Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

sandrababy20

[R] 17.10.2011. 14:20


([email protected])
Sveiki,
Kā jums klājas? ceru, ka labi un labāko veselību. Mans vārds ir Miss Sandra, es gribētu, lai jūs atbildētu man i ir svarīga lieta, lai disku ar jums.. Tiklīdz es dzirdēt no jums, es jums nosūtīsim mana bilde, un arī ļauj jums zināt vairāk par mani. Es ceru dzirdēt no jums drīz.
Aprūpe Miss Sandra.
([email protected])


]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]


( [email protected] )
Hello,
How are you? hope fine and in best of health. My name is Miss Sandra.,i will like you to reply me for i have an important thing to discus with you. As soon as i hear from you, i will send you my picture and also let you know more about me. I look forward to hear from you soon.
Care of Miss Sandra.
( [email protected] )

Atbildēt

o, jā

02.08.2011. 19:29

tas par koku izciršanu pilsētās un parkos ir kā naglai uz galvas - Zemkopības ministrija jau gatavojas atcelt kailcirtes aizliegumu pilsētu mežos un likvidēt mežu aizsargjoslas ap pilsētām, bet parkus pašvaldības cenšas "rekonstruēt", t.i., iegūt lietkoksni :(( papildinfo - ZM Mežu departamnetā un Balvu novada domē.

Atbildēt

tante Bauskā

02.08.2011. 15:59

atvainojos.

Nācies dzīvot Dienvidvācijā. Attieksmē pret katru koku, jo īpaši vecu bija maksimāli saudzējoša. Man bija iestāstīts, ka Vācijā meži izcirsti un vide degradēta, bet tas sen jau nav vairs taisnība. Pēdējo 30/40 gadu laikā Vācija ir kļuvusi zaļa, turklāt visur. Mums Latvijā ir tik daudz dots, bet mēs laupām, cērtam un izvandalējam. Diezgan briesmīgi. Vecie koki ir īpašs kārums, jo leilie diametri ir pieprasīti grīdas segumu un mēbeļu gatavošanā. Tā jau teica - drīz izcirtīs kokus parkos un pilsētās, jo tur vēl ir "lielie izmēri".

Atbildēt

tante Bauskā

02.08.2011. 15:55

Nācies dzīvot Dienvidvācijā. Attieksmē pret katru koku, jo īpaši vecu bija maksimāli saudzējoša. Man bija iestāstīts, ka Vācijā

Atbildēt

elita

02.08.2011. 09:46

Koki ceļa malās ir liels satiksmes apdraudējums un vēsturisko mantojumu vajadzētu izcirst vienā pusē, lai ceļu var paplašināt uz izcirstās puses rēķina.

Atbildēt

smart

02.08.2011. 05:30

Kad brauc uz Igauņiem- pirms Ainažiem arī bija vecais cļš ar lieliem kokiem- tur cilvēki atraduši saprātīgu risinājumu- gan jauns ceļš, gan koki atstāti. vai Gulbenes pusē cilvjiem trūkst saprata izdomāt? Ak, zemes privātas? Gan jau atrisināsiet, ja smadzenēs ir pelēkā viela un krokas.

Atbildēt

Krūms

02.08.2011. 04:00

Da, nelūzis tie koki un nevienu tie neapdraud. J jau ir kāds no siem kokiem švaks, tad var to arī nozāgēt vai kadu koku atsevišķus zarus, bet to neviens nav izvērtējis, tas ir kā bankā.
Un šādu aleju koki nemaz tā nelūzt stipros vējos un vispār, jo ir jau no "mazotnes" auguši klajā laukā un ir pieraduši pie vējiem.
Tikai nopirkts vai aprobežots cilvēks var piekrist šādu aleju izciršanai.

Atbildēt

Purva velns

01.08.2011. 22:21

Katrs šāds raksts tikai palielina sajūtu, ka laikam šī tauta ir nolemta atpalicībai. Cilvēki nekādi nespēj saprast veco tautas teicienu "kur malku cērt, tur skaidas lec". Lai uzbūvētu kaut ko jaunu parasti ir kaut kas jāupurē. Cilvēka dzīve, daba, apkārtne ap mums nav nekāds iekonservēts brīvdabas muzejs, bet vide, kas mainās un kura ir jāmaina. Koki nav mūžīgi un ja kādi koki stāv simts gadu, tas tikai nozīmē, ka viņu dienas ir skaitītas. Mēs katru koka būdu pasludinam par vēstures pieminekli un pieprasam iekonservēt, bruģi nomainīt nedrīkst utt. un tjpr. XXI gs. cenšamies uzturēt kaut kādu XIX gs. "mantojumu". Ko šī paaudze ir uzcēlusi? Kādu mantojumu nākamajām paaudzēm atstājusi? Nolaistus graustus, sabrukušus ceļus un vecu koku aleju, kas būs jau nopuvusi? Kaut kas ir jāsaglabā, tā ir, bet ne jau viss un visur, nevajag aizmirst par samērību.

Atbildēt

valcēnietis

01.08.2011. 16:58

Pa šo ceļu esmu braucis desmitiem reižu. Man koki patīk. Nepatīk ceļa tehniskais stāvoklis, kas uzskatāmi apliecina Gulbenes ceļu uzturētāju kompetenci un spējas. Kā saka, draņķīgam dejotājam vienmēr kas traucē, bet šeit vēl iespēja "piķi atraut". Nogāzīs kokus, uzklās asfaltu, bet vai ceļa uzturēšana uzlabosies?

Atbildēt

Dainim Īvānam

01.08.2011. 14:29

Labāk Īvāns būtu pastāstījis cik ļoti saudzējis dabu un kokus Rīgas reģionā. Savulaik trekni saimniekodams ar saviem brāļiem socdemiem Rīgas domē.

Atbildēt

mežzinis

01.08.2011. 14:26

un vispār zaļie lemberga draugi vairāk uztraucas par dabu, bet ne par cilvēkiem. žņaudz nabaga tautu ar nodokļiem, nodevām un citiem žņaugiem. nebūs ceļa, cilvēki vispār pametīs to dižkoku un putekļu paradīzi. apkārtējie ciemati dēļ transporta trūkuma izsīkst. večuki izmirst, bet jaunieši mūk tuvāk civilizācijai. kam par prieku vajadzīga daba, ja nebūs latviešu, kuri tur dzīvot grib.

Atbildēt

mežzinis to kkas

01.08.2011. 14:18

ja nezini - nekviec! tie koki ir noputējuši, saplaisājuši, veci, slimi ar iepuvušām serdenēm ;) vējā un negaisa laika tie apdraud braucējus un gājējus, jo bieži šķērsām krīt uz ceļa braucamās daļas, vai lūzt veco koku lielie zari.

Atbildēt

kkas

01.08.2011. 14:06

kkā neviens nav pamanījis, ka lielākā daļa koku tiks vienkārši kādam ''savējam'' atdota par velti! summa tur ir oi oi, pat atskaitot ciršanas izmaksas. tā vietā, lai pagasts pārdotu un nopelnītu. te vajadzētu krimināllietu un celt haju!!!

Atbildēt

Fēlis

01.08.2011. 13:53

Ap manas darbavietas ēku arī aug tādi ,,dižkoki'', kuri par brīnumu nevienam vēl nav uzgāzušies uz galvas vai mašīnas.Nesen manu acu priekšā vienam nolūza milzīgs zars, kurš kaimiņēkai atņēma gan elektrību, gan sakarus, bet ekologiem uz to ir savs skatījums. Laikam gaida pirmo upuri.

Atbildēt

No pagasta

01.08.2011. 12:34

Neticu zaļo naftinieku rūpēm par dabu. Kādēļ? Tādēļ, ka pirms katrām vēlēšanām tie atrod sev kādu ieganstu aizstāvēt zaļo idejas, bet pēc vēlēšanām klusē, kā slīkoņi ūdeni mutē, ļaujot zemniekiem darboties ar minerālmēsliem. Un ne jau visus kokus paredzēts nolaist gar zemi, bet tikai tos, kas tiešām traucē izveidot taisnu ceļu. Gan Gulbenieši, gan pagasta ļaudis gaida šo ceļu. To nepaspēja uzcelt padomijas laikos par krievu naudu, tagad vismaz Eiropa piesviež. Cilvēki neziņā un bailēs, ka dēļ zaļo naftinieku pirmsvēlēšanu trikiem to var vispār neuzbūvēt līdz galam, jo Eiropa atmetīs ar roku šīm žaļo orģijām, vai projekts ievilksies vēl uz kādiem 20.gadiem.

Atbildēt

smaka

01.08.2011. 12:31

Tāds ceļš uz Manderliju. Kurp jūs cilvēki skrieniet, ko jūs grābjiet. Beigas tāpat būs visiem vienādas.

Atbildēt

Udox

01.08.2011. 11:54

Piekrītu "no pagasta" un "Oto". Stāsts par dižkokiem der vientuļās vietās, nevis tur, kur tie apdraud cilvēkus un nenes nekādu labumu. Pie vienām mājām mūspusē nogāzās apse - labi, ka mājas bija 100 metrus no koka. Toties 0,3 ha platībā lauks gandrīz nelietojams - piedzīts ar koku šķembām. Un nemaz slikti neizskatījās koks, pirms nogāzties. Koki ir labi, bet tas nenozīmē, ka viņus jāaudzina visur par katru cenu.

Atbildēt

Rūdolfs

01.08.2011. 10:55

Žogam, ko jūtas cēlušas, prāts viegli kāpj pāri.

Atbildēt

Tā lūk...

01.08.2011. 10:23

Štrunts par kokiem ka tik nauda,ozoli un oši labi maksā.

Atbildēt

Oto

01.08.2011. 07:42

Uij, piemirsu, ka runa ir par laukiem, kur pēc raksta spriežot vēl pārvietojas zirgu pajūgos. Tad jā, atstājiet tās savas alejas.

Atbildēt

Braucējs

01.08.2011. 07:27

Šos kokus izcirst kaut kādai tur maģistrāles izbūvei nedrīskst. Visiem saprotamas ātruma ierobežojuma zīmes (kaut vai fotoradarus liekat) un šī problēma ir atrisināta - paliek nopietnas vēstures glabājoši koki, netiek zaudēts ceļa "skaistums" un iedzīvotājiem, tūristiem paliek labas sajūtas.
P.S.1. Nezinu, kur dzīvo tā Gulbenes Domes priekšsēdētāja un citi "labie" lēmēji, bet esmu 100% pārliecināts, ka, ja pie viņu mājām mēs sāktu izcirst kokus, tad viņi visi spiegtu kā aizkauti dzīvnieki un sauktu sev palīgā policiju, "bataljonus" un citus kalpiņus.
P.S.2. Ja tie koki tiks izcirsti, ja līdz jebkurām vēlēšanām netiks pieņemts lēmums šos kokus neaiztikt, tad NEBALSOJIET JEBKURĀS VĒLĒŠANĀS NE PAR VIENU NO ATTIECĪGĀS PARTIJAS BIEDRIEM!!! Ja to mēs spēsim izdarīt, tad ir lielāka iespēja, ka šie mūsu ievēlētie sapratīs, ka NEKAD vairs par viņiem nebalsosim ar + vai Jā.

Atbildēt

viesis

01.08.2011. 07:23

šoreiz atbalsts Dainim!

Atbildēt

Ledus

01.08.2011. 06:57

Joprojām neesmu sapratis, kāds Latvijai labums no tranzīta, ja neskaita izdangātus ceļus un "dabisko preču nobirumu" no tranzītkravām.

Atbildēt

raitis

01.08.2011. 06:08

paplašinot ceļu līdz pašiem kokiem, noasfaltējot un izliekot dzelzs barjeras, efekts būtu grandiozs. Nezkāpēc, braucot pa Austriju tur no vienas vietas bija šādas alejas, un nekas virsū negāzās, un vētru laikā nekrita, jo 1x 5 gados pārbaudīt un apzāģēt nevajadzētu būt problēmai. Rezultāta būtu fantastiska aleja, kuras malās pieguļošo zemes gabalu īpašnieki varētu izveidot nelielus krodziņus, vai ko tādu. Un no tā būtu lielāks ieguvums, nevis kārtējais garlaicīgais ceļš, kuram baļķvedējiem braukt cauri.

Atbildēt

ES

01.08.2011. 05:19

Nezināju, ka Gulbene ir kļuvusi par ostas pilsētu, caur kuru iet Eiropas tranzīts uz megapolisi Rēzekni. Bet, ja pašvaldība vēlas, lai pilsētā iegriežas pēc iespējas vairāk tūristu, kas tukšo savus makus, tad par alejas saglabāšanu būtu vērts padomāt. Viens no iemesliem, kāpēc tik labprāt braucu uz Polijas ziemeļiem, ir skaisti vietējās nozīmes ceļi ar nīsto (!) prūšu stādītajām alejām. Poļiem ir pieticis prāta tās saglabāt, tāpat kā visas skaistās vietas ezeru krastos neatdot privāto dzīvojamo māju būvēšanai, bet padarīt tās par naudas pelnītājām. Kur pēc Latvijas standartiem būtu kārtējā "biezā" villa, tur Polijā ir viesnīciņas, kempingi, restorāni. Gulbenieši nebūs tā īsti apsvēruši visus ieguvumus un zaudējumus. Ar vai bez maģistrāles Gulbene par tranzīta centru nekļūs, koksnes izvešana no izcērtamajiem mežiem būs ļoti īslaicīga, jo mežs nav bietes, kas izaug pa vienu vasaru. Un tāda sterīla, noplicināta vide neradīs vēlmi tur uzkavēties.

Atbildēt

Oto

31.07.2011. 19:32

Aizmirstiet to anarhismu par koku alejām blakus valsts ceļiem. Tas ir noiets etap. Koku alejas variet stādīt savos parkos un privātīpašumā, blakus ceļiem ar kaut cik nopietnu satiksmi vietas tiem NAV. Ceļu satiksmes drošība ir pirmajā vietā. Kariešu laikā bija ērti braukt pa aleju, jo saule tik traki nekarsēja, bet pie mūsdienu satiksmes tā ēnu "spēle" ir bīstama. Tāpat arī koki varbūt palīdz pieturēt ceļu putekļus, bet ja jau tur būs asfalts tam vairs nav nozīmes.
Īvāns galīgi prātu izkūkojis. Pāraugušiem kokiem vairs nav nekāda vērtība un tuvākajās vētrās tie lūzīs. Nav nekādu problēmu tos kokus iestādīt par jaunu tālāk no ceļa, bet pajautājiet vai tad privātīpašnieki to aleju atbalstīs. Visticamāk ne ;) Tā kā atrodiet kādu citu mazākas nozīmes ceļu un pārstādiet tur.

Atbildēt

No pagasta

31.07.2011. 18:38

Kārtējais zaļo naftinieku triks pirms gaidāmām vēlēšanām. Atraduši sev labu jājamzirdiņu un drillēs no rīta līdz vakaram.

Gribētu pavērt acis lasītājiem, tā teikt ar nepastarpinātām acīm:

1) Grūti saskaitīt, cik cilvēku dzīvības ir dzisušas šajos dižkokos.. jo ceļš ir ļoti līkumains, nepārredzams, pavasaros un rudeņos dubļains un kokvedēju izdauzīts, bet vasarā putekļains un vietām trepveidīgs;

2) Ceļa rekonstrukcijai jau sen izstrādāts rekonstrukcijas plāns, kas saistīts ar ERAB līdzekļiem ceļu rekonstrukcijai, bet visapkārt vecajam ceļam ir privātzemes, kuras jāatpērk pa bargu naudu no īpašniekiem, bet paplašinot vietām veco var ieekonomēts valsts budžeta līdzekļus;

3) Gulbene - Rēzekne ceļa posms līdz Pededzes upei ir kā miris, jo satiksmes atobusi, tranzīts, tūristi met lielu līkumu, lai nav jākratās pa šo zemes ceļu. Rezultātā ir ļoti slikta satiksme starp Gulbeni un Rēzekni.

Atbildēt

garam

31.07.2011. 17:59

nevajag pa grāvi braukt, tad koki netraucēs.

Atbildēt

gars

31.07.2011. 17:14

Redzams ka tie koki jau ir pārauguši un drīz jau sāks bojāties.Un tik tuvu ceļa malai reāli apdraud satiksmes drošību.varētu padomāt ka mums trūkst koku.

Atbildēt

smaka

31.07.2011. 15:01

Priekš kam vajadzīga autostrāde no Gulbenes uz Rēzekni?? Tur neviens nebrauc.

Atbildēt

RD un VD sirdsdraudzenīte

31.07.2011. 14:27

..."(..)29. jūlijā mūsu tikšanās laikā ar Gulbenes domes priekšsēdētāju viņas kabinetu negaidīti piepildīja padsmits gulbeniešu izteikt sašutumu par koku aizstāvjiem „no Rīgas”. Tas šķita jocīgi. Ne es, ne klātesošā VAK pārstāve neesam revizori vai vides inspektori, vien privātpersonas, kas varbūt pēdējo reizi atbraukušas apskatīt skaisto aleju un izzināt tās likteni. Tomēr sanākušo dusmīgais noskaņojums sevišķi sākumā lika justies neērti un domāt, ka Gulbenē interese par kokiem ir peļama, bezmaz sodām parādība. Sapulcējušies ļaudis šķita pagalam saērcināti. Izskatījās, ka cīņa par ceļu ir gluži vai cīņa par dzīvību, un koki šai gadījumā kļuvuši par galvenajiem gulbeniešu ienaidniekiem..."
************************************
... ko tu neteiksi !!!! - ak TAGAD TEV ir jocīga sajūta ????!!!! ... ak, TAGAD TEV liekas, ka interese par kokiem ir peļama ????!!!! ...ak, TAGAD TEV liek saprast, ka bāz degunu, kur nepienākas ????!!!! ... kas i ko, Daini ???- BUMERANGS NĀK ATPAKAĻ ???!!! ... ceru,ka arī saņēmāt ņirdzīga pārāķuma sajūtas replikas ... par pilnmēness ietekmi ...vai nesapratni - sak, lapu plaukšanas laiks tak tā, kā būtu pagājis... kā tu to savulaik apcerēji kādā žurnālam "Dadzis" sniegtā intervijā ...un cerams,ka arī tur palīgā izleca sekretāre, kas teica : priekšsēdētāja kungs! - jūs gaida svarīgā apspriedē, bez jums viņi nevar sākt ... kaut arī jūs būtu ieradušies Gulbense domē jums atvēlētajā laikā ...

Atbildēt

jaaa

31.07.2011. 13:53

Gulbenes pašvaldība šobrīd ir ZZS rokās un tāpēc SM šo naudiņu ātri grib iepludināt īstajās kabatās, pec brīža būs par vēlu!


ja jau taisa "maģistrāli", lai šo posmu veido kā divjoslu ceļu, pa vidu ozolus, tādi risinajumi ir citur, būs gan "maģistrāle", gan daba,jeb tam naudas nepietiek, jo nesanaks sev?

Par "gulbeniešiem" nevajag iespringt, tā ir masa, veidota no īpaša rauga, tie pārdos vecmāmiņu, māti, meitu un mazmeitiņu bonusa piemetīs
reti pretīgi nodevīgi un skaudīgi ļautiņi

Atbildēt

Mampe Šnabdeguns

31.07.2011. 13:48

>>> Dainim. Vai ir iespējams ar Jums sazināties šai sakarā, jo pirms apmēram 10 dienām izsūtīju Draugiem aicinājumu mainīt šo Lēmumu. Idejas bija un nāca. Paldies.

Atbildēt

Tiesai

31.07.2011. 13:10

Pašvaldību patvaļa ir kļuvusi par katastrofu! Valmierā izcirta Jāņa Daliņa stadiona kokus, te izcērt vēsturiskus kokus. Tikai tiesai! Ja, ir vēlme varam palīdzēt ar padomu, kā rīkoties. Skatiet šeit wwww.valmierinfo.lv

Atbildēt

liepājniece

31.07.2011. 13:09

Nesen braucu pa šo ceļu un priecājos par dievīgo sajūtu - kaut kas īsts, enerģijas pilns un vērtīgs.
Esiet gudri gulbenieši - nosargājiet savu vērtību.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Reira autoratlīdzību ierosinājumi faktiski ir kaitniecība pret grāmatniecības nozari, valodu un kultūru

FotoLatvijas Grāmatizdevēju asociācija Finanšu ministrijas piedāvātos ierosinājumus izmaiņām autoratlīdzību aplikšanai ar nodokļiem uzskata par nepārdomātiem un kaitīgiem kultūras un grāmatniecības nozarēm.
Lasīt visu...

21

Lai visai pasaulei varētu parādīt „noderīgāku realitāti”

FotoVēl viens notikums ar Holivudas blokbasteram līdzīgu sižetu nesen izvērsās vienā no Minskas ielām. Daudzi no mums redzēja video, kurā jauns vīrietis (tālāk “mūsu varonis”) ar it kā nejauša taksista palīdzību veiksmīgi aizbēg no OMONa. Apskatīsim tuvāk, kāpēc šis notikums atgādina Holivudas filmu ne tikai savā sižetā, bet arī pēc specefektiem.
Lasīt visu...

18

Vecuma ierobežojumi kreditēšanas jomā, jeb vai banka var senioriem atteikt piešķirt kredītu

FotoVērojot tendences kreditēšanas tirgū Eiropā, secināms, ka liela daļa kredītiestāžu, lai iespējami izvairītos no finansiāliem zaudējumiem, kas var rasties, ja klients pilnībā vai daļēji neizpilda savas kredītsaistības ilgākā termiņā, nosaka vecuma limitu kreditēšanas pakalpojumiem, jo vecumu saskata kā būtisku riska faktoru.
Lasīt visu...

15

Mūsu galvās bija šīs vēsturiskās zemes, un šis likumprojekts tagad piedāvā to konkretizēt, lai latvietība nebūtu plakana

FotoŠodien es iesniedzu izskatīšanai Saeimā likumprojektu “Latviešu vēsturisko zemju likums”, un tā mērķis ir stiprināt iedzīvotāju piederību vietējām kopienām un latviešu vēsturiskajām zemēm – Kurzemei, Latgalei, Sēlijai, Zemgalei un Vidzemei. Tajā ir arī runa par četrām reģistrētajām kultūrtelpām – suiti, Rucava, Lībiešu krasts, kultūrtelpa “Upīte”, bet ne tikai par jau reģistrētajām kultūrtelpām.
Lasīt visu...

6

Daži jautājumi Latvijas Afganistānas veterānu cēzaram - Gunāram Rusiņam

FotoSaistībā ar interviju, kuru jūs nesen sniedzāt par Andreja Mediņa  militāro dienestu, es dažus jautājumus vēlos uzdot personīgi Jums.
Lasīt visu...

21

Pandēmija, infodēmija un multilaterālisms: runa ANO Ģenerālās asamblejas 75. sesijā

FotoAugsti godātais priekšsēdētāja kungs! Ekselences, cienījamās dāmas un godātie kungi! Vispirms vēlos apsveikt V. Bozkira kungu ar iecelšanu Ģenerālasamblejas 75. sesijas priekšsēdētāja godā. Varu Jums apliecināt, ka Latvija aktīvi līdzdarbosies, lai panāktu, ka nākamo 12 mēnešu garumā šī tik svarīgā organizācija varētu Jūsu vadībā darboties veiksmīgi.
Lasīt visu...

6

Šuplinskas kundze, atkāpieties, jūs dzīvojat citā realitātē

FotoMatemātikas skolotāju trūkuma dēļ pirmo mācību stundu šajā priekšmetā tikai pagājušajā nedēļā aizvadīja Rīgas 40. vidusskolas sesto klašu skolēni. Ziņas nonāca Latvijas televīzijā.
Lasīt visu...

21

Par "Turaidas kvartālu" samaksātā nekustamā īpašuma nodokļa apjoms ir palielinājies, nevis samazinājies

FotoLatvijas televīzijas raidījumā "De Facto" izskanējušais apgalvojums, ka SIA "MC Turaida Property", kam pieder Turaidas kvartāls Jūrmalā, pēc īpašuma statusa maiņas par 40 000 EUR ir samazināts nekustamā īpašuma nodoklis (NĪN), neatbilst patiesībai.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Es negribu lēkt acīs ļoti cienītajam ministram, no kā tik daudz kas ir atkarīgs: lai muzejs paciešas

Manā citādi harmoniskajā un priecīgajā dzīvē ir bijušas tikai...

Foto

Sankcijas. Retorika un realitāte

Šī gada 5.septembrī portālā Pietiek.com tika publicēts nezināma autora raksts ar nosaukumu „Kāpēc tika indēts Navaļņijs”. Rakstā citstarp tika pieminētas rietumvalstu līdz...

Foto

Kad, kurā brīdī, aiz kurām durvīm un kurš apstiprina līdzfinansējumu „tautas sportam”?

"Tautas sports to summu nemaz nevar apēst," sabiedriski nozīmīgu tautas sporta pasākumu atbalstam paredzēto...

Foto

Lūdzu, uzvedieties tiesiski un nekaitējiet Latvijas kapitāla tirgus reputācijai

Ņemot vērā publiskajā telpā pieejamo informāciju par 22.09.2020. plānotajām AS "Olainfarm" akcionāru sapulcēm un Finanšu un kapitāla...

Foto

Ko tad mēs darīsim, „izejot ielās”?

Man bieži tiek uzdots jautājums – ko tad mēs darīsim, “izejot ielās”? Viens kungs rakstīja, ka viņš katru dienu esot...

Foto

„Ņevinovataja ja...”

Vakardien no plašsaziņas līdzekļiem uzzināju, ka “Saskaņas” valde pieņēma lēmumu izslēgt mani un manu kolēģi Ļubovu Švecovu no partijas. Sakarā ar šo ziņu es...

Foto

Šie biedri mums vairs nav nekādi biedri

SDP "Saskaņa" Rīgas nodaļa nolēmusi no partijas par Statūtu pārkāpumiem izslēgt divus biedrus - Vjačeslavu Dombrovski un Ļubovu Švecovu....

Foto

Notikumi Baltkrievijā - divu sistēmu sadursme

Lai kā mums gribētos domāt, ka notikumi Baltkrievijā ir šīs valsts iekšējā lieta un attiecas tikai uz tās iedzīvotājiem, tie...

Foto

Jāizbeidz apgrūtinošās attiecības ar „plinšu sievām”

Uzskatu, ka ir pārkāptas robežas. Kad viens partijas biedrs par citu saka, ka tas ir "jānovāc" un uzsver, ka "man...

Foto

Kā prokurore Dace Lapinska izpilda “pasūtījumus”

Jaunais ģenerālprokurors Juris Stukāns jau ir paudis kritiskus vārdus par prokuroru kvalifikāciju un iestājas par nepieciešamību paaugstināt prokuroru zināšanu līmeni....

Foto

Vājprāts, kas šobrīd pārņēmis ASV

Džordžs Floids mira, kad policija viņu aizturēja 25.maijā. Kopš tā laika ar viņa vārdu ir notikušas nekārtības vairāk nekā 2000 ASV...

Foto

Es tikai brīnos, līdz kādam līmenim tiks degradēts parlaments

Kā Jums šķiet, kā Saeimas priekšsēdētāja Mūrnieces kundze un Saeimas drošības dienests reaģēja uz šo manu ziņu?...

Foto

Demokrātija

Jau desmitiem gadu dzirdu kvēlas runas par demokrātiju. Ko tik neesmu dzirdējis, sākot no dẽmos – tauta un (κράτος), krátos – vara. Vienkāršojot – par tautas varu....

Foto

Provinces pensionāra apsveikums jaunus laikus alkstošajiem rīdziniekiem

Dārgie rīdzinieki, jums tas ir izdevies! Urā! Daloties sajūsmībā par nīstās varas aizslaucīšanu un jaunās, spožās, visās varavīksnes krāsās...

Foto

Vai ar „Rimi” salātiem es varu dabūt COVID19?

Sestdien kārtējo satraucošu ziņu pavēstīja SPKC – visi sestdien COVID19 reģistrētie gadījumi bijuši Daugavpilī. Pagājušajā nedēļā kopā ar...

Foto

Kāpēc es iešu 10.oktobrī

Kāpēc es iešu 10.oktobrī? Es izstāstīšu, jūs izlasiet un, lūdzu, man vairs nejautājiet! Pat Aldis nezina, kādēļ es iešu. Ceru, ka izlasīs...

Foto

Ir jāatlaiž „sabiedrisko” mediju vadība un NEPLP

Uzņemoties pilnu atbildību un turpinot pildīt deputāta zvērestu, es publiski paziņoju: IR JĀATLAIŽ Latvijas Televīzijas un Latvijas Radio vadība,...

Foto

Kāpēc tika indēts Navaļnijs

Nule kā nācis klajā Vācijas valdības paziņojums par to, ka pazīstamais Krievijas opozicionārs Aleksejs Navaļnijs, kurš ārstējas slimnīcā Berlīnē, ir ticis saindēts...

Foto

Trīs sivēntiņu sāga Marsa parkā

“Reiz dzīvoja trīs sivēntiņi. Trīs brāļi. Visi vienāda auguma, apaļi, sārti, ar vienādi draiskām astītēm. Pat vārdi viņiem bija līdzīgi. Sivēntiņus...

Foto

Imigranti krievu vietā

Vai jums nešķiet dīvaini, ka mēs aizvadītajos 30 gadus nebijām spējuši iedzīt mietu plašajā krievu kultūras lādē Latvijā, bet tad pēkšņi to izdarīja pēdējos 2-3 gados? Tieši...

Foto

Finanšu ministrijas piedāvājums iznīcinās grāmatniecības nozari

Latvijas Rakstnieku savienība ar neslēptām bažām raugās uz Finanšu ministrijas plāniem no 2021. gada likvidēt autoratlīdzību speciālo režīmu, aizstājot to...

Foto

Atbilde, kāpēc cilvēki netic vēlēšanām, ir meklējama vēlēšanu sistēmā

Atbilde, kāpēc cilvēki netic vēlēšanām, ir meklējama vēlēšanu sistēmā. Proti, šobrīd tur valda naudas vara, nevis tautas...

Foto

Vēstule Selīnai un citiem aktīvistiem

Es dzīvoju Teikā, dzīvoklī kādā no padomju laikos celtajiem Teikas namiem, man ir vīrs un divi bērni, un man nav vienalga,...

Foto

Reiram ir jāatbild par cinisko rīcību Marsa parkā

Koku zāģēšana dienu pēc vēlēšanām Marsa parka teritorijā ir cinisks, nosodāms un politiski gļēvs lēmums, kura tagadējā izpilde,...

Foto

"Marsa parka" izzāģēšana ir "Attīstībai/Par!"/”Progresīvo” melu un liekulības paraugstunda

"Marsa parka" izzāģēšana nākamajā dienā pēc vēlēšanām ir "Attīstībai/Par!"/”Progresīvo” melu un liekulības paraugstunda. Šo politiķu zaļie mērķi...

Foto

Ātras pārdomas par priestera Mediņa "sāgu"

Man ir bijis tas gods viņu satikt. Viennozīmīgi spilgta personība. Viņam ir sava dzīves filozofija, kurai nevaru 100% piekrist, bet...

Foto

Ne jā, ne nē, ne melns, ne balts: paziņojums par Bruknu un priesteri Mediņu

Šā gada 20. augustā medijos izskanējusi informācija par Bruknas muižā esošās kopienas...

Foto

Par kristieti Aldi

Es jau sen gribēju uzrakstīt par to, kā Aldis Gobzems izsaimnieko Dieva doto talantu, bet kaut kā nebija vērtīga iemesla, lai izlasītu viņam...

Foto

Vēstule jaunajam Rīgas domes vadītājam – kā neuzkāpt uz Ušakova grābekļa

Godātie kandidāti, rakstu kā nedaudz skeptisks vēlētājs, kurš raugās uz Rīgas domes vēlēšanām ar tādu...

Foto

Levita lieliskais vēsturisko zemju likumprojekts brīnišķīgi ļaus apzināties latvisko identitāti, tās dziļumu un kultūras saknes

25.augustā Piebalgas apmeklējuma laikā Valsts prezidents Egils Levits Vecpiebalgas Kultūras namā...

Foto

Rīgas domes priekšvēlēšanu debates jārīko pilsētas zaļajā klusajā zonā - Biķernieku mežā

Rīgas domes apstiprinātajā Rīcības plānā vides trokšņa samazināšanai Rīgas aglomerācijā ir 3.2.1.attēls – Akustiskā...

Foto

Dzelzceļa transporta un ostu tranzīta izpostītāji tagad raujas pie varas Rīgā

Jau pēc pāris dienām sāksies iepriekšējā balsošana Rīgas domes vēlēšanās, tālab vēlreiz palūkosimies uz pašiem...

Foto

Gruntmanis ignorēja vides un kultūras kontekstu, bet es neko nevarēju ietekmēt un vispār mazgāju rokas nevainībā

Dr. Uģis Gruntmanis, atgriežoties Amerikā, ir komentējis veselības ministres, Veselības...

Foto

Nekliedziet tie, kas ir kliedzēji un kristīgās reliģijas noliedzēji

Andreju Mediņu personīgi pazīstu kopš 1992 gada, savu 16 gadu vecuma. Biju viens no viņa "nokalpinātajiem pusaudžiem"....

Foto

Kungi (ar smaidu par nopietno)

Pirms daudziem gadiem, 1998. gada 18. novembrī, iznāca laikraksta «Latvietis Latvijā» pirmais numurs. To ievadīja Viļa Plūdoņa dzejolis:...

Foto

Likumdošanas iniciatīva: par valsts un pašvaldības līdzekļu izlietojuma atklātumu

Valsts un pašvaldību, arī to kapitālsabiedrību un nodibinājumu iepirkumi ir melnais caurums, kur bez pēdām tiek zagti...