Un ir cilvēciņi, kas tam visam notic.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Toreiz un tagad jeb Mīti un patiesība par dzīvi Latvijā padomju laikā

FotoVien reta tēma tiek apspriesta tik emocionāli, bet bieži vien – pat agresīvi, kā šī. Un tas ir saprotams – PSRS (Padomju Sociālistisko Republiku Savienība) laiki tik ļoti atšķiras un kontrastē ar mūsdienām, ka neatstāj vienaldzīgu gandrīz nevienu. Īpaši, ņemot vērā, ka tā nav tik sena pagātne un vēl ir daudz cilvēku, kuri “toreiz” ir dzīvojuši.
Lasīt visu...

pietiek_nokluset

Totalitāro žurku cīņa par varu: kurš kuru iznerros

FotoPašsaprotams, ka sabiedrotos (draugus) aicina ciemos kā ikdienā, tā arī svētku dienās. Īpaši jau svētku dienās. Nav šaubu, ka Putinam viss, kas saistās ar PSRS, ir svēts un godā turams. Viens no PSRS laika jājamzirdziņiem – Otrais pasaules karš it īpaši. Tomēr šogad 9.maija ieplānotās izrādīšanās izpalika, bet izrādīties vajag, īpaši, ja tuvojas vēlēšanas, kuru rezultāts izšķirs, vai Krievija tiks faktiski pie cara, kuram svēts PSRS mantojums, vai nē. Visticamāk, ka tiks, un šī tikšana vismazākā mērā būs saistīta ar Krievijas iedzīvotāju patieso gribu, bet tas jau cits stāsts.
Lasīt visu...

12

Ja tas, ko raksta grāmatā „Viltvārdis”, ir taisnība, tad Nācijas tēvam ir jāatkāpjas

Foto1. Ja viss tas, ko grāmatā Viltvārdis, raksta Lato Lapsa, ir taisnība, tad Nācijas tēvam, minimums, ir jāatkāpjas. Interesanti, kāpēc tik ļoti ir bail atklāt izglītības vai pilsonības dokumentus? Un tad ir jāuzdod daži tieši jautājumi par mūsu drošības dienestiem. Savukārt, ja tā nav taisnība, tad ir jābūt notiesājošam spriedumam par apmelošanu. Viens no diviem. Taču mana sajūta saka, ka būs kā ierasts, nebūs nekas.
Lasīt visu...

21

Ko apliecina pieminekļa zīme

FotoMantojums ir visapkārt, tas, paaudžu paaudzēm uzkrāts, veido mūsu šodienu – kā fons un vērtību radītājs. Tas, ko redzam, paliek mūsos, tāpēc publiskā telpa ir svarīga. To saprot ne tikai profesionāļi, bet arī cilvēki, kuru vēstījumu var saukt par “tautas balsi”. Šajā vārdu salikumā nav ironijas, tautas balsī bez negantuma ir arī saprāts.
Lasīt visu...

15

Tagad es piesaku valsts digitalizācijas reformu

FotoMinistru kabinetā (MK) apstiprināts Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) sagatavotais informatīvais ziņojumus "Par valsts pārvaldes informācijas sistēmu arhitektūras reformu". Līdz ar to ir uzsākta manis kā vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministra (AP!) vadītā valsts digitalizācijas reforma, kas attīstīs un nostiprinās valsts pārvaldes rīcībā esošos IKT resursus un pārvaldības kompetences, pilnveidos datu un pakalpojumu pārvaldību, kā arī, radīs jaunas iespējas komersantiem attīstīt savus digitālos risinājumus, pilnveidot esošos pakalpojumus un radīt jaunus.
Lasīt visu...

15

Manas pārdomas par Latvijas himnu

FotoMūsu valsts himnā centrālais jēdziens ir Latvija. Toreiz, kad himna radās, priekšstats par Latviju bija jauns. Latvija kā vienota zeme – toreiz vēl ne valsts. Ne vairs Kurzeme, ne vairs Vidzeme, ne vairs Latgale, bet gan Latvija. Latvija kā viena noteikta daļa no pasaules. Latvija, kas atrodama pasaules kartē.
Lasīt visu...

21

Muļķība vai pasūtījums?

FotoSliktāku variantu kā noplēst Pasaules tirdzniecības centra (PCT) labi saglabāto ēku Elizabetes ielā 2 (attēlā - idejas "bīdītājs", kultūras ministrs Nauris Puntulis) tikai tādēļ, ka to kādreiz ir izmantojuši kompartijas birokrāti, mūsu vadošo partiju koalīcijai nebija viegli atrast. Negribas idejas autorus un deputātus saukt par muļķiem, jo muļķībai var būt arī pasūtītājs – labi paslēpts lobijs ar saviem finansiāliem vai politiskiem mērķiem un līdzekļiem.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Prezidents un Drāma

Katra globāla krīze ir būtiski mainījusi pasauli. Pirmais pasaules karš sievietēm saīsināja matu un kleitu garumu, jo vīriešu skaits bija dramatiski samazinājies, bet...

Foto

Kad "sabiedriskā radio personība" ignorē sabiedriskā radio ētikas kodeksu

Šī gada 19.jūnijā Latvijas Radio 5 darbiniece Karmena Stepanova savā oficiālajā LSM “radio personības” profilā norādītajā twitter.com...

Foto

Augstākā tiesa gandrīz visā mums piekrita, bet spriedumu nez kāpēc tomēr atcēla

Kultūras ministrija (KM) turpina uzsvērt, ka valsts ir pilnībā norēķinājusies par Latvijas Nacionālās bibliotēkas...

Foto

Politiķa statuss pats par sevi nav pietiekams pamats atklāt sabiedrībai informāciju par politiķa privāto dzīvi – ka Juta Strīķe universitātē iestājās kā Anna Potapova

Augstākās tiesas...

Foto

Izglītība

Grūti laiki rada stiprus cilvēkus, stipri cilvēki veido labus laikus, labus dzīves apstākļus. Labi dzīves apstākļi rada vājus cilvēkus, un vāji cilvēki rada grūtus laikus....

Foto

Bagātie un slavenie arī raud, jeb turīgie prasa pabalstus

Koronavīrusa radītā krīze pamatīgi iedragāja daudzus biznesa sektorus, piemēram, restorānu un viesnīcu biznesu, tūrisma un izklaides industriju....

Foto

Mēs enerģiski aizņemamies uz nākotnes rēķina

Ļoti cienījamās Saeimas deputātes! Augsti godātie Saeimas deputāti! Dāmas un kungi! Šodien noslēdzas spraigs darba cēliens, un turklāt vairākus mēnešus...

Foto

Sabiedriskās televīzijas blēņas par okupāciju „skatītājam parastajam”

Filma "Parasta okupācija" diemžēl ir kārtējais piemērs tam, ka, mēģinot iztikt bez vēsturniekiem vēsturei veltītu jautājumu analīzē, nekas izcils...

Foto

Esam pret jebkādu Augstskolu likuma redakciju, kurā pieļauta tādu rektoru ievēlēšana, kas nezina latviešu valodu un nespēj to lietot

Saskaņā ar pašlaik plaši apspriesto un kritizēto...

Foto

Ārstu blakusdarba ierobežošana var novest pie medicīnas personāla kritiska trūkuma

Latvijas Slimnīcu biedrība kategoriski iestājas pret publiskajā telpā izskanējušo politikas veidotāju ideju ierobežot ārstu darbību -...

Foto

Valsts politiskā vadība izšķīrās palikt savā vietā un pielāgoties, nevis cīnīties pret agresiju un protestēt pret notiekošo

Latvijas patrioti! Godātie klātesošie! Pirms 80 gadiem – 1940....

Foto

Džordž Stīl, tiec galā ar saviem kompleksiem

Džordž Stīl, Latvijas pilsoni, Attīstībai/Par dibinātāj un biedr, cik saprotu. Es Jūs, Džordž Stīl, uzrunāšu uz "Tu". Uz šo ierakstu mani...

Foto

Saprātīga izvēle

Cilvēkus nosacīti varētu iedalīt divās grupās: tajos, kuri pieņem saprātīgus lēmumus, un tajos, kuri pieņem nesaprātīgus lēmumus....

Foto

Pūces kundze nodokļu maksātāju naudu mums un citiem sadalīja ļoti labi un pareizi; kas nemācēja pareizi paprasīt, pats vainīgs

Var piekrist pētnieciskās žurnālistikas centra "Re:Baltica" publikācijas...

Foto

Par nodokļiem, dzīvi un brīvību

Obligātie nodokļi nozīmē, ka zeme ir iekarota, tā pakļāvusies kādam pārspēkam. Tautu var pakļaut un paverdzināt kā vietējie, tā svešzemju varmākas....

Foto

Kad rasisma apkarotājiem entuziasma vairāk nekā saprāta

Dārgie draugi. Esam saņēmuši pārmetumus no Aijas Ingrīdas Abenes (jautājums tiek diskutēts arī viņas pārstāvētās partijas Attīstībai/Par "Facebook” profilā)...

Foto

Lai nepieļautu nacionālā kultūras mantojuma izpostīšanu Rīgas centrā, sākta iedzīvotāju parakstu vākšana

Internetā sākta parakstu vākšana, lai panāktu, ka netiek izpostīts Alberta ielas 9 Konstantīna Pēkšēna...

Foto

Krievija turpina aktīvi melot par COVID-19 nekaitīgumu

Līdz šim mediju un sociālo tīklu vidē ir parādījies ārkārtīgi daudz Kremļa vēstījumu par COVID-19 vīrusa izplatību. Tiek izplatītas...

Foto

„Wagner” algotņi Lībijā – Putina naivā lielgabalgaļa

Krievijas karavīru mentalitāte būt par naivu lielgabalgaļu nav mainījusies kopš Ivana Bargā laikiem, - šādu secinājumu var izdarīt no...

Foto

Cilvēku un mājlopu čipošana un čipi

Pašreiz, iespējams, notiek viena no pasaules vēsturē lielākajām kriminālām krāpšanām un apmaušanām – pasludināta viltus kroņa vīrusa izraisītās slimības viltus...

Foto

Aicinām pārtraukt darbus Skanstes dārziņos uz putnu ligzdošanas laiku

Nodibinājums "Dzīvnieku policija" un Latvijas Ornitoloģijas biedrība aicina pārtraukt Skanstes ielas dārziņos paredzētos darbus vismaz līdz šī...

Foto

Grēkāzis ir, upurnazis trinas

Vecam sunim jaunus trikus neiemācīsi. Mežu daudzīpašnieks Modris Fokerots riskē sabiedrības ilgākā piemiņā palikt tieši kā uzskatāma ilustrācija šai parunai....

Foto

Pieprasām atsaukt raidījumā "Nekā personīga" paustās nepatiesās un maldinošas ziņas

SIA Pata un SIA Pata Board advokāti ir vērsušies SIA All Media Latvia ar pretenziju, kurā...

Foto

Dieva valstība

Jānis Kristītājs ir teicis: «Atgriezieties no grēkiem, jo Debesu valstība ir tuvu klāt pienākusi.» (Mt 3:2) Ar šādiem vārdiem Jānis Kristītājs sāka savu publisko...

Foto

IZM izstrādātie Augstskolu likuma grozījumi ir brāķis, kas būtiski jāuzlabo

Rektoru padome atklātā vēstulē vērsusies pie Saeimas deputātiem, kā arī Latvijas augstskolu mācībspēkiem un studentiem, informējot,...

Foto

Tumsas spēki mēģina ierobežot mūsu iespējas tērēt nodokļu maksātāju miljonus tā, kā mēs vēlamies

Ar nekorektu un godprātīgas konkurences principiem neatbilstošu vēstuli Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu...

Foto

Latvijā ar novadu reformu cenšas ievilkt un nostiprināt okupāciju radītās sekas – kam tas izdevīgi?

Latvija kā novads, kā zeme gadsimtu gaitā bija dažādu okupācijas jūgu...

Foto

Valdība plāno pieņemt ar nejēdzībām pārpilnas dzīvnieku labturības prasības

Šajās dienās Ministru kabinets pieņem noteikumus „Dzīvnieku labturības prasības dzīvnieku patversmēs un dzīvnieku viesnīcās”. Nosaukšu tikai lielākās...

Foto

Tas apdraudēs dzīvības

Veselības ministrijas tuvākajā laikā plānotā slimnīcu līmeņu pārskatīšana var būtiski samazināt ārstniecības pakalpojumu pieejamību reģionu iedzīvotājiem....

Foto

Aicinu nepakļauties šauras personu grupas spiedienam un balsot par Varakļānu novada iekļaušanu Madonas novadā

Kā Varakļānu novada iedzīvotājs un viens no lielākajiem novada uzņēmējiem vēršos pie...

Foto

Troļļi

Troļļošana - tas nav tikai internets, tā ir sadzīvē sen izmantota metode kādu ietekmēt, kādu nosodīt, kādam sariebt. Tas notiek skolās, darba vietās un citos...

Foto

Vai Latvija izmantos vai izniekos jaunas biznesa iespējas post-COVID pasaulē?

Savulaik vēl jaunā un naivā Latvija sapņoja kļūt par banku paradīzi – “tuvāk par Šveici”. Par...

Foto

Pieprasu pārtraukt pārkāpt Satversmi un Saeimas Kārtības rulli: vēstule Saeimas priekšsēdētājai Inārai Mūrniecei

Saskaņā ar Satversmes 15.pantu "Saeima savas sēdes notur Rīgā un tikai ārkārtīgu apstākļu...

Foto

Kā tagad pareizi vajadzētu „apgūt” Eiropas naudu

Eiropa gatavojas vērienīgai ekonomikas atjaunošanas programmai, plānojot tērēt simtiem miljardu, iespējams, pat triljonu eiro. Tā ir labā ziņa. Pats...

Foto

Notiek valsts apvērsums: ja jūs tagad necelsieties, tad paši vainīgi

Saeimas Prezidijs ir sasaucis Saeimas attālināto ārkārtas sēdi 2020.gada 26.maijā pulksten 14.00 (e-Saeima platformā). Tas ir...