Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

hmm...

01.03.2018. 14:15

Interesanta matemātika- mainoties valūtas kursam, aktīvi un debitoru parādi samazinātos, bet zaudējumi un uzkrātie zaudējumi palielinātos.

Atbildēt

Transporta rūķis

01.03.2018. 07:05

Konspiroloģija... Bet varbūt raudzīties uz notiekošo vienkāršāk?
1) pēdējā laikā Krievija slēdz un/vai nacionalizē komercbankas; tie kas nesadarbosies ar režīmu - būs likvidēti.
2) ārvalstu sankcijas ierobežo kreditēšanu, tai skaitā ar vaslts pasūtījumiem saistītiem uzņemumiem Krievijā;
3) Guseļņikovs pragmatiski de jure izvelk Vjatku ārā no Norvik paspārnes un tagad "tieši" to kontrolē (it kā tas līdzšim tā nebūtu bijis).
Rezultātā Vjatka varēs piedalīties Krievijā valsts un vietējo varu organizētajos konkursos, tai skaitā sadarbībā ar militārās industrijas uzņēmumiem.
Guseļņikovs banāli peļņas nolūkā veic primitīvu viena gājiena kombināciju. Atcerieties taču veco labo "Cui prodest?"

Atbildēt

Es

28.02.2018. 17:18

Te daži īsti nesaprot revidentu leksiku. Vai arī visi.

Atbildēt

raksts neglābs rimševicu

28.02.2018. 14:53

................tikai gremdēs

Atbildēt

Nodoklis

28.02.2018. 09:57

Vispār jau jocīgi, ka ar tik daudzām iebildēm, iedod atzinumu tikai ar iebildēm, nevis negatīvu, bet nu labi, ne man tiesāt.
Iekrita acīs, kas cits, piemēram, ''...EUR 9,819 tūkstošiem...'' Vispār manā uztverē, cik es atceros latviešu valodas stundas, tas nozīmē 9 tūkstoši astoņi simti deviņpadsmit eur, noteikti ka ir gribēts pateikt 9 mio 819 štukas, latviski sakot.
Vai tad latviešu valodā šādi izsaka simt tūkstošus?
Vai arī tas ir palicis no Angļu tulkojuma?

Atbildēt

bildīti

28.02.2018. 06:48

lūdzu pielikumā - lai var labi apskatīties :)

Atbildēt

VB

28.02.2018. 05:58

Neko no šīs sīknaudas viņs nav ņēmis! Tikai, ka ņēmis iesp. daudz vairāk nevar pierādit! Tā mana pārlicība un Jums taisnība, kungs.

Atbildēt

agents

28.02.2018. 05:52

Neticu ,ka velas masinas bankieri bija tik naivi ,ka parskaitija Zkorejas netiro naudinu pec pasu iegribas . Gan jau pec ista saimnieka noradijumiem...

Atbildēt

Saskaņā ar Karamākslas principu likumiem

28.02.2018. 05:39

Latvija ir atvertā zeme. Atvērtajā zemē visas valstis karo par savu ietekmi. Pēdējā laika notikumi uzrāda hibridkara pazīmes starp Krieviju un ASV Latvijas teritorijā. Tikai latviešiem nav skaidrs, kā pusē strādā SAB, DP, Kontroles dienests, Finansu ministrija, FTKT.

Atbildēt

Kurš tad pārvalda Latviju?

28.02.2018. 05:03

Kāpēc SAB, Kontroles dienests neizdod izziņu FTKT par to, ka Guseļņikovs maldinājis SAB un Kontroles dienestu un ienācis Latvijā ar svešu naudu? Izdodot izziņu FTKT , FTKT būtu pamats apturēt Norvik bankas licenci, vai to anulēt. Tai vietā FTKT Putniņš brīdina Latvijas amatpersonas uzmanīties ar publiskiem izteicieniem Norvik bankas sakarā. Vai tagad Maizīša, Kalnmeijera priekšnieks ir G. Guseļņikovs?

Tieši Krievijas valsts veica darījumu ar Ziemeļkoreju caur Norvik banku. Tikpat labi Norvik bankas nauda, ko Guseļņikovs, maldinot SAB, Kontroles dienestu , var būt Krievijas FSB, Krievijas DD nauda. Vai Latviju SAB un Kontroles dienesta vadītāju vietā, kas attiecas uz bankām, ārvalda Krievijas FSB un Krievijas DD, ietekmējot Latvijas politiku un ekonomiku?

Atbildēt

Pietiek lasītājs

28.02.2018. 04:42

izrādās tāds, kas pārzin Norvik detaļas sīkumos.

Raksts atspoguļo tikai vienu, ka teorētiski visus grāmatvedības galus var savilkt kopā ideāli.

Latvijā radītas iestādes, kurai katrai sava funkcija attiecībā pret bankām. Pirmās un nozīmīgākas ir SAB un Ē. Kalnmeijera vadītam Kontroles dienestam. SAB uzdevums izlūkošana, Kontroles dienesta reāla pārbaude, vēl iesaistīts DP šaurākā nozīmē.Savukārt FTKT tāda kā iestāde, kura it kā veic visu galveno, pamatojoties uz SAB un Kontroles dienesta, DP izziņu materiālu. FKTK vienmēr būs peramais sēns, lai noslēptu SAB , Kontroles dienesta, DP bezdarbību, korupciju, sadarbību ar Krievijas DD un Krievijas FSB starp SAB, Kontroles dienestu, DP.

No raksta izriet tikai viens secinājums - vai nu SAB, Kontroles dienests, DP netiek galā ar saviem pienākumiem, cik liela Krievija, tik liela nekārtība, vai SAB, Kontroles dienests, DP sadarbojas ar Krievijas FSB un Krievijas FDD, jo visi banku bankroti, īpaši Parex, kas bija sistēmiska banka, tika iznīcināta ar LPSR VDK čekista I. Godmaņa rokām sadarbībā ar V. Zatleru kas noveda Latviju parādos un kas palielināja un veicināja vajadzību pēc Krievijas naudas, tai iespaidojot Latvijas ekonomiku un politiku.

Atbildēt

atis

28.02.2018. 04:14

kāpēc tādām bankām atļauj strādāt?

Atbildēt

nf

28.02.2018. 03:24

Расмуссен: в сфере банковской этики мы с Гусельниковым - единомышленники

Citāts: Еще один момент — в ходе переговоров я получил стопроцентную уверенность, что практика Norvik основывается на лучших принципах банковской этики, включая борьбу против отмывания денег и акцент на прозрачности сделок. Как член совета банка я хочу акцентировать и эту тему.

Protams, ka šī tēma ir aktualizējama, jo amerikāņi raksta arī par Latvijas politisko korupciju. Tas ir nonsenss, ka par Satversmes Aizsardzības Biroja direktoru bīda Jāni Maizīti, kurš kopā ar ģimenes draugu Andri Guļānu ir atbildīgi par mafiozas un korumpētas tiesu sistēmas izveidošanos Latvijā. Vēl šodien daudziem cilvēkiem viņu dēļ nav pieejama taisnīga tiesa. Varbūt, ka pēc pāris panākumiem tas iedrošinās Latvijā arī citus cilvēkus vairāk neklusēt.

Atbildēt

raksta pensionētais Saeimas deputāts

28.02.2018. 03:21

Dariet,ko gribiet ,bet tā alkatība, ar kuru mans senais kolēga no LTF laikiem Ilmārs Rimševics pieķēries pie nepiesietas vai slikti piesietas naudas savākšanas savā kulē ,mani ,Latvijas patriotu (vismaz "bijušo")pārsteidza un apmulsināja -ne pa jokam. Cilvēks turpat jau gadsimta ceturksni ieņem secīgi divus visaugstākos amatus Latvijas Bankā ,jau gadsimta ceturksni kā koruptants un kukuļmans APZOG Latvijas valsti un 100 mainīgi gudrākās galvas NEREDZ! Neredz arī "knāb" ,nedz proKULATŪRA un ... neknābj. Un viens krievu šeftmanis -gusmanis spiests nākt palīgā LATVIJAI,lai glābtu to un ,protams,iemīļoto Rīgas Jūrmalu no bojāejas !Nu,kauns taču! Un ,ja arī man, atkal un atkal, nāk prātā gudrie bērnībā mācītie Sūnu Vecīša vārdi no MAIJAS UN PAIJAS : Tumsa gaismu apēdusi -Mēness rāda tukšo pusi-Lapas melnas,nav vairs zaļas- LAI NAV ZAĻAS! KAS MAN DAĻAS !?,tomēr vecīgais pļāpīgums neļauj klusēt... Pat Einārs Repše ,kuram nekad neuzticējos un neuzticēšos,cieši pieturas pie pārliecības,ka Ilmārs ir GODAVĪRS un tiek apmelots ! Pat vairāk ,nekā viņš pats savulaik,kad ar (nevis PAR!) miljonu latu devās glābt Latviju! Kārtis galdā ,kungi,biedri! Kā lai Latvijā izdzīvo vienkāršs bezdarbnieks ,ja pat VALSTS bankas prezidentam pietrūkst līdzekļu ,lai "savilktu galus" ģimenes budžetā. Un pie tādām iespējām,kur AMATS -tikai par palīdzēšanu vien atvērt kādu jaunu banku Latvijā-ja vien gribētu-pat bez lielām grūtībām -varētu klusi un mierīgi atļaut saņemt līdz 5 miljoniem zaļo, nākas bičot no trūcīga ,Putina izmocīta krievu cilvēka dažus desmitus tūkstošu dolāru -līdz pat simttukstoš-iem ! Tātad -kulīti ar sīknaudu! Par vagonu te pat runas nav! Es iepazinu šo cilvēku vēl kad viņš bija students tālu DŽORDŽTAUNĀ un viesojās LTF mītnē ,Vecpilsētas ielā ,manā pagrabiņa kabinetā. ...Jauks,kautrīgs zēns ,kurš laipni ,pieklājīgi apjautājās,vai viņam atradīsies vieta neatkarīgajā Latvijā -pēc banku ,finansu specialitātes apgūšanas. Atvadoties apsolīju,ka viņš bezdarbniekos nepaliks un iedevu līdzi ceļamaizi-grāmatu "NAUDAS UN TĀS APGROZĪBAS TEORIJA " - PSRS izdevuma tulkojumu latviešu valodā. Pēc pusgada vēlreiz tikāmies -tālā interesantā seminārā Armēnijā ,tad vēl šad tad.. .Būdams piesardzīgs cilvēks,protams,noskaidroju,kāpēc tieši viņam kritusi izvēle studēt ASV,jo man taču bija skaidrs ,kā tur var nokļūt! Bija jāsadarbojas vai jābūt vismaz uzticama sadarbnieka atvasei un politiski droša rekomendētāja apliecinājumam par derīgumu . Un ,domāju, abi pēdējie- kā noskaidroju- bija droši no VDK pozicijas raugoties.
Laiciņu vēlāk apjautājos pie diviem latviešu profesoriem -tautsaimniekiem no ASV -Jura Vīksniņa un Gundara Ķeniņa -Kinga ,ko viņi domā par uz ASV komandēto topošo jauno specialistu un viņa politisko pārliecību- uz studiju mērķuzdevumu raugoties . Abi ar smaidu atbildēja,ka uzdevums, kuru students saņem aizbraucot mācīties uz ASV esot viena lieta ,bet pavisam cita -kādu uzdevumu bij. students saņem pēc beigšanas ,atgriežoties dzimtajā zemē -kā ceļamaizi. Nu ko tur varēja iebilst...? Pat laulībā dodoties, ko tikai viens otram nesasola, tas tak nenozīmē ,ka sānsoļu nebūs!
Bet ... bez jau minētās aizdomīgās alkatības ir vēl dažas grūti saprotamas lietas. Esot SILĪTEI gandrīz tikpat tuvu kā Jēzus Kristus,nesaprotu ne tikai kāda bija vajadzība pēc sīknaudas maizes kukulīša iegādei ,bet arī PĒC DAŽU SIMTU TŪKSTOŠU AIZŅĒMUMA komercbanku sfērā. Tik lielam zaglim tak tas nevarēja būt vajadzīgs ! Katru gadu jāraksta deklarācijās,jānorēķinās gan ar aizdevuma atdošanu gan kredita % atmaksu .
Un,kaut arī IR kaut kādas dīvainas bildītes,kuras nav grūti uztaisīt ar mūsdienu tehniskajām iespējām ,tā savādi izskatās arī tik bagātīgu kungu viesugalds ar atkorķētajām tieši šāda šnabja pudelēm ,bet tik sekli -BEZ NEVIENAS GLĀZĪTES ,bez nevienas vismaz krievu graņonkas!
Vai tiešām Ilmārs varētu būt dzēris no gorluškas? Tam nu gan es neticu. Es vēl saprastu ,ja to darītu ar draisku smaidu Baiba Rubese . Bet Ilmārs! Noteikti NĒ ! Un tā-kopsavilkums.
Ar sadarbošanos ar VDK pagaidām kaut kā nesaiet kopā gali. Bet ... tuvojas SAEIMAS vēlēšanas. Un Ilmāra Rimševica pēdējā laika -gan iekšpolitiskais,gan ārpolitiskais kriticisms varētu būt kādiem -vai nu iekšējiem ,vai ārējiem spēkiem bīstams-ja viņš sāktu TUKŠI RUNĀT. Varbūt nemaz nav slikti piesiet viņu garākā tiesvedības ķēdē ? Redz kā Lembergs dabū spārdīties un pats tiek spārdīts .Pieredze tak tieslietās mums ir . Un nevienu līdz pat nāves stundai bez rūpīgas izskatīšanas ,palaikam atjaunojot tiesu sastāvus,LATVIJĀ BEZ PAMATA NENOTIESĀS!
Domāju ,ka iedziļinoties faktos satrauc tikai divas lietas-pārlieku treknie atalgojumi un bagātīgās prēmijas Valsts Bankā ,kas mulsina .
Un tas,ka Ilmāram ir kaut kāda īpaša pārliecība,ka Kamčatkas laša gaļa ir augstvērtīgāka ,nekā ASV aristokrātu iecienītā Aļaskas laša,kaut gan ,atbilstoši kartei un ūdens straumēm ,atrodas daudz tuvāk Japānas vai iespējamajai Korejas kodolsprādzienu zonai-tātad varētu būt bīstamāka lietošanā... Kā domājiet jūs ,LASĪTĀJI ?

Bijušais Latvijas Republikas Augstākās padomes deputāts Ojārs Blumbergs

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Toreiz un tagad jeb Mīti un patiesība par dzīvi Latvijā padomju laikā

FotoVien reta tēma tiek apspriesta tik emocionāli, bet bieži vien – pat agresīvi, kā šī. Un tas ir saprotams – PSRS (Padomju Sociālistisko Republiku Savienība) laiki tik ļoti atšķiras un kontrastē ar mūsdienām, ka neatstāj vienaldzīgu gandrīz nevienu. Īpaši, ņemot vērā, ka tā nav tik sena pagātne un vēl ir daudz cilvēku, kuri “toreiz” ir dzīvojuši.
Lasīt visu...

pietiek_nokluset

Totalitāro žurku cīņa par varu: kurš kuru iznerros

FotoPašsaprotams, ka sabiedrotos (draugus) aicina ciemos kā ikdienā, tā arī svētku dienās. Īpaši jau svētku dienās. Nav šaubu, ka Putinam viss, kas saistās ar PSRS, ir svēts un godā turams. Viens no PSRS laika jājamzirdziņiem – Otrais pasaules karš it īpaši. Tomēr šogad 9.maija ieplānotās izrādīšanās izpalika, bet izrādīties vajag, īpaši, ja tuvojas vēlēšanas, kuru rezultāts izšķirs, vai Krievija tiks faktiski pie cara, kuram svēts PSRS mantojums, vai nē. Visticamāk, ka tiks, un šī tikšana vismazākā mērā būs saistīta ar Krievijas iedzīvotāju patieso gribu, bet tas jau cits stāsts.
Lasīt visu...

12

Ja tas, ko raksta grāmatā „Viltvārdis”, ir taisnība, tad Nācijas tēvam ir jāatkāpjas

Foto1. Ja viss tas, ko grāmatā Viltvārdis, raksta Lato Lapsa, ir taisnība, tad Nācijas tēvam, minimums, ir jāatkāpjas. Interesanti, kāpēc tik ļoti ir bail atklāt izglītības vai pilsonības dokumentus? Un tad ir jāuzdod daži tieši jautājumi par mūsu drošības dienestiem. Savukārt, ja tā nav taisnība, tad ir jābūt notiesājošam spriedumam par apmelošanu. Viens no diviem. Taču mana sajūta saka, ka būs kā ierasts, nebūs nekas.
Lasīt visu...

21

Ko apliecina pieminekļa zīme

FotoMantojums ir visapkārt, tas, paaudžu paaudzēm uzkrāts, veido mūsu šodienu – kā fons un vērtību radītājs. Tas, ko redzam, paliek mūsos, tāpēc publiskā telpa ir svarīga. To saprot ne tikai profesionāļi, bet arī cilvēki, kuru vēstījumu var saukt par “tautas balsi”. Šajā vārdu salikumā nav ironijas, tautas balsī bez negantuma ir arī saprāts.
Lasīt visu...

15

Tagad es piesaku valsts digitalizācijas reformu

FotoMinistru kabinetā (MK) apstiprināts Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) sagatavotais informatīvais ziņojumus "Par valsts pārvaldes informācijas sistēmu arhitektūras reformu". Līdz ar to ir uzsākta manis kā vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministra (AP!) vadītā valsts digitalizācijas reforma, kas attīstīs un nostiprinās valsts pārvaldes rīcībā esošos IKT resursus un pārvaldības kompetences, pilnveidos datu un pakalpojumu pārvaldību, kā arī, radīs jaunas iespējas komersantiem attīstīt savus digitālos risinājumus, pilnveidot esošos pakalpojumus un radīt jaunus.
Lasīt visu...

15

Manas pārdomas par Latvijas himnu

FotoMūsu valsts himnā centrālais jēdziens ir Latvija. Toreiz, kad himna radās, priekšstats par Latviju bija jauns. Latvija kā vienota zeme – toreiz vēl ne valsts. Ne vairs Kurzeme, ne vairs Vidzeme, ne vairs Latgale, bet gan Latvija. Latvija kā viena noteikta daļa no pasaules. Latvija, kas atrodama pasaules kartē.
Lasīt visu...

21

Muļķība vai pasūtījums?

FotoSliktāku variantu kā noplēst Pasaules tirdzniecības centra (PCT) labi saglabāto ēku Elizabetes ielā 2 (attēlā - idejas "bīdītājs", kultūras ministrs Nauris Puntulis) tikai tādēļ, ka to kādreiz ir izmantojuši kompartijas birokrāti, mūsu vadošo partiju koalīcijai nebija viegli atrast. Negribas idejas autorus un deputātus saukt par muļķiem, jo muļķībai var būt arī pasūtītājs – labi paslēpts lobijs ar saviem finansiāliem vai politiskiem mērķiem un līdzekļiem.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Prezidents un Drāma

Katra globāla krīze ir būtiski mainījusi pasauli. Pirmais pasaules karš sievietēm saīsināja matu un kleitu garumu, jo vīriešu skaits bija dramatiski samazinājies, bet...

Foto

Kad "sabiedriskā radio personība" ignorē sabiedriskā radio ētikas kodeksu

Šī gada 19.jūnijā Latvijas Radio 5 darbiniece Karmena Stepanova savā oficiālajā LSM “radio personības” profilā norādītajā twitter.com...

Foto

Augstākā tiesa gandrīz visā mums piekrita, bet spriedumu nez kāpēc tomēr atcēla

Kultūras ministrija (KM) turpina uzsvērt, ka valsts ir pilnībā norēķinājusies par Latvijas Nacionālās bibliotēkas...

Foto

Politiķa statuss pats par sevi nav pietiekams pamats atklāt sabiedrībai informāciju par politiķa privāto dzīvi – ka Juta Strīķe universitātē iestājās kā Anna Potapova

Augstākās tiesas...

Foto

Izglītība

Grūti laiki rada stiprus cilvēkus, stipri cilvēki veido labus laikus, labus dzīves apstākļus. Labi dzīves apstākļi rada vājus cilvēkus, un vāji cilvēki rada grūtus laikus....

Foto

Bagātie un slavenie arī raud, jeb turīgie prasa pabalstus

Koronavīrusa radītā krīze pamatīgi iedragāja daudzus biznesa sektorus, piemēram, restorānu un viesnīcu biznesu, tūrisma un izklaides industriju....

Foto

Mēs enerģiski aizņemamies uz nākotnes rēķina

Ļoti cienījamās Saeimas deputātes! Augsti godātie Saeimas deputāti! Dāmas un kungi! Šodien noslēdzas spraigs darba cēliens, un turklāt vairākus mēnešus...

Foto

Sabiedriskās televīzijas blēņas par okupāciju „skatītājam parastajam”

Filma "Parasta okupācija" diemžēl ir kārtējais piemērs tam, ka, mēģinot iztikt bez vēsturniekiem vēsturei veltītu jautājumu analīzē, nekas izcils...

Foto

Esam pret jebkādu Augstskolu likuma redakciju, kurā pieļauta tādu rektoru ievēlēšana, kas nezina latviešu valodu un nespēj to lietot

Saskaņā ar pašlaik plaši apspriesto un kritizēto...

Foto

Ārstu blakusdarba ierobežošana var novest pie medicīnas personāla kritiska trūkuma

Latvijas Slimnīcu biedrība kategoriski iestājas pret publiskajā telpā izskanējušo politikas veidotāju ideju ierobežot ārstu darbību -...

Foto

Valsts politiskā vadība izšķīrās palikt savā vietā un pielāgoties, nevis cīnīties pret agresiju un protestēt pret notiekošo

Latvijas patrioti! Godātie klātesošie! Pirms 80 gadiem – 1940....

Foto

Džordž Stīl, tiec galā ar saviem kompleksiem

Džordž Stīl, Latvijas pilsoni, Attīstībai/Par dibinātāj un biedr, cik saprotu. Es Jūs, Džordž Stīl, uzrunāšu uz "Tu". Uz šo ierakstu mani...

Foto

Saprātīga izvēle

Cilvēkus nosacīti varētu iedalīt divās grupās: tajos, kuri pieņem saprātīgus lēmumus, un tajos, kuri pieņem nesaprātīgus lēmumus....

Foto

Pūces kundze nodokļu maksātāju naudu mums un citiem sadalīja ļoti labi un pareizi; kas nemācēja pareizi paprasīt, pats vainīgs

Var piekrist pētnieciskās žurnālistikas centra "Re:Baltica" publikācijas...

Foto

Par nodokļiem, dzīvi un brīvību

Obligātie nodokļi nozīmē, ka zeme ir iekarota, tā pakļāvusies kādam pārspēkam. Tautu var pakļaut un paverdzināt kā vietējie, tā svešzemju varmākas....

Foto

Kad rasisma apkarotājiem entuziasma vairāk nekā saprāta

Dārgie draugi. Esam saņēmuši pārmetumus no Aijas Ingrīdas Abenes (jautājums tiek diskutēts arī viņas pārstāvētās partijas Attīstībai/Par "Facebook” profilā)...

Foto

Lai nepieļautu nacionālā kultūras mantojuma izpostīšanu Rīgas centrā, sākta iedzīvotāju parakstu vākšana

Internetā sākta parakstu vākšana, lai panāktu, ka netiek izpostīts Alberta ielas 9 Konstantīna Pēkšēna...

Foto

Krievija turpina aktīvi melot par COVID-19 nekaitīgumu

Līdz šim mediju un sociālo tīklu vidē ir parādījies ārkārtīgi daudz Kremļa vēstījumu par COVID-19 vīrusa izplatību. Tiek izplatītas...

Foto

„Wagner” algotņi Lībijā – Putina naivā lielgabalgaļa

Krievijas karavīru mentalitāte būt par naivu lielgabalgaļu nav mainījusies kopš Ivana Bargā laikiem, - šādu secinājumu var izdarīt no...

Foto

Cilvēku un mājlopu čipošana un čipi

Pašreiz, iespējams, notiek viena no pasaules vēsturē lielākajām kriminālām krāpšanām un apmaušanām – pasludināta viltus kroņa vīrusa izraisītās slimības viltus...

Foto

Aicinām pārtraukt darbus Skanstes dārziņos uz putnu ligzdošanas laiku

Nodibinājums "Dzīvnieku policija" un Latvijas Ornitoloģijas biedrība aicina pārtraukt Skanstes ielas dārziņos paredzētos darbus vismaz līdz šī...

Foto

Grēkāzis ir, upurnazis trinas

Vecam sunim jaunus trikus neiemācīsi. Mežu daudzīpašnieks Modris Fokerots riskē sabiedrības ilgākā piemiņā palikt tieši kā uzskatāma ilustrācija šai parunai....

Foto

Pieprasām atsaukt raidījumā "Nekā personīga" paustās nepatiesās un maldinošas ziņas

SIA Pata un SIA Pata Board advokāti ir vērsušies SIA All Media Latvia ar pretenziju, kurā...

Foto

Dieva valstība

Jānis Kristītājs ir teicis: «Atgriezieties no grēkiem, jo Debesu valstība ir tuvu klāt pienākusi.» (Mt 3:2) Ar šādiem vārdiem Jānis Kristītājs sāka savu publisko...

Foto

IZM izstrādātie Augstskolu likuma grozījumi ir brāķis, kas būtiski jāuzlabo

Rektoru padome atklātā vēstulē vērsusies pie Saeimas deputātiem, kā arī Latvijas augstskolu mācībspēkiem un studentiem, informējot,...

Foto

Tumsas spēki mēģina ierobežot mūsu iespējas tērēt nodokļu maksātāju miljonus tā, kā mēs vēlamies

Ar nekorektu un godprātīgas konkurences principiem neatbilstošu vēstuli Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu...

Foto

Latvijā ar novadu reformu cenšas ievilkt un nostiprināt okupāciju radītās sekas – kam tas izdevīgi?

Latvija kā novads, kā zeme gadsimtu gaitā bija dažādu okupācijas jūgu...

Foto

Valdība plāno pieņemt ar nejēdzībām pārpilnas dzīvnieku labturības prasības

Šajās dienās Ministru kabinets pieņem noteikumus „Dzīvnieku labturības prasības dzīvnieku patversmēs un dzīvnieku viesnīcās”. Nosaukšu tikai lielākās...

Foto

Tas apdraudēs dzīvības

Veselības ministrijas tuvākajā laikā plānotā slimnīcu līmeņu pārskatīšana var būtiski samazināt ārstniecības pakalpojumu pieejamību reģionu iedzīvotājiem....

Foto

Aicinu nepakļauties šauras personu grupas spiedienam un balsot par Varakļānu novada iekļaušanu Madonas novadā

Kā Varakļānu novada iedzīvotājs un viens no lielākajiem novada uzņēmējiem vēršos pie...

Foto

Troļļi

Troļļošana - tas nav tikai internets, tā ir sadzīvē sen izmantota metode kādu ietekmēt, kādu nosodīt, kādam sariebt. Tas notiek skolās, darba vietās un citos...

Foto

Vai Latvija izmantos vai izniekos jaunas biznesa iespējas post-COVID pasaulē?

Savulaik vēl jaunā un naivā Latvija sapņoja kļūt par banku paradīzi – “tuvāk par Šveici”. Par...

Foto

Pieprasu pārtraukt pārkāpt Satversmi un Saeimas Kārtības rulli: vēstule Saeimas priekšsēdētājai Inārai Mūrniecei

Saskaņā ar Satversmes 15.pantu "Saeima savas sēdes notur Rīgā un tikai ārkārtīgu apstākļu...

Foto

Kā tagad pareizi vajadzētu „apgūt” Eiropas naudu

Eiropa gatavojas vērienīgai ekonomikas atjaunošanas programmai, plānojot tērēt simtiem miljardu, iespējams, pat triljonu eiro. Tā ir labā ziņa. Pats...

Foto

Notiek valsts apvērsums: ja jūs tagad necelsieties, tad paši vainīgi

Saeimas Prezidijs ir sasaucis Saeimas attālināto ārkārtas sēdi 2020.gada 26.maijā pulksten 14.00 (e-Saeima platformā). Tas ir...