Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    5   4   3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Pipec

16.09.2015. 09:17

Nu tas tak ir pilnīgs vāks! Šis šmurgulis tik skaisti runā pret bēgļu uzņemšanu un ar otru roku velk imigrantus Latvijā. Vējonis, kas ir viņa ieliktenis, nu saka, ka jāuzņem tie bēgļi....kas par tautas krāpšanu!

Atbildēt

Mana tauta

16.09.2015. 05:54

Prieks par savu tautu, tikai tāda ar speciālām vajadzībām, neklausa uz vārda!

Atbildēt

...

16.09.2015. 05:51

...tik nu pozitīva attieksme pret spo

nsoru, nu pazemojoši...

Atbildēt

hulio.

15.09.2015. 21:50

Loti trapigi. Ka kulaks uz aci.

Atbildēt

Asads no Sirijas

15.09.2015. 07:35

Nu ka jums rusofobiem nav kauna. Krievs vienmer ir bijis draugs visam ar imperialistiem apspiestajam tautam. Mums uz Siriju krievs sutija ierocus ar bumbam vel PSRS laika, tapat krievs piegaza pilnas valstis ka Iraku Huseina, Afganistana 79 gada izpalidzeja atbrivoties no afganiem liekeziem un Latviju atbrivoja 40 gada no riebigajiem latviesiem. Ta ka nevajag satraukties, atbrivos visus. Protams, ja ir no ka atbrivot (gala, sviests, majas, nauda, nafta).

Atbildēt

to Latviete

14.09.2015. 20:00

»

Latviete

Vispār Krievija spēlē ļoti lielu lomu Sīrijas notikumos, jo Krievijas interesēs ir saglabāt Sīrijā esošo varu, un tagad pat vairs neslēpj, ka sūta uz Sīriju ieroču kravas un pat čaļus, kuri apmāca, kā ar tiem rīkoties


Un tagad vēlreiz izlasi, ko uzrakstīji. Kādas tiesības ir taviem "sabiedrotajiem" gāzt varu svešā valstī????? Kāpēc tavi "sabiedrotie" jau vismaz 5 gadus apbruņo un saatavo teroristus, kas karo pret likumīgo esošo varu un civiliedzīvotājiem ???????

Atbildēt

ironiskais

14.09.2015. 13:35

»

Dauka Dullais

Tam, ko pateica Lembergs, nav nekāda sakara ar patiesību. Kaut kāda murgaina sazvērestības teorija par neokoloniālismu, ar Putina cienīgām ideoloģiskām nostādnēm normāla kompartijas skolas absolventa stilā, kas Lembergs arī ir...


Tavs izvēlētais niks tevi/tavas zināšanas raksturo pilnība. Tu esi noderīgs idiots ar izskalotām smadzenēm. Tu pat nezini, kqas ir sorosīti. Tie ir pilnīgi reāli cilvēki, kuri saņem naudu no sorosa un citiem līdzīgiem fondiem ( piemēram, ārvalstu geju un lesbiešu biedrībām), lai skalotu smadzenes un radītu šeit tā saucamo "atvērto sabiedrību". Ko nozīmē "atvērtā sabiedrība"? Tas nozīmē asolūti degradētu sabiedrību, kurā ir sasniegts pats augstākais tolerances līmenis - ir pazudis ne tikai indivīda un nācijas pašsaglabāšanās instinkts, bet arī ir zaudēta jebkāda pašapziņa. Tas ir aptuveni tas, kas šobrīd ir redzams eiropā, kad tā sasakaras ar bēgļu straumēm. Pilnīga bezpalīdzība viņu priekšā un nespēja rast risinājumu pat apzinoties,ka barbaru miljoni objektīvi rada draudus ne tikai eiropiešiem, bet arī viņu vērtībām. Jo Āfrikā un Tuvajos austrumos neviens šiem cilvēkiem smadzenes ar tolerances idejām nav skalojis. Tāpēc viņi a priori ir garīgi stiprāki. Mūsu naivie zombiji, gan nez kamdēļ domā, ka bēgļi būs tikpat toleranti kā viņu vietējie atbalstītāji. Nav saprotams, kur un kādos sorosa vai citu fondu apēstos grantos viņi ir izrāvuši šo ideju. Jo bārdainie un ne tik bārdainie islamisti neko par toleranci nav dzirdējuši. Toties ir daudz dzirdējuši un redzējuši kā vajag sasniegt savus mērķus un kā rīkoties ar neticīgajiem. Sorosisti to ignorē pilnībā! Tāpat kā viņu nozmebētie noderīgie idioti, kas atgādina sektantus savu mantru skaitīšanā.

Atbildēt

Latviete

14.09.2015. 10:24

Vispār Krievija spēlē ļoti lielu lomu Sīrijas notikumos, jo Krievijas interesēs ir saglabāt Sīrijā esošo varu, un tagad pat vairs neslēpj, ka sūta uz Sīriju ieroču kravas un pat čaļus, kuri apmāca, kā ar tiem rīkoties.

Atbildēt

Dauka Dullais

14.09.2015. 10:17

»

to Dauka Dullais

Tu kaut ko citu, izņemot LTV skaties? Par kādām sazvērestības teorijām tu te murgo? Iepazīsties taču beidzot ar pasaules notikumiem un beidz sevi apkaunot


es TV vispār neskatos, lai iepazītos ar pasaules notikumiem pietiek ar internetu.

Lai saprastu, par kādām sazvērestības teorijām es runāju, izlasi Lemberga murgus šajā portālā.

Atbildēt

to Dauka Dullais

14.09.2015. 09:47

»

Dauka Dullais

Tam, ko pateica Lembergs, nav nekāda sakara ar patiesību. Kaut kāda murgaina sazvērestības teorija par neokoloniālismu, ar Putina cienīgām ideoloģiskām nostādnēm normāla kompartijas skolas absolventa stilā, kas Lembergs arī ir...


Tu kaut ko citu, izņemot LTV skaties? Par kādām sazvērestības teorijām tu te murgo? Iepazīsties taču beidzot ar pasaules notikumiem un beidz sevi apkaunot!

Atbildēt

ne tikai

14.09.2015. 09:43

»

Ubi bene ibi patria

Kurā valstī lielāki bezdarbnieku pabalsti, uz to valsti arī viss pūlis laužas


pūlis laužas arī uz turieni, kur viņiem nedraud ielauzt galvaskausu tikai tādēļ, ka citāda ādas krās. Laužas uz civilizētām valstīm.

Atbildēt

Ubi bene ibi patria

14.09.2015. 09:25

Kurā valstī lielāki bezdarbnieku pabalsti, uz to valsti arī viss pūlis laužas.

Atbildēt

ILZE PAURA

14.09.2015. 08:46

PIEKRĪTU UN ATBALSTU!

Atbildēt

papildinājumam

14.09.2015. 08:34

»

papildinājums

Sorosa troļļi ir bīstami ar to, ka viņiem neeksistē ne Latvijas tautas, ne Latvijas kā valsts intereses. Pirmajā vietā ir finansējuma devēju intereses. Un viņi ar putām uz lūpām tās aizstāv. Viņi līdzinās sektas locekļiem, kuri nemitīgi maļ vienas un tās pašas mantras absolūti ignorējot apkārtējo realitāti...


Nu bet lembergisti jau atkārto tās pašas mantras, tikai sava finansējuma devēja interesēs. Lemberga sektas lielākais bubulis ir sorosīti, kam principā kvalificējas jebkurš, kas nečurā biksēs no Aivara demagoģijas vai arī uzdrošinās paust normālu viedokli, kas atšķiras no sūnuciema vispārpieņemtās domāšanas.

Ar sūnuciema domāšanu es saprotu Lemberga un viņam līdzīgo filozofiju, ka Eiropa ir jāslauc kad un kā vien var. Un nekam citam Eiropa nav domāta.

Tāda parazīta filozofija.

Atbildēt

Dauka Dullais

14.09.2015. 08:24

»

ironiskais

Lembergs tik skarbi pateica patiesību, ka sorosa apmaksātie troļļi no šoka pielika biksēs un vispār pārstāja domāt:) Viss, ko uz šie ir spējīgi, tas ir bezpalīdzīgi īdēt agrāk iemācītas mantras tipa "neklausiet Lembergu viņš ir zaglis". Tikai šī sorostroļļu bezpalīdzība un nespēja diskutēt pa tēmu ir...


Tam, ko pateica Lembergs, nav nekāda sakara ar patiesību. Kaut kāda murgaina sazvērestības teorija par neokoloniālismu, ar Putina cienīgām ideoloģiskām nostādnēm normāla kompartijas skolas absolventa stilā, kas Lembergs arī ir.

Tā ir Lemberga izpratne par to, kas notiek pasaulē. Man kaimiņos Jāņonkulim ir sava versija, kas izklausās daudz tuvāk realitātei. Bet Jāņonkulis, kā audzināts cilvēks, un atšķirībā no dažiem te, nebāžas virsū citiem ar savu sviestu.

Par to es cienu Jāņonkuli

Atbildēt

papildinājums

14.09.2015. 07:12

Sorosa troļļi ir bīstami ar to, ka viņiem neeksistē ne Latvijas tautas, ne Latvijas kā valsts intereses. Pirmajā vietā ir finansējuma devēju intereses. Un viņi ar putām uz lūpām tās aizstāv. Viņi līdzinās sektas locekļiem, kuri nemitīgi maļ vienas un tās pašas mantras absolūti ignorējot apkārtējo realitāti ( "lembergs zaglis" ir viena no šīm mantrām, kura jāatkārto vienmēr un visur neatkarīgi no pašu deklarētajām tiesiskuma vērtībām, cilvēktiesībām t.sk. uz nevainīguma prezumpciju utt. ) Bīstamība ir tieši šo cilvēku morālajā stājā un gatavībā par sudraba grašiem pārdot Latvijas intereses. Viņiem Latvija nav dzimtene vai, kaut kas svēts. Viņiem tā ir teritorija, kurā viņi gūst peļņu, kalpojot noteiktiem spēkiem. Tāpēc sorosīti ir bīstami Latvijai. Viņi pretendē uz inteliģences statusu, bet realitātē viņi ir morāli kropļi, kas par nelielu naudu ir gatavi iznīcināt vietējo kultūru un valsti.

Atbildēt

ironiskais

14.09.2015. 07:02

Lembergs tik skarbi pateica patiesību, ka sorosa apmaksātie troļļi no šoka pielika biksēs un vispār pārstāja domāt:) Viss, ko uz šie ir spējīgi, tas ir bezpalīdzīgi īdēt agrāk iemācītas mantras tipa "neklausiet Lembergu viņš ir zaglis". Tikai šī sorostroļļu bezpalīdzība un nespēja diskutēt pa tēmu ir visuzskatāmākais pierādījums tam, ka Lembergs runā patiesību. Sorostroļļiem šokējošu un totāli atmaskojošu un visiem acīmredzamu patiesību.

Atbildēt

Dauka Dullais

14.09.2015. 06:56

»

Laucinieks

Pie mums laukos par malaci sauc zirga p.mpi. bet tas tā, liriska atkāpe...


Vispār pārsteidz Vienotības totālā muļķība. Lembergs d.šas tādēļ, ka zin, ka Vienotību no siles aiz ausīm neatrausi.

Vienīgā Vienotības iespēja izdzīvot ir Straujumai atkāpties un dot Aivaram ar nacionāļiem izrullēt bēgļu krīzi. Ļaut Aivaram apd.sties, jo nekur mēs neliksimies, ja gribam arī turpmāk Eiropas naudu.

Tā vietā ome Straujuma turpina laist burbuļus pēc Solvitas pasūtījuma.

Vienotība - nožēlojamu muļķu varza.

Atbildēt

ss

14.09.2015. 03:17

»

Ernijs

Šim cilvēkam jau sen būtu jāsēž aiz restēm un agri vai vēlu tas notiks,tapēc viņu(zagli) klausīt nevajag un pat ieklausīties ne,tad jau visi noziedznieki mums var mācīt dzīvot


VISIEM ZAGĻIEM JĀSĒŽ,TIKAI VIŅŠ RŪPĒJAS PAR SAVU PILSĒTU,TAI PAŠĀ LAIKĀ,RĪGAS IELAS IR SLIKTĀKAS KĀ LAUKOS,PAGALMI BRIESMĪGI.Tāpēc,ka SAEIMĀ sēž zagļi,protams vecos neievēlēja,nāca citi,lai nodrošinātu sevi un radus.Algas ,pensijas neceļ,jo pietrūks viņiem.Tad kāpēc redzat tikai LEMBERGA K-GU.?

Atbildēt

Misters

13.09.2015. 20:47

»

NEzālīte

neba tu un tavējie mācīs


Zaglis Vai ne bet lembergs ir vienigais meers Latvia Kas kaut Vai zog bet ari iedot Tai pilsetai ustaisij ljoti smuk pilset sakopta,ja paskatities apkart visi zog cik vien var aciss skatas Un Un Baaž naudu kabata nerakstishu vardus Kas tieshi, tapec es cienu lemberg kungu, man vienc draugs reiz pastastija vinjam labi pazistams cilveks aizgaja Rígas politika mans draugs usprasija kapec tu tur aizgaji? Vinjch atbildeja Lai apdroshinatu dzivi sev berniem Un ja paveiksies tad ari mazberniem,ko es gribu pateikt? To ka labak par lembergu es neredzu latvija nevienu visi zog 1000 reiz vairak

Atbildēt

Skolotāja Aija

13.09.2015. 18:35

tā ir kad ambiciozam analfabētam ļauj izteikties :(. neviens teikums nav salasāmi pateikts.

Atbildēt

krakrakra

13.09.2015. 16:21

»

Inara kraule

Lembergs ir drosmìgs un paldies viñam par patiesiem vàrdiem


Tevi jātiesā kopā ar šo sprukstiņu, jo esi noziegumu atbalstītāja.

Atbildēt

Ernijs

13.09.2015. 12:07

Šim cilvēkam jau sen būtu jāsēž aiz restēm un agri vai vēlu tas notiks,tapēc viņu(zagli) klausīt nevajag un pat ieklausīties ne,tad jau visi noziedznieki mums var mācīt dzīvot!

Atbildēt

visiem

13.09.2015. 11:53

Latvijas iedzivotaji, apskatieties Ventspils mera Aivara Lemberga videokonferenci par beglu jautajumiem,ka vins patiesi atbild jaunajiem sorositu korespondentiem uz uzdotajiem meligajiem un demagogiskajiem ,,jaiutajumiem,,.

Atbildēt

3,14-zģec

13.09.2015. 10:51

»

Praatniex

Pirms pārdesmit gadiem šamējais apgrozījās Delfos ar segvārdu - id. Likās gana sakarīgs džeks, bet, šķiet, alkohols ir paveicis savu


;)))

Pirms padsmit gadiem šamējais cūklops, tas kurš tagad atsaucas uz palamu - praatniex, apgrozījās Delfos, cenšoties "piesmērēties" normāliem ļaužiem, un pat īsu brīdi šķita puslīdz normāls personāžs. Bet, diemžēl, pašvaldoņu SILES putra komplektā ar apšaubāmas izcelsmes strebekļiem uz alkohola "bāzes" ir paveikuši savu, acīmredzami un neapšaubāmi. Ir sacīts: "Tā paiet tā pasaules godība..." ;)

Atbildēt

Praatniex

13.09.2015. 10:48

»

Buba

mazpisān, iedzer tabletīti, tu tāds satraucies šodien, pažēlo sevi


Buba,iedzer tabletīti, tu tāds satraucies šodien, pažēlo sevi

Atbildēt

.

13.09.2015. 10:48

Vai, kremļa aģents ievaukšķējās. =)

Atbildēt

+

13.09.2015. 09:43

»

ko

Omiti pensija.Lembergam slava


asv okupantus ara no Latvijas,briseles vietvalzu ultimatus ignoret !

Atbildēt

genovefa

13.09.2015. 09:05

»

Jurčiks

Lemberga troļļiem būtu rakstīšanas stils jāmaina, jo nu jau ir pavisam smieklīgi


nudien, tie sorosoīdu troļļi ir smieklīgi,kādi klauni.

Atbildēt

Jurčiks

13.09.2015. 08:41

Lemberga troļļiem būtu rakstīšanas stils jāmaina, jo nu jau ir pavisam smieklīgi !

Atbildēt

Inara

13.09.2015. 08:26

»

ai,ai,

cik labi Lemberga troļļiem maksā, vienalga par kādu tēmu Lembergs ver muti vaļā un tūlīt arī troļļiem darbs un tā jau 3 mēnešus


Lemberga teiktais ir patiesìba! Der ieklausìties cilvèkiem,kuri nesaprot notiekošo pasaules valstìs

Atbildēt

Inara

13.09.2015. 08:00

»

Anita

Kaa var slaveet smagos noziegumos apsuudzeetu cilveeku.Dazs veel labaak, par prezidentu redzeetu loti negodiigu cilveeku.Kas notiek ar Latvijas cilveekiem


Kas tad tie par smagiem noziegumiem? Ko jûs melojat? Ja Lembergs bûtu prezidents,tad viss ietu uz augšu!!! Vai gribat Latvijai vèl àtràku bojàeju???

Atbildēt

Inara kraule

13.09.2015. 07:55

»

Anda Zahovska

Lembergs ir gudraakais kaa saraust vairaak prieks sevis.Un melu raksts par Daini Ivanu ir briesmiigs.Kas Juus esiet par monstriem


Lembergs ir gudrs un taisnìgs,bet kam patiesìba nepatîk ,jeb kam ir cita saprašana, tie gànì pat Dievu

Atbildēt

Vējonputnis

13.09.2015. 06:52

»

psihopātparazīts

Tavs elks nav personība. Tas ir nožēlojams "biogaļas izstrādājums", "trijnieks", kurš apguvis manipulācijas spēli, ar barankas caurumu vietā, kur citiem dvēsele, un kuram visai aptuvena izpratne par procesiem pasaulē un savu vietu tajā...


Nu jā,tev nepatīk LEMBERGA KUNGS,tavs un tavējo elks un mīlulis ir KRĀPNIEKS un ZAGLIS džordžs,brauc ka tu pie džordža uz džordžiju un nepļurksti te.

Atbildēt

kā vienmēr..

13.09.2015. 05:56

tiek apspriesta personība,par kuru tā īsti neviens lāgā neko nezin,tai vietā,lai padomātu par patiesību,kuru viņš pasaka.Patiesība paliek patiesība.Labāk būtu lietojuši galvas tam,kam tās paredzētas.Gānot Lembergu,vai kādu citu,nekas nemainīsies.Grimsim arvien dziļāk.

Atbildēt

baltazars

13.09.2015. 04:23

Lato Lapsa,kas notiek ap tiem Gudrona Dīķiem,cik miljonu pazaudēts.A vadoņa neizdarības tur ir/

Atbildēt

Anda Zahovska

13.09.2015. 03:32

Lembergs ir gudraakais kaa saraust vairaak prieks sevis.Un melu raksts par Daini Ivanu ir briesmiigs.Kas Juus esiet par monstriem?

Atbildēt

Anita

13.09.2015. 03:27

Kaa var slaveet smagos noziegumos apsuudzeetu cilveeku.Dazs veel labaak, par prezidentu redzeetu loti negodiigu cilveeku.Kas notiek ar Latvijas cilveekiem?

Atbildēt

ko

13.09.2015. 03:15

Omiti pensija.Lembergam slava

Atbildēt

jes

13.09.2015. 03:07

Lembergs rulle,suni rej,Lembergu par tautas ieveletu prezidentu

Atbildēt

Lapas:    5   4   3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

15

Tagad es piesaku valsts digitalizācijas reformu

FotoMinistru kabinetā (MK) apstiprināts Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) sagatavotais informatīvais ziņojumus "Par valsts pārvaldes informācijas sistēmu arhitektūras reformu". Līdz ar to ir uzsākta manis kā vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministra (AP!) vadītā valsts digitalizācijas reforma, kas attīstīs un nostiprinās valsts pārvaldes rīcībā esošos IKT resursus un pārvaldības kompetences, pilnveidos datu un pakalpojumu pārvaldību, kā arī, radīs jaunas iespējas komersantiem attīstīt savus digitālos risinājumus, pilnveidot esošos pakalpojumus un radīt jaunus.
Lasīt visu...

15

Manas pārdomas par Latvijas himnu

FotoMūsu valsts himnā centrālais jēdziens ir Latvija. Toreiz, kad himna radās, priekšstats par Latviju bija jauns. Latvija kā vienota zeme – toreiz vēl ne valsts. Ne vairs Kurzeme, ne vairs Vidzeme, ne vairs Latgale, bet gan Latvija. Latvija kā viena noteikta daļa no pasaules. Latvija, kas atrodama pasaules kartē.
Lasīt visu...

21

Muļķība vai pasūtījums?

FotoSliktāku variantu kā noplēst Pasaules tirdzniecības centra (PCT) labi saglabāto ēku Elizabetes ielā 2 (attēlā - idejas "bīdītājs", kultūras ministrs Nauris Puntulis) tikai tādēļ, ka to kādreiz ir izmantojuši kompartijas birokrāti, mūsu vadošo partiju koalīcijai nebija viegli atrast. Negribas idejas autorus un deputātus saukt par muļķiem, jo muļķībai var būt arī pasūtītājs – labi paslēpts lobijs ar saviem finansiāliem vai politiskiem mērķiem un līdzekļiem.
Lasīt visu...

21

Prezidents un Drāma

FotoKatra globāla krīze ir būtiski mainījusi pasauli. Pirmais pasaules karš sievietēm saīsināja matu un kleitu garumu, jo vīriešu skaits bija dramatiski samazinājies, bet industriālais laikmets prasīja darba rokas. Otrajā vairums armiju braši iejāja zirgu mugurā, lepni zobenus vicinot (kaujā pie Mokras vācieši zaudēja 50 tankus, bet poļi 300 zirgus), bet kara noslēgumā cilvēce pieredzēja Hirosimu un Nagasaki.
Lasīt visu...

6

Kad "sabiedriskā radio personība" ignorē sabiedriskā radio ētikas kodeksu

FotoŠī gada 19.jūnijā Latvijas Radio 5 darbiniece Karmena Stepanova savā oficiālajā LSM “radio personības” profilā norādītajā twitter.com kontā @bembijs publicēja tagad izdzēstu ierakstu, kurā ievietoja ekrānšāviņu no politiskās partijas Nacionālā savienība “Taisnīgums” profila, tam pievienojot komentāru: “Gribētu, lai Rīgas valsts 2. ģimnāzija pastāsta, ko viņu mūzikas skolotājs darīja šajā “akcijā”.”
Lasīt visu...

6

Augstākā tiesa gandrīz visā mums piekrita, bet spriedumu nez kāpēc tomēr atcēla

FotoKultūras ministrija (KM) turpina uzsvērt, ka valsts ir pilnībā norēķinājusies par Latvijas Nacionālās bibliotēkas (LNB) ēkas būvniecību, līdz 2016.gada 31.decembrim pārskaitot būvniekiem pēdējo maksājumu 104 904 eiro apmērā. Kopumā par ēkas būvniecību 8 gadu laikā valsts samaksājusi 195 565 638 eiro, un tai pret būvnieku nav parādsaistību.
Lasīt visu...

21

Politiķa statuss pats par sevi nav pietiekams pamats atklāt sabiedrībai informāciju par politiķa privāto dzīvi – ka Juta Strīķe universitātē iestājās kā Anna Potapova

FotoAugstākās tiesas (Senāta) Administratīvo lietu departaments 15.jūnijā atteicās ierosināt kasācijas tiesvedību administratīvajā lietā, kas ierosināta, pamatojoties uz žurnālista pieteikumu par pienākuma uzlikšanu Latvijas Universitātei sniegt pieprasīto informāciju par vārdu un uzvārdu, ar kādu politiķe minēta augstskolas dokumentos. Līdz ar atteikumu ierosināt kasācijas tiesvedību stājas spēkā Administratīvās rajona tiesas 2019.gada 5.jūlija spriedums, ar kuru pieteikums par informācijas izsniegšanu noraidīts.
Lasīt visu...

21

Izglītība

FotoGrūti laiki rada stiprus cilvēkus, stipri cilvēki veido labus laikus, labus dzīves apstākļus. Labi dzīves apstākļi rada vājus cilvēkus, un vāji cilvēki rada grūtus laikus.
Lasīt visu...

21

Bagātie un slavenie arī raud, jeb turīgie prasa pabalstus

FotoKoronavīrusa radītā krīze pamatīgi iedragāja daudzus biznesa sektorus, piemēram, restorānu un viesnīcu biznesu, tūrisma un izklaides industriju. Lai šiem uzņēmumiem un tajā strādājošajiem palīdzētu, valsts piešķīra dīkstāves pabalstus līdz pat 700 eiro. Ļoti apsveicama un pareiza rīcība – līdzīgi rīkojās arī cita valstis pasaulē.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Mēs enerģiski aizņemamies uz nākotnes rēķina

Ļoti cienījamās Saeimas deputātes! Augsti godātie Saeimas deputāti! Dāmas un kungi! Šodien noslēdzas spraigs darba cēliens, un turklāt vairākus mēnešus...

Foto

Sabiedriskās televīzijas blēņas par okupāciju „skatītājam parastajam”

Filma "Parasta okupācija" diemžēl ir kārtējais piemērs tam, ka, mēģinot iztikt bez vēsturniekiem vēsturei veltītu jautājumu analīzē, nekas izcils...

Foto

Esam pret jebkādu Augstskolu likuma redakciju, kurā pieļauta tādu rektoru ievēlēšana, kas nezina latviešu valodu un nespēj to lietot

Saskaņā ar pašlaik plaši apspriesto un kritizēto...

Foto

Ārstu blakusdarba ierobežošana var novest pie medicīnas personāla kritiska trūkuma

Latvijas Slimnīcu biedrība kategoriski iestājas pret publiskajā telpā izskanējušo politikas veidotāju ideju ierobežot ārstu darbību -...

Foto

Valsts politiskā vadība izšķīrās palikt savā vietā un pielāgoties, nevis cīnīties pret agresiju un protestēt pret notiekošo

Latvijas patrioti! Godātie klātesošie! Pirms 80 gadiem – 1940....

Foto

Džordž Stīl, tiec galā ar saviem kompleksiem

Džordž Stīl, Latvijas pilsoni, Attīstībai/Par dibinātāj un biedr, cik saprotu. Es Jūs, Džordž Stīl, uzrunāšu uz "Tu". Uz šo ierakstu mani...

Foto

Saprātīga izvēle

Cilvēkus nosacīti varētu iedalīt divās grupās: tajos, kuri pieņem saprātīgus lēmumus, un tajos, kuri pieņem nesaprātīgus lēmumus....

Foto

Pūces kundze nodokļu maksātāju naudu mums un citiem sadalīja ļoti labi un pareizi; kas nemācēja pareizi paprasīt, pats vainīgs

Var piekrist pētnieciskās žurnālistikas centra "Re:Baltica" publikācijas...

Foto

Par nodokļiem, dzīvi un brīvību

Obligātie nodokļi nozīmē, ka zeme ir iekarota, tā pakļāvusies kādam pārspēkam. Tautu var pakļaut un paverdzināt kā vietējie, tā svešzemju varmākas....

Foto

Kad rasisma apkarotājiem entuziasma vairāk nekā saprāta

Dārgie draugi. Esam saņēmuši pārmetumus no Aijas Ingrīdas Abenes (jautājums tiek diskutēts arī viņas pārstāvētās partijas Attīstībai/Par "Facebook” profilā)...

Foto

Lai nepieļautu nacionālā kultūras mantojuma izpostīšanu Rīgas centrā, sākta iedzīvotāju parakstu vākšana

Internetā sākta parakstu vākšana, lai panāktu, ka netiek izpostīts Alberta ielas 9 Konstantīna Pēkšēna...

Foto

Krievija turpina aktīvi melot par COVID-19 nekaitīgumu

Līdz šim mediju un sociālo tīklu vidē ir parādījies ārkārtīgi daudz Kremļa vēstījumu par COVID-19 vīrusa izplatību. Tiek izplatītas...

Foto

„Wagner” algotņi Lībijā – Putina naivā lielgabalgaļa

Krievijas karavīru mentalitāte būt par naivu lielgabalgaļu nav mainījusies kopš Ivana Bargā laikiem, - šādu secinājumu var izdarīt no...

Foto

Cilvēku un mājlopu čipošana un čipi

Pašreiz, iespējams, notiek viena no pasaules vēsturē lielākajām kriminālām krāpšanām un apmaušanām – pasludināta viltus kroņa vīrusa izraisītās slimības viltus...

Foto

Aicinām pārtraukt darbus Skanstes dārziņos uz putnu ligzdošanas laiku

Nodibinājums "Dzīvnieku policija" un Latvijas Ornitoloģijas biedrība aicina pārtraukt Skanstes ielas dārziņos paredzētos darbus vismaz līdz šī...

Foto

Grēkāzis ir, upurnazis trinas

Vecam sunim jaunus trikus neiemācīsi. Mežu daudzīpašnieks Modris Fokerots riskē sabiedrības ilgākā piemiņā palikt tieši kā uzskatāma ilustrācija šai parunai....

Foto

Pieprasām atsaukt raidījumā "Nekā personīga" paustās nepatiesās un maldinošas ziņas

SIA Pata un SIA Pata Board advokāti ir vērsušies SIA All Media Latvia ar pretenziju, kurā...

Foto

Dieva valstība

Jānis Kristītājs ir teicis: «Atgriezieties no grēkiem, jo Debesu valstība ir tuvu klāt pienākusi.» (Mt 3:2) Ar šādiem vārdiem Jānis Kristītājs sāka savu publisko...

Foto

IZM izstrādātie Augstskolu likuma grozījumi ir brāķis, kas būtiski jāuzlabo

Rektoru padome atklātā vēstulē vērsusies pie Saeimas deputātiem, kā arī Latvijas augstskolu mācībspēkiem un studentiem, informējot,...

Foto

Tumsas spēki mēģina ierobežot mūsu iespējas tērēt nodokļu maksātāju miljonus tā, kā mēs vēlamies

Ar nekorektu un godprātīgas konkurences principiem neatbilstošu vēstuli Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu...

Foto

Latvijā ar novadu reformu cenšas ievilkt un nostiprināt okupāciju radītās sekas – kam tas izdevīgi?

Latvija kā novads, kā zeme gadsimtu gaitā bija dažādu okupācijas jūgu...

Foto

Valdība plāno pieņemt ar nejēdzībām pārpilnas dzīvnieku labturības prasības

Šajās dienās Ministru kabinets pieņem noteikumus „Dzīvnieku labturības prasības dzīvnieku patversmēs un dzīvnieku viesnīcās”. Nosaukšu tikai lielākās...

Foto

Tas apdraudēs dzīvības

Veselības ministrijas tuvākajā laikā plānotā slimnīcu līmeņu pārskatīšana var būtiski samazināt ārstniecības pakalpojumu pieejamību reģionu iedzīvotājiem....

Foto

Aicinu nepakļauties šauras personu grupas spiedienam un balsot par Varakļānu novada iekļaušanu Madonas novadā

Kā Varakļānu novada iedzīvotājs un viens no lielākajiem novada uzņēmējiem vēršos pie...

Foto

Troļļi

Troļļošana - tas nav tikai internets, tā ir sadzīvē sen izmantota metode kādu ietekmēt, kādu nosodīt, kādam sariebt. Tas notiek skolās, darba vietās un citos...

Foto

Vai Latvija izmantos vai izniekos jaunas biznesa iespējas post-COVID pasaulē?

Savulaik vēl jaunā un naivā Latvija sapņoja kļūt par banku paradīzi – “tuvāk par Šveici”. Par...

Foto

Pieprasu pārtraukt pārkāpt Satversmi un Saeimas Kārtības rulli: vēstule Saeimas priekšsēdētājai Inārai Mūrniecei

Saskaņā ar Satversmes 15.pantu "Saeima savas sēdes notur Rīgā un tikai ārkārtīgu apstākļu...

Foto

Kā tagad pareizi vajadzētu „apgūt” Eiropas naudu

Eiropa gatavojas vērienīgai ekonomikas atjaunošanas programmai, plānojot tērēt simtiem miljardu, iespējams, pat triljonu eiro. Tā ir labā ziņa. Pats...

Foto

Notiek valsts apvērsums: ja jūs tagad necelsieties, tad paši vainīgi

Saeimas Prezidijs ir sasaucis Saeimas attālināto ārkārtas sēdi 2020.gada 26.maijā pulksten 14.00 (e-Saeima platformā). Tas ir...